מוקדש ללילנד המקורית

מצב
הנושא נעול.

צביקוש23

New member
מה שמעניין זה שהוא עדיין של אגד..

אוטובוס סדנת-גרר לשעבר.
בניגוד לנטושים אחרים אותו היה ניתן לקחת למוזיאון בלי שום בעיה ולשפץ אותו . והסיבה היא שהמגרש עליו הוא נמצא הוא מגרש שהיה שייך (ועדיין שייך לאגד) לאגד ושימש כחניון אוטובוסים של אגד צמוד למשטרת עירון. בקיצור מלבד כך שהוא עומד בחניון של אגד (כיום לא בשימוש) שמגודר מכל הכיוונים ואף השער נעול עם שרשראות. האוטובוס שייך עדיין לחברת אגד ונמצא עדיין בבעלותם. אולי מישהו יפנה למוזיאון ויזכיר להם שהם שכחו אותו שם כשהפסיקו להשתמש במגרש שעדיין שייך להם. אולי יקחו אותו ישפצו אותו ויציבו אותו במוזיאון.

4דדד

New member
אם אני לא טועה יש למוזיאון

בניגוד לנטושים אחרים אותו היה ניתן לקחת למוזיאון בלי שום בעיה ולשפץ אותו . והסיבה היא שהמגרש עליו הוא נמצא הוא מגרש שהיה שייך (ועדיין שייך לאגד) לאגד ושימש כחניון אוטובוסים של אגד צמוד למשטרת עירון. בקיצור מלבד כך שהוא עומד בחניון של אגד (כיום לא בשימוש) שמגודר מכל הכיוונים ואף השער נעול עם שרשראות. האוטובוס שייך עדיין לחברת אגד ונמצא עדיין בבעלותם. אולי מישהו יפנה למוזיאון ויזכיר להם שהם שכחו אותו שם כשהפסיקו להשתמש במגרש שעדיין שייך להם. אולי יקחו אותו ישפצו אותו ויציבו אותו במוזיאון.
אם אני לא טועה יש למוזיאון
משהו דומה.

ה דרומי

New member
הנהג שלנו תותח הוא לקח אותנו

מוקדש ללילנד המקורית
הנהג שלנו תותח הוא לקח אותנו
לצפון. אני יפה

ה דרומי

New member
../images/Emo51.gifלך צביקוש23 איש האשכולות

מוקדש ללילנד המקורית
לך צביקוש23 איש האשכולות
ענבים ירוקים
לכם על הסבלנות ו
מאום שקד הקמע של הפורום
שיודעת למה היא כועסת
לך מעל דפי הפורום.
מאיתנו צביקוש23 ואנוכי .

צביקוש23

New member
הסבר לתמונה

לך צביקוש23 איש האשכולות
ענבים ירוקים
לכם על הסבלנות ו
מאום שקד הקמע של הפורום
שיודעת למה היא כועסת
לך מעל דפי הפורום.
מאיתנו צביקוש23 ואנוכי .
הסבר לתמונה
בתמונה (שצוולמה תוך כדי נסיעה בכביש חוצה ישראל מכיוון צפון לכיוון דרום) באזור טייבה כפר סבא בערך . נראית עמדת שמירה קדומה וסמוך שהייתה אחראית על אבטחת מסילת רכבת ישנה שעברה במקום ממזרח למערב (לא צולמה) לפני העמדה יש גשר (בסגנון גשר רכבת העמק באזור טבעון) עם מסילה ישנה עליו שקצת לפני נראים עוד שרידים שלו בצד השני של חוצה ישראל.

צביקוש23

New member
יש לך זיהוי לגבי האמבולנס?

כל הכבוד! על ההשקעה ועל התוצאות!
יש לך זיהוי לגבי האמבולנס?
זו פעם ראשונה שיוצא לי להיתקל בדבר כזה בישראל. נתקלתי בהרבה שרידים צבאים בחיי אבל בשריד כזה לא כל שכן של צבא ארצות הברית לא נתקלתי עוד. וכן התקשרתי לכמה אנשים וגם להם אין מושג מה זה ומה פשר המיקום ובכלל הקיום שלו כאן. המדובר באמבולנס צבאי קדום של צבא ארצות הברית . הייתה אפילו לוחית זיהוי אבל מטושטשת מאד . על האמבולנס היו צלבים לבנים בצדדים וכן מעל החלון הקדמי כיתוב באנגלית של המילה אמבולנס ושני צלבים לבנים (ראה בתמונות בשרשור). וכיתוב גם מאחרוה כפי שניתן לראות בתמונה. יש לך זיהוי והסבר אולי לממצא המוזר הזה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה