מסדר זיהוי-כולם לענות!!!

יאלללללה

שם: אוהד כינוי/ים: סיני, סינדרום, סינגולדה, סינטבו...סתם נו, רק השניים הראשונים גיל: 21 איזור מגורים: שעריה והסביבה (פ"ת). שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Luciano - Sweep over my soul זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: כל הישראלים/יהודים שעוסקים ברגאיי Respect! LUV YA! Capleton, Sizzla, Luciano, Jacob Miller, Dennis Brown, Bob Marley, Jah Cure, Elephant, Warrior King, Morgan Heritage הרשימה נמשכת בקיצור... מילה טובה: אל תקחו ממתקים מזרים.
מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: מסר? איש גדול ממני אמר שהתורה כולה על רגל אחת היא "ואהבת לרעך כמוך". נלך איתו.
תמונה - שרוטה במקצת של ושל טובא מהאקספיריאנס, לא לבעלי לב חלש! כל הזכויות שמורות לראסטאגיאל בכבודה ובעצמה. אני על הכובע, סלקטה על העיוותים - שימולבמהאניאומרלהםערסים?!

Nechi Nech

New member
Who Dem?

שם: רביד פלוטניק כינוי/ים: נצ'י נץ', אליק בליק בום, פאדא אבי יו יו. גיל: 18 ומס' חודשים מועטים. איזור מגורים: פתח תקווה שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: Burro Banton - Boomwadis זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: קפלטון. מילה טובה: לאפה שווארמה. מסר לעם ישראל: איך סופר קאט הגדול אמר? "כי אנחנו נוער גס רוח וכן הלאה וכן הלאה..." ו...תמונה אם מתחשק: יאמאן, אני באמצע יחד עם הפרודוקסים.

Carcass

New member
///

אלעד. 21 וחצי. ראשון. שיר רגאי ראשון שעולה בראש : Fantan Mojah - Hail The King. זמר\ת\הרכבים : Fantan Mojah,Turbulence,Matisyahu,Warrior King ותומר יוסף. מילה טובה: ציון. מסר : שתבוא עליכם ברכה,עם חוטיני וחרמונית. ותמונה,מתקופה קצת אחרת(ומלפני 4 שנים).

ZeusMan

New member
MINE

שם: אמיתי סמואלסון כינוי/ים : ZEUS=זוס גיל : 23 איזור מגורים : קיבוץ אורים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש : Alpha Blondy - Jerusalem זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: Richie Spice מילה טובה : תקווה מסר לחברי הפורום ולבית ישראל : תתאמצו להשתפר כל הזמן, כחברה, כחברים ובפני אצמכם

OceaND

New member
יאללה

שם: דודי גלבנדורף כינוי/ים: אין כזה גיל: 18.5 איזור מגורים: קרית ביאליק שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: bob marley - get up stand up זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: משפחת מארלי. נכון לעכשיו מאזין בעיקר להם מילה טובה: ? מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: המסר היחיד הוא שהעולם צריך יותר לקחת דוגמא מאנשיי הרגאיי - שמביאים הרבה אופטימיות ושמחה לעולם הזה

idk

New member
הופ הופ יאללה יאללה :)

שם: אביחי לוי כינוי/ים: 'סקסי מאדאפאקא'. כך אמא שלי נוהגת לקרוא לי :) (ורציני- אין לי כינוי :) ) גיל: 17 ו8 חודשים איזור מגורים: כרמיאל- יש לנו הרבה עצים, אבל אין לנו חיים שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש: רדמפשן סונג (אחד ה-שירים) זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים: האמת שבעיקר ישראלים, ובעיקר תומר יוסף ותקווה 6 מילה טובה: זנגביל. לא סתם מילה טובה- מילה מאגניבה מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: במקום מסר אני אביא חלק קטן מסיפור גדול :)
"תואיל אולי לומר לי, בבקשה, באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה עליסה. "לