מה קורה בפסגות?

בורסה 2008

Well-known member
כל פעם שחשבתי ככה ונכנסתי לחברה הזאת גיליתי שזה פשוט בור, לא הייתי ממהר להיכנס שוב במיוחד אחרי הדוח האחרון שהם הוציאו.
בהחלט, ולכן אכנס רק אם ארגיש שיש לי מקדם ביטחון משמעותי בהנחה שהם ימשיכו להפתיע אותנו לרעה בכל הזדמנות אפשרית

משקיע88

Well-known member
הבעיה היא ששבועיים אחרי שתדווח עסקה נהדרת יודיעו שהיא התבטלה...

משקיע88

Well-known member
גם המזומן הקיים איננו בטוח. מחר נשמע על עסקה מבטיחה שתעשה בו שימוש.

בורסה 2008

Well-known member
גם המזומן הקיים איננו בטוח. מחר נשמע על עסקה מבטיחה שתעשה בו שימוש.
זה בדיוק מה שאני אומר, גם אם תשמע על עסקה כזאת, אני מאמין שלטווח הקצר היא תעשה אפקט של תקווה ועליה במניה וזאת תהיה נקודת המכירה האידיאלית.
הבעיה היא שלטרייד כזה אני צריך רמת ביטחון בכרית המזומן הצפוי, וזה אין לי עדיין.
אבל אנחנו בכיוון הנכון :)

בורסה 2008

Well-known member
אני מושקע בנייר בסכום עתק (2000 ש"ח) ומופסד 30%, אבל אוסף בקפידה כל הודעה של החברה והמבין יבין.
אם אתה נקלע לבעיית ביטחונות עקב הפוזיציה המופקרת, תגיד וננסה לארגן לך אשראי החבר'ה מהפורום פה

לגבי הכוונות שלך, אולי אצטרף אליך בעתיד :)

בורסה 2008

Well-known member
נראה כאילו מישהו החליט שהוא לא רוצה לראות את החברה הזאת בתיק שלו יותר ויהי מה!

משקיע88

Well-known member
ככה זה נראה. כבר כמה ימים מופיע בלידר היצע של 4M ע.נ. סביב מחיר השוק. היום מישהו עשה לו טובה וקנה. אולי הכיוון יתהפך...

בורסה 2008

Well-known member

משקיע88

Well-known member
הכול ידוע. שם המשחק הוא האם בתהליך הפיכת החברה לשלד בורסאי וחילוצה מציפורניו של רני צים יהיו איזה שאריות לחתולי הרחוב.

משקיע88

Well-known member
כדאי לעדכן את ביזפורטל שדוחות הרבעון השני של פסגות כבר פורסמו והכתבה היא חארטה. אכן פסגות צפויה לפרוע חובות של 58 מיליון ש"ח ולהישאר עם איזה 20 מיליון. כאן השאלה הגדולה - כמה היא תצליח לחלץ מעסקי האח"ב הכושלים שלה. לכאורה, אם הכול ישולם ייווצר לה עודף של איזה 60 מיליון. אבל מי מאמין בתסריט כזה? אם היא תצליח לחלץ 40 מיליון ש"ח היא תהפוך לשלד עם 60 מיליון - פחות משוויה הנוכחי. אם תצליח לחלץ 70 מיליון זה יצדיק כנראה את השווי. בינתיים כל תחזיות ההנהלה התבדו.

למעלה