מישו יודע למה כואב לי הראש?

מישו יודע למה כואב לי הראש?

...

Tami661

New member
מאותה סיבה ששורפות לי העיניים אולי?

או שאצלך זה בגלל שלא נידפת את עודפי ה
יין| דרך הרגליים? (רק רגליים?...חחחחח
) כשחזרנו (וזה היה היום...) לא יודעת למה זימזמו לי בלב "השורות המודגשות" מתוך שני שירים (אהבתי את הרעיון של ה
... מהיום אני פשוט בוחרת שירים ומדגישה שורות
): רוצה שיתארך הרגע, לעולםםםםםםםםםםםםם..." ובצמוד אליו ולפעמים... החגיגה נגמרת... אשמורת ראשונה נושקת לשניה שרוטים אהובים ויקרים שלי
(אלו שהיו ואלו שנעדרו אבל הם... הם) בועז... (למרות שאתה מבחינתי... נכלל גם בקטגוריה דלעיל
) ת ו ד ה זו לא המילה שיכולה לתאר את מה שאני רוצה להגיד לכם על אתמול (מהערב
- עד הבוקר
), אך מה לעשות ולפעמים מתגלים "ליקוייו" של מיודענו בן-יהודה דווקא בנסיבות שכאלו?
אז אשתמש במילה הזו ת ו ד ה ועוד הפעם ת ו ד ה בעצם... בלי סוף ת ו ד ה זו הייתה היומולדת, ואתם, שהייתם איתי אתמול... ראיתם!
והנה עוד שורה מאתמול... לא! זה לא היה באימון, זה היה אחרי... אבל מה שהלך שם בשיר הזה... כמעט ואיגור המאבטח השתמש בכוח כדי להרגיע אותנו: אין מקום אחר... אין! אחר... עכשיו, אני... לעבודה...
(ראיתי שיש כאן כמה חדשים "טועים"/ "תוהים"... וגם איזה G שמחפש אותי
)

מזל טוב... הייתי בדרך וה../images/Emo73.gif עשה

בעיות! רציתי להגיע והלהגיד את זה באופן אישי!

Tami661

New member
ועכשיו?../images/Emo4.gifעוד כואב?../images/Emo122.gif בטוח???

תבדקי שזה הראש שלך... כי לא נראה לי הגיוני שבן-אדם יכאב לו הראש אחרי שמורידים לו אותו...
לכי צלוליתי תבדקי ותחזרי... ספרי של מי בסוף היה הראש שכאב ככה

shiri 80

New member
יווווווו איזה קטע

לא נמחק לי החיוך ממהפרצוף מעניין למה מצד שני הראש דופק בצד אחד וצריך ללכת לעבודה (בעע כבר אמרתי ) במילה אחת "ווואווו " בשתי מילים "עפתי לעבודה" יוםנפלא לכל העובדים ומ#$$# מי שלא צריך ללכת לעבודה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אז אני לא מ#$$# ???

הדעה כבר צלולה... הכאב ראש עבר חלף... העייפות טרם... בונה על ספינינג בצהריים להתעורר...
מי בא לתת לי בראש?
שירי/טלי זיכרו, פול ווליום, לפתוח חלונות הרכב ולשאוג: יש לי הרגשה טובה הנוף חולף בלי מחשבה אני יודעת שעכשיו הכל פתוח זה מן רגש נבואי שמבטיח עוד תראי וזה מרים בי את מפלס המצב רוח בשבילכן בנות...

shiri 80

New member
עוד היום אני מתקינה טוויטרים ורמקול

ים על הפיני שלי .. מחר מירי מסיקה תפציץ בירידה מיער הנשיא (אופס... הצהרת כוונות ? אני ? נראה לך ? טוב נו .. נראה מתי אלךלישון ומתי אקום . אבל בגדול יש מצב .. ) ב1.10 רוצים לטפס את החרמון ...
לא נראה לי שזה יצא לפועל אבל אם לא אז עדיין המימוש קרב וצריך להתחיללהתארגן לא?

shiri 80

New member
לא גנבו אותי ולא שוכחת

הבוס מנסה לשכנע בכל זאת לטפס בראשון לחודש (זה או זה או ה8.10 ..ותזכרי מה יש שם ) הוא בטוח שזה התירוץ שלי להתחמק (והוא עוד מחוייב לסחוב אותי שלושה קמ ראשונים ברכיבה ...) אבל את יודעת ואני יודעת שב1.10 הולכים לקראת יום היסטורי .

shiri 80

New member
את תקבלי את השוקולד הבולגרי שלך ?

חחחחחחחחחחחחחחח NOT

Mr Ka

New member
כאב ראש? לך? ומה לי? ולעוד אנשים?

טוב אלי לא היה כאב ראש. רק השיעול שדופק לי את בית החזה. האם גם אתם התעוררתם עם דפיקות רמות בראש
אז זהו שאני כן
אבל את האמת.... זו הייתה אמאל'א שלי שהייתה צריכה שאני אקפיץ אותה או לפחות אתן לה את הרכב שלי. בואו נגיד ככה, כששמעתי את הדפיקה הראשונה בדלת, חשבתי שסוף העולם שלי הגיע. חשבתי שהנה, כל מה ששתיתי אתמול עומד לצאת... אבל די מהר הבנתי שדופקים לי בדל, והדפיקות הן לא בתוך הראש שלי. אז היה מאוד נחמד אתמול, מה נחמד
היה כיף, היה מעולה היה נהדר. יעל, העוגה שלך... איך להגיד את זה בצורה עדינה.. פשוט.... מ-ג-ע-י-ל-ה. אני פשוט... לא רוצה את המתכון שלה לא רוצה לאכול ממנה שוב מקווה שלא אראה אחת כזו שוב.... מה את חושבת ברצינות על מה שרשמתי
לא שפוי נכון
אז נכון. עוגה פשוט מדהימה, אבל אסון לאנשים כמוני. טלי, שיחקת אותה עם העוגה שלך... 661 מדהים וטעים
הרבה שוקולד והרעיון של הסוכריות הכתומות.... מדהים. בפעם הבאה, אני רוצה ליצור את החורים בעוגה
גבר גבר ... נו, איך המתנה של אישתך
... טוב נו, לא נעשה פאדיחות כאן לפני כולם.... תצלם ותשלח לנו
כלת המסיבה.... נראית זוהרת אתמול לפחות... לפחות.... לפחות... כמו כלה... מעניין רק האם הזוהר הגיע בעקבות הזיעה שנטפה ממצחך או שסתם זהרת
ג'קי... בפעם הבאה, הסבון עליך
חחח והשתייה עלי
אך... כמה זמן לא שתיתי ככה כמו שצריך... מתי שוב פעם
תגידו דרך אגב, טלי ויעל... האם לעוגות היה הכשר של בד"צ
אני חושב שכן, ואם אני אבודק אולי אפילו יש לי הוכחות לכך (שכמובן לא יפורסמו
). בד"צ קצת הפחדת אותי אתמול, אבל נסלח לך... רק הפעם. את בלי הניק... חושבת שהמוזיקה שבקעה מהרכב שלי, מתאימה גם לספינינג
כי ניסיתי לעשות תנועות, ואנשים חשבו שהמצאתי ריקוד חדש... ברמזוריים אנשים ניסו לעשות גם... אבל אחרי תנועה אחת הם הפסיקו לזוז... ולא, המוזיקה המשיכה לנגן... הם פשוט לא יכלו לזוז. מה זה אומר
שיריל'ה... מה אומר ומה אגיד עליך.... בעצם אשמור את מילותי בשבילך באופן אישי. ארמוז לך רק... ש...... וגם ש...... ועוד קצת ......
על הכל
זהו, אני חוזר למיטה שלי, אסור להפסיק לישון ככה, פשוט אסור... אני צריך/זקוק/רוצה עוד כמה דקות ארוכות מאוד מאוד של שינה הגונה... בלי שיפריעו לי... הבעיה היא, שברגע שאני מתעורר קשה לחזור לישון, ובעיה נוספת... התוכים שלי עושים רעש. גיא אולי תיקח את האחים שלך מפה
פליזזזזזז

ennicka

New member
שששששששש................

מה אתם צועקים שם כל כך מוקדם בבוקר מה? אך...איזה ערב. נראה לי שאני היחידה ששתתה רק מים כל הערב ועדיין קמה מעוכה הבוקר כאילו שתתה גלונים של יגר
והקול שלי? צרוד כל כך...הרבה זמן לא היה לי קול צרוד ממחלה/צעקות ועכשיו קיבלתי את השילוב... כוווולכם פשוט אנשים מדהימים, אחד אחד, היה לי לעונג לחגוג איתכם אתמול. ושירי, מילות החוכמה שאמרת לי בסוף...אני חושבת עליהם..ונראה לי שאפילו אאמץ את מה שאמרת. תודה
ותמי, מזל טוב כבר אמרתי?
יאללה, הולכת להתאושש במסיבה ברח' אחד העם

Gspin

New member
כמה ייגר רץ שם = X על ייגר

פשוט בושה. צריך להעביר סדנת אלכוהול (ולא מיץ שנראה כמו הבוצה של השפד"ן) למכורי הספינינג...זוועה מה שהתרחש שם אתמול. תמיל'ה שלנו עברה את הסף עם 20 מ"ל של....תחזיקו חזק: בייליס!!
אם הייתי יכול, הייתי חוסם את כולכם הבוקר.

ennicka

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif הרגת אותי עכשיו ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

רק אני מחקתי

הוגארדן לבנה אחת שמה אבל זה היה אחורי מרפי אחת בשלוותא ועוד שני סינגלים שבאו לקראת בוקר

Mr Ka

New member
סלח לי מר תוכי.... מנהל בפוטנציה

איפה אתה היית בקטע של השתייה? האם מישהו אסר עליך לשתות? ראיתי בידך כוס אחת של.... (חסוי מטעמי מצפון) ובזה סיימת את השתייה שלך. עכשיו הסבר נא לי, יש חוק האוסר לשתות אלכוהול תוך כדי דיווש
כי אם לא... נראה לי שהולך להיות משהו מצחיק בטירוף בקרוב
חחחחחחחחחח נראה אנשים נופלים מהאופניים ישירות לבריכה אחרי שהקפיצו כמה טקילות/ייגר או כל דבר אחר....
מי מצטרף אלי

למעלה