מועדון הדיסני הטוב (5) - מולאן⛩️

keren or5

Well-known member
אני לא מבין איך אף אחד עוד לא הגיב לזה.
אני הייתי ממש בדמעות כשצפיתי בזה.
איזה הורים פסיכופאטיים אלו שהחליטו שהדרך הטובה בשביל הילדה בת ה3 שלהם ללמוד על מוות היא ככה בזמן שהם מצלמים אותה ולא מחזיקים אותה. העיקר שיהיה סרטון טיק טוק מגניב. מה הדבר הבא? לצלם את הילדה כשמספרים לה שסבתא מתה?
אני עכשיו לא יודע איך אני אי פעם אהיה בסדר עם לתת לאחיינית הקטנה שלי לראות את הסרט הזה.
טוב זה באמת קיצוני. אני לא הזדהתי איתכם בכל הקטע שדיסני רשעים ומפחידים ואסור להראות אותם לילדים קטנים אף פעם, ואני אפילו לא זוכרת שבכיתי בסרט הזה כשהייתי קטנה (לא הייתי בת 3, אבל עדיין דיי ילדה קטנה), אבל יש משהו בקטע שהם ממש משתמשים בצער שלה לסרטון טיקטוק שהוא מוזר ולא מובן בעיני. אני לא רואה את עצמי בחיים מפחידה/מעציבה ילדה קטנה בכוונה תחילה כדי לצלם אותה. זה מרגיש לי קצת פסיכי.
אני תמיד רציתי לראות את הסרטים האלה עם אחיינים שלי, אבל לא בשביל שהם יסבלו, אלא כי רציתי לחלוק איתם את זה. ותמיד ישבתי לידם וחיבקתי בקטעים המפחידים/עצובים ואם הם רצו לכבות תמיד כיביתי.
אני לא חושבת שהבעיה היא בסרט הזה, או בא סרט כלשהו של דיסני, הבעיה היא בהורים ואיך שהם בחרו להראות לה את זה. זה אולי לא יושב לך באותו קטע כמו הסצנה הזאת כי אני מתארת לעצמי שראית אותה כשהיית מאוד קטן, אבל אחיינית הגדולה שלי אמרה לי שהיא התפרקה בבכי בשיר הראשון בפרוזן באיזה 30 פעמים ראשונות שהיא ראתה אותו, וכשהיא אמרה לי את זה ניסיתי לדמיין מה הייתי מרגישה כלפי השיר אם הייתי רואה אותו בגיל מאוד צעיר וחשבתי שזה באמת עצוב מאוד מה שקורה שם לראות את זה כילדים קטנים.
אני לא חושבת שאתה צריך ללכת לקיצון של לא להראות את הסרט הזה לאחיינית שלך. אני חושבת שאפשר בהחלט לבדוק. אפשר להתחיל ואתה יכול לשבת לידה ולחבק אותה ואם משהו קשה לה מדי לעצור. אני עצרתי באמצע מלא סרטים שראיתי עם אחיינים שלי כי הם פחדו, היו עצובים או סתם השתעממו. צריך להרגיש את הילד, לא כל אחד מגיב אותו דבר לדברים האלה. יש ילדים שאפילו אוהבים את הקטעים המפחידים. ואולי גיל 3 זה טיפה קטן מדי, אבל נגיד מגיל 5 ככה זה לא נראה לי כזה נורא. בקיצור- איך שהם עשו את זה- הושיבו אותה לבד וצילמו אותה היה דיי פסיכי ונוראי בעיני, אבל לא עצם זה שהם הראו לה את הסרט.

