מחר ב 17:30 רועי ויינברג מתארח

תרגיע על רועי!../images/Emo20.gif

הוא מתוקייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ואולי אתה לא רואה יחתיכת מניאק לא לדבר ככה על ראש גדול ובמיוחד לא על רועיקוש!

לרועי שאלות!!!!../images/Emo50.gif

היי רועי יש לי כמה שאלות אלייך בבקשה תחזיר לי תשובה: 1.האם אתה כמו שאתה בסידרה?כלומר האישיות... 2.אתה וספיר חברים? 3.אתה ואדם חברים טובים גם במציאות?
תמר

open1234

New member
שאלה לרועי

רועי איך אתה יכול להיות כזה מושלם???????? אתה פשוט שחקן מצוין ואני מאמינה שגם בן אדם מציון!! דבר איתי טוב? ויש לי שאלה.. איך זה שסידרה אתה לא רוצח את בועז? הוא מזה קרצי...

TOOTהאחת

New member
אני מאוהבת ב-ר-ו-ע-י../images/Emo99.gif

רועי אין לי מילים לתאר את אהבתי אליך נשמה שלי אתה כול כך מושלם שכול הבנות מתות לך על התחת...חחח וגם אני...אבל אתה לא יכול להיתחיס לכולם כןן..אני מבינה ואולי בכלל אתה לא קורא את ההודעה הזאת אבל אם אתה קורא תדע שאני ממש אוהבת אותך כפרה עליך ואתה מזה כ-ו-ס-ו-ן ואם אפשר...כנס לאייסי שלי פ-ל-י-ז---> 253573885 לסיום רק בקשה קטנהה...תוסיף אותי ב-ב-ק-ש-ה וזאת אני בתמונהה!!! וקוראים לי ענבל ואני מבית שמש כיתה ז'

s p y1

New member
?? שאלה לא לרועי אבל כן להנהלה!!

אפשר אולי לדעת למה הוא לא כותב הודעות? הוא לא כתב 1 אפילו..

fishi123

New member
לרועייי

רועי .. מה קורה שחקן מעלף שלי? רציתי להגיד לך שאתה הכי מושלם שבעולם בסידרה.. אתה השחקן הכי טוב מכולםם אין עלייךךך יפיוף שליי נשבעת ואם בא לך לדבר אז כנס אליי לאיסייקיו מתחננתתתתתתת הכי מתחננתתת בעולםם הנה האייסקיו שליי=>>>>288017468 אני מבטיחההההה לך שלא תצטער.. ביו'שש =)

סיון 1234

New member
שרופהה עלייך רועי בעליי

רועי אהוביייי חיים שלייייי כוסון שלי....מה המסנג'ר שלך....בבקשהההההה תן לי...לחברה של חברה שלי יש את המסנג'ר שלך אבל הכלבה הזאת לא רוצה להביא לי ....בבקשה תן לי אני לא יתן לאף אחד אני לא יפיץ את זה בבקשהההה חיים שלי אהוביי מתה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך יפיוף שלייייייייייייייייייייייייייי מואהההההההההההההההההההההההההה מאמי שלי נישמתי מלאך שליייייי

לרועי-חיים שלי

רועי תעשה לי ילדדדדדדדד (בצחוק נשמה) אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךך מאמי בבקשה שלך לי הודעה לאימייל [email protected] תעשה לי את ה יום ותשלח לי הודעה לאימייל בבקשהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה מתה עליך מיכל..

למעלה