מוקדש ללילנד המקורית

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo140.gifמה זה הדבר הזה?

מוקדש ללילנד המקורית
מה זה הדבר הזה?
כלומר על מה מוטבע הסמל

ח'ברה: בעיר אילת וסביבותיה יש לא

חלק מסיור שעשינו היום..
אני ודרומי יצאנו לתעד באזור הצפון.. מיד המשך התמונות. התמונה שאת רואה זה גלגל של אוטובוס לילנד.
מעט אוטובוסים ישנים ! אני מתכוון לקפוץ לשם בעוד שבועיים לכמה שעות לצלם. דרך-אגב, ממול יש רכבות בעקבה כמובן ובחוות היען יש שריד של קטר תעשייתי "קטרפילר" שפעל פעם על גבי מסילה תקנית במפעל יצור האדנים מבטון "יובל-גד" באשקלון. במקום יש עוד 8 קרונות משא ארגזיים במצב מצויין.

ביום חמישי אני שם לסופ"ש

מעט אוטובוסים ישנים ! אני מתכוון לקפוץ לשם בעוד שבועיים לכמה שעות לצלם. דרך-אגב, ממול יש רכבות בעקבה כמובן ובחוות היען יש שריד של קטר תעשייתי "קטרפילר" שפעל פעם על גבי מסילה תקנית במפעל יצור האדנים מבטון "יובל-גד" באשקלון. במקום יש עוד 8 קרונות משא ארגזיים במצב מצויין.
ביום חמישי אני שם לסופ"ש
תגיד לי איפה לצלם ואני אצלם.

ה דרומי

New member
קטר פלימות? מקור ארכיון הפורום

קטר פלימות? מקור ארכיון הפורום
צילם חובש מוטס בזמן חופשתו באילת

ה דרומי

New member
היום נסענו צביקוש 23 ואנוכי לחפש

מוקדש ללילנד המקורית
היום נסענו צביקוש 23 ואנוכי לחפש
אוטובוסים ישנים בגיזרת איבלין כבול שפרעם נמצאו כמה מענינם במיוחד כול התמונות צולמו ע"י צביקוש וע"י די במצלמה הפושטית

ה דרומי

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo9.gifמותר לך עכשיו יצאה השבת

רגע אחד בבקשה !
אתה כותב שכל התמונות צולמו ביום שבת. והתמונות גם הועלו לפורום ביום שבת. אז אולי בכלל אסור לי להסתכל על זה ?
מותר לך עכשיו יצאה השבת

מצב
הנושא נעול.
למעלה