It's Always Sunny

Well-known member
  • זכרתי שמינג נה וון מדבבת את מולאן אבל בהתחלה לא זהיתי את הקול שלה. רק אחרי כמה משפטים, קלטתי שזו היא. אני יודעת שמלינדה מיי היא מולאן אבל מבחינתי היא תמיד תהיה מלינדה מיי :-]
  • ורק עכשיו קלטתי שהמדבב של שאנג הוא שחקן שמוכר לי:-0 לא זהיתי את הקול אבל את השם שלו בהחלט זהיתי. זה ד"ר הואנג מ-SVU (!!)
  • בכל מקרה, מתחילים את הסרט עם ההונים שבהנהגת צ'אן יו פולשים לסין. הקיסר מחליט לגייס גבר מכל משפחה מכל המחוזות.
  • ממשיכים למולאן שמתכוננת לפגישה עם השדכנית.
  • הצחיק אותי שהכלב של מולאן נתקע בקיר :-D ואחר כך ממשיך לפזר את האוכל של התרנגולות בכל החצר. ואז כשאבא של מולאן מתפלל, התרנגולות מגיעות כדי לאכול. זו אמורה להיות סצנה דרמטית וכל מה שאני מצליחה לחשוב זה על כמה שזה מגוחך שהתרנגולות נמצאות שם :-D
  • אימא של מולאן: הייתי צריכה להתפלל לאבות הקדמונים למזל; סבתא של מולאן: כמה ברי מזל הם יכולים להיות? הם מתים :-D:-D סבתא של מולאן היא כזו sassy.
  • סבתא מביאה צרצר מזל ומחליטה להוכיח שהוא מביא מזל. רק חבל שבדרך היא גורמת לתאונות ברחוב :-D
  • מולאן מגיעה ומתחילים להכין אותה לפגישה עם השדכנית. התוצאה: כל הבנות שמגיעות לשדכנית נראות בדיוק אותו הדבר.
  • אולי זה שאריות משלגיה אבל כשסבתא הביאה למולאן תפוח, ישר חשבתי על התפוח של שלגיה. אולי מישהו צריך לוודא שהוא לא מורעל? סבתא גם מביא למולאן את צרצר המזל.
  • מולאן נכנסת לפגישה עם השדכנית ובקטע הכי משעשע של הסרט, היא מצליחה לגרום לישבן של השדכנית לעלות באש, זורקת על הפנים שלה תה חם וגורמת לה לצייר שפם מהדיו שהיה על היד שלה (של מולאן). אולסו, זה מאוד מעליב שהשדכנית אמרה למולאן שהיא רזה מדי אז זה לא מספיק טוב להריונות |פנים|
  • השדכנית אומרת למולאן שהיא לא תביא כבוד למשפחה שלה. לא יפה.
  • מולאן מורידה את האיפור שלה רק עם השרוול, ראיתי גיפ של הסצנה הזו כמה פעמים וכל פעם מחדש זה משעשע אותי.
  • השיחה בין מולאן לאבא שלה :-]
  • מכאן עוברים לגיוס של הגברים לצבא, אבא של מולאן חייב להתגייס למרות שהוא כבר מבוגר.
  • מולאן מחליטה בלילה לגנוב את צו הגיוס של אביה, לקחת את המדים שלו ולהילחם במקומו. הרשים אותי איך היא הצליחה לגזור את השיער שלה לבד בכזה דיוק. הלוואי על כולנו.
  • סבתא מתפללת לאבות הקדמונים ועכשיו אנחנו רואים אותם. אחד מהם מעיר את מושו, הוא דרקון אבל לא באמת מגן את המשפחה אלא יותר בקטע של מקיש על הגונג. האבות הקדמונים יורדים על מושו ואומרים לו להעיר את דרקון הסלע בטענה שהוא (מושו) אפילו לא נחשב לדרקון אמיתי. rude. מצד שני, אני גם יכולה להבין את האבות הקדמונים, מושו גרם לאחד מהם למות.
  • אחת מהאבות הקדמונים אומרת שהילדים שלה לא גרמו לדאגות כמו מולאן כי כולם הפכו למדקרים סיניים ואז אב קדמון אחר עונה לה שהוא לא כולם יכולים להיות מדקרים סיניים וכולם מתחילים לריב. לא יודעת למה, אבל זה הצליח להצחיק אותי.
  • מושו מצליח לפשל וגורם לדרקון הסלע להתפרק לחתיכות (ליטרלי) והאב הקדמון כנראה טיפש כי הוא קונה את ההצגה שמושו עושה כשהוא מעמיד פנים שהוא דרקון הסלע |פנים|
  • מושו מחליט שהוא יעזור למולאן לנצח במלחמה ובכך הוא יוכיח לאבות הקדמונים שהוא ראוי לעבוד שוב.
  • ההונים קוראים לצבא של הקיסר צופי הקיסר. אני יודעת שאני אמורה לשנוא אותם אבל יש להם הומור.
  • אולסו, למה העיניים שלהם מוזרות?
  • מולאן מגיעה לאימונים ומושו נגלה בפניה אבל גם היא חושבת שהוא עלוב כי היא קוראת לו Lizard. מושו מנסה להדריך אותה באיך להתנהג כמו גבר אבל היא בטעות גורמת למהומה בין שאר החיילים.
  • גנרל הצבא ממנה את הבן שלו, שאנג לאחראי על הטירונים. אני מופתעת איך אף אחד רק מצ'אי פו לא חשב שזה נפוטיזם.
  • שאנג קולט את מולאן ודורש לדעת את השם שלה. מושו מצליח למצוא לה שם בסופו של דבר, פינג.
  • שאנג פוקד על כל החיילים לבלות את הלילה בלאסוף גרגירי אורז, את כולם. מה שגורם לכולם להתעצבן על מולאן עוד יותר. מטלה הגיונית בסך הכל.
  • למחרת בבוקר מושו מעיר את מולאן בעזרת שעון מעורר AKA צרצר. הסוס של מולאן מגלה לה שהיא מאחרת, אז היא מתארגנת במהירות ומגיעה לאימונים.
  • אהבתי את זה שמושו קורא למולאן היפיפייה הנרדמת.
  • צ'אי פו: Order, people, order. וכולם מתחילים למנות מה הם רוצים לאכול :-D
  • שאנג יורה חץ על עמוד גבוה ומנדב את יאו להוריד את החץ. אבל לא לפני שהוא שם עליו שתי משקולות. כולם (כולל מולאן) מנסים להגיע לחץ ללא הצלחה.
  • וכאן מתחיל הקטע הכי מגניב של הסרט. I'll Make a Man Out of You. אני דווקא כן מכירה את השיר הזה.
  • הצחיק אותי ששאנג אמר לחיילים שהם החבורה העצובה שהוא פגש. ושאחד מהחיילים לא יודע לשחות :-D
  • שאנג מגרש את מולאן אבל היא מוכיחה את עצמה כשהיא היחידה מצליחה להגיע אל החץ, דבר שלוקח לה כל הלילה. כבוד. משם, הדברים נהיים יותר קלים ומולאן מצליחה להשתפר באימונים.
  • בינתיים ההונים עושים דברים של נבלים ומסתכלים על בובה. כן, זה לא כזה עניין אותי.
  • מולאן רוצה להתקלח אבל לצערה הרב גם לחיילים האחרים יש את אותו רעיון. הם מציגים את עצמם בפניה: יאו, לינג וצ'ין פו. היא רואה מהם יותר ממה שהיא רוצה לראות. הם כמעט חושפים אותה אבל אז מושו נושך את אחד מהם בטוסיק ומולאן מצליחה לברוח. היא אומרת שהיא לא רוצה לראות גברים עירומים יותר בחיים ואז מגיעים עוד חבורה של גברים עירומים :-D מושו מצחצח את השיניים שלו כמה וכמה פעמים חחח. לרגע תהיתי אם מולאן הולכת להיתפס, באמת חשבתי שאולי זה יקרה למרות שהייתי צריכה לדעת שלא, זה יותר מדי מוקדם בסרט.
  • צ'אי פו אומר לשאנג שהוא יועץ הקיסר בניגוד לשאנג שהוא רק הבן של גנרל. ובניגוד לשאנג הוא קיבל את העבודה הזו בכוחות עצמו, oh snap!
  • מושו והצרצר כותבים לצ'אי פו מכתב בשם הגנרל והולכים להביא לו אותו. הסוס של מולאן מסרב להביא אותם לשם אז הם נאלצים להסתפק בפנדה. וזה ממש מגוחך ומצחיק שצ'אי פו קנה את התחפושת של מושו והצרצר |פנים|
  • הטירונים הולכים לחזית ושרים על כך שהם רוצים בחורות, כן כן. מולאן המסכנה, הם משתיקים אותה כשהיא אומרת שאולי כדאי בחורה שיש לה דעות ולא רק אחת שנראית טוב ומבשלת.
  • כשהם מגיעים לחזית, הם מגלים הרס ושהגרנל מת. שאנג לוקח את תפקידו של הגנרל.
  • מולאן בטעות מסגירה את המיקום של הצבא להונים אבל היא מצליחה גם להציל אותם כשהיא יורה את התותח האחרון וגורמת למפולת שלגים. היא מצילה את שאנג שעומד ליפול מההר ובדיוק כשהוא אומר לה שיש לו אמון בה, מתגלה לנו שהיא נפצעה, מה שאומר שעומדים לגלות שהיא אישה.
  • כולם מגלים שמולאן היא אישה, אבל במקום להרוג אותה, שאנג חס על חייה אבל כולם משאירים אותה על ההר לבד.
  • מושו מגלה למולאן שהוא בעצם לא נשלח על ידי האבות הקדמונים כדי לעזור לה ואז מתגלה שהצרצר לא מביא מזל (כמה מפתיע :-D) ומושו שואל בזעזוע את הסוס: מה אתה, כבשה? :-D
  • מולאן מתכוונת לחזור הביתה אבל אז היא רואה שההונים לא באמת מתים. כמה חזקים הם? הם הצליחו לשרוד מפולת שלגים.
  • כולם חוגגים את ניצחון הצבא ומולאן מנסה לספר להם שההונים עדיין בחיים אבל אף אחד לא מאמין לה.
  • הם מגלים את זה בדרך הקשה כשההונים חוטפים את הקיסר.
  • למולאן יש רעיון. יאו, לינג וצ'ין פו מתחפשים לנשים. הם מתכוונים להיכנס לארמון הקיסר ושאנג מצטרף אליהם. ואז הם עולים על העמודים בדיוק כמו באימונים. מגניב.
  • מושו צולה את הנשר (נראה לי?) צ'אן יו ופתאום הוא לא נראה כל כך מפחיד :-D
  • הקיסר (לצ'אן יו, כשהוא מסרב להשתחוות בפני צ'אן יו): לא משנה כמה הרוח תיילל, ההר לא יכול להשתחוות בפניה :-0:-D
  • מולאן עולה על הגג ונלחמת מול צ'אן יו, היא מדליקה טיל וגורמת לצ'אן יו לעוף מהגג, מה שהורג אותו ועל הדרך מדליק את הזיקוקים.
  • כולם משתחווים בפני מולאן :-):
  • הקיסר רוצה שמולאן תהיה חברה במועצה שלו, צ'אי פו מתנגד, מה שגורם לקיסר לומר למולאן שהיא יכולה לקבל את העבודה של צ'אי פו :-D הקיסר קצת מטריל את צ'אי פו, הא?
  • מולאן חוזרת הביתה ואבא שלה גאה בה.
  • סבתא (רואה את שאנג): תרשמי אותי למלחמה הבאה :-D:-D
  • שאנג כנראה חיפש תירוץ לפגוש את מולאן ומביא לה את הקסדה. מולאן מזמינה אותו לארוחת ערב, סבתא מוכנה להשאיר אותו לנצח :-D
  • מושו מצליח לשכנע את האב הקדמון להחזיר לו את העבודה וכל האבות הקדמונים עושים מסיבה.
  • מולאן מודה למושו על העזרה :-):
  • מחשבה שעלתה לי כרגע: מעניין איך ההורים של מולאן הסבירו את ההיעדרות שלה לשכנים שלהם.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
הקיסר לא רוצה שיגינו עליו אלא על העם, אז אנחנו יודעים שהוא שליט טוב ומיטיב.
צודקת, לא שמתי לב לזה.

אנד יט מגייס את כל הגברים.
טוב, זו בכל זאת מלחמה.

למרבה הצער המטרה היחידה של בנות בעולם הזה היא למצוא שידוך טוב.
:-(:-( מבאס.
המטרה השנייה היא ללדת בנים.

אף פעם לא הבנתי למה צביעת הפנים בלבן נחשב יפה.
הגיון של פעם.

מושו עושה הצגה.
"אתה קטנצ'יק"
"כמובן! travel size":-D
:-D:-D:-D

"דיסהונור און יו! דיסהונור און יור קאו!" המשפט האהוב עליי:-D ומגיע דיסהונור לכם ולפרה שלכם כל מי שזאת הצפיה הראשונה שלי!
אבל צריך להתחיל מאיפשהו, עדיף עכשיו מאשר לעולם לא.

חחחח הצרצר עושה רעש של מכונת כתיבה:-D
חחח, לא קלטתי את זה.

אוי הבובה:-(
מה היה הקטע של הבובה? לא הבנתי ממש.

אופס מושו פוצץ פגז שחשף אותם:-0 מתקפת הוניםםםםםםםםםם.
אופס, אני בטעות האשמתי את מולאן. I should've known better, שזה בעצם היה מושו.

פינג הוא הגיבור של כולם. אבל אוי לא מולאן נפצעה. וופס הרופא חשף שהיא אישה. פתאום מגיבור שהציל את כולם היא בושה וחרפה. צבועים|שפם|
הקפטן חס על חייה כי היא הצילה את חייו. עדיין צבוע. נוטש אותה בשלג, חוצפן:-[ (אבל בתוך תוכו הוא קצת מרוצה שהבלבול המיני שלו הוסבר).
זה ממש מבאס איך בתוך כמה רגעים הכל השתנה.
הראו את זה ששאנג מרוצה? או שזה משהו שאת חשבת?

"שאלות?" "השמלה הזאת גורמת לי להראות שמנה?":-D
מעולה :-D

והנה שאנ-יו. מולאן אמרה לכם אבל הקשבתם???? לא! כי היא בת:-[ מגיע לכם:-[
יו, אני לא מאמינה שכל הסיכום שלי רשמתי את השם של מלך ההונים לא נכון :-D|פנים| טוב לא נורא.
ואכן, זה די הגיע להם, אם הם רק היו מקשיבים לה...

לצרצר יש מזל אינדיד.
כל הסרט :-D

חחח הקיסר רומז לשאנג לי להתחתן איתה, חמוד הוא גם שדכן.
חחח, הוא יודע!

אני כמעט בטוחה שראיתי את זה בקולנוע, וכמעט בטוחה שזה הסרט הראשון שראיתי בקולנוע. אבל לא זוכרת 100%. אני כן בטוחה שסבתא קנתה לי ילקוט של מולאן אדום כזה יפה לכיתה א'.
איזה מגניב!

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
לא, אין אותו כרגע בשום פלטפורמה שזמינה בארץ :-(
:-(
אבל לפחות לא שמו את הסדרה הישנה ואז גרמו לכולם לחשוב שזו הסדרה מ-2005. או את טורצ'ווד בלי דוקטור הו |שפם| (למרות שאפשר לראות את טורצ'ווד בלי דוקטור הו, אז אני די סותרת את עצמי. לא משנה, רציתי לעשות הקבלה לבאפי ואנג'ל בדיסני פלוס).
יצא לך לראות את טורצ'ווד?

לא, הוא קטן ממני החוצפן|שפם| (אבל לא קטן-חמוד. 23)
מתישהו הוא גם יגיע לשם ואז יהיה תורך לצחוק עליו. תזכירי לו את זה כשהוא יהיה בן 30.

didalf

Well-known member
סבתא של מולאן היא כזו sassy.
ממש|כתר|:-D

• מולאן מחליטה בלילה לגנוב את צו הגיוס של אביה, לקחת את המדים שלו ולהילחם במקומו. הרשים אותי איך היא הצליחה לגזור את השיער שלה לבד בכזה דיוק. הלוואי על כולנו.
חחחח תכלס. פחות תאונות פוני שהיו בקורונה.

• צ'אי פו: Order, people, order. וכולם מתחילים למנות מה הם רוצים לאכול :-D
חחחחחחחח ווי לא קלטתי את זה:-D:-D

• וכאן מתחיל הקטע הכי מגניב של הסרט. I'll Make a Man Out of You. אני דווקא כן מכירה את השיר הזה.
מי לא?|מאוהב|

ומושו שואל בזעזוע את הסוס: מה אתה, כבשה? :-D
:-D

• מחשבה שעלתה לי כרגע: מעניין איך ההורים של מולאן הסבירו את ההיעדרות שלה לשכנים שלהם.
אני גם תהיתי. ואת זה שכולם ראו את האבא מקבל צו גיוס ובכל זאת הוא עדיין בבית.

המטרה השנייה היא ללדת בנים.
כמובן|שפם|

מה היה הקטע של הבובה? לא הבנתי ממש.
אני חושבת שזה מסמל ילדה קטנה. שכאילו ההונים השמידו כפר שלם עם כל הילדים שבו.

הראו את זה ששאנג מרוצה? או שזה משהו שאת חשבת?
אה חח לא הראו. זה אני החלטתי. כי הוא נמשך קצת למולאן/פינג אז אני מניחה שזה גרם לו לבלבול, ואז כשהוא גילה שהיא בת הסתדר לו. השאלה הגדולה של הסרט היא האם שאנג לי הוא בי:-D

מתישהו הוא גם יגיע לשם ואז יהיה תורך לצחוק עליו. תזכירי לו את זה כשהוא יהיה בן 30.
ואני אהיה בת 37?;-(

It's Always Sunny

Well-known member
עם החוסר ידע שלי בסרטים, זה דווקא מפתיע שאני מכירה את השיר הזה :-D

אני חושבת שזה מסמל ילדה קטנה. שכאילו ההונים השמידו כפר שלם עם כל הילדים שבו.
:-(
חשבתי שזו בובה של מולאן או משהו כזה. ושאולי זה אומר שהם יודעים על מולאן, לא יודעת איך הגעתי למסקנה הזו. מה שרשמת נשמע יותר סביר.

אה חח לא הראו. זה אני החלטתי. כי הוא נמשך קצת למולאן/פינג אז אני מניחה שזה גרם לו לבלבול, ואז כשהוא גילה שהיא בת הסתדר לו. השאלה הגדולה של הסרט היא האם שאנג לי הוא בי:-D
אוו, תיאוריות קונספירציה, אפשר לעשות כאלה לכל סרט.

