מחקר הראה שאין שוני בקיום יחסי מין בין נימולים ללא נימולים

trilliane

Well-known member
מנהל
מה הוא בדיוק הראה? קישרת לידיעה בוואלה עם משפט אחד ויחיד

"על פי הסקר, אין גם הבדלים משמעותיים בין גברים שעברו או לא עברו מילה". אי אפשר ללמוד מזה כלום. צריך לבדוק את המחקר עצמו, לראות מה בדיוק שאלו, מה בדקו, איך וכו'.
&nbsp
אפילו בכתבה הקצרה והמאוד לא ממצה בוואלה כתוב "עם זאת, גם עורכי הסקר המקיף יודעים שהנתונים עלולים להיות מעט מוטים, ולא אמינים, מאחר שלנשאלים בסוגיות אלה יש נטיה להגזים מעט על מנת לשדר כאילו יחסי המין שלהם מוצלחים יותר ממה שהם במציאות."
&nbsp
לידיעתך, יש אין ספור מחקרים ועדויות שמראים את המצב ההפוך, ולא רק בסקר אלא בבדיקות פיזיות, למשל שפין נימול רגיש פחות מפין שלם.
&nbsp
כמו כן ביחסי מין בלי עורלה המכניקה משתנה ועל כך אין עוררין. כל אחד יכול להחליט אם זה נעים לו יותר כך או כך, אבל זו ודאי לא צריכה להיות בחירה של הוריו.

דיברגנט חדש

Well-known member
תשובה

1) אפשר ללמוד שהזמן זהה.
2) הזיופים הם ל-2 הקבוצות ולכן עיקרון המספרים הגדולים מקזז אותם.
3) יש מחקרים ל-2 הכיוונים.
4) ההיגיינה לקויה ולכן יש כאלו שנגעלות.

trilliane

Well-known member
מנהל
המממ

1) מהכתבה בוואלה אי אפשר ללמוד שום דבר;
2) לא בהכרח.
3) לא מדויק; למיטב ידיעתי יש מחקרים שנימולים נהנים אותו הדבר, לא נתקלתי במחקרים שהם נהנים יותר. מחקרים שבעלי פין שלם נהנים יותר דווקא יש.
4) לא, אין סיבה שהיא תהיה, ולא. נשים בכל העולם לא נגעלות. רוב הזכרים בעולם אינם נימולים.

דיברגנט חדש

Well-known member
מענה

1) כתוב שחור על גבי לבן, שמשך הזמן שנדרש לגבר להגיע לפורקן זהה.
2) למה הסקת שהזיופים יהיו דווקא לכיוון שלך ולא לכיוון השני? אולי שם הזיופים גדולים יותר?
3) אישה שלא נגעלת נהנית יותר מאשר אחת שנגעלת.
4) בהודו התושבים לא נגעלים מהביוב ברחובות, מה זה אומר בדיוק?
הם פשוט השלימו עם המצב הקיים.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
ובכן

1) לא, זה לא מה שכתוב. את מה שכתוב העדבקתי כאן לעיל.
2) לא הסקתי שום דברף להפך, פסלתי את ההסקה שלך בעניין ה"קיזוז". אתה לא יכול להסיק זאת, בפרט שבכלל לא קראת את המחקר.
3) המחקרים שהזכרתי הם על גברים ולא על נשים; וכאמור, נשים לא נגעלות יותר (אלא אם שטפו להן את המוח שזה מגעיל) להפך, הן נהנות יותר. דיברתי אישית עם נשים שאישרו זאת.
4) אה-הא. בקיצור, החלטת שנשים נגעלות והן "השלימו" עם המצב הקיים. ברור. וזאת אתה קובע ע"ס המחקר שערכת בקרב כל נשות העולם, כמובן?

