מסדר זיהוי-כולם לענות!!!

מסדר זיהוי-כולם לענות!!!../images/Emo196.gif

טוב, אז ברוכים הבאים לכל החדשים שנחתו בפורום המדליק שלנו
אני המנהל של הפורום, ולצערי אני לא כותב כאן מספיק, כרגע כי אני בצבא. אנחנו מדברים כאן רגאיי, seen? אז כדי שנכיר יותר טוב, וגם כדי שנעיר את הפורום קצת
נעשה שאלון קצר וקולע. שם: כינוי/ים: גיל: איזור מגורים: שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: מילה טובה: מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: ו...תמונה אם מתחשק תענו, תתחברו לעניינים, ושיהיה חג מימונה מתוק ושמח |מופלטה|

אני אתן את הסיפתח...

שם: גיל דגן כינוי/ים: שיי-די יות', שיי-די ראנקס, טראבינגיל גיל: 18.5 איזור מגורים: השומרון שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Junior Byls-Curly Locks זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: U Brown ו-Third World היום מילה טובה: אזרחות מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: אם אתם חיילים חדשים, אז עוד שנתיים וחצי בערך יבוא אליכם המפקד שלכם ויגיד "וואלה אני מבסוט ממך בזמן האחרון, אני רוצה לצ'פר אותך. אני שולח אותך לסוף השירות להיות מפקד בבקו"ם חצי שנה בית זונות." קיצר אל תאמינו לו-הוא עובד עליכם!!! ו...תמונה אם מתחשק: לי מתחשק, כשהדרדז שלי היו קצת יותר ארוכות.

White sunrise

New member
קיצר נידפק לי המחשבבב

אבללל רק רציתי להגיד לכםם תהנוווו!! ושיהה סופשבועע מדהים לכולם!!

טוב נו...

שם: מיכל כינוי/ים: מיקמיק, מאור, מיקי, מיכי, אמסי תקווה גיל:22 איזור מגורים: חדרה שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: האגדי והבלתי מעורער אצלי Gyptian - Serious Times זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: כרגע אין ספציפי. מילה טובה: ענבר מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: אותו מסר של ענבר.

K C

New member
נזרום...

שם:שלומי כינוי/ים:לא יודע אם זה כינוי למהדרין, קייסי גיל:23 איזור מגורים:בת ים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: matisyahu -jerusalem זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:The Congos מילה טובה:שלווה מסר לחברי הפורום ולבית ישראל:מאחל לכם רק טוב!

ערב טוב ../images/Emo79.gif

אני ענבר, קל לדעת לפי החתימה
כינויים.. מה שבא.. ענברי, ענברוש, בר- כשאמא כועסת, ונתי אצל אנשים מעטים מאוד מאוד. בת 16 מפתח תקווה. מילה טובה+מסר- אנשים יכולים להיות תרופה נהדרת, תהיו חברים, תהיו שם בשביל אחרים כמה שאתם יכולים ואל תשכחו לשמור על עיניים פקוחות. חג נפלא

למרות שאני בדר"כ רק קורא

שם: דניאל כינוי/ים: דן, דנול, דנ-אל, דנל, דנוני גיל: 19 איזור מגורים: ירושלים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: sizzla- thank you mama זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: סיזלה, ג'ה קיור, ג'ה מסון, מארלים למיניהם, וכמובן קנגרו, איאם, התקווה 6 ושאר החברה הישראלים.. מילה טובה: אהבה מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: מסר? לא טוב בזה.. אממ.. "דע מאין באת ולאן אתה הולך" וזהו

../images/Emo121.gifנאמ נאמ

שם: גלעד כינוי/ים: דרוזי, אטריה, סוריקטה, וכו'. גיל:15+ איזור מגורים:ירושלים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש:red red wein זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: קנגרו ובוב:] מילה טובה: יאפ מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: ג'א איז וואן ו...תמונה אם מתחשק טוב, זה פסל בעזריאלי עם הכובע שלי.

ברנס1

New member
ברנס

שם: נתנאל כינויים: ברנס בוב וצו'פי אזור: ראשון שיר : Alpha Blondie- Jerusalem מומלץ (כי זה מה שאני שומע בזה הרגע) זמר : כמובן בוב מארלי מילה טוב:אנשים יפים אתם מילה לחברי הפורום\ישראל: סוף שבוע שקט

אהלן אהלן חהחה ../images/Emo6.gif

שם: כשף יצחקי כינויים: כשי, מכשף, מכשפופה ועוד מלא!!! גיל: בספטמבר אני אהיה בת 20
אזור מגורים: מושב קדימה על כביש 4 (כולם מוזמנים..) טיון שעולה בראש: Red Rat - That Girl אמן/י רגאיי אהובים: וואי יש לי מלא אהובים..אבל יוצא לי לשמוע - בזמן האחרון מלא Cutty Ranks כי עשיתי כמה דיסקים שלו. מילה טובה: Mi Like Dis Forum!!!!!
מסר לחברי הפורום ולבני ישראל: תמיד תהיו בסאטלות ציבעוניות!! שיהיה יום מדהים!! -כשף!

../images/Emo121.gifאת מקדימה?? מכירה עומר?

הוא סטלן כזה, בלונדיני, שיער ארוך...

למעלה