ואני אהיה בת 37?;-(
שניכם תהיו בשנות ה-30 לחייהם בשלב הזה, הוא לא יוכל לומר לך כלום ;-)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב זה באמת קיצוני. אני לא הזדהתי איתכם בכל הקטע שדיסני רשעים ומפחידים ואסור להראות אותם לילדים קטנים אף פעם, ואני אפילו לא זוכרת שבכיתי בסרט הזה כשהייתי קטנה (לא הייתי בת 3, אבל עדיין דיי ילדה קטנה), אבל יש משהו בקטע שהם ממש משתמשים בצער שלה לסרטון טיקטוק שהוא מוזר ולא מובן בעיני. אני לא רואה את עצמי בחיים מפחידה/מעציבה ילדה קטנה בכוונה תחילה כדי לצלם אותה. זה מרגיש לי קצת פסיכי.
אני תמיד רציתי לראות את הסרטים האלה עם אחיינים שלי, אבל לא בשביל שהם יסבלו, אלא כי רציתי לחלוק איתם את זה. ותמיד ישבתי לידם וחיבקתי בקטעים המפחידים/עצובים ואם הם רצו לכבות תמיד כיביתי.
אני לא חושבת שהבעיה היא בסרט הזה, או בא סרט כלשהו של דיסני, הבעיה היא בהורים ואיך שהם בחרו להראות לה את זה. זה אולי לא יושב לך באותו קטע כמו הסצנה הזאת כי אני מתארת לעצמי שראית אותה כשהיית מאוד קטן, אבל אחיינית הגדולה שלי אמרה לי שהיא התפרקה בבכי בשיר הראשון בפרוזן באיזה 30 פעמים ראשונות שהיא ראתה אותו, וכשהיא אמרה לי את זה ניסיתי לדמיין מה הייתי מרגישה כלפי השיר אם הייתי רואה אותו בגיל מאוד צעיר וחשבתי שזה באמת עצוב מאוד מה שקורה שם לראות את זה כילדים קטנים.
אני לא חושבת שאתה צריך ללכת לקיצון של לא להראות את הסרט הזה לאחיינית שלך. אני חושבת שאפשר בהחלט לבדוק. אפשר להתחיל ואתה יכול לשבת לידה ולחבק אותה ואם משהו קשה לה מדי לעצור. אני עצרתי באמצע מלא סרטים שראיתי עם אחיינים שלי כי הם פחדו, היו עצובים או סתם השתעממו. צריך להרגיש את הילד, לא כל אחד מגיב אותו דבר לדברים האלה. יש ילדים שאפילו אוהבים את הקטעים המפחידים. ואולי גיל 3 זה טיפה קטן מדי, אבל נגיד מגיל 5 ככה זה לא נראה לי כזה נורא. בקיצור- איך שהם עשו את זה- הושיבו אותה לבד וצילמו אותה היה דיי פסיכי ונוראי בעיני, אבל לא עצם זה שהם הראו לה את הסרט.
זה לא שלי יש טראומה מהסצנה הזאת או מהסרט. ראיתי אותו כשהייתי בן 11 וכבר בטח ראיתי כמה סרטים עם מוות לפני כן. נראה לי שבטח ראיתי את שיער שהוא הרבה יותר טראומטי). אין לי גם שום טראומה משום סרט של דיסני עד כמה שאני זוכר.
ואני כמובן צוחק כשאני אומר שאני לא אראה לאחיינית שלי את הסרט עד שהיא תהיה בת 20 (או מה שלא כתבתי). אני הייתי שמח כבר להתחיל איתה עם כל מיני סרטי דיסני, הבעיה שלי היא שההורים שלה מאמינים שהיא צריכה לגדול בלי מסכים. מסכנה. אני מקווה שבגיל מסויים זה יעבור להם.
בעוד לי לא זכורות טראומות אישיות עם סרטים מצוירים, בהחלט קרה כמה פעמים שאחיינים שלי נחשפו לדברים שהם לא היו מוכנים להם. אחיין של בגיל 5 אולי היה בהלם קרב מסצנת הפתיחה של למצוא את נמו ולא הסכים לנסות את הסרט שוב איזה שנתיים. עם אחיינית אחרת הלכתי לראות בקולנוע את נסיך מצרים וגם שם סצנת הפתיחה הייתה לה יותר מידי ונאלצנו לצאת מהקולנוע. אבל אלו היו טעויות, לא מקרים שבהם הראתי להם בכוונה משהו קשה כשהם כבר בגיל מספיק גדול כדי להבין בערך מה קורה, אבל לא מוכנים לזה רגשית. ובטח לא חיכיתי עם מצלמה לראות אותם נשברים. אבל לרוב לא היו טראומות כי הייתי מסביר איכשהו את הקטעים הקשים או עוזר להם להתמודד איתם. גם עם הילדה הזאת היה אפשר לעצור את הסרט ולהסביר לה שזה יהיה קשה ועצוב ולהציע לה לדלג או לעצום עיניים.
בקיצור הבעיה היא לא עם סרטי דיסני, הבעיה היא עם הורים פסיכים.

Lhuna3

Well-known member
יצא לך לראות את טורצ'ווד?
יצא לי אבל לא הכל, ואני גם לא זוכרת איזה עונות או פרקים בכלל.
לאחרונה כן יש לי חשק להשלים ולצפות בה במסודר.
זה לא שלי יש טראומה מהסצנה הזאת או מהסרט. ראיתי אותו כשהייתי בן 11
האם בכית בסצינה הזאת?

It's Always Sunny

Well-known member
יצא לי אבל לא הכל, ואני גם לא זוכרת איזה עונות או פרקים בכלל.
לאחרונה כן יש לי חשק להשלים ולצפות בה במסודר.
לקח לי הרבה זמן להשתכנע לצפות בה, עד שהחלטתי לתת צ'אנס ונהנתי גם מהעונות שנחשבו לפחות טובות. אם תכתבי עליה, אני בהחלט אגיב :-):

It's Always Sunny

Well-known member
שתדעו לכם שלמרות שלא הקשבתי ל-I'll Make a Man Out of You מאז שראיתי את הסרט, הוא נתקע לי בראש ואני יכולה לזכור אותו גם מבלי להקשיב לו. זה שיר מאוד ממכר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קראתי עכשיו את הערך ויקיפדיה של מולאן האגדית. הסיפור המקורי כנראה דומה בבסיס שלו - היא התגייסה כדי להציל את אביה המבוגר.
אבל היא שירתה בצבא 10 שנים וגילתה לשאר החיילים שהיא אישה רק אחרי שהיא שוחררה.

זה מזכיר לי שפעם קראתי מאמר על נשים שהתחזו לגברים על מנת להתגייס לצבא. מסתבר שזה משהו נדיר/נפוץ שכזה. כלומר ממש אין הרבה, אבל בהחלט יש. אני ספציפית שוכר את המקרה של אישה ששירתה כגבר במלחמת האזרחים של ארה"ב. היה איזה עניין שלם שבו היא בסופו של דבר זכתה בתגמולים על זה אפילו כשזה כבר היה ידוע. ברוב המקרים זה נשאר סודי כם אם התגלה.

אוי ההונים תוקפים את חמות סין.
שיחזרו להונגריה
הקיסר לא רוצה שיגינו עליו אלא על העם, אז אנחנו יודעים שהוא שליט טוב ומיטיב.
אנד יט מגייס את כל הגברים.
כל כך נחמד כשמלכים וקיסרים בסרטים הם שליטים הגונים כאלו
מולאן מכינה צ'יטים על היד.
חחח היא מסנג'רת את הכלב, יפה.
לכלב קוראים אח קטן.
ממה שקראתי עכשיו על הסיפור המקורי למולאן היה אח קטן. הוא היה קטן מידי לצאת למלחמה.
למרבה הצער המטרה היחידה של בנות בעולם הזה היא למצוא שידוך טוב.
זה לא נכון.
הן גם צריכות להאכיל את התרנגולות :-P:
(אבל תכלס הדבר העיקרי זה להוליד ילדים)
חחחח הסבתא עם הצרצר חוצה את הכביש:-D:-D אחותי אמרה שבויאנטם ככה חוצים את הכביש, כמו הסבתא במולאן. מסכן הצרצר:-D
הצרצר והסבתא הם דמויות מעולות.
לשיר יש נושא מעצבן כמובן אבל המנגינה כ"כ חמודה. יו ברינג הונור טו אס אול.
כן שיר יפה למרות כוונותיו
אף פעם לא הבנתי למה צביעת הפנים בלבן נחשב יפה.
ממה שיודע לי - באסיה ועוד מקומות זה נחשב יפה ומראה על מעמד להיות כמה שפחות שזוף כי אם אתה שזוף זה אומר שאתה עובד בחוץ למחייתך.
מולאן קלירלי הטום בוי והאאוטסיידרית שלא מתאימה לעולם הזה. אוי לא נמרחו לה הצ'יטים.
האמת שהיא לא ממש טום בוי. היא פשוט מגושמת קצת ולא חזקה בענייני סופר נשיות. אבל זה לא שראינו אותה מתעניינת במשהו של בנים.
אני פחות אוהבת את הקטע עם השדכנית, לא אוהבת הומור סלפסטיק (?) כזה.
אבל זה היה מצחיק.
תכלס הכל קרה בגלל הצרצר. והצרצר היה שם בגלל הסבתא. אז הסבתא היא זאת שהרסה לה.
אבל אם היא כן הייתה עושה רושם טוב אצל השדכנית, האם זה היה גורם לכך שהיא לא הייתה מתגייסת לצבא במקום אבא שלה? כי אם כן אז אבא שלה היה מתגייס ואז לא רק שהוא בטח היה מת אלא סין כנראה הייתה נכבשת על ידי ההונים. (לא שזה כזה נורא, אם אני זוכר נכון סין נכבשה כמה פעמים על ידי אויבים מצפון שאז המנהיג שלהם הפך לקיסר החדש ובאופן כללי תרבות סין נמשכה.
הגינה שלהם נראית מה זה יפה. אבא מולאן חמודי הוא לא כועס|מאוהב| תמיד רציתי מסרק פרח כזה.

אוי לא מגייסים את אבא מולאן אבל הוא נכה ומבוגר;-( עכשיו הוא האשים אותה בדיסהונור, פחות חמוד:-(
כן, די מעצבן שהוא כל כך כועס עליה על זה שהיא מנסה להגן עליו.
מולאן מחליטה לעשות מעשה. מוזיקה דרמטית (ויפה) הווו החיתוך הדרמטי של השיער.
אחת החרטות הגדולות שלי בחיים היא שאף פעם לא גידלתי שיער ארוך ואז חתכתי אותו ככה באופן דרמטי
האבות הקדמונים מתעוררים. יאיי מושו כפרעליו!! הוא הורד בדרגה להיות איש הגונג. זמן לישיבה משפחתית. או מריבה משפחתית. ראש השנה סטנדרטי. (סתם, לא אצלי).
מושו רוצה ללכת להגן על מולאן אבל כולם מזלזלים בו ושולחים אותו להעיר את דרקון האבן הגדול. אופס מושו שבר אותו. חח מושו עם הראש של הדרקון אבן:-D
שניה מושו זה אדי מרפי נכון? כי כל הזמן חשבתי את מי הוא מזכיר לי (חוץ מאת עצמו כמובן) ופתאום נקלט לי שזה דונקי משרק. מושו והצרצר יוצאים למשימה.
זכרתי שזה אדי מרפי. וכמה פעמים במהלך הסרט חשבתי שזה מצחיק שהוא נשמע כמו דונקי.
הוא כאילו שבר את הפסל של הדרקון הגדול, אבל תכלס הוא צילצל בגונג שלו כמה פעמים והדרקון הזה לא התעורר, אז לא נראה לי שזה אשמתו.
אוו מלך ההונים אכזרי.
זה לגבי הקטע שהציפור שלו גנבה בובה קטנה והוא בעצם מחליט שהוא צריך להרוג את הילדה.
כאילו חשבו שאנחנו לא נשתכנע שהוא בחור רע?
חח מולאן מתאמנת בלהיות גבר. פשוט תהיי טיפשה. ומגעילה.
זה יותר קשה ממה שאת חושבת. אני עדיין לא מצליח לעשות טוב את הקטע הזה של היריקות
מושו עושה הצגה.
"אתה קטנצ'יק"
"כמובן! travel size":-D
"דיסהונור און יו! דיסהונור און יור קאו!" המשפט האהוב עליי:-D ומגיע דיסהונור לכם ולפרה שלכם כל מי שזאת הצפיה הראשונה שלי!
זה דווקא ממש לא משהו שזכרתי
חחחח איזה חמודים השמן והעצבני.
מסכן הבחור השלישי שאין לו מאפיינים בולטים
איזה חתיך לי שאנג.
אכן חתיך.
אומנם הוא מצוייר, אבל לפחות הפעם זה לא אריה מצויר שנראה לנו חתיך

***טוב אני אעצור כאן כי אני עייף.
אמשיך להגיב מחר

Aranel Nenharma

Well-known member
|תוף||תוף||תוף|
הודעה זו קשורה לשאלון החודשי (אוקטובר)
לא לקרוא אותה לפני שמתחילים את השאלון!

* אין להגיב או לשרשר להודעה זו, רק להעתיק לשרשור החודשי
🍸תמונות/וידאו/בדיחות לשתף?

זהו סיימתם את השאלון החודשי!!!
עכשיו נותר רק לשלוח את התשובות שלך בשרושר החודשי ולהתחיל להגיב לתשובות של אחרים
ואם תרצו לחזור לשאלות אז יש 15 שאלות פזורות ברחבי הפורום (כולל שאלה זו)

תודה על שיתוף הפעולה
נהנתם ספרו לחברכם, לא נהנתם ספרו לחברכם כי אני לא מכירה אותם והם לא אותי ולא ממש איכפת לי מה הם חושבים

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממשיך להגיב לגבי הסרט
מולאן מפקירה נשק על היום הראשון בטירונות. 4 שעות ביציאה.
היא תקבל 4 שעות נוספות אחרי המלחמה.

*אגב, זה מזכיר לי שלפני כמה זמן איפהשהו קראתי או משהו כזה התייחסות לכך שבארץ כמעט כל מי שבצבא יוצא הביתה פעם בשבועיים לפחות. סגירות ארוכות במצבים מיוחדים רק מגיעות לחודש. (אם כי אני מניח שזה שונה בחיל הים)
לעומת זאת בצבא האמריקאי זה הדבר הכי רגיל בעולם שאנשים חיים בצבא חודשים רבים. זה בעיקר בגלל שהרבה מאוד משרתים בצבא האמריקאי בארצות אחרות. אבל נראה לי שלא רק.
"דרך ארוכה עוד לפנינו!" זמן לשיר הכי טוב בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב|
בהחלט שיר מעולה
נלחם במרץ את ההונים נביס! הא!
מושלם בעברית ובאנגלית|מאוהב|
איכס, אני לא רוצה אפילו לדמיין אותו בעברית
אייל מייק א מאן אאוט אוף יו!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כאילו יש כאן בהחלט תכנים סקסיסטיים, אבל זה חלק מהעניין
וי אר מאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ועוצמתם היא של איש בוערת מיסטירייס אס דה דארק סייד אוף דה מוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
כן, לא ברור מה הקשר לצד האפל של הירח
מתה על איך מולאן מצליחה לטפס בעזרת הפעלת חוכמה ולא רק כוח. ואז מונטז' שהיא נהיית תותחית|כתר|
כן, זה מעולה. אני מניח שזאת באמת הכוונה של התרגיל הזה, שצריך להשתמש במוח.*
אני באופן כללי אוהב את זה שהשיר הזה הוא גם מונטאז' אימונים של כל החיילים. לא רק מולאן הופכת להיות תותחית, הם כולם הופכים להיות מיומנים מאוד.

*אגב, זה מזכיר מאוד סצנה יחסית דומה בסרט קפטן אמריקה הראשון
מסכנה מולאן רק רצתה להתקלח באו כולם להפריע לה.
זה בגלל שהיא זילזלה בהרגלי ההגיינה של גברים. בסוף הם הוכיחו לה שכולם אוהבים להתנקות
חחחח הצרצר עושה רעש של מכונת כתיבה:-D
זה קטע שאני אוהב.
זה די מדהים שהצרצר יודע לכתוב בכלל
כל מה שהבנים רוצים זה חברה. סקסיסטי או חמוד? נראה לי יותר לכיון החמוד, אפילו שאף אחד מהם לא רוצה חברה חכמה.
נראה לי בהחלט יותר לכיוון החמוד. הם גם לא מדברים על איזה כיבושים של בנות, כל אחד רוצה מישהי מיוחדת. או לפחות ככה אני פירשתי.
*אגב, לי שאנג שר? נראה לי שלא. וזה בגלל שבשלב הזה הוא כבר נאבק בפנים להבין למה יש לו רגשות כלפי החייל פינג.
אוי כפר הרוס. מספיק לשיר.
זה די מדהים שהם לא שמו לב לכפר השרוף עד שהם ממש הגיעו למרחק מטר ממנו.
הם היו אמורים לשים לב לזה מרחוק. כנראה שהשירה גרמה להם להיות לא מרוכזים.

