מועדון הדיסני הטוב (5) - מולאן⛩️

Aranel Nenharma

Well-known member
ונתחיל את חודש אוקטובר עם הסרט.....

מולאן

ומי שלא צפה בו עדיין, מחכה לכם תענוג כי בין השירים הכי אהובים עלי של דיסני בא מהסרט הזה (מצליחים לנחש איזה?;-))
1664439837262.png

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ונתחיל את חודש אוקטובר עם הסרט.....
אבל... עדיין לא אוקטובר
מולאן

ומי שלא צפה בו עדיין, מחכה לכם תענוג כי בין השירים הכי אהובים עלי של דיסני בא מהסרט הזה (מצליחים לנחש איזה?;-))
יש יש יש יש
איזה כיף. ודי ברור לי איזה שיר כי הוא קלאסי ולא סתם הוא קבוע ברשימת האזנה שלי.
טוב די לשטויות בואו נרד לעסקים על מנת להביס את ההאנז
צפיה ראשונה עבורי!
כנ"ל :-):
אראה את הסרט היום.
וואו אני לא מאמין שלא ראיתן אף פעם.
זה לחלוטין קלאסי.
ויצאתן קצת גזעניות כלפי סינים. (ובעיקר סיניות)

It's Always Sunny

Well-known member
וואו אני לא מאמין שלא ראיתן אף פעם.
זה לחלוטין קלאסי.
ויצאתן קצת גזעניות כלפי סינים. (ובעיקר סיניות)
נו, אבל כבר סיכמנו שלא ראיתי ממש סרטי דיסני ויש לי הרבה חורים בהשכלה :-):
אתה זוכר מתי ראית את הסרט הזה לראשונה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו, אבל כבר סיכמנו שלא ראיתי ממש סרטי דיסני ויש לי הרבה חורים בהשכלה :-):
קשה לעכל את זה
(חוץ מזה שחברי פורום צריכים לקבל את זה שאני שוכח דברים באופן קבוע)
אתה זוכר מתי ראית את הסרט הזה לראשונה?
כשהסרט יצא לקולנוע אני מניח. אני מנחש סביבות 97, 98...
צדקתי - 1998

It's Always Sunny

Well-known member
קשה לעכל את זה
(חוץ מזה שחברי פורום צריכים לקבל את זה שאני שוכח דברים באופן קבוע)
בדיוק בשביל זה אנחנו צופים בסרטים האלה :-):
בעניין אחר, מולאן תמיד הרגיש לי חלק מתקופת רנסנאס של דיסני, יחד עם אלאדין, בת הים הקטנה והיפה והחיה. אבל בניגוד לשלושה האחרונים, מולאן לא הייתה חלק מהילדות שלי, למעשה הכרתי את הסרט לראשונה בגיל 15. אין לדברים שלי ממש נקודה, זה יותר בקטע של תהייה אם זה היה רק אצלי. כי גם בסביבה שלי לא הכירו את מולאן.

כשהסרט יצא לקולנוע אני מניח. אני מנחש סביבות 97, 98...
צדקתי - 1998
הולי שיט, הסרט הזה בגיל שלי |אילם|
זה מזכיר לי שהיום ראיתי חיילים יורדים בתחנת אוטובוס ואז קלטתי שרובם נולדו לתוך שנות ה-2000.

didalf

Well-known member
אובייסלי השיר הכי טוב בעולם|מאוהב|

צפיה ראשונה עבורי!
כנ"ל :-):
אראה את הסרט היום.
זה כואב לי;-(

יש יש יש יש
איזה כיף. ודי ברור לי איזה שיר כי הוא קלאסי ולא סתם הוא קבוע ברשימת האזנה שלי.
טוב די לשטויות בואו נרד לעסקים על מנת להביס את ההאנז
:-D:-D
סופסוף מישהו מדבר לעניין פה.

הולי שיט, הסרט הזה בגיל שלי |אילם|
למה את צעירה כ"כ?;-(
זה מזכיר לי שהיום ראיתי חיילים יורדים בתחנת אוטובוס ואז קלטתי שרובם נולדו לתוך שנות ה-2000.
מזעזע. מזכיר לי את אח שלי החמוד שביומולדת 30 שלי השנה אמר לי "ילדים שנולדו בבת מצווה שלך מתגייסים עכשיו"|שפם|

didalf

Well-known member
עכשיו כשאתם קצת יותר מחונכים הנה שני דברים שנתקלתי בהם במקרה לסרטים שראינו החודש:

ילדה קטנה צופה בסצנה *הזאת* של מלך האריות לראשונה. שברה אותי;-(

פול דה לבר קרונק!

