מונית!

BlackUnicorn

New member
אז תכתבי את זה באופן מפורש ../images/Emo3.gif

יש לי בעיה באופן כללי על נשים שמסתמכות על גברים שהן לא מכירות (תביא אותי/תסיע אותי/תחזיר אותי), איפה העצמאיות שלהן? זה שהוא הציע - יפה לו. באשר לעצמי - לעולם לא הייתי מגיעה לסיטואציה כזו. אם זה גבר שאני לא מכירה - לא הייתי נוסעת לבית של מישהו בפגישה ראשונה אף פעם, ובכל מקרה תמיד הייתי מתניידת אך ורק ברכב שלי. אי אפשר לדעת היום.

מפתחSoul

New member
למה הסקת שהם לא מכירים? ../images/Emo13.gif

לא כתבתי שהוא זר. גם לא כתבתי שהוא לא זר. הם מכירים, דרך חברים. ובאופן עקרוני יש לה רכב, ביציאה הספציפית הזו זו לא היא שהביאה אותו (הם נפגשו אחרי יציאה שלה עם חבר'ה אחרים, כנראה זה לא היה ברור - אז הנה אמרתי מפורשות
).

BlackUnicorn

New member
כי.. את כותבת בליל מילים ואז מצפה שנבין משהו.

אז שוב - תכתבי מפורש ואז גם יהיה אפשר לענות לעניין במקום לענות 5 פעמים וכל פעם לטעות, לא? בכל מקרה, אחרי מה שכתבת - אני חושבת שזה עדיין בסדר גמור, דעתי לא השתנתה. שכל אחת תדאג לעצמה.. יפה שהוא הציע. אני עם טו אדיקטיב.

מפתחSoul

New member
מתנצלת

לא חשבתי שאתם צריכים יותר אינפורמציה בשביל להגיב, אז לא טרחתי. חמודה, לא כולם יסודיים כמוך בתגובות שלהם!!
וסבבה, הצבעתך נקלטה במערכת

too addictive

New member
למה הוא אמור לספק לה תשובות?

מה זה איך היא תחזור? היא לא יודעת שיש מוניות בעולם? מי הוא בשבילה, שיספק לה דרכים לחזור ולמה הוא צריך לשלם לה על מונית? כי זה מבטיח את הסיכוי שלו לקבל סקס, אחרת היא לא תבוא? וואלה גם אני חושבת פעמיים אם הזיןו הזה יהיה שווה לי 80 שח למשל.... הקיצר, הזוי. אני לא אוהבת את השאלות האלה שבחורות שואלות ונושאות עיני עגל לבחור בתקווה שהאביר על הסוס הלבן יפרוץ מבעד לחולצה הסטלנים הדהויה ויציע לשלם\לקנות\להסיע\ לתקן וכו.

מפתחSoul

New member
זה היה ברור ומקובל

על שניהם שהיא מגיעה למטרה אחת שהיא לא לשחק מונופול. אז אין כאן "מבטיח סיכוי" הסיכוי ניתן לו מראש. והשאלה היא איך היית מגיבה אם היו שולחים אותך הביתה במונית ומשלמים עליה כפתרון לאיך תחזרי אחרי הזיון.

BlackUnicorn

New member
מסכימה עם too addictive ולשאלתך

יופי של פתרון. נכון, זה נותן אסוציאציה זולה כביכול, אבל סטוץ זה סטוץ וחבל על כל מי שמנסה לגרום לזה להיראות יותר ממה שזה, איזשהו סטוץ בתחפושת.

too addictive

New member
אף אחד לא היה "שולח אותי"

כי לא הייתי שואלת את השאלה הזאת אף אחד. אולי הייתי שואלת אם יש לו אוטו, אם הוא מקפיץ אותי בחזרה, אבל לשאול "איך?" ברגל, זה איך.

לדעתי

נחמד מאד מצד הבחור שדאג להזמין לה מונית על חשבונו. אמנם לא כדאי לסמוך על זה, וחשוב שתקח גם מספיק כסף לעצמה במקרה שלא יסתדר או ישנה דעתו. זה שהציע לעזור לה יכול בהחלט להעיד שהוא אוהב או מחבב אותה במדה מסוימת, ואז הקשר יכול להוצר.

GreenEyes82

New member
הוא לקח על עצמו את תפקיד קופידון הפורום ../images/Emo13.gif

לא שמת לב?

מפתחSoul

New member
שוב אני אומרת: אין בעיה. יש דיון.

ואני אקל עלייך: מה את אומרת על זה שאת עולה לבחור לדירה שבתגובה ל"אני בלי רכב, איך אחזור?" הוא עונה לך "מונית. עליי." עזבי אותי בצד רגע...

למעלה