אוי הבובה:-(
אוי מלא גופות:-(
אוי לא גם הגנרל אבא מת:-(
או שהוא מת או שהוא פשוט איבד את הקסדה שלו. לא ראיתי גופה.
הקטע ששאנג לי תוקע את החרב בשלג עם הקסדה מאד יפה וסמלי. אבל תמיד קצת תהיתי - הוא לא צריך את החרב להמשך?
גם לי לא היה ברור איך הוא עוזב בלי החרב.
אבל בטח היו הרבה חרבות נטושות שם על הקרקע והוא לקח אחת מהן.
אופס מושו פוצץ פגז שחשף אותם:-0 מתקפת הוניםםםםםםםםםם.
איך מושו כמעט גרם למפלה של סין
הם חשבו שהם פוצצו אותם אבל לא. צבא עצום של הונים במורד ההר.
מולאן ברגע של טירוף ופאקינג גאונות חוטפת את הפגז האחרון ומכוונת אותו להר ויוצרת מפולת שלגים שמפילה את כל ההונים. יאסס קווין|כתר|
בהחלט גאוני. אפילו שזה גם כמעט מחסל את הצבא שלהם.
איכשהו מולאן נחלצת מהמפולת ומצילה גם את שאנג לי. וכולם עוזרים להם לא ליפול, חמודים. חח השמנצ'יק.
לא ממש ברור איך החבל הזה מצליח להחזיק אותה, את לי שאנג וגם את הסוס.
פינג הוא הגיבור של כולם. אבל אוי לא מולאן נפצעה. וופס הרופא חשף שהיא אישה. פתאום מגיבור שהציל את כולם היא בושה וחרפה. צבועים|שפם|
הקפטן חס על חייה כי היא הצילה את חייו. עדיין צבוע. נוטש אותה בשלג, חוצפן:-[ (אבל בתוך תוכו הוא קצת מרוצה שהבלבול המיני שלו הוסבר).
איזה בני זונות. היא הצילה את כולם ועכשיו הם מפקירים אותה. חארות קטנים.
היא הייתה צריכה לתת לממלכה הזאת להסתיים.
אוי לא מלך ההונים גם לא מת. ונשארו עוד כמה חיילים שלו.
אולי זה בעצם הגיוני שכמה ישרדו. אבל זה מרגיש לא הגיוני שהם באמת יכולים לעשות נזק שלא יתוקן. אפילו אם יהרגו את הקיסר, פשוט ימליכו מישהו אחר. זה לא ש7 אנשים יכולים להשתלט על ממלכה שלמה.
ההם כבר בחגיגות חושבים שהם ניצחו. שכחתם בזכות מי???? אה טוב הם די עצובים הם מבינים שלא מגיע להם המצעד הזה.
שאנג לא מאמין למולאן. "אמרת שאתה בוטח בפינג, למה מולאן שונה?"|כתר| כי מולאן היא אישה וגברים הם פויה.
האמת שהתשובה לזה היא שהוא אמר שהוא בוטח בפינג לפני שהוא גילה שפינג שיקר לו כל הזמן הזה. ולכן הוא כבר לא בוטח בפינג.
אבל כן, די מגוחך לחשוב שהיא משקרת בשלב הזה.
המסכה מאחורי שאנג מלחיצה רצח. לא עוזר שאני יודעת שיש בה הונים:-D אבל הם מטרימים את זה יפה.
לא זכרתי מספיק את הסרט, אז הייתה לי תחושה שההונים נמצאים מתחת למסכה הזאת, אבל לא הייתי בטוח.
אבל אז רואים את שאן יו על הגג, אז חשבתי שטעיתי. אבל בסוף האחרים הם שם.
והנה שאנ-יו. מולאן אמרה לכם אבל הקשבתם???? לא! כי היא בת:-[ מגיע לכם:-[
פתאום אני חושב על זה שדי חבל שאין יותר דמויות של נשים בסרט.
כי במקרה של מולאן הם לא מאמינים לה כי הם מרגישים שהיא שיקרה להם (והיא באמת שיקרה להם)
מלך ההונים חטף את הקיסר והחיילים מנסים להכנס בכוח ללא הצלחה. מולאן באה עם רעיון. הנה סופסוף הם למדו להקשיב לה. ווי אר מאןןןןן|מאוהב|מתה על זה שהם מתחפשים לבנות על רקע השיר הזה, ומשתמשים במה שהם למדו לטפס בחוכמה. כי בנות חכמות יותר!!
לרגע זה היה נראה כאילו הם התלבשו בשמלות של נשים רק כדי שיהיה להם את הצעיפים האלו בשביל לטפס.
שמחתי שבעצם כן היה חלק נוסף לתוכנית אחר כך.
הקיסר ניצל אבל שאנג לי מכוסח ומלך ההונים עדיין חי ונלחם.
כן, אבל יש את מולאן שהיא סופר נינג'ה קסומה (אה רגע, זה לא הסרט לייב אקשן)
יאסס מולאן הגאונה לוקחת למלך ההונים את החרב בעזרת מניפה בלבד|כתר| ובינתיים מושו נכנס בו עם זיקוק. זיקוקים!!! ביי מלך ההונים.
לצרצר יש מזל אינדיד.
לכן לכל לוחמות קיושי יש מניפות לוחמה
1664807447087.png
הקיסר החכם והטוב מעריך את מולאן כמושיעת סין. וכולם משתחווים לה AS THEY SHOULD!!!!!!
הזכיר לי קטע מסוף שר הטבעות
הוא מעניק לה את עיטור הקיסר והחרב|לב|
האם זה אומר שעכשיו היא הקיסר?
אה, זה רק עיטור כזה שהקיסר נותן לחברים.
אבל בעצם הוא גם העניק לה מקום במועצה שלו,
אבל היא מסרבת.
אה והוא גם בערך פיטר את היועץ המעצבן
חחח הקיסר רומז לשאנג לי להתחתן איתה, חמוד הוא גם שדכן.
הוא תמיד חלם להיות שדכן, אבל אבא שלו דרש שהוא ימשיך בעסק המשפחתי
1664807539314.png
לאבא מולאן לא אכפת ממתנות הוא שמח שהיא הבת שלו ושהיא חזרה|מאוהב|
זה מה שתמיד אומרים לקרוב משפחה כשהוא חוזר ממסע בחו"ל,
אבל אז אחרי חיבוקים ונשיקות בתכלס רוצים לראות מה קיבלת במתנה
"יופי, היא מביאה חרב במקום גבר" - סבתא|כתר|:-D
אם חרב אפשר לצוד את הגבר הנכון
הוו הגיע גם גבר חתיך. סבתא: "תרשמי אותי למלחמה הבאה":-D
אף פעם לא ראיתי את הסרט מולאן 2,
אבל אני מניח שבו הסבתא יוצאת למלחמה ומוצאת גם היא שידוך
אפילו מושו קיבל קידום. מסיבה אצל האבות הקדמונים.
יאיי מסיבה.
אבל האם מישהו מתחקר אותו לגבי מה קרה לדרקון הגדול?

Lhuna3

Well-known member
*אגב, זה מזכיר לי שלפני כמה זמן איפהשהו קראתי או משהו כזה התייחסות לכך שבארץ כמעט כל מי שבצבא יוצא הביתה פעם בשבועיים לפחות. סגירות ארוכות במצבים מיוחדים רק מגיעות לחודש. (אם כי אני מניח שזה שונה בחיל הים)
לעומת זאת בצבא האמריקאי זה הדבר הכי רגיל בעולם שאנשים חיים בצבא חודשים רבים. זה בעיקר בגלל שהרבה מאוד משרתים בצבא האמריקאי בארצות אחרות. אבל נראה לי שלא רק.
אני חושבת שזה קשור גם, או בעיקר, לגודלה של ארה"ב. לרוב האנשים פשוט אין בסיס צבאי (ועוד כזה ששייך לחייל הספציפי שהם משרתים בו) במרחק סביר מהבית שלהם.
כן, לא ברור מה הקשר לצד האפל של הירח
כנראה פינק פלויד היו פופולריים בסין העתיקה. (באיזה תקופה בכלל מתרחש הסרט בעצם?)
חחח וואלה!
בהחלט גאוני. אפילו שזה גם כמעט מחסל את הצבא שלהם.
מגיע להם גם כי הם מאנייקים אליה אחרי שמגלים.
|פנים|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק שאני אבין נכון
לונה, עדיין לא ראית את הסרט?
למה את מחכה?
את חושבת שסתם פתאום יגיע איזה יום שבו לא יהיה לך שום דבר לעשות חוץ מלראות סרטים?
אה, רגע...

