מוכר כרטיסים להופעה היום

ElShaddai

New member
מוכר כרטיסים להופעה היום

יש לי שני כרטיסים להופעה היום בהאנגר 11. אני מוכר כל אחד ב250 תשאירו פה הודעה ואני אחוזר אליכם עם מספר טלפון

בר דותן

New member
חייב כרטיס

אני כבר באנגר תתקשר או שלח סמס עם אפשר ל 0526805636 ואני יחזור זה דחוףףף

aviv2011

New member
אם אתה צריך עוד מישהו להשלים ל 2 כרטיסים תקשר

תקשר 0542003633

בר דותן

New member
חייב כרטיס

בר דותן

New member
חייב כרטיס

../images/Emo31.gifגועל נפש,אביב בבקשה אל תקנה ממנו...

אם יש משהו שאני שונא זה אנשים שעושים כסף על הופעה שבמילא היא יקרה. אם ההופעה הייתה עולה 50,והבן אדם היה מוכר ב70-80 בשביל לכסות דלק או לא יודע מה,נגיד שזה בסדר(למרות שזה לא) אבל הופעה שממילא המחיר מופתע(פאקינג 160) והוא מוכר כמעט ב100 יותר מהמחיר הנקוב??? הופעה של אביב גפן ב250? הבן אדם נבלה,ואם אתם קונים ממנו אתם האמא של הפראיירים,וכנראה מגיע לכם לשלם מחיר כזה. אביב למרות הלחץ,אני מבקש ממך להתאפק,להגיע למקום ולקנות שם,אני מבטיח לך שאתה תמצא בהרבה יותר זול מזה.

ElShaddai

New member
חמוד,

ממש לא מעניינת אותי האידיאולוגיה שלכם על הופעות זולות. אני רוצה להרויח קצת כסף, כמו כולנו.

ואחת מהן היא לשחק על אהבתם של אנשים?

כמו ספסרים במשחקי כדורגל... תתבייש. שמועות אומרות שכל כסף מספסרות מגיע בסוף לתרופות, ראה הוזהרת.

עזבי אין מה להסביר לטמבל הזה...

הוא ילד בן 17 שחי בסרט. הוא יגדל ויהיה הספסרים המגעילים האלה מחוץ למגרשי כדורגל. אנשים שכל החיים שלהם יחפשו לעשות כסף בדרכי מרמה. הדבר היחיד שמנחם אותי באפס הזה,זה שיש לו את המחלה הזאת שנקראת תאוות בצע,וזה יביא לו הרבה יותר סבל מאשר אושר ועושר...

לאנשים כאלה אני מאחלת רק דברים רעים.

אחד הרגעים המרעננים בחיי היו כשלצערי נתקעתי איזה משחק בלי כרטיס, סירבתי לשלם את המחירים המופקעים שהבני זונות הציעו בחוץ, חיכיתי עד 10 דק' לפני שהמשחק התחיל, וקניתי מאחד מהם בפחות מהמחיר שאמור היה להיות.. תענוג היה לראות אותם מתחננים על נפשם ומפסידים כסף. נבלות..

Gal15il

New member
ואוו זה לא שמינית כיף כמו

שחבר שלך מחו"ל נתקע בלי כרטיס וספסר (שמכיר אותך!!) מנסה למכור לך כרטיס מול פאקינג מכבי חיפה ב250 שקל. ואז אתה מתקשר לשעיה (היו ימים) שמכניס את חבר שלך ודואג שהספסר לא יכנס לאותו משחק. היו ימים.

בהחלט מרגש! וואו, הזכרת לי

משחק בטדי כשהייתי בת איזה 14 נתקעתי בלי כרטיס, ילדה קטנה שבאה לבד מאריאל.. ואיזה ספסר בית"ריסט מניאק נבלה מנסה למכור לי באיזה 150.. בדיוק ראיתי שוטר עובר לידנו אז צעקתי לו "בכמה?? ב150??" והשוטר עצר אותו, אני מאמינה שגם הוא לא נכנס לאותו משחק
אה כן, ואני השגתי כרטיס נוער. 250 זה כלום ממה שאנשים מעזים למכור לדרבי.. חלאות המין האנושי, דרבי שאתם מארחים זה שואה סוג א'.

Gal15il

New member
פעם דרבים היו גהנום

היום ניהיתי מושחת. דרבי אחרון היה לי 19 כרטיסים לי ולחברים שלי ממכבי. נמאס לי לריב עם לאן.

מאיפה 19 כרטיסים? בסה"כ הבאנו לכם רק איזה

1500-2000. כשאתם אירחתם הושבתי איזה 100 אנשים לרפרש את האתר המזדיין שלהם כשרק אחת הצליחה כרטיס אחד, שהיה בשבילי... יותר מזל משכל, כל כך הרבה אנשים קנו ליציעים שלכם [לא שלא העבירו את כולם בסוף..].

Gal15il

New member
ביחס לזה שהיו 2000 כרטיסים

ואני קיבלתי פחות מ20 זה אומר הכל. בושה איך שהכל מתנהל פה, מזל שזה הספיק לי. שנה הבאה 30.

למעלה