מועדון דיסני חגיגי לשנה החדשה🍯 (4) - פו הדב 1977 + שלגיה ושבעת הגמדים

It's Always Sunny

Well-known member
טוב זה בגלל שבסרט לא ממש הצליחו להכנס לפרטים של כיצד...
רג'ינה הייתה פגועה נפשית מכך שאמא שלה, שהייתה מלכת הלבבות ואם אני זוכר גם הבטיחה אותה לעוץ-לי-גוץ-לי, הייתה נוראית אליה. ואיך רג'ינה נפגעה משלגיה כשזאת בטעות חשפה סוד לאמא שלה ואז אמא שלה הרגה בחור שהיא אוהבת (אוקי הזיכרון שלי של העונות שראיתי הוא לא טוב כמו שחשבתי).
שלא לדבר על המורכבות כאשר רג'ינה מאמצת ילד שבמקרה הוא הנכד של שלגייה ושל עוץ-לי-גוץ-לי (שהוא בעצמו הבן של פיטר פן...).
וואו, הסדרה הזאת הייתה מורכבת.
האמת שאתה צודק לגבי האורך, זה באמת לא פייר שהשוויתי דמות מסרט של שעה וקצת לדמות של סדרה שהיו לה שבע עונות להתפתח. אני מניחה שהכוונה שלי היא שבסרט המלכה בעיקר הניעה את העלילה אבל בסדרה פיתחו אותה לעומק ויש לה ממש אופי.
וזה היופי בסדרות :-):

LeAnnDyIan

Well-known member
טוב זה בגלל שבסרט לא ממש הצליחו להכנס לפרטים של כיצד...
רג'ינה הייתה פגועה נפשית מכך שאמא שלה, שהייתה מלכת הלבבות ואם אני זוכר גם הבטיחה אותה לעוץ-לי-גוץ-לי, הייתה נוראית אליה. ואיך רג'ינה נפגעה משלגיה כשזאת בטעות חשפה סוד לאמא שלה ואז אמא שלה הרגה בחור שהיא אוהבת (אוקי הזיכרון שלי של העונות שראיתי הוא לא טוב כמו שחשבתי).
שלא לדבר על המורכבות כאשר רג'ינה מאמצת ילד שבמקרה הוא הנכד של שלגייה ושל עוץ-לי-גוץ-לי (שהוא בעצמו הבן של פיטר פן...).
וואו, הסדרה הזאת הייתה מורכבת.
אני לא חושבת
את רג׳ינה אנשים אהבו כבר מההתחלה כשהיא היא עוד הייתה ״סתם״ רעה.

ואם כבר אז אני באופן אישי דווקא פחות אהבתי את זה שמנסים להסביר את מה הפך אותה לרעה ולנסות להצדיק את המעשים שלה ע״י זה שמפילים את הכל על דברים שנעשו לה בעבר. לא רציתי שיציירו אותה כקורבן של הנסיבות. היא התחילה כדמות נשית חזקה ורציתי שתישאר כזו.
כן רציתי בסופו של דבר שהיא תהיה בצד של הטובים. אבל כשמסבירים שהיא לא תמיד הייתה רעה אז פתאום השינוי שהיא עושה כשהיא הופכת ״טובה״ פחות מרשים בעיני.

It's Always Sunny

Well-known member
את רג׳ינה אנשים אהבו כבר מההתחלה כשהיא היא עוד הייתה ״סתם״ רעה.
צודקת.

ואם כבר אז אני באופן אישי דווקא פחות אהבתי את זה שמנסים להסביר את מה הפך אותה לרעה ולנסות להצדיק את המעשים שלה ע״י זה שמפילים את הכל על דברים שנעשו לה בעבר. לא רציתי שיציירו אותה כקורבן של הנסיבות. היא התחילה כדמות נשית חזקה ורציתי שתישאר כזו.
כן רציתי בסופו של דבר שהיא תהיה בצד של הטובים. אבל כשמסבירים שהיא לא תמיד הייתה רעה אז פתאום השינוי שהיא עושה כשהיא הופכת ״טובה״ פחות מרשים בעיני.
מעניין מה שאת רושמת.
אז העדפת שהסיפור שלה יהיה שהיא תמיד הייתה רעה ואז יש לה redemption arc?

keren or5

Well-known member
בכלל בסרטי דיסני ישנים המדובבים לא היו שחקנים ידועים במיוחד לדעתי. מעניין מתי התחילו להביא שמות גדולים לדבב בסרטים האלו.
רובין וויליאמס כ-ג'יני אני כמעט בטוחה היה הראשון, ואם לא ממש הראשון- הראשון שהכניס את זה למודה, אחר כך זה נהיה סופר פופולארי לסלבריטאים לרצות לדבב. היה סיפור מעניין עם רובין, הדמות של הג'יני תוכננה עם זה שהוא יעשה את הקול, הם פנו אליו בבקשה לעשות את הג'יני, הם נורא רצו דמות שתאלתר הרבה (הוא אילתר את רוב הדיאלוגים, יש המון ראיונות מאוד מצחיקים איתו על העניין), בנוסף עוד סיפור מעניין שנתקלתי בו לפני כמה שנים, זה מסתבר שהיה לרובין ממש חשוב שלא ישתמשו בדמות של הג'יני כדי לקדם מכירות ואת הסרט. אבל זה דיסני אז למה הוא ציפה? הוא משחק את אחת הדמויות הכי אהובות באחת הסרטים הכי אהובים של דיסני והוא באמת חשב שדיסני לא יעשו מרצ'נדייז על הדמות שלו? בקיצור הוא עד כדי כך כעס שהוא רב עם דיסני בתקופה ההיא ולא הסכים לחזור לדבב את הג'יני בהמשך של אלאדין שיצא ישירות לוידאו, ואתם אולי תגידו, נו במת, הסיקווילים האלה הם גם ככה המיץ של הזבל, מי היה משתתף בהם גם ככה, אבל הוא לגמרי היה עושה את זה אם הוא לא היה מסתכך איתם, כי הוא השלים איתם וחזר לדבב את הג'יני בסיקוול השלישי (אלאדין ומלך הגנבים, וכן, כמובן שראיתי את כולם).

למעלה