טוב הנה תגובות לאור ועוד דברים קשורים לסרט
קודם כל נזכרתי בדבר הזה:
1664807972873.png
זכרתי שמינג נה וון מדבבת את מולאן אבל בהתחלה לא זהיתי את הקול שלה. רק אחרי כמה משפטים, קלטתי שזו היא. אני יודעת שמלינדה מיי היא מולאן אבל מבחינתי היא תמיד תהיה מלינדה מיי :-]
היא בהחלט תמיד תהיה עכשיו מלינדה מיי.
אבל מבחינתי כשהסרט יצא היא הייתה הרופאה האסייתית ההיא מER. ומאז למשך הרבה זמן היא הייתה פשוט הקול של מולאן. ורק אז הפכה למלינדה מיי. או the cavalry.
ורק עכשיו קלטתי שהמדבב של שאנג הוא שחקן שמוכר לי:-0 לא זהיתי את הקול אבל את השם שלו בהחלט זהיתי. זה ד"ר הואנג מ-SVU (!!)
כן, זה בי.די. וונג שנהפך לפחות מאז לדי ידוע. אני אפילו לא בטוח בדיוק ממה אבל אני זוכר אותו ממר רובוט.
הצחיק אותי שהכלב של מולאן נתקע בקיר :-D ואחר כך ממשיך לפזר את האוכל של התרנגולות בכל החצר. ואז כשאבא של מולאן מתפלל, התרנגולות מגיעות כדי לאכול. זו אמורה להיות סצנה דרמטית וכל מה שאני מצליחה לחשוב זה על כמה שזה מגוחך שהתרנגולות נמצאות שם :-D
כן, אבל זה נעשה בכוונה עם התרנגולות כדי להפוך את זה למצחיק
אימא של מולאן: הייתי צריכה להתפלל לאבות הקדמונים למזל; סבתא של מולאן: כמה ברי מזל הם יכולים להיות? הם מתים :-D:-D סבתא של מולאן היא כזו sassy.
לחלוטין
אולי זה שאריות משלגיה אבל כשסבתא הביאה למולאן תפוח, ישר חשבתי על התפוח של שלגיה. אולי מישהו צריך לוודא שהוא לא מורעל? סבתא גם מביא למולאן את צרצר המזל.
חחחח לא חשבתי על זה.
מולאן נכנסת לפגישה עם השדכנית ובקטע הכי משעשע של הסרט, היא מצליחה לגרום לישבן של השדכנית לעלות באש, זורקת על הפנים שלה תה חם וגורמת לה לצייר שפם מהדיו שהיה על היד שלה (של מולאן). אולסו, זה מאוד מעליב שהשדכנית אמרה למולאן שהיא רזה מדי אז זה לא מספיק טוב להריונות |פנים|
הקטע עם זה שהיא מציירת על עצמה שפם היה הכי מצחיק לדעתי.
ולפחות לא מעריכים רזון מעל הכל בחברה הזאת.
השדכנית אומרת למולאן שהיא לא תביא כבוד למשפחה שלה. לא יפה.
אני חושד שהשדכנית הזאת היא בכלל תומכת בהונים
מולאן מחליטה בלילה לגנוב את צו הגיוס של אביה, לקחת את המדים שלו ולהילחם במקומו. הרשים אותי איך היא הצליחה לגזור את השיער שלה לבד בכזה דיוק. הלוואי על כולנו.
כבר ציינתי, אבל שווה לציין שוב, שהאחת החרטות הכי גדולות שלי בחיים היא שלא גידלתי שיער ארוך כדי שאני אוכל לחתוך את כולו במכה אחת ככה. (אני אפילו לא מאה אחוז צוחק)
סבתא מתפללת לאבות הקדמונים ועכשיו אנחנו רואים אותם. אחד מהם מעיר את מושו, הוא דרקון אבל לא באמת מגן את המשפחה אלא יותר בקטע של מקיש על הגונג. האבות הקדמונים יורדים על מושו ואומרים לו להעיר את דרקון הסלע בטענה שהוא (מושו) אפילו לא נחשב לדרקון אמיתי. rude. מצד שני, אני גם יכולה להבין את האבות הקדמונים, מושו גרם לאחד מהם למות.
כן, אבל מה זה משנה שהוא גרם לאחד מהם למות. הרי כולם כבר מתו איכשהו.
אחת מהאבות הקדמונים אומרת שהילדים שלה לא גרמו לדאגות כמו מולאן כי כולם הפכו למדקרים סיניים ואז אב קדמון אחר עונה לה שהוא לא כולם יכולים להיות מדקרים סיניים וכולם מתחילים לריב. לא יודעת למה, אבל זה הצליח להצחיק אותי.
זה מצחיק באמת. אבל מצחיק עוד יותר כשלא אומרים acupuncturists אלא מדקרים סיניים. כי אז להיות סיני זה חלק מהמקצוע.
מושו מחליט שהוא יעזור למולאן לנצח במלחמה ובכך הוא יוכיח לאבות הקדמונים שהוא ראוי לעבוד שוב.
תכלס כל מה שמושו היה אמור לעשות זה להחזיר את מולאן ואז לפחות היו אומרים שהוא עשה את העבודה שלו.
הוא לקח סיכון גדול בכך שהוא עודד אותה להלחם (ואפילו גרם לגדוד שלה לצאת לקרב).
אין פלא שלא סומכים עליו. היה הרבה יותר סיכוי שהוא יגרום למותה.

*וסתם מחשבה: האם לא לכל אחד מהחיילים האלו יש משפחה עם אבות קדומים?
כי אם כן אז למה האבות הקודמים של כל חייל שלחו איזה דרקון או משהו שיעזור לצאצא שלהם.
תארו לכם איך הצבא הסיני היה חזק אם כל חייל היה מגיע עם דרקון קטן (ואני מניח שחלק כן היו מגיעים עם דרקון משפחתי גדול)
ההונים קוראים לצבא של הקיסר צופי הקיסר. אני יודעת שאני אמורה לשנוא אותם אבל יש להם הומור.
רגע, ראית בעברית?
נראה לי שבאנגלית הם פשוט קוראים להם scouts שזה מה שהם - סיירים.
אולסו, למה העיניים שלהם מוזרות?
ההונים? אני מניח שהם פשוט שונים אתנית (אבל באופן שגורם להם להראות רעים)
מולאן מגיעה לאימונים ומושו נגלה בפניה אבל גם היא חושבת שהוא עלוב כי היא קוראת לו Lizard. מושו מנסה להדריך אותה באיך להתנהג כמו גבר אבל היא בטעות גורמת למהומה בין שאר החיילים.
אוי, שכחתי שהיא גורמת לריב ענק.
שאנג פוקד על כל החיילים לבלות את הלילה בלאסוף גרגירי אורז, את כולם. מה שגורם לכולם להתעצבן על מולאן עוד יותר. מטלה הגיונית בסך הכל.
זה באמת נוראי.
אם כי בשלב מסוים ישארו כל כך מעט גרגרי אורז ששאנג לא יוכל לראות אותם. ובעצם יותר קל להעיף בוץ על האורז ואז זה כאילו אין.
אהבתי את זה שמושו קורא למולאן היפיפייה הנרדמת.
*מזכיר לי ספוילר לOnce Upon A Time ששם מולאן הייתה מאוהבת ביפיפייה הנרדמת
וכאן מתחיל הקטע הכי מגניב של הסרט. I'll Make a Man Out of You. אני דווקא כן מכירה את השיר הזה.
טוב לדעת שגם מי שלא ראה את הסרט מכיר את השיר
שאנג מגרש את מולאן אבל היא מוכיחה את עצמה כשהיא היחידה מצליחה להגיע אל החץ, דבר שלוקח לה כל הלילה. כבוד. משם, הדברים נהיים יותר קלים ומולאן מצליחה להשתפר באימונים.
מרגיש לי שבקלות רבה עוברים על כך שמולאן בעצם מקבלת דרך להציל את עצמה.
כלומר היא הייתה חייבת להתגייס בשביל להציל את החיים של אבא שלה. אבל כאן נותנים לה דרך לצאת בחיים בלי סכנה למות בגלל התגלות או בגלל מלחמה. הייתי מצפה שנראה אותה מתחבטת עם השאלה האם לקחת את ההזדמנות ולעזוב. נכון שזה לא מביא כבוד, אבל זה בטח היה נחשב לפחות חרפה מאשר אם היו מגלים שהיא שיקרה לגבי הזהות שלה.
בינתיים ההונים עושים דברים של נבלים ומסתכלים על בובה. כן, זה לא כזה עניין אותי.
באופן מפתיע הבובה הזאת כללה הרבה מאוד פרטי מידע חשובים.
מולאן רוצה להתקלח אבל לצערה הרב גם לחיילים האחרים יש את אותו רעיון. הם מציגים את עצמם בפניה: יאו, לינג וצ'ין פו. היא רואה מהם יותר ממה שהיא רוצה לראות. הם כמעט חושפים אותה אבל אז מושו נושך את אחד מהם בטוסיק ומולאן מצליחה לברוח. היא אומרת שהיא לא רוצה לראות גברים עירומים יותר בחיים ואז מגיעים עוד חבורה של גברים עירומים :-D מושו מצחצח את השיניים שלו כמה וכמה פעמים חחח. לרגע תהיתי אם מולאן הולכת להיתפס, באמת חשבתי שאולי זה יקרה למרות שהייתי צריכה לדעת שלא, זה יותר מדי מוקדם בסרט.
חחחח יש את הקטע של הבחור הנמוך מתוך שלושת החברים שלה שעומד על סלע וחושף את עצמו לחלוטין.
מושו והצרצר כותבים לצ'אי פו מכתב בשם הגנרל והולכים להביא לו אותו. הסוס של מולאן מסרב להביא אותם לשם אז הם נאלצים להסתפק בפנדה. וזה ממש מגוחך ומצחיק שצ'אי פו קנה את התחפושת של מושו והצרצר |פנים|
חחחחח הקטע עם הפנדה. וזה שתוך כדי שהיא הולכת אז מושו מסובב את כל הפלג גוף העליון של הבובה שלו. ואז כשהיועץ לא מסתכל היא פשוט מטפסת על עץ.
מולאן בטעות מסגירה את המיקום של הצבא להונים
זה לא היא עשתה. זה מושו
מושו צולה את הנשר (נראה לי?) צ'אן יו ופתאום הוא לא נראה כל כך מפחיד :-D
חחחחח זה חלק מאוד מצחיק. כי הנשר הזה כל הזמן נראה כל כך מאיים. ואז כשנשרפים לו הנוצות הוא נראה כמו התוכי הזה מאלאדין
הקיסר (לצ'אן יו, כשהוא מסרב להשתחוות בפני צ'אן יו): לא משנה כמה הרוח תיילל, ההר לא יכול להשתחוות בפניה :-0:-D
לא נראה לי שאמרות שפר ימנעו מצ'אן יו להרוג אותו
מולאן חוזרת הביתה ואבא שלה גאה בה.
הוא טוען שהוא היה גאה בה גם אם היא לא הייתה מצילה את כל סין. אבל אני מניח שזה עוזר.
שאנג כנראה חיפש תירוץ לפגוש את מולאן ומביא לה את הקסדה.
אבל חלק בו היה קצת מאוכזב לגלות שהיא לא בן
מחשבה שעלתה לי כרגע: מעניין איך ההורים של מולאן הסבירו את ההיעדרות שלה לשכנים שלהם.
אני מניח שהם אמרו שהיא מסתתרת בבית מתוך בושה על מה שקרה עם השדכנית.
בעצם יותר מורכב זה שאב המשפחה היה צריך להסתתר בבית כי כולם ראו שהוא מקבל את צו הגיוס, אז יהיה מאוד חשוד אם יראו שהוא לא יצא למלחמה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני חושבת שזה קשור גם, או בעיקר, לגודלה של ארה"ב. לרוב האנשים פשוט אין בסיס צבאי (ועוד כזה ששייך לחייל הספציפי שהם משרתים בו) במרחק סביר מהבית שלהם.