It's Always Sunny

Well-known member
למה את צעירה כ"כ?;-(
🤷‍♀️🤷‍♀️
שאלה טובה

מזעזע. מזכיר לי את אח שלי החמוד שביומולדת 30 שלי השנה אמר לי "ילדים שנולדו בבת מצווה שלך מתגייסים עכשיו"|שפם|
אחיך גדול ממך בגיל? כי אם כן, את יכולה לרדת עליו בחזרה מתישהו :-D
זה בעיקר הזוי לי, כי זה מרגיש שאני לפני שנייה הייתי לפני הגיוס שלי ועברו 5 שנים 8-*

פול דה לבר קרונק!
:-D:-D:-D
רציתי להראות את הסרטון לאחים שלי אבל אז אינסטגרם דרש ממני להתחבר למשתמש ואין לי אינסטגרם |שפם|

יופי, אז את יודעת איך אנחנו מרגישים!

יאפ
האם יש דוקטור הו בדיסני פלוס? זה בהמשך לשיחה שלנו לגבי באפי בדיסני פלוס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עכשיו כשאתם קצת יותר מחונכים הנה שני דברים שנתקלתי בהם במקרה לסרטים שראינו החודש:

אני לא מבין איך אף אחד עוד לא הגיב לזה.
אני הייתי ממש בדמעות כשצפיתי בזה.
איזה הורים פסיכופאטיים אלו שהחליטו שהדרך הטובה בשביל הילדה בת ה3 שלהם ללמוד על מוות היא ככה בזמן שהם מצלמים אותה ולא מחזיקים אותה. העיקר שיהיה סרטון טיק טוק מגניב. מה הדבר הבא? לצלם את הילדה כשמספרים לה שסבתא מתה?
אני עכשיו לא יודע איך אני אי פעם אהיה בסדר עם לתת לאחיינית הקטנה שלי לראות את הסרט הזה.
פול דה לבר קרונק!
:-D:-D
אני שמח שהדבר השני היה מצחיק ועודד אותי. אם זה היה עוד דבר מדכא כזה הייתי ממש מתעצבן

יופי, אז את יודעת איך אנחנו מרגישים!

בדיוק התגובה הנכונה לעדי|חזיר|

didalf

Well-known member
תודה! אני גם!
איזה הורים פסיכופאטיים אלו שהחליטו שהדרך הטובה בשביל הילדה בת ה3 שלהם ללמוד על מוות היא ככה בזמן שהם מצלמים אותה ולא מחזיקים אותה. העיקר שיהיה סרטון טיק טוק מגניב. מה הדבר הבא? לצלם את הילדה כשמספרים לה שסבתא מתה?
אני עכשיו לא יודע איך אני אי פעם אהיה בסדר עם לתת לאחיינית הקטנה שלי לראות את הסרט הזה.
וואי ממש.
אני לא יודעת מה הגיל הנכון לתת לילדים לראות את זה, כ"כ טראומתי.
אין לי מושג באיזה גיל נתנו לי לראות את זה לראשונה8-*

Lhuna3

Well-known member
וואי ממש.
אני לא יודעת מה הגיל הנכון לתת לילדים לראות את זה, כ"כ טראומתי.
אין לי מושג באיזה גיל נתנו לי לראות את זה לראשונה8-*
אני כזכור לא התרגשתי בסצינה, וגם לא כשראיתי את הסרטון, אבל כשהתחלתי לקרוא את התגובות לסרטון נהיתה לי קצת לחלוחית בעיניים, ובאמת שאני לא בטוחה אם זה מהילדה החמודה, מהתגובות, מהרגשה רעה עם עצמי שאין לי רגשות כמו לכולם בקשר לזה, או סתם מעייפות. אבל אני אתנחם בזה שהיה משהו.
בכל אופן מהבנה של איך אתם והרוב הגבתם לסצינה, אני מסכימה שזה נשמע ממש דפוק מצד ההורים להראות את זה לילדה כזאת קטנה, רק בשביל לצלם אותה לטיקטוק.

didalf

Well-known member
יאיי מולאן|מאוהב|

אני כמעט בטוחה שראיתי את זה בקולנוע, וכמעט בטוחה שזה הסרט הראשון שראיתי בקולנוע. אבל לא זוכרת 100%. אני כן בטוחה שסבתא קנתה לי ילקוט של מולאן אדום כזה יפה לכיתה א'.

האמת שלא מזמן יחסית ראיתי אותו במלואו מבחירה (להבדיל מ"היי זה בערוץ שירוץ ברקע" הרגיל שלי) כי ראיתי את העיבוד לייב אקשן הנוראי והייתי צריכה חוויה מתקנת.

יאללה, לטס גט דאון טו ביזנס!

המוזיקה כזאת יפה|מאוהב|

אוי ההונים תוקפים את חמות סין.

הקיסר לא רוצה שיגינו עליו אלא על העם, אז אנחנו יודעים שהוא שליט טוב ומיטיב.
אנד יט מגייס את כל הגברים.

מולאן מכינה צ'יטים על היד.
חחח היא מסנג'רת את הכלב, יפה.

למרבה הצער המטרה היחידה של בנות בעולם הזה היא למצוא שידוך טוב.

"הייתי צריכה להתפלל לעבוד הקדומנים למזל"
"למה? אין להם, הם מתים" - סבתא|כתר|
חחחח הסבתא עם הצרצר חוצה את הכביש:-D:-D אחותי אמרה שבויאנטם ככה חוצים את הכביש, כמו הסבתא במולאן. מסכן הצרצר:-D

לשיר יש נושא מעצבן כמובן אבל המנגינה כ"כ חמודה. יו ברינג הונור טו אס אול.
אף פעם לא הבנתי למה צביעת הפנים בלבן נחשב יפה.

מולאן קלירלי הטום בוי והאאוטסיידרית שלא מתאימה לעולם הזה. אוי לא נמרחו לה הצ'יטים.

אני פחות אוהבת את הקטע עם השדכנית, לא אוהבת הומור סלפסטיק (?) כזה.

רפלקשיין איזה שיר מושלםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב| אחד משירי האיי וואנט הכי טובים אבר|מאוהב|
בנערותי גם אהבתי ממש את הגרסה בספרדית של כריסטינה אגילרה. [יש גם באנגלית כמובן ואהבתי את שתיהן אבל אהבתי בספרדית אפילו יותר]
הוווווווו איזזזזזזזזזזזזז דאט גירל איי סי סטארינג סטרייט באק אט מיייייייי וואיי איז מיי רפלקשיין סאמוואן איי דוונט נואוווווווווווווווווווווווווווווו

הגינה שלהם נראית מה זה יפה. אבא מולאן חמודי הוא לא כועס|מאוהב| תמיד רציתי מסרק פרח כזה.

אוי לא מגייסים את אבא מולאן אבל הוא נכה ומבוגר;-( עכשיו הוא האשים אותה בדיסהונור, פחות חמוד:-(

מולאן מחליטה לעשות מעשה. מוזיקה דרמטית (ויפה) הווו החיתוך הדרמטי של השיער.

האבות הקדמונים מתעוררים. יאיי מושו כפרעליו!! הוא הורד בדרגה להיות איש הגונג. זמן לישיבה משפחתית. או מריבה משפחתית. ראש השנה סטנדרטי. (סתם, לא אצלי).
מושו רוצה ללכת להגן על מולאן אבל כולם מזלזלים בו ושולחים אותו להעיר את דרקון האבן הגדול. אופס מושו שבר אותו. חח מושו עם הראש של הדרקון אבן:-D
שניה מושו זה אדי מרפי נכון? כי כל הזמן חשבתי את מי הוא מזכיר לי (חוץ מאת עצמו כמובן) ופתאום נקלט לי שזה דונקי משרק. מושו והצרצר יוצאים למשימה.

אוו מלך ההונים אכזרי.

חח מולאן מתאמנת בלהיות גבר. פשוט תהיי טיפשה. ומגעילה.
מושו עושה הצגה.
"אתה קטנצ'יק"
"כמובן! travel size":-D
"דיסהונור און יו! דיסהונור און יור קאו!" המשפט האהוב עליי:-D ומגיע דיסהונור לכם ולפרה שלכם כל מי שזאת הצפיה הראשונה שלי!

חחחח איזה חמודים השמן והעצבני.

איזה חתיך לי שאנג.

חחח הצרצר שעון מעורר:-D
מולאן מפקירה נשק על היום הראשון בטירונות. 4 שעות ביציאה.
"מיי ליטל בייבי, אוף טו דסטרוי פיפול":-D - אני על וונדה/נטשה/ילנה/קלארק/אוקטביה/לקסה/אקו ועוד.

"דרך ארוכה עוד לפנינו!" זמן לשיר הכי טוב בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב|
נלחם במרץ את ההונים נביס! הא!
מושלם בעברית ובאנגלית|מאוהב|
אייל מייק א מאן אאוט אוף יו!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וי אר מאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ועוצמתם היא של איש בוערת מיסטירייס אס דה דארק סייד אוף דה מוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
מתה על איך מולאן מצליחה לטפס בעזרת הפעלת חוכמה ולא רק כוח. ואז מונטז' שהיא נהיית תותחית|כתר|

מסכנה מולאן רק רצתה להתקלח באו כולם להפריע לה.

יוו איזה מעצבן היועץ הזה.

חחחח הצרצר עושה רעש של מכונת כתיבה:-D

כל מה שהבנים רוצים זה חברה. סקסיסטי או חמוד? נראה לי יותר לכיון החמוד, אפילו שאף אחד מהם לא רוצה חברה חכמה.

אוי כפר הרוס. מספיק לשיר.
אוי הבובה:-(
אוי מלא גופות:-(
אוי לא גם הגנרל אבא מת:-(
הקטע ששאנג לי תוקע את החרב בשלג עם הקסדה מאד יפה וסמלי. אבל תמיד קצת תהיתי - הוא לא צריך את החרב להמשך?

אופס מושו פוצץ פגז שחשף אותם:-0 מתקפת הוניםםםםםםםםםם.
הם חשבו שהם פוצצו אותם אבל לא. צבא עצום של הונים במורד ההר.
מולאן ברגע של טירוף ופאקינג גאונות חוטפת את הפגז האחרון ומכוונת אותו להר ויוצרת מפולת שלגים שמפילה את כל ההונים. יאסס קווין|כתר|
איכשהו מולאן נחלצת מהמפולת ומצילה גם את שאנג לי. וכולם עוזרים להם לא ליפול, חמודים. חח השמנצ'יק.
פינג הוא הגיבור של כולם. אבל אוי לא מולאן נפצעה. וופס הרופא חשף שהיא אישה. פתאום מגיבור שהציל את כולם היא בושה וחרפה. צבועים|שפם|
הקפטן חס על חייה כי היא הצילה את חייו. עדיין צבוע. נוטש אותה בשלג, חוצפן:-[ (אבל בתוך תוכו הוא קצת מרוצה שהבלבול המיני שלו הוסבר).

אוי לא מלך ההונים גם לא מת. ונשארו עוד כמה חיילים שלו.
מולאן רצה להזהיר את הקיסר והחיילים. שלא מגיע להם בתכלס אבל היא גיבורה.

ההם כבר בחגיגות חושבים שהם ניצחו. שכחתם בזכות מי???? אה טוב הם די עצובים הם מבינים שלא מגיע להם המצעד הזה.
שאנג לא מאמין למולאן. "אמרת שאתה בוטח בפינג, למה מולאן שונה?"|כתר| כי מולאן היא אישה וגברים הם פויה.
המסכה מאחורי שאנג מלחיצה רצח. לא עוזר שאני יודעת שיש בה הונים:-D אבל הם מטרימים את זה יפה.
והנה שאנ-יו. מולאן אמרה לכם אבל הקשבתם???? לא! כי היא בת:-[ מגיע לכם:-[

מלך ההונים חטף את הקיסר והחיילים מנסים להכנס בכוח ללא הצלחה. מולאן באה עם רעיון. הנה סופסוף הם למדו להקשיב לה. ווי אר מאןןןןן|מאוהב|מתה על זה שהם מתחפשים לבנות על רקע השיר הזה, ומשתמשים במה שהם למדו לטפס בחוכמה. כי בנות חכמות יותר!!

"שאלות?" "השמלה הזאת גורמת לי להראות שמנה?":-D

הקיסר ניצל אבל שאנג לי מכוסח ומלך ההונים עדיין חי ונלחם.

יאסס מולאן הגאונה לוקחת למלך ההונים את החרב בעזרת מניפה בלבד|כתר| ובינתיים מושו נכנס בו עם זיקוק. זיקוקים!!! ביי מלך ההונים.
לצרצר יש מזל אינדיד.

הקיסר החכם והטוב מעריך את מולאן כמושיעת סין. וכולם משתחווים לה AS THEY SHOULD!!!!!!
הוא מעניק לה את עיטור הקיסר והחרב|לב|
חחח הקיסר רומז לשאנג לי להתחתן איתה, חמוד הוא גם שדכן.

לאבא מולאן לא אכפת ממתנות הוא שמח שהיא הבת שלו ושהיא חזרה|מאוהב|
"יופי, היא מביאה חרב במקום גבר" - סבתא|כתר|:-D
הוו הגיע גם גבר חתיך. סבתא: "תרשמי אותי למלחמה הבאה":-D

אפילו מושו קיבל קידום. מסיבה אצל האבות הקדמונים.

למעלה