דיברגנט חדש

Well-known member
המשך

1) לא ראיתי שהעדבקת משהו שונה ממה שהעדבקתי בתגובתי שפתחה את השרשור ושם ע"י היסק לוגי פשוט של הבנת הנקרא, רואים שלקונדום לא הייתה השפעה על משך הזמן וגם להיות האיבר נימול או לא וזה גם הגיוני, כי אם לקונדום אין השפעה, אז לעורלה תהיה?
&nbsp
2) חוק המספרים הגדולים קובע שאם יש סטייה מ-2 הצדדים, הסטייה מתקזזת.
&nbsp
3) עם כמה נשים דיברת? עם אלו של הפורום הזה?
רוב הנשים לא מתעסקות בזה ולא משתפות את מעשיהן בחדר המיטות.
אגב, האם את נגעלת מגבר שלא קוצץ את ציפורניו? אשאל אחרת, איזה גבר תעדיפי בהינתן הנתונים האחרים זהים, זה שמקצץ את ציפורניו או זה שלא? מי ייתן לך הרגשה שהוא יותר היגייני ונקי?
&nbsp
4) החלטתי בדיוק עכפי שאת החלטת, ע"י דיבור אישית עם נשים
כאשר טיילתי בעולם כשעוד היית רווק, במיוחד עם נוצריות ששם גברים נימולים מתוך בחירה אישית ולא מתוך הדת.

trilliane

Well-known member
מנהל
ואידך זיל גמור

1) קונדום אינו עורלה, נראה שאין לך שום מושג בעורלה, אתה סתם מחרטט (נו, מה עוד חדש?).
&nbsp
2) חוק המספרים הגדולים תקף במספרים גדולים בהרבה. לא רלוונטי. הלאה.
&nbsp
3) מספיק. ואתה ממש טועה, נשים דווקא משתפות נשים אחרות בעניינים אינטימיים הרבה יותר מגברים...
&nbsp
שוב ההשוואה המגוחכת שלך לציפורניים?

כן, אני מעדיפה כבר שמקפיד על היגיינה ועל מקלחת. זה ממש לא סותר עורלה.
&nbsp
4) לא, זה לא בדיוק איך שאני החלטתי. קראתי הרבה, שמעתי הרבה, למדתי את הנושא לעומק. לא ע"ס דעות קדומות, שטיפת מוח מקובלת בישראל וקיבעון מחשבתי.
&nbsp
אה, נו, בדיוק: דיברת עם נשים שרגילות לפין נימול... ודאי שמי שרגיל למצב כלשהו ורואה בו "טבעי" ו"נורמלי" יכול להיגעל ממצב אחר. למעשה אתה מדגים זאת היטב בדיון הזה (וגם בפורום השכן) שוב ושוב.
&nbsp
אתה לא רגיל לעורלה, היא נתפסת בעיניך כדבר מלוכלך, מזוהם, מגעיל... אבל לא, היא חלק טבעי מהגוף, היא לא מלוכלכת במיוחד יותר מכל איבר אחר (ואם מתלכלך, מנקים), וכשאנשים רגילים לראות בה דבר נורמלי, הם גם לא נגעלים ממנה באופן מיוחד, להפך.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין לי מה להשלים

1) קונדום מבטל את היות הפין נימול או לא.
&nbsp
2) המידגם הזה הוא מספיק גדול בכדי שיתקיים.
&nbsp
3) למה מגוכחת? שם מצטבר זיהום בדיוק כמו שבעורלה.
&nbsp
4) את קוראת את התגובה שאליה את אמורה להשיב לפני שאת מגיבה?
עושה רושם שלא, כי התייחסתי לנוצריות שאיתן טיילתי או/ו נפגשתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש והרבה...

1) לא בהכרח, וכן, לעורלה יש. אתה כל הזמן נצמד לעניין הזמן, ואין יחס ישר בינו למידת ההנאה (גם אם אצלך ואשתך זה המצב). אגב, יש אין ספור גברים שטוענים שעם קונדום הם נהנים הרבה פחות, אז...
&nbsp
2) לא.
&nbsp
3) לא.
&nbsp
4) כן, וכתבת "ששם גברים נימולים" ועל כן זה אינו מחזק את טענתך אלא להפך. סיבת המילה לא משנה, אלא ההרגל.
&nbsp
אגב, אני מכירה מישהי שאחרי סטוץ עם גבר לא נימול בחו"ל הכריזה שזהו, אין מצב שהיא תמול את ילדיה...

דיברגנט חדש

Well-known member
הטשת אותי והתעייפתי ובכלל לא ברור לי, למה אני צריך לשכתב את

תגובותיי פעמיים איתך, גם כאן וגם בפורום כנגד הדת.
&nbsp
את (וגם גולשות אחרות בהנחה, שאולי מוטעית, שאין גברים כאן) מוזמנת להשיב לי שם עד שהוטש גם שם

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה מותש?
אל תדאג, הרגע כתבתי לך הודעת פרישה שם. חלאס.

אולי לאחרות ולאחרים כאן יהיה כוח להעמיד אותך על טעותך (או ליתר דיוק, טעויותיך, ברבים). אני מיציתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לי פנטזיות ואין לי בעיה להודות בטעות...

RonspotNL

New member
סלח לי מראש אבל

עורלה היא חלק מאיבר בריא של אדם בריא קונדום הוא רק אמצעי הגנה ( בעבר גם השתמשו בו למטרות אחרות) מה הקשר לקיצוץ ציפורניים ? הרי בקיצוץ ציפורניים אין כל כריתה של איבר או חלק מאיבר ללא כל סיבה רפואית

RonspotNL

New member
המממ אתה יודע מה?

אולי בגלל היגיינה לקוייה כדאי לכרות כבר גם את הידיים? למה לא? נו באמת יש מים וסבון לא צריך לכרות חלק חשוב מאיבר ללא כל סיבה רפואית בגלל זה

כתבה בעייתית על מחקר בעייתי והמשפט בכותרת שלך הוצא מהקשרו.

אמנם כבר עברנו על זה בפורום אתאיזם אבל למען הסדר הטוב:
&nbsp
1. בכתבה אין שום קישור למחקר, ואפילו לא שום מילה על מי החוקרים שביצעו אותו.
2. המחקר עצמו התבצע על 500 זוגות בלבד. לגמרי לא מייצג את האוכלוסיה הכלל עולמית כמו שהכתבה מתארת אותו.
3. המחקר בדק את משך הזמן הממוצע בין החדירה לשפיכה - וזה הכל. יחסי מין הם הרבה יותר מכמה זמן לקח לגבר לגמור אחרי החדירה.
4. אפילו בכתבה עצמה יש הסתייגויות מהמחקר.
&nbsp
בשורה התחתונה - המשפט "אין גם הבדלים משמעותיים בין גברים שעברו או לא עברו מילה." לא אומר שאין שוני בקיום יחסי מין בין נימולים ללא נימולים. מה שהוא כן אומר, זה שבמדגם הלא מייצג שעליו נערך המחקר (בהנחה ובכלל נערך מחקר כזה באמת וזה לא סתם איזה הנפצה של וואלה) לא נמצאו הבדלים משמעותיים בין הזמן שלוקח לגבר נימול לגמור מרגע החדירה לבין הזמן שלוקח לגבר לא נימול.
&nbsp
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
כתבתי שאין טעם לשכפל שרשורים

התשובה שם, אם את רוצה להשיב תעשי זאת שם, אלא אם כן, לא תהיי מעוניינת במענה ואז את יכולה לכתוב כאן תגובה, זה גם בסדר וזכותך המלאה.

אולי כדאי שתבדוק למי אתה עונה (חשבת שאני Trillian, אולי?)

ואולי כתבת שאין טעם לשכפל שרשורים אבל להזכירך, אתה זה שפתחת את השרשור כאן (המשוכפל).
השרשור בפורום השכן הפך למסורבל מדי ולכן החלטתי שאם כבר שכפלת את ההודעה (השגויה) שלך גם כאן אחרוג ממנהגי ואענה לך גם כאן.
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, ראיתי שמדובר בך

ראה את תגובתי מעלה (15/12/2018 | 18:34), כתבתי שם בסוגריים "וגם גולשות אחרות בהנחה, שאולי מוטעית, שאין גברים כאן"
&nbsp
מה שכן, לאחר שהגבתי שם היום, ראיתי שאתה גבר ולא אישה ועל כן, טעיתי שחשבתי שאתה נקבה.

למעלה