כנראה פינק פלויד היו פופולריים בסין העתיקה. (באיזה תקופה בכלל מתרחש הסרט בעצם?)

חחח וואלה!

מגיע להם גם כי הם מאנייקים אליה אחרי שמגלים.

|פנים|
רגע רגע רגע
את ראית את הסרט,
אבל זה אלו הדברים היחידים שיש לך לומר עליו?

didalf

Well-known member
ממה שיודע לי - באסיה ועוד מקומות זה נחשב יפה ומראה על מעמד להיות כמה שפחות שזוף כי אם אתה שזוף זה אומר שאתה עובד בחוץ למחייתך.
כן. כשהייתי בת שנתיים בערך ההורים שלי נסעו ליפן ולקחו אותי. אני לבנה כמו ערפד והם אמרו שהיפנים ממש התלהבו ממני.

תכלס הכל קרה בגלל הצרצר. והצרצר היה שם בגלל הסבתא. אז הסבתא היא זאת שהרסה לה.
מביא מזל עלק|שפם|

אבל אם היא כן הייתה עושה רושם טוב אצל השדכנית, האם זה היה גורם לכך שהיא לא הייתה מתגייסת לצבא במקום אבא שלה? כי אם כן אז אבא שלה היה מתגייס ואז לא רק שהוא בטח היה מת אלא סין כנראה הייתה נכבשת על ידי ההונים. (לא שזה כזה נורא, אם אני זוכר נכון סין נכבשה כמה פעמים על ידי אויבים מצפון שאז המנהיג שלהם הפך לקיסר החדש ובאופן כללי תרבות סין נמשכה.
אוקי אז בעצם הצרצר כן הביא מזל.

אחת החרטות הגדולות שלי בחיים היא שאף פעם לא גידלתי שיער ארוך ואז חתכתי אותו ככה באופן דרמטי
:-D:-D

זה לגבי הקטע שהציפור שלו גנבה בובה קטנה והוא בעצם מחליט שהוא צריך להרוג את הילדה.
כאילו חשבו שאנחנו לא נשתכנע שהוא בחור רע?
אני חושבת שזה היה על הקטע שיש שני חיילים והוא משחרר אותם להזהיר את הקיסר. ואז כזה "מספיק רק אחד" ויורה בשני.

כן אה? חודש זה נחשב המון פה.

כן אני תמיד חושבת על מולאן בסצנה הזאת.

זה בגלל שהיא זילזלה בהרגלי ההגיינה של גברים. בסוף הם הוכיחו לה שכולם אוהבים להתנקות
נההה הם לא הלכו להתנקות הם הלכו לעשות צחוקים במים
נראה לי בהחלט יותר לכיוון החמוד. הם גם לא מדברים על איזה כיבושים של בנות, כל אחד רוצה מישהי מיוחדת. או לפחות ככה אני פירשתי.
כן גם לדעתי.
*אגב, לי שאנג שר? נראה לי שלא. וזה בגלל שבשלב הזה הוא כבר נאבק בפנים להבין למה יש לו רגשות כלפי החייל פינג.
בדיוק:-D

או שהוא מת או שהוא פשוט איבד את הקסדה שלו. לא ראיתי גופה.
רואים שם ים של גופות (סתומרת עדין יחסית, עדיין סרט דיסני)

לא ממש ברור איך החבל הזה מצליח להחזיק אותה, את לי שאנג וגם את הסוס.
זה הכל הצרצר
איזה בני זונות. היא הצילה את כולם ועכשיו הם מפקירים אותה. חארות קטנים.
היא הייתה צריכה לתת לממלכה הזאת להסתיים.
ממש:-[

כן, אבל יש את מולאן שהיא סופר נינג'ה קסומה (אה רגע, זה לא הסרט לייב אקשן)
פיכס

1664807539314.png

\
:-D|פנים|
זה מה שתמיד אומרים לקרוב משפחה כשהוא חוזר ממסע בחו"ל,
אבל אז אחרי חיבוקים ונשיקות בתכלס רוצים לראות מה קיבלת במתנה
תכלס:-D

אף פעם לא ראיתי את הסרט מולאן 2,
אבל אני מניח שבו הסבתא יוצאת למלחמה ומוצאת גם היא שידוך
וואי נראה לי שראיתי אבל אני לא זוכרת מה קורה בו.
יאיי מסיבה.
אבל האם מישהו מתחקר אותו לגבי מה קרה לדרקון הגדול?
למי אכפת, מושו גיבור עכשיו!

מכירה את זה וזה נכון ונהדר:-D

כן, זה בי.די. וונג שנהפך לפחות מאז לדי ידוע. אני אפילו לא בטוח בדיוק ממה אבל אני זוכר אותו ממר רובוט.
ווי רגע:-0 לא קלטתי כשאור כתבה את זה!!!

*וסתם מחשבה: האם לא לכל אחד מהחיילים האלו יש משפחה עם אבות קדומים?
כי אם כן אז למה האבות הקודמים של כל חייל שלחו איזה דרקון או משהו שיעזור לצאצא שלהם.
תארו לכם איך הצבא הסיני היה חזק אם כל חייל היה מגיע עם דרקון קטן (ואני מניח שחלק כן היו מגיעים עם דרקון משפחתי גדול)
זה שוב שובניזם - על הגברים הם סומכים לבד, אבל אישה צריכה עזרה|שפם|

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא |קר||קר||קר||קר||קר||קר|
YOU SHOULD BE AFRAID!!!

נערך לאחרונה ב:
למעלה