מונית!

1Shir

New member
בסדר, שאלתי מה הדיון...

דעתי היא שכל הכבוד לו שהוא מציע לשלם עליי... מה אני עוד יכולה להגיד? בגלל זה אני שואלת לאיזה כיוון את חותרת, מה בעצם השאלה.... זה לא בסדר שהוא מציע לשלם? למה זה לא בסדר?

מפתחSoul

New member
מי אמר שזה לא בסדר?!?!?!?

יא אללללללללה!!!!!!!!!!!! איזה קשה זה להיות אישה!!!!!!!! למה ישר להחליט שמשהו לא בסדר? למה לחתור? את רואה כאן מים, נשמה? סכ"ה שואלת איך זה בעינייך. בעינייך זה כל הכבוד? סבבה. קיבלתי.

La la la 20

New member
מביך

מה שאני מבינה כאן זה איבוד של ערך שגם ככה גווע בעולמנו ג'נטלמניות זו מילה גדולה מדי ואצמצם לכבוד בסיסי כלפי בחורה במקרה הזה. יש כלי לסיפוק יצרים (הדדי מבחינת הגבר והאישה) ואין כלום מעבר. ההגיון שלי אומר שזה בסדר הוא פתר לה את הדילמה, היא רוצה לחזור הביתה הוא מזמין לה מונית. אבל יש משהו בלהזמין מונית שרק מעצים את המכניות של האינטראקציה הזו. וזה מה שמפריע לי, לצורך העניין אין לי כל בעיה עם: סטוצים, יזיזות, לא מחייב, צורך, סיפוק, לילה, הדדי, סקס, חשיש אבל גם שם בן אדם אתה מצפה להערכה, לא בשביל להיקשר רגשית (חמוד הוא קם ב 3:00 בבוקר לקחת אותי הביתה) אלא כדי להראות שיש לו כבוד לבן\בת אדם שנמצא אתו בסיטואציה. בלי קשר לנושא השירשור, אני חושבת שהשאלה איך אחזור? עלתה כדי לקבל תשובה אחרת. אף בחורה לא שמחה לעזוב מיטה באמצע הלילה. יתרה מכך בחורה אוהבת לישון כפיות,(ברור לי שיש כאלה שלא אני מדברת מנסיון ומנסיון של חברות) דעתי היא שבחורות נקשרות בסקס לכן כששאלה זאת והתשובה היתה מונית התבטל שם כל אלמנט ריגשי שאולי הבחורה ביקשה למצוא שם.

מפתחSoul

New member
איזה כפיות, אחותי,

אין בינהם שומדבר ריגשי או כימי או מתוק. הם פאקינג רצו להגיע על סיפוקם. ולא, אלמנט ריגשי היא לא חיפשה רק פיתרון טכני.

La la la 20

New member
לא צריך רגש בשביל כפיות

לצאת מהמיטה ב 03:00 בבוקר זה לא כיף לאף אחד, אישית אני חושבת שיש בזה משהו משפיל. היא יכלה לישון שם ולחזור בבוקר, לדעתי. אבל אני אולד סקול

מפתחSoul

New member
גם זו פשרה

שהייתי מוותרת עליה למרות שבפועל זה קרה אך לא עוד.

אהבתי את החשיבה כשכתבת:

"..והתשובה היתה מונית, התבטל שם כל אלמנט ריגשי שאולי הבחורה ביקשה למצוא שם". ובקשר להודעה הראשית, אם גם מבחינתה היו כוונות אך ורק למשהו חד פעמי.. אז אני לא מוצאת שום דבר בעייתי במה שהבחור אמר לה.

מפתחSoul

New member
../images/Emo18.gif וזו דעתי ../images/Emo18.gif

אין לי בעיה עקרונית עם סטוצים \ יזיזות ושות'. אבל יש לי בעיה של כבוד. לא בכבוד שלי להגיע לבחור לדירה כשאין לי איך לחזור עצמאית. עכשיו בואו תשאלו, אז מה את רוצה? איך תחזרי? אז זהו... שלא הייתי הולכת. אני שונאת שמשלמים עליי. גם חברות, גם אחים. לא נעים לי. אוהבת לשלם על עצמי. וזו חתיכת הוצאה, אז למה מלכתחילה? המחשבה שאני הולכת למטרה X ומשלמים עליי מונית.......... לא באה לי בטוב. מישהי פה שאלה "את כועסת שמשלמים עליה?" אז הניסוח לוקה. למה שאכעס? וכי משלמים עליה? אבל רגע - למה הוא צריך לשלם עליה??? הוא רוצה את זה יותר ממנה? לא בכבוד שלה לשלם? כי יש לו כסף מיותר? פשוט הייתי מגיעה לאותה סיטואציה אך ורק כשאני יודעת שיש איתי רכב, כשאני עצמאית.

GreenEyes82

New member
../images/Emo6.gif זו לא הפעם הראשונה שמבקשים את זה ממני..

כאן בפורום

ליאן.

New member
רצית היא תלך ברגל

או תתקשר לאמא שתאסוף אותה? כבר עדיף מונית, לא? הוצע לבחורה פיתרון, היא לא חייבת להסכים לו ויכולה להעלות פתרונות נוספים או בכלל - לוותר.

מפתחSoul

New member
השאלה היא

אם היית מקבלת את זה כפיתרון והולכת על זה. או למשל, דוחה את ההצעה להזדמנות אחרת שיהיה לך רכב או שפשוט היית לוקחת את עיניין מימון המונית.

אבל היא רצתה עכשיו !

ושניהם היו מסטולים וחרמנים, אז מה זה משנה מי משלם את המונית כי יש להם אינטרס משותף. אם לגבר יש כסף מיותר מה אכפת לה שהוא יוציא על מונית?

מפתחSoul

New member
זה בדיוק העסק.

שלא איכפת לה שמישהו מוציא עליה כסף על מונית כדי שתגיע הביתה. כי אפשר לסגור את הפינה הזו בכסף (ולא מעט). על אותו משקל, בוא נלך לזונה, נבוא על סיפוקנו, נסגור את הפינה הזו בכסף. יש היום גם נשים שאין להן בעיה לקבל כספים מהבן זוג\פארטנר\יזיז שלהם כדי לממן כל מני דברים, לא רק משהו בסיסי - להגיע הביתה. למה? כי יש לו. אז מה איכפת לי? אותי זה מגעיל.

אויש תנוחי, עכשיו הגזמת

המצב שהצגת בכלל לא דומה למצב של זנות. תכף תגידי שבחורה שמתנשקת עם בחור אחרי שהוא שילם עליה במסעדה עושה אקט זנותי. זה לא כאילו הוא השוגר דדי שלה והוא מממן אותה תמורה לסקס. שניהם רצו אותו דבר, קיבלו אותו דבר ומצאו פיתרון לאיך היא תחזור הביתה, ובאמת מה זה משנה אם הוא הציע לשלם ושילם. זה כמו בדייט שמישהו מציע לשלם עלייך, כמה באמת אומרות לא?

למעלה