מוכר כרטיסים להופעה היום

aviv2011

New member
תודה..לאונרדו על העידוד אני אשמע בעצתך!!

אני יוצא לשם אני מקווה שאסתדר ואמצא מישהו הוגן יותר אם תשמע משהו דבר איתי 0542003633 אני אזמין אותך לבירה.. אתה אחלה בן אדם! תודה

ElShaddai

New member
בהצלחה :)

הכרטיסים שלי נמכרו ב600 שקל לשניהם. נורא קפיטליסטי נכון????

תספר את המעשיות שלך לאנשים אחרים...

אף אחד פה לא מספיק טיפש להאמין לך שמכרת כרטיס ב300(ועוד אחרי שפירסמת 450 לשניהם,נו באמת) אתה ילד קטן,הישראלי המכוער שמחפש לעשות כסף על אנשים תמימים וחסרי ישע. אני לא אתפלא אם זאת לא הדרך היחידה שבה אתה "מרוויח כסף" כי להגדרתך,יש עוד דרכים לעשות כסף,ואני מניח שספסרות זאת לא הדרך הבזויה מכולן. בקיצור,אני מאחל לך שיבריזו לך ותשאר בסוף עם הכרטיסים ביד. אולי ככה תלמד שחזירים סופם על המנגל. שלום ולא להתראות...

ElShaddai

New member
אתה צודק

אחותי גם זונה. אם באלכם עליה אז תשאירו הודעה. וסמים גם אני מוכר. והכרטיסים כבר לא אצלי :) מכרתי אותם לשכן שלא ידע אפילו על ההודעה כאן. הוא קצת נדפק. כזה מכוער אני

הודעה אחרונה שלי אל נבלה כמוך...

כי באמת אין שום סיבה שתבזבז לי עוד שנייה אחת נוספת מהחיים,אתה לא שווה את זה. אבל אולי כדאי שאציב לך מראה,מי יודע,אולי עמוק בפנים זה יזיז משהו בלב הקודר והאפל שלך. הציניות שבה אתה משתמש בשביל להגמיד את המעשים שלך,עובדת על ילדים בני 16,לא עלינו. אבל יודע מה,איתך אי אפשר באמת לדעת. אני מקווה מאוד בשבילך אחותך שהיא לא זונה(אח כמוך זה עונש מספיק) ואני מקווה מאוד שאם אתה אכן מוכר סמים אז שתתפס. אתה יודע מה באמת עצוב לי? לא על ה100-200 ש"ח שעשית על השכן שלך(שכן שלך! אפילו לא בן אדם זר...) ה100-200 האלה לא יהפכו את השכן שלך לעני,ולא יהפכו אותך לעשיר. עצוב לי שאתה אפילו לא מביע חרטה על כך,שזה לרגע לא נראה לך פסול לעשות ככה כסף. אני מקווה שיום אחד תבין שהכסף הזה שאתה "מרוויח" ע"י ניצול עמדת כוח מזויפת רק משחיר לך את הנשמה. אם תגיד שקר הרבה פעמים בסוף תתחיל להאמין בו. ואם תעשה כסף בדרך בזויה הרבה פעמים בסוף תחשוב שזה לגיטמי. תעשה לעצמך טובה ותפסיק עם זה. ברגע שאתה מרמה אנשים בקטנה,אתה תרמה גם אנשים בגדולה,ואתה תהפוך לבן אדם שאנשים פשוט לא יסמכו עליו. ובמקרה היותר גרוע,גם לא ירצו בחברתו. אני מקווה שיום אחד תזכר במקרה הזה ותצחק כי זה יהיה כל כך רחוק ממך. שלום ולא להתראות,הפעם באמת...

למעלה