מישו יודע למה כואב לי הראש?

Tami661

New member
אני... בפנים../images/Emo6.gif הממצצה כבר מוכנה../images/Emo6.gif

talis2

New member
חחח יש לי הפתעה בשבילך ...

יש שם כמה אנשים שאני לא אנקוב בשמם מפאת הצניעות שלא רק שתו אלא גם נפלו מתחת לשולחן קיבלו מכה בראש ואפילו בסוף רקדו מחוץ לגלינה יחד עם העוברים והשבים מה אתה אומר על זה ... ככה זה כהולכים מוקדם
חברים מה אני אגיד לכם היה ג-ד-ו-ל !!! אני חושבת שהבנו כמה הולך להיות מצחיק באילת...("יש לי הרגשה טובה"..) ל"ספיישל פינו" חולה על שתיכם אתם מצחיקות אותי ועושות לי טוב על הנשמה אתן שילוב קטלני ביחד! חגית אחחח אחותי כמה כיף לתקשר בלי מילים היית גדולה אתמול
בכלל היה כול כך כיף להעביר ערב סוער שכזה בחברתכם מחכה כבר לתמונות יש שם כמה אנשים שעשו יציאה מהארון.... ובכלל היה כיף להיות עם כולכם ולצחוק האמת התקשרו אלי מהמקום

Mr Ka

New member
מי יצא מהארון../images/Emo35.gif ואיך אני לא ראיתי

דבר שכזה
ראיתי אנשים עושים לימבו עם שולחן... ראיתי אנשים שכמעט רוקדים על שולחן... ראיתי אנשים שנופלים אל מתחת לשולחן... אבל לא ראיתי אנשים שיצאו מהארון.... היו שם ארונות בכלל

shiri 80

New member
ספיישל פיני!

נו בחייאת קצת כבוד .. שילוב קטלני ? יום אחד צריך להסריט את טל צורחת בעליות ואותי צורחת בירידות ... אז תראי מה זה קטלני אי פי קיי ייאי מאדר פאקר

kimo

New member
עזוב...

והעשן שהיתמר..? ספינרים?? מעשנים?????
חוץ מזה תחשוב מה קורה לתמי עם כמות כפולה של פטל סליחה בייליס...

Tami661

New member
הולד-איט... הולד-איט...תמי לידיעתכם

לא שותה אלכוהול (אייריש לא נחשב
) כי זה מייצר אצלה נוגדנים בתהליך ההפקה של ההיי הטבעי
מי צריך אלכוהול כשיש... חברים?

Mr Ka

New member
וכידוע לפי הפרסומת... אם יש חברים

...שותים יותר
לא
ולגבי האלכוהול... צודקת. באיריש קרים אין אלכוהול... 17% זה שום דבר לעומת ייגר שיש בו 38%....

shiri 80

New member
אתהזוועה האמיתית פיספסת ..

לאן מהרת ? חיפשת מקור ? חחחחח

kimo

New member
אוי צלולה שלי...

חכי אחורי שיעבור לך.. אספר לך חוויות מרכיבת ביטוק הבתולין עם האיטלקייה שלי...

מי הצליח לישון בכלל? ../images/Emo4.gif

רק אחרי כדור אופטלגין ב-5 בבוקר הצלחתי לישון לשעתיים בערך
וממש לא שתיתי הרבה. ממש נהנתי איתכם אתמול... שרוטים לחלוטין
אתם פשוט מדהימים
טוב... אז לאחר שהתעוררתי ב-7 בבוקר והתרוצצתי עד עכשיו נראה לי שאני הולכת להשלים כמה שעות שינה.
שיהיה לכולכם סוף שבוע מקסים ושבת שלום

למעלה