מסדר זיהוי-כולם לענות!!!

fleaboy

New member
מסדר זיהוי? הצבא כבר הגיע לפה?

שם: נדב כינוי/ים: אין משו ספציפי... מה שבא לכם גיל: 18 מחרתיים איזור מגורים: הרי ירושלים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: כרגע אני שומע every knee shall bow - garnet silk cocoa tea charlie chaplin זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: יש כלכך הרבה... אי אפשר לכתוב רק אחד מילה טובה: חיוך מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: חיוך - קו עקום שמיישר את המצב :] ו...תמונה אם מתחשק. וואלה מתחשק

bmt29

New member
בד"כ אני לא כותב בגלל חוסר זמן אבל

הנה- שם: יאיר
כינוי/ים: ראול, נחי
איזור מגורים: רעננה... עיר השיעמום...
שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Cypress Hill - Ganja Bus (feat Damian Marley) מסיבה לא מובנת אני חולה עליו...
זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: נכון לעשיו FUNSET באים לי טוב...
מילה טובה: BOMBOKLAT! סתם סתם... אממ מורמגיל... למי שיבין...
מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: רק אהבה!!! ומוסיקה!!!
תמונה? בעע היחידה שיש כרגע על המחשב...

bmt29

New member
משתנה כל הזמן...

ואני לא לומד בעיר... אני מכיר את אותך מהפורום ג'גלינג לא?

bmt29

New member
חחח גם אני...

אלון קולמן? בכל מקרה כדאי שנעבור למסרים...

עונה, למרות שאני לא פעילה כאן

שם:ריטה כינוי/ים: אין גיל:16 ו8 חודשים כמעט איזור מגורים: פ"ת שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: redemption song כי הרגע ניגנתי אותו זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:richie spice מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: שוקולד זה רע! תמונה בקישור: http://img266.imageshack.us/my.php?image=120050318bw.jpg

אוז בת

New member
עונה

שם:אוז גיל"22 עיר"באר שבע יא מאן ארץ:ישראל יבשה"אסיה כוכב:כדור הארץ :גלקסיה:שביל החלב וכו וכו אומהים אהובים:מיותר לומר בוב מארלי:p יזראל ויבריישן ברנינג ספיר דניס בראוןן דון קרלוס לי סקראץ פרי מאד פרופסור...ועוד רבים שלא עולים לי כרגע מסר לחברי הקומונה: אל תשאל מי אוהב אותי..תשאל מי אהוב עליי..."זיגמונד פרויד תהנו חברה'

../images/Emo121.gifבאר שבעעעע

את יודעת כמה עולה רץ על הקצה של רמי פורטיס ושלומי ברכה במונסטר דיסק???

MC SammY

New member
נוווווו טוב.

שם: סם כינוי/ים:סמי
גיל: 17 איזור מגורים: ראשון שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: No woman No cry של בוב. יש לי אותו כרינגטון פשוט
זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: בוב, ג'ה מייסון, מתיסיהו. מילה טובה: אהבה. מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: שיידי מתי אני אזכה לקבל ת'צמיד שלי?

Chenipeper

New member
והילד הזה הוא אני

שם: חן אלביליה כינוי/ים: צ'ני גיל:19 איזור מגורים: הוד השרון שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Benji - Ganja Smoker זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: כרגע אממ..לא התמקדתי באחד..אבל דומה לראגיי..להקת שבע. מספר אחד אצלי בכל הז'אנרים. מילה טובה: דורדורנט מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: שימי דורדורנט זה בן זונה.. ומתחשק תמונה אז קחו :

Nesta77

New member
לא ממש כותב פה..

בעיקר קורא ואוסף מידע.. אבל שיהיה. שם: שי לדרייך כינוי/ים: שייקה, לדרבוב. גיל: 19 ותשעה חודשים בערך. איזור מגורים: קיבוץ מענית, ליד פרדס חנה - כרכור. שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Damian Marley - Hay Girl זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: Damian Marley, Anthony B, Sean Paul מילה טובה: אנדינט מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: Peace, Love & Lots of Music תמונה..? עזבו אין צורך..

SaBaGMaN

New member
well

שם:יקיר כינוי/ים:סבאג,סבאגו,סלקטה..ויש עוד שכל מיניי בנות המציאו אבל זה לא לדפיי הפורום:)) גיל:18 וחצי איזור מגורים:באר שבע-החידא אני לא יודע אם קיימת עוד שכונה בישראל שגרים בה משהו כמו 15 ראסטות(בלי קשר לחבר'ה האחרים שאוהבים רגאיי) ולא משנה איפה תלך תישמע רגאיי מאחד החלונות !fe real שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש:Fantan Mojah - In These Time (Rose Apple Riddim) לא הראשון שעולה לי לראש פשוט זה מה שמתנגן עכשיו רידים יושב אצלי שלוש שבועות ולא ממש יצא לי להקשיב לו זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:יש המון..אין טעם לרשום את כולם מילה טובה:חופש מסר לחברי הפורום ולבית ישראל:"חיה ותן לחיות" זה המסר! חיו ותנו ליחיות! תנסו כמה שיותר בדרך הישר כי רק בדרך הזאת תצליחו! מניסיון,כל קיצוריי הדרך מובילים לפח! נסו כמה שיותר לחייך לחיות בטוב עם הסביבה ולא ולהתעסק בדברים הטובים שקוראים לכם וליזכור שאף פעם לא מאוחר! jah bless u all

MASHNEK69

New member
הינה הינה הינה !!!!!!!!!

שם:שמעון כינוי/ים:שימי גיל:17 איזור מגורים: איזור כפר סבא (צור יגאל) שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש:yellowman - zunguguzunguzeng זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:אין משו ספציפי אוהב כל משנשמע לי טוב. מילה טובה:מילה טובה. מסר לחברי הפורום ולבית ישראל:המשך חיים טובים.

The Macker Girl

New member
...

שם: צליל כינויים? לא נראה לי שיש...
גיל: 20 מגורים: חדרה טיון שעולה לי בראש: JAH MASON - MOTHER זמר/זמרת/הרכבים: ג'ה מייסון, דמיאן מארלי, אלפנטמאן... מילה טובה: אממממ...
מסר: תהיו טובים
תמונה: אני אוותר...

ק ר ח

New member
לא כותב אמנם הרבה אבל...

מזמן לא רגשתי כמו בת 145 פקאצה,וואי!!!!! שם:עדי כהן כינויים:קרח המאהב הלטיני גיל:21 איזור מגורים:כרגע ת"א דימונאי במקור שיר רגאיי ראשון שעולה לראש:רק תגידי לי-מוקי די זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:בן לביא,איאם,סמיילי,רביע,קנגורו,הייתי אומר טראבין אם הייתי מכיר יותר ת'חומרים אבל יש להם סולן תותח עם ראסטות שכותב בלוגים ואוכל סרטים על העולם,סתם סתם,אכל סרטים,עכשיו הוא סבבה מילה טובה:שטיחמוס מסר לחברי הפורום ולבית ישראל:אל תלכו לעבוד אצל ערן קורץ,לא כדאי לכם תמונה עם ג'יזמו,משה רבינו,איתי מבייסלאנג!

למעלה