מועדון דיסני חגיגי לשנה החדשה🍯 (4) - פו הדב 1977 + שלגיה ושבעת הגמדים

Aranel Nenharma

Well-known member
לכבוד שנה מתוקה מגיע סרט עם דמויות מתוקות והמון המון דבש |דבש|
The Many Adventures of Winnie-the-Pooh (הרפתקאותיו של פו הדב)
1663844943752.png

* שימו לב כי מדובר על הסרט הראשון משנת 1977
אין להתבלבל עם הסרטים האחרים: פו הדב משנת 2011 ופו הדב: ההרפתקה הגדולה ביותר משנת 1997

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 64132

אין להתבלבל עם הסרטים האחרים: פו הדב משנת 2011 ופו הדב: ההרפתקה הגדולה ביותר משנת 1997
הידד!, מקווה שאספיק לראות!

It's Always Sunny

Well-known member
איזה יופי :-):
קראתי את הספר ביסודי אז אני בהחלט מתרגשת לראות את הסרט :-):

Lhuna3

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 64132

מגניב! אני לא זוכרת אם ראיתי אי פעם את הסרט, אבל הספר לחלוטין היה הכי אהוב עלי בעולם כילדה קטנה.
ומעניין אותי לראות עכשיו איך והאם מחזיק סרט ילדים מ-1977.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני לא זוכר אם ראיתי את הסרט
אבל אני יודע שלא קראתי את הספר, אבל אני כן מכיר את הדמויות איכשהו (הייתה גם תוכנית?)

didalf

Well-known member
גם אני לא זוכר אם ראיתי את הסרט
אבל אני יודע שלא קראתי את הספר, אבל אני כן מכיר את הדמויות איכשהו (הייתה גם תוכנית?)
כי זה פאקינג פו הדוב, מי לא מכיר את הדמויות?

אני גם לא ראיתי את הסרט, ויש לי את הספר בבית אבל לא ממש זוכרת אותו. בעיקר זכור לי שהוא קצת לא קריא.

Aranel Nenharma

Well-known member
כי זה פאקינג פו הדוב, מי לא מכיר את הדמויות?
בדיוק!
זה בין הדמויות היותר מוכרות בעולם. זה פאקינג פו הדב. חצי מהפיג'מות שלי זה של דמויות של פו.
גם אני אף פעם לא ראיתי את הסרט, כאילו בתור סרט. כן ראיתי פה ושם קטעים מפו.
הספר מקסים וכל הסיפור האישי מסביב לספר מקסים.

Lion_Heart

Well-known member
עכשיו בא לי לשים תמונה שלי עם פו הדב בדיסניוורלד...נראה אם זה יצא(כנראה ש לא)

didalf

Well-known member
טוב קדימה פו הדב.

לצערי בובת פה הדב שלי אצל ההורים ולא כאן בדירה אז אני נאלצת לצפות בלעדיו, מקווה שלא יעלב. (הוא יושב בכורסא שלו בסלון שנקראת "הכורסא של פו".)
הנה תמונה שלו עם דבש משנה שעברה:
1663875610955.png
התלבטתי אם לחכות ולראות כשאני אהיה אצלם בחג יחד עם פו הבובה אבל משעם לי עכשיו ואני לא יודעת מה לראות אז זה טוב שאת בוחרת לי סרטים.

לא ראיתי את הסרט הזה. אני די בטוחה אבל שראיתי בקולנוע סרט כלשהו של פו הדב. מה יצא בסוף שנות ה90- תחילת 2000?

יש לי את הספר בבית אבל הוא זכור לי קצת לא קריא.

יאללה לסרט. מכינה את הדבש.

חח אוי זה כזה מיושן.

איזה חמוד פו|מאוהב| איזה חלום זה להיות שמנמן וטיפשון ושזה יחשב חמוד.

חח פו עושה ספורט:-D אבל זה רק עושה אותו רעב:-D SAME פו, SAME.

אוי לא נגמר הדבש:-(

"הסיבה היחידה ליצור דבש היא כדי שאני אוכל את זה":-D ספיריט דובי.

ולפעמים הספיריט אנימל שלי הוא דווקא איה. "אם זה באמת בוקר טוב, ואני מפקפק בכך" - אני כל בוקר:-D

פו עושה בלאקפייס ומנסה לגנוב דבש מדבורים, היום הוא היה מקונסל.

פו: 0 דבורים: 1.

חחחח פו בא לשונרר אוכל מארנבי:-D יאא הגיף האהוב עלי
בכל פעם בקבוצה המשפחתית כשמדברים על אוכל טעים שנאכל בקרוב אני שולחת את הגיף הזה:

חחח פו השמן אכל יותר מידי ועכשיו הוא תקוע. לדעתו הבעיה היא "דלתות קטנות מידי":-D

חחחח מה לעזאזל יש כניסה מדלת מהעץ!! שיחזור אחורה ויצא מהדלת!!:-D

חחח ארנבי הופך את הטוסיק של פו לקישוט ממוסגר:-D

מה מסכן כמה זמן הוא תקוע שם:-0 מסכן ארנבי.

חח הם מושכים את פו כמו אליעזר והגזר:-D

חחח הוא שוב תקוע. אבל בתוך מאורת דבש. זה הסוף שלו:-D

חח יש לפו מקום למחשבות. כשאני צריכה לחשוב על משהו אז אני שולחת את הגיף הזה:

אה הנה חזרזיר. מסכן הוא עף ברוח. חח הוא עפיפון.

חחח הכובע שינה של פו:-D חחח כמה אמריקאי אפילו לפו יש רובה.
היי טיגר!
חחח הקטע הזה זה אילוסטרציה מדוייקת: אני ואחותי בימי שבת (אני הדב העייף כמובן)

טיגר נשמע קצת כמו שירחאן שמח8-*

פו נרדם בבפגישה זה אני:-D

חח כשהייתי חולה דילן אמרה לי לאכול דבש אז שלחתי לה את הגיף הזה:

אוקי יש קטע מסתבר לא בסרט הזה שתמיד מצחיק אותי, I cannot knot

פו כמובן חמוד מאד אבל בתכלס סרט קצת משעמם. מיושן ולילדים קטנים ממש. אבל פו הוא אוצר גיפים.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
  • המחנכת שלי בכיתה ג' סיפרה לי שכריסטופר רובין מבוסס על הבן של א.א מילן ושכריסטופר רובין האמיתי שנא את הספר.
  • נתקלתי לפני כמה שנים בתיאוריה על פו הדב אבל אני מתלבטת אם לשתף או לא, כי זה יכול קצת להרוס את הסיפור של פו הדב.
ועכשיו לסרט:
  • הסרט מחולק לשלושה סיפורים והם לא קשורים אחד לשני.
  • אהבתי את "שבירת הקיר הרביעי", כשהדמויות מודעות לספר (במיוחד גופר החפרפרת שכל הזמן אומר שהוא לא מופיע בספר :-D) ומדברות עם הקריין.
  • כיאה לסרט דיסני, יש הרבה מוזיקה. אבל הרגיש לי שהמוזיקה בסרט הזה פחות מניעת עלילה ויותר בשביל הכיף.
  • הזנב של איה :-D לא זכרתי שהוא היה מודבק ככה.
  • ואם מדברים כבר על איה, משהו בטון המבואס שלו גרם לי לרצות לצחוק.
החלק הראשון- פו הדב ועץ הדבש:
  • דיברתי עם אחותי על הדמות של פו והיא אומרת שבכל הגרסאות הוא לא כל כך חכם 8-*
  • הצחיק אותי כשפו החליט שהדבורים מייצרות את הדבש בשבילו.
  • שמתם לב שיש לו חלב במזווה?
  • איה מנסה להזיז את הזנב שלו :-D:-D
  • חחחח, איך הדבורים לועגות לפו כשהוא נתקע בכוורת של העץ.
  • פו מגיע לביקור פתע אצל ארנב וגומר לו את כל הדבש. בהתחלה הוא רצה גם חלב מרוכז, אבל נראה לי שהספיק לו רק הדבש |דבש|ארנב לא נראה ממש מרוצה לארח את פו, הוא מרגיש לי קצת לחוץ.
  • פו לא מצליח לצאת מהפתח מאורה של ארנב ונתקע שם. ינשוף אומר לגופר שצריך להוציא את פו ובתגובה גופר אומר שצריך להיפטר מפו כי "הוא תוקע את כל הפרויקט" ואז ינשוף אומר שפו הוא הפרויקט :-D|פנים| מתברר שהוא יצטרך להישאר שם עד שהוא יוכל לצאת.
  • ארנב נלחץ מזה שפו יהיה אצלו בבית במשך שבועות, מתיישב על כיסא ואז קולט שהוא עדיין רואה את פו במראה :-D הוא מגלה שהוא יכול לעשות מפו אחלה של ריהוט :-D שנהרס לו ברגע שפו מתעטש.
  • ארנב אומר לגופר לא להאכיל את פו יותר :-D
  • אחרי כמה זמן, פו מצליח להשתחרר אבל הוא עף אל כוורת של עץ אבל הפעם הוא מרוצה כי יש בה דבש.
החלק השני- פו הדב והיום הסוער:
  • לפו יש מקום מתחשב שבו הוא יכול לשבת ולחשוב.
  • גופר מזהיר את פו שהיום יום הרוחות (Windsday), אני מניחה שזה משחק מילים על יום רביעי?
  • פו וחזרזיר נפגשים בזמן שהרוחות מעיפות את חזרזיר, פו אוחז בו כמו עפיפון ובדרך הורס לאיה את מה שהוא בנה ועוזר לארנב לאסוף את הגזרים שלו ביותר יעילות. פו וחזרזיר מגיעים לבית של ינשוף, יש שם דבש, מה שגורם לפו להתלהב (כמובן). הרוחות מפילות את הבית של ינשוף.
  • איה מתנדב (מנודב?) למצוא לינשוף בית חדש.
  • לפו יש רובה (!)
  • טיגר נכנס לבית של פו ומתחיל לפצוח בשירה ובריקודים שבעיקר קשורים לכמה הוא נפלא.
  • טיגר רואה את עצמו במראה וחושב שיש עוד טיגר מולו :-D מילא פו חשב ככה, אבל גם טיגר נפל בפח?
  • פו רוצה לשמור על הדבש שלו אבל נרדם במהלך המשמרת הארוכה שלו. וכאן מתחיל חלום קצת ביזארי, שכולל כמובן שירה, ריקודים ודבש.
  • פו מתעורר ומגלה שיש לו הצפה בבית.
  • מסתבר שיש הצפה בכל היער וחזרזיר נתקע בבית ומנסה לגרוף את המים החוצה :-D
  • הבית של כריסטופר רובין הוא היחידי שמוגן בפני המים 8-*
  • ינשוף הולך לעדכן את חזרזיר שהחילוץ בדרך ונתקל בפו ובחזרזיר שנסחפים במים. ינשוף מתחיל לדבר ולא שם לב שהם מתקרבים למפל. הם מגיעים לבית של כריסטופר רובין ופו מקבל את תואר הגיבור. ולדעתי בצדק, כל מה שינשוף עשה היה לדבר, הוא אפילו לא שם לב שהם מתקרבים למפל.
  • איה מצא לינשוף בית חדש, הבית של חזרזיר. חזרזיר מוותר על הבית שלו למען ינשוף. פו אומר לו שהוא (חזרזיר) יכול לגור בבית של פו.
  • פו וחזרזיר מוכרזים בתור גיבורי היום.

החלק השלישי- פו הדב וטיגר גם:
  • פו נמצא במקום המתחשב שלו וחושב. משום מקום, טיגר מקפץ עליו.
  • טיגר מפתיע גם את חזרזיר ואת ארנב עם קפיצות. לארנב נמאס מהקפיצות של טיגר, אז הוא מזמן ישיבת חירום שכוללת רק אותו, את פו ואת חזרזיר, שבחצי ממנה פו ישן :-D ארנב מחליט לקחת את טיגר לסיבוב ביער ולגרום לו ללכת לאיבוד.
  • פו, חזרזיר, ארנב וטיגר הולכים ביער, אבל מסתבר שפו, חזרזיר וארנב הם אלה שהלכו לאיבוד. ארנב הולך לכיוון אחר, פו וחזרזיר מחכים לו ובסוף מתייאשים ומנסים לחזור על עקבותיהם. הם נתקלים בטיגר שהולך לחפש את ארנב.
  • מסתבר שטיגרים בחיים לא הולכים לאיבוד. מעניין שטיגר אומרים טיגרים ברבים אחרי שהוא כל הזמן אמר שהוא יחיד במינו :-D
  • טיגר הולך לקחת את רו למשחק ואימא שלו, קנגה כמובן מביכה אותו מול טיגר.
  • ארנב מחליק על הקרח, טיגר ורו רואים אותו ורו שואל אם טיגר יודע להחליק על הקרח. טיגר עולה על הקרח, מתנגש בארנב וגורם לו לעוף לבית שלו.
  • טיגר ורו הולכים לנתר על עצים, אבל מתברר שלטיגר יש פחד גבהים. פו וחזרזיר עוברים באזור וקוראים לכריסטופר רובין. כולם מתאגדים, מאלתרים טרמפולינה ואומרים לרו לקפץ למטה. אחרי שרו קופץ, טיגר צריך גם לקפוץ אבל הוא מפחד יותר מדי. ארנב רוצה להשאיר את טיגר תקוע על העץ :-D וטיגר מבטיח שהוא לא ינתר יותר לעולם. בהמשך, הוא מדבר עם הקריין והקריין עוזר לו להחליק על המילים של הספר. ארנב אומר לטיגר שאסור לו לקפץ יותר לעולם. לאחר שכולם רואים שטיגר עצוב, ארנב מודה בכך שהוא גם מעדיף את טיגר הקופצני וטיגר מגיע במהירות וגורם לכולם (כולל ארנב) לנתר.
בסוף הסרט, אנחנו רואים את כריסטופר רובין ופו במקום הקסום ומדברים על העתיד ועל כך שכריסטופר רובין הולך לבית הספר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המחנכת שלי בכיתה ג' סיפרה לי שכריסטופר רובין מבוסס על הבן של א.א מילן ושכריסטופר רובין האמיתי שנא את הספר.
יש איזה סרט שיצא לאחרונה נראה לי על כריסטופר רובין האמיתי

אוקי זה היה סרט מאוד מוזר לראות מסטול (היה או לא היה קטע עם קומקומים ששרים שיר לפו?)
ובשלב מסוים הייתי עייף אז ישנתי
ואז העירו אותי לבוא לארוחת ערב משפחתית
אז עכשיו אני בקושי זוכר משהו
ועדיין לא סיימתי
אז אני אסיים ואז נראה אם מה שאור כתבה יעזור לי להזכר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם הסרט הזה הוא המקור למושג TTFN?
נתקלתי לפני כמה שנים בתיאוריה על פו הדב אבל אני מתלבטת אם לשתף או לא, כי זה יכול קצת להרוס את הסיפור של פו הדב.
שתפי. אולי תשימי בתיבת ספוילר נפרדת כדי שאנשים יוכלו לבחור אם לקרוא
הסרט מחולק לשלושה סיפורים והם לא קשורים אחד לשני.
וואו זה הרגיש לי כמו איזה 10
אהבתי את "שבירת הקיר הרביעי", כשהדמויות מודעות לספר (במיוחד גופר החפרפרת שכל הזמן אומר שהוא לא מופיע בספר :-D) ומדברות עם הקריין.
כמו כשטיגר קפץ כל כך גבוה שהוא יצא לשניה מהספר.
וכמו שהוא הסוף ירד מהעץ על ידי כך שהקריין הטה את הספר הצידה ככה שטיגר יכל לעמוד על הזנב שלו
כיאה לסרט דיסני, יש הרבה מוזיקה. אבל הרגיש לי שהמוזיקה בסרט הזה פחות מניעת עלילה ויותר בשביל הכיף.
לא הרבה ממש שירים. בעצם היה רק אחד?
הזנב של איה :-D לא זכרתי שהוא היה מודבק ככה.
מסכן איו. צריך להיות דרך נעימה יותר ממסמר
ואם מדברים כבר על איה, משהו בטון המבואס שלו גרם לי לרצות לצחוק.
לא נחמד
החלק הראשון- פו הדב ועץ הדבש:
דיברתי עם אחותי על הדמות של פו והיא אומרת שבכל הגרסאות הוא לא כל כך חכם 8-*
אבל היה ממש מעליב כשהקריין מציין שוב ושוב שפו הוא of little brain
לא נראה לי שזה עובר מסך היום
הצחיק אותי כשפו החליט שהדבורים מייצרות את הדבש בשבילו.
היה לו איזה הסבר מדהים ומעגלי בשביל זה
שמתם לב שיש לו חלב במזווה?
אני חושב שבמקומות קרים לא מחזיקים תמיד חלב במקרר
אני בטוח לגבי זה יותר בקשר לחמאה. אמא של גיסי היא מצפון אירלנד והיא תמיד משאירה את החמאה בחוץ
איה מנסה להזיז את הזנב שלו :-D:-D
לא זוכר :-{(
חחחח, איך הדבורים לועגות לפו כשהוא נתקע בכוורת של העץ.
גם לא
פו מגיע לביקור פתע אצל ארנב וגומר לו את כל הדבש. בהתחלה הוא רצה גם חלב מרוכז, אבל נראה לי שהספיק לו רק הדבש |דבש|ארנב לא נראה ממש מרוצה לארח את פו, הוא מרגיש לי קצת לחוץ.
את זה אני זוכר. חבל שהארנב לא יודע כיצד לסרב לפו
פו לא מצליח לצאת מהפתח מאורה של ארנב ונתקע שם. ינשוף אומר לגופר שצריך להוציא את פו ובתגובה גופר אומר שצריך להיפטר מפו כי "הוא תוקע את כל הפרויקט" ואז ינשוף אומר שפו הוא הפרויקט :-D|פנים| מתברר שהוא יצטרך להישאר שם עד שהוא יוכל לצאת.
כל הקטע מאוד מצחיק
לחלוטין היה צריך לדחוף אותו פנימה. ארנב היה נראה מפוחד מהרעיון, אבל הקטע הוא שיש לו דלת אחורית שנראה שהיא בגודל יותר נורמלי בשביל פו. חבל שהוא לא אמר לו לצאת משם מראש.
העניין עם גופר גם מצחיק. אבל אז בסוף היה נראה לי שהוא הסכים לעזור בחפירה, אבל מסיבה לא ברורה בסוף לא לקחו את העזרה שלו.
עוד קטע שבילבל אותי זה שהינשוף שואל את הגופר כמה זה יעלה לטפל בבעיה. אבל איזה סוג של כסף יש לינשוף?
ארנב נלחץ מזה שפו יהיה אצלו בבית במשך שבועות, מתיישב על כיסא ואז קולט שהוא עדיין רואה את פו במראה :-D הוא מגלה שהוא יכול לעשות מפו אחלה של ריהוט :-D שנהרס לו ברגע שפו מתעטש.
זה היה מאוד מוזר לי שהתחת של פו הפך להיות כמו רהיט בבית של ארנב. ועוד יורת מטריד כשהוא משתמש בו כמו גב של ספה.
אבל הקטע הוא שמתייחסים אליהם יותר כבובות מאשר חיות, כלומר התחת של פו הוא באמת כרית. ואין חור תחת.
אבל אם אין חור תחת אז מה קורה עם כל הדבש שפו אוכל?
איכשהו פו נעשה רזה יותר עם הזמן. האם כל הדבש מתעכל בגוף שלו והופך לאנרגיה שמפעילה אותו? כלומר כמו בני אדם, רק שאין שאריות
ארנב אומר לגופר לא להאכיל את פו יותר :-D
מי כמעט האכיל אותו שם?
אחרי כמה זמן, פו מצליח להשתחרר אבל הוא עף אל כוורת של עץ אבל הפעם הוא מרוצה כי יש בה דבש.
כן איכשהו זה שהוא פגע בעץ הבריח את כל הדבורים מהכוות שבעץ. אבל איכשהו גם נתקע בחור בעץ של הכוורת באופן שהיה חוסם את הדבורים מלצאת.
אז אני לא בטוח לחלוטין מה הקטע.

*רגע, דילגת על החלק שבו פו הדוב מנסה להגיע לכוורת ומשתמש בבלון של כריסטופר רובין. רק שאז הכוורת מלאה בדבורים והוא בטעות הולך קבוצה מהם ואז הן בורחות לו מהפה לאורך כמה זמן.
זה היה בסיפור הזה, נכון?
החלק השני- פו הדב והיום הסוער:
לפו יש מקום מתחשב שבו הוא יכול לשבת ולחשוב.
ככה קוראים לזה בעברית? "מקום מתחשב".
אני לא זוכר מה זה באנגלית, אבל זה לא מרגיש אותו דבר.
אה נראה לי שזה הthinking spot
אז "מקום החשיבה" זה יותר נכון
גופר מזהיר את פו שהיום יום הרוחות (Windsday), אני מניחה שזה משחק מילים על יום רביעי?
כן
פו וחזרזיר נפגשים בזמן שהרוחות מעיפות את חזרזיר, פו אוחז בו כמו עפיפון ובדרך הורס לאיה את מה שהוא בנה ועוזר לארנב לאסוף את הגזרים שלו ביותר יעילות.
הייתי מבולבל אחר כך כי חשבתי שאולי זה שטיגר קופץ לשדה של זה אחרי ההרס שפו גרם.
רגע, אני טועה שמתישהו פו הרס לארנב את הגינה?
כי כאן את אומרת שזה כשמה שקורה עוזר לארנב
פו וחזרזיר מגיעים לבית של ינשוף, יש שם דבש, מה שגורם לפו להתלהב (כמובן). הרוחות מפילות את הבית של ינשוף.
נכון
איה מתנדב (מנודב?) למצוא לינשוף בית חדש.
ומאוחר יותר ציינו את זה שהוא עושה את זה גם בזמן המבול ואני לא זכרתי בכלל שזה היה חלק מהעלילה
לפו יש רובה (!)
יש לו זכות חוקתית לשאת רובה להגנה עצמית (כלומר אם הוא היה אמריקאי)(ובן אדם)
טיגר נכנס לבית של פו ומתחיל לפצוח בשירה ובריקודים שבעיקר קשורים לכמה הוא נפלא.
that's what tiggers do best
Bouncing זה הדבר שטיגרים עושים הכי טוב
הראש שלו עשוי מפלסטיק
והזנב שלו מקפיץ
הקטע הוא שהדבר הכי מיוחד לגבי טיגרים זה שטיגר הוא הטיגר היחיד.
כלומר כל דבר שנכון לגביו נכון לגבי כל הגזע שהוא מייצג.
ככה שהוא באמת לא יכול לטעות.
חוץ מזה שהוא מאוחר יותר מכריז על דברים מסויימים שזה הדברים שטיגרים עושים הכי טוב, אבל אז מתחרט כשהוא מגלה שהוא לא טוב בלעשות אותם.
יש עניין שלם לגבי הפחד גבהים שלו
טיגר רואה את עצמו במראה וחושב שיש עוד טיגר מולו :-D מילא פו חשב ככה, אבל גם טיגר נפל בפח?
הי, בלי לרדת על פו. אני לא חושב שטיגר יותר חכם מפו.
פו רוצה לשמור על הדבש שלו אבל נרדם במהלך המשמרת הארוכה שלו. וכאן מתחיל חלום קצת ביזארי, שכולל כמובן שירה, ריקודים ודבש.
או כן. מה היו הדברים שרקדו? קומקומים?
בכל מקרה זה היה מטריד ונחמד
פו מתעורר ומגלה שיש לו הצפה בבית.
זה גרם לי לחשוב על פנטזיה כמובן (הסרט, לא הז'אנר)
מסתבר שיש הצפה בכל היער וחזרזיר נתקע בבית ומנסה לגרוף את המים החוצה :-D
למה הוא לא הצליח לשוט כמו האחרים אל הבית של כריסטופר רובין?
זה פשוט מרגיש שהוא ויתר מאוד מהר ושלח את הבקבוק בקשת עזרה הזה
הבית של כריסטופר רובין הוא היחידי שמוגן בפני המים 8-*
White privilage
ינשוף הולך לעדכן את חזרזיר שהחילוץ בדרך ונתקל בפו ובחזרזיר שנסחפים במים. ינשוף מתחיל לדבר ולא שם לב שהם מתקרבים למפל. הם מגיעים לבית של כריסטופר רובין ופו מקבל את תואר הגיבור. ולדעתי בצדק, כל מה שינשוף עשה היה לדבר, הוא אפילו לא שם לב שהם מתקרבים למפל.
אז זה מבלבל אותי שההצפה מילאה את הבתים של חזרזיר ושל פו, אבל אז ינשוף מוצא אותם במים במקום שהוא כנראה גבוה מהבית של כריסטופר רובין, לפי זה שהם נפלו ממפל כדי להגיע אל כריסטופר רובין.
אני מניח שזה הגיוני בדרך כלשהי
איה מצא לינשוף בית חדש, הבית של חזרזיר. חזרזיר מוותר על הבית שלו למען ינשוף. פו אומר לו שהוא (חזרזיר) יכול לגור בבית של פו.
מסכן חזרזיר. איך בכלל עובד הקטע שהבית קרקע של חזרזיר מתאים לינשוף שהבית הקודם שלו היה גבוה על העץ.
פו וחזרזיר מוכרזים בתור גיבורי היום.
למה פו מוכרז כגיבור? נראה לי שאומרים שהוא הציל את חזרזיר, אבל הוא בכלל לא עשה כלום. היה לו את הכד על הראש כל הזמן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
החלק השלישי- פו הדב וטיגר גם:
בכלל לא אמרו לדעתי tigger too
פו נמצא במקום המתחשב שלו וחושב. משום מקום, טיגר מקפץ עליו.
אה רגע, זה לא הייתה ההופעה הראשונה של טיגר בסרט?
אה כי הוא קפץ מקודם כבר על פו בחלק הקודם ולכן פו אומר שהם כבר מכירים
טיגר מפתיע גם את חזרזיר ואת ארנב עם קפיצות. לארנב נמאס מהקפיצות של טיגר, אז הוא מזמן ישיבת חירום שכוללת רק אותו, את פו ואת חזרזיר, שבחצי ממנה פו ישן :-D ארנב מחליט לקחת את טיגר לסיבוב ביער ולגרום לו ללכת לאיבוד.
נראה לי שפו ישן בהרבה יותר מחצי מהישיבה. אם כי יכול להיות שלא הראו לנו את כולה.
הרעיון של ארנב נשמע אכזרי
*אה בתוך הפסקה הזאת גם ציינת את הפעם הראשונה שטיגר הרס לארנב את הרכוש (הפעם הגינה). אני לא הייתי בטוח מתי זה התרחש ובלבל אותי שלא ראיתי שציינת את זה.
פו, חזרזיר, ארנב וטיגר הולכים ביער, אבל מסתבר שפו, חזרזיר וארנב הם אלה שהלכו לאיבוד. ארנב הולך לכיוון אחר, פו וחזרזיר מחכים לו ובסוף מתייאשים ומנסים לחזור על עקבותיהם. הם נתקלים בטיגר שהולך לחפש את ארנב.
אהבתי את הקטע שהם קולטים שהם הולכים לאיבוד כי הם כל הזמן מגיעים לאותו בור חול.
אז הרעיון של פו הוא מאוד הגיוני:
נתון: הם כל הזמן מנסים להגיע הביתה, אבל מגיעים לבור.
אז אם הם במקום זה ינסו להגיע אל הבור, הם יגיעו בטעות הביתה.
אבל ארנב ניסה את השיטה של פו - הוא יצא במסע של לנסות להגיע לבור ואמר להם שהוא בטוח יצליח תכף לחזור. במקום זה הוא הלך לאיבוד באופן אחר (אבל נכון שהוא לא הצליח להגיע חזרה לבור גם, אז אולי השיטה חלקית נכונה.
אבל איך שפו בסוף באמת מצליח למצוא את הבית זה כשהוא מצליח לשמוע את הקולות של צנצנות הדבש שקוראות לו ממרחוק. או שהעניין הוא שהוא שומע את הבטן שלו קוראת לצנצנות דבש? אני לא זוכר בדיוק, אבל זה היה קשור לבטן שלו והדבש שבבית שלו.
וככה הם יוצאים מהאזור הלא מוכר ומוצאים את טיגר שגם הוא מצא את דרכו מחוץ לאזור הלא מוכר (והערפלי)
מסתבר שטיגרים בחיים לא הולכים לאיבוד. מעניין שטיגר אומרים טיגרים ברבים אחרי שהוא כל הזמן אמר שהוא יחיד במינו :-D
זהו קלטתי שגם טיגר וגם אנשים אחרים הרבה פעמים לא מתייחסים אליו בתור טיגר, אלא בתור טיגרים. כאילו זה זהות לא בינארית או משהו כזה
טיגר הולך לקחת את רו למשחק ואימא שלו, קנגה כמובן מביכה אותו מול טיגר.
זה כאילו כמה סיפורים בסיפור אחד כלפעמים מרגיש כאילו עברנו נושא סיפורי
*אני מכיר את כל הדמויות מהעבר כמובן. אבל שם אחד הפתיע אותי. לא זכרתי שלאמא של רו קוראים קנגה.
ארנב מחליק על הקרח, טיגר ורו רואים אותו ורו שואל אם טיגר יודע להחליק על הקרח. טיגר עולה על הקרח, מתנגש בארנב וגורם לו לעוף לבית שלו.
החלקה על הקרח זה בדיוק משהו שהוא אומר עליו שטיגרים ידועים בתור מעולים בו, אבל אז אחרי שהוא קולט שהוא לא מצליח הוא אומר שטיגרים שונאים החלקה על הדרך.
מסכן ארנב. שוב דברים שלו נהרסים על ידי טיגר (*למעלה)
טיגר ורו הולכים לנתר על עצים, אבל מתברר שלטיגר יש פחד גבהים. פו וחזרזיר עוברים באזור וקוראים לכריסטופר רובין. כולם מתאגדים, מאלתרים טרמפולינה ואומרים לרו לקפץ למטה. אחרי שרו קופץ, טיגר צריך גם לקפוץ אבל הוא מפחד יותר מדי. ארנב רוצה להשאיר את טיגר תקוע על העץ :-D וטיגר מבטיח שהוא לא ינתר יותר לעולם. בהמשך, הוא מדבר עם הקריין והקריין עוזר לו להחליק על המילים של הספר. ארנב אומר לטיגר שאסור לו לקפץ יותר לעולם. לאחר שכולם רואים שטיגר עצוב, ארנב מודה בכך שהוא גם מעדיף את טיגר הקופצני וטיגר מגיע במהירות וגורם לכולם (כולל ארנב) לנתר.
הם תמיד קוראים לכריסטופר רובין בשלב מסוים. זה בעייתי אולי.
אה נכון הטרמפולינה.
היא בעצם החולצה או מעיל של כריסטופר
אני מצטער אבל זה לא הוגן. טיגר הבטיח שהוא לא יקפוץ שוב עולם. וארנב היה שמח אם הוא לא היה קופץ שוב. זה לא הוגן שיצרו לחץ חברתי על ארנב לשנות את דעתו. אבל חוץ מזה זה לא צריך להיות בידיו. זה לא שארנב וטיגר עשו עיסקה אישית בינהם שלפיה סוכם שטיגר לא יקפוץ שוב. זה היה הכרזה עצמית של טיגר אל מול היקום. הוא הבטיח שהוא לעולם לא יקפוץ שוב אם הוא יצליח לצאת בשלום מהעץ. והוא הצליח.
אני חושב שההבטחה שלו היא כמו משהו שנעשה במצב חירום. כלומר תפילה. ולא דווקא חירום. "הלוואי שמחר ירשד גשם. אם ירד גשם אז אני נשבע שאני אתרום את כל רכושי לאנשים זקוקים". אחרי זה אני לא יכול לצאת מזה רק בגלל שכמה חברים שלי שהיו ליד אומרים שזה בסדר.
בסוף הסרט, אנחנו רואים את כריסטופר רובין ופו במקום הקסום ומדברים על העתיד ועל כך שכריסטופר רובין הולך לבית הספר.
זאת פרידה עצובה מאוד
מרגיש שכריסטופר מתבגר ועוזב את העולם הילדותי של הבובות שלו.
אבל הקטע שהיה נראה לי מסקרן זה שכריסטופר מבקש מפו לא לשכוח אותו.
בראש שלי זה אמור להיות הצעצוע מבקש שהילד האנושי לא ישכח אותו. כי זה יותר נטיה של בני אדם מתבגרים.
זה כנראה מאוד מושפע בראש שלי מצעצוע של סיפור.

didalf

Well-known member
  • אהבתי את "שבירת הקיר הרביעי", כשהדמויות מודעות לספר (במיוחד גופר החפרפרת שכל הזמן אומר שהוא לא מופיע בספר :-D) ומדברות עם הקריין.
חחח כן זה היה חמוד

אוקי זה היה סרט מאוד מוזר לראות מסטול (היה או לא היה קטע עם קומקומים ששרים שיר לפו?)
חחחחחחחחח צחקתי בקול:-D וכן היה:-D זה היה חלום מסטול של פו, אולי היה משהו נוסף בדבש שלו.

היו מלא אבל לא זכירים.

זה היה מאוד מוזר לי שהתחת של פו הפך להיות כמו רהיט בבית של ארנב. ועוד יורת מטריד כשהוא משתמש בו כמו גב של ספה.
אבל הקטע הוא שמתייחסים אליהם יותר כבובות מאשר חיות, כלומר התחת של פו הוא באמת כרית. ואין חור תחת.
איכשהו פו נעשה רזה יותר עם הזמן. האם כל הדבש מתעכל בגוף שלו והופך לאנרגיה שמפעילה אותו? כלומר כמו בני אדם, רק שאין שאריות
צחקתי בקול גם מזה:-D:-D:-D
תפסיק לנתח סרטים הזויים בהגיון:-D

חח כן הוא עף או משהו אבל בסוף הוא לא הרס לו הוא איכשהו קטף את כל הגזרים והם נחתו בערימה מסודרת על העגלה:-D

או כן. מה היו הדברים שרקדו? קומקומים?
חח נראה לי צנצנות דבש.

:-D:-D

למה פו מוכרז כגיבור? נראה לי שאומרים שהוא הציל את חזרזיר, אבל הוא בכלל לא עשה כלום. היה לו את הכד על הראש כל הזמן.
פו גם לא הבין, אבל זרם:-D

It's Always Sunny

Well-known member
"הסיבה היחידה ליצור דבש היא כדי שאני אוכל את זה":-D ספיריט דובי.

ולפעמים הספיריט אנימל שלי הוא דווקא איה. "אם זה באמת בוקר טוב, ואני מפקפק בכך" - אני כל בוקר:-D

פו עושה בלאקפייס ומנסה לגנוב דבש מדבורים, היום הוא היה מקונסל.
:-D:-D:-D

חחחח מה לעזאזל יש כניסה מדלת מהעץ!! שיחזור אחורה ויצא מהדלת!!:-D
חחח, אבל נראה לי שזו היציאה.

חחח ארנבי הופך את הטוסיק של פו לקישוט ממוסגר:-D
זה היה נפלא :-D

חח הם מושכים את פו כמו אליעזר והגזר:-D
בדיוק חשבתי על זה כשצפיתי בסרט.

פו נרדם בבפגישה זה אני:-D
חחחחח

וואו זה הרגיש לי כמו איזה 10
חחח, נכון?

פו שר לעצמו לא מעט.

אבל היה ממש מעליב כשהקריין מציין שוב ושוב שפו הוא of little brain
לא נראה לי שזה עובר מסך היום
אכן. היום חצי הסרט לא היה עובר מסך.

כל הקטע מאוד מצחיק
לחלוטין היה צריך לדחוף אותו פנימה. ארנב היה נראה מפוחד מהרעיון, אבל הקטע הוא שיש לו דלת אחורית שנראה שהיא בגודל יותר נורמלי בשביל פו. חבל שהוא לא אמר לו לצאת משם מראש.
העניין עם גופר גם מצחיק. אבל אז בסוף היה נראה לי שהוא הסכים לעזור בחפירה, אבל מסיבה לא ברורה בסוף לא לקחו את העזרה שלו.
עוד קטע שבילבל אותי זה שהינשוף שואל את הגופר כמה זה יעלה לטפל בבעיה. אבל איזה סוג של כסף יש לינשוף?
השאלות החשובות בסרט :-D
גם אני חשבתי קצת על איך פו יכול להיות רזה יותר אבל אז אמרתי לעצמי להפסיק לחשוב על זה כי אין הגיון וגם לא יהיה בחיים, זה דב מדבר :-D

מי כמעט האכיל אותו שם?
גופר.

*רגע, דילגת על החלק שבו פו הדוב מנסה להגיע לכוורת ומשתמש בבלון של כריסטופר רובין. רק שאז הכוורת מלאה בדבורים והוא בטעות הולך קבוצה מהם ואז הן בורחות לו מהפה לאורך כמה זמן.
זה היה בסיפור הזה, נכון?
כן, זה היה בסיפור הזה. לפעמים אני מדלגת על קטעים מסוימים בעיקר מעצלנות :-D|מובך|

ככה קוראים לזה בעברית? "מקום מתחשב".
אני לא זוכר מה זה באנגלית, אבל זה לא מרגיש אותו דבר.
אה נראה לי שזה הthinking spot
אז "מקום החשיבה" זה יותר נכון
לא, זה thoughtful spot, גם באנגלית.

הייתי מבולבל אחר כך כי חשבתי שאולי זה שטיגר קופץ לשדה של זה אחרי ההרס שפו גרם.
כי כאן את אומרת שזה כשמה שקורה עוזר לארנב
פו ניסה להחזיק את חזרזיר במה שנשאר לחזרזיר מהצעיף ואז הרס לאיה את מה שהוא בנה. ואחר כך הוא גרם לגזרים בגינה של ארנב לעוף באוויר אבל במקום ליפול על האדמה, הגזרים נפלו כולם על המריצה, אז ארנב היה מרוצה בסך הכל. הוא אמר שפו צריך לעשות את זה גם עם הכרוב שלו.

יש לו זכות חוקתית לשאת רובה להגנה עצמית (כלומר אם הוא היה אמריקאי)(ובן אדם)
חחחחחחח

that's what tiggers do best
Bouncing זה הדבר שטיגרים עושים הכי טוב
הראש שלו עשוי מפלסטיק
והזנב שלו מקפיץ
הקטע הוא שהדבר הכי מיוחד לגבי טיגרים זה שטיגר הוא הטיגר היחיד.
כלומר כל דבר שנכון לגביו נכון לגבי כל הגזע שהוא מייצג.
ככה שהוא באמת לא יכול לטעות.
חוץ מזה שהוא מאוחר יותר מכריז על דברים מסויימים שזה הדברים שטיגרים עושים הכי טוב, אבל אז מתחרט כשהוא מגלה שהוא לא טוב בלעשות אותם.
זה ממש הצחיק אותי. אפילו לא רק בדברים שהוא עושה הכי טוב. למשול כשהוא אמר שטיגרים אוהבים דבש ואז הוא גילה שהוא בעצם לא אוהב, ופתאום טיגרים לא אוהבים דבש :-D (למזלו של פו).

למה הוא לא הצליח לשוט כמו האחרים אל הבית של כריסטופר רובין?
זה פשוט מרגיש שהוא ויתר מאוד מהר ושלח את הבקבוק בקשת עזרה הזה
בהחלט. נראה לי שזו תכונה שקיימת אצל חזרזיר. אבל צריך גם לזכור שבניגוד לשאר החיות, הוא קטן (רו לא נחשב, קגנה נושאת אותו בכיס שלה).

:-D:-D:-D

אין סיבה אמיתית, לדעתי פשוט כי הסרט הוא על פו.

בכלל לא אמרו לדעתי tigger too
זה מה שרשום בויקיפדיה. אני מאמינה לויקיפדיה.

אבל איך שפו בסוף באמת מצליח למצוא את הבית זה כשהוא מצליח לשמוע את הקולות של צנצנות הדבש שקוראות לו ממרחוק. או שהעניין הוא שהוא שומע את הבטן שלו קוראת לצנצנות דבש? אני לא זוכר בדיוק, אבל זה היה קשור לבטן שלו והדבש שבבית שלו.
וככה הם יוצאים מהאזור הלא מוכר ומוצאים את טיגר שגם הוא מצא את דרכו מחוץ לאזור הלא מוכר (והערפלי)
מסקנה: ארנב היה צריך להיות בשקט ולתת לפו ולבטן הרעבה שלו למצוא את הדרך הביתה.

אני מצטער אבל זה לא הוגן. טיגר הבטיח שהוא לא יקפוץ שוב עולם. וארנב היה שמח אם הוא לא היה קופץ שוב. זה לא הוגן שיצרו לחץ חברתי על ארנב לשנות את דעתו. אבל חוץ מזה זה לא צריך להיות בידיו. זה לא שארנב וטיגר עשו עיסקה אישית בינהם שלפיה סוכם שטיגר לא יקפוץ שוב. זה היה הכרזה עצמית של טיגר אל מול היקום. הוא הבטיח שהוא לעולם לא יקפוץ שוב אם הוא יצליח לצאת בשלום מהעץ. והוא הצליח.
אני חושב שההבטחה שלו היא כמו משהו שנעשה במצב חירום. כלומר תפילה. ולא דווקא חירום. "הלוואי שמחר ירשד גשם. אם ירד גשם אז אני נשבע שאני אתרום את כל רכושי לאנשים זקוקים". אחרי זה אני לא יכול לצאת מזה רק בגלל שכמה חברים שלי שהיו ליד אומרים שזה בסדר.
:-D:-D:-D:-D
טוב, אמרת מקודם שטיגר לא הכי חכם.
והוא גם מרגיש לי קצת מניאק.

זאת פרידה עצובה מאוד
מרגיש שכריסטופר מתבגר ועוזב את העולם הילדותי של הבובות שלו.
אבל הקטע שהיה נראה לי מסקרן זה שכריסטופר מבקש מפו לא לשכוח אותו.
בראש שלי זה אמור להיות הצעצוע מבקש שהילד האנושי לא ישכח אותו. כי זה יותר נטיה של בני אדם מתבגרים.
זה כנראה מאוד מושפע בראש שלי מצעצוע של סיפור.
מעניין מאוד. לא ראיתי צעצוע של סיפור (עדיין) אז לא יודעת איך זה מתקשר. אבל נראה לי שזה בקטע שכריסטופר רוצה להישאר עוד קצת ילד?

זהו קלטתי שגם טיגר וגם אנשים אחרים הרבה פעמים לא מתייחסים אליו בתור טיגר, אלא בתור טיגרים. כאילו זה זהות לא בינארית או משהו כזה
רציתי לרשום על זה משהו ואז הסתבכתי עם עצמי :-D|פנים|
נראה לי שהוא פשוט החליט שאם הוא הטיגר היחידי הוא יכול לדבר בשם כל המין שלו (שזה בעצם רק הוא כשחושבים על זה).

פו גם לא הבין, אבל זרם:-D
חחחח, כריסטופר תמיד יהיה משוחד בעד פו :-D
וחוץ מזה, למה שפו לא יזרום, הוא מקבל אוכל!

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
שתפי. אולי תשימי בתיבת ספוילר נפרדת כדי שאנשים יוכלו לבחור אם לקרוא
לפני כמה שנים נתקלתי בתיאוריה שאומרת שכל החיות ביער מייצגות בעיה רפואית כזו או אחרת (זה המונח הנכון? לא רוצה לרשום דברים שהם לא PC):
פו- הפרעות אכילה.
חזרזיר- חרדה.
איה- דיכאון.
ינשוף- דיסלקציה ובעיות זיכרון.
טיגר- הפרעות קשב וריכוז.
ארנב- OCD.
קנגה- תסמונת מינכהאוזן באמצעות שליח.
רו- על הספקטרום האוטיסטי (למרות שזה נראה לי קצת far fetched).
גופר- טורט.
כריסטופר רובין- סכיזופרניה.

אבל אני לא יודעת כמה התיאוריה הזו נכונה.

למעלה