מלחמת המינים
והפעם שקרים

חחח גדול...וואו מה הפסדתי היום!!

ידעתי שאסור ללכת לים... מצד שני הים היה מדהים היום...פשוט סוף!!! הילדים היו בעננים, וגם אני....אחחח איזה כיף! שוחרת, אז לי היית אומרת: איזה דפוקה...?

או שפיספסתי את זה

או שבאמת שכחתם את השקר הקדמון ביותר: "אני לא שוכב עם מישהי שאני לא מרגיש משהו כלפיה" כמובן - משהו כמו חרמנות ותאווה שבוע טוב, כחלחל כתמתם כזה

מה פתאום!!

כל האחרות הן מקסימום סטוץ חסר רגש לעומת זאת איתך זה אמיתי!! (זה אומרים לזאת שעכשו על הכוונת)

s e l e n e

New member
לא ראיתי את השקר הנפוץ ביותר...

"וואו, איזה גודל, אמאל'ה" או בוריאציה לביישנים יותר: "בטח שאתה יותר גדול מהאקס שלי" וכמובן הקלאסיקה: "אתה הרי יודע שהגודל לא ממש משנה, העיקר זה מה שאתה יודע לעשות איתו" ובמצבים קיצוניים: "אל תדאג, אני ממילא לא נהנית מחדירה"

ואחד אוניברסאלי ויוניסקסי

(לחוקי /ת): "אני רק קורא את שערי המניות / מוריד מתכון / בודק מזג אויר" פירוש: איזה מזל שהצלחתי לעשות minimize כששמעתי אותך מתקרב/ת

איכותי36

New member
או

"אני הייתי בגבעתיים ..את יודעת אין קליטה בגבעתיים" שזה בעצם "אני בצימר ליד נתב"ג מהבוקר"

איכותי36

New member
אז זהו שלא .... ../images/Emo8.gif

ואני לא רוצה להתרברב .. אבל אני מכיר את ההוא היותר טוב ואני מחייך לעצמי .. כי אני לא הולך להוא ליד נתב"ג זה היה לטקסט כולם הרי מכירים אותו וזה יותר קל היה להסביר .. אני בדיוק נוסע להוא שליד ( ליותר טוב ) מעניין אם על זה את מדברת .. מעניין

../images/Emo5.gif

זה מה שטוב בלגור בפרובינציה
לפחות הצימרים מפנקים ביותר. מיועדים לרוב לנופשים "נורמליים", ולא למזדיינים פוטנציאליים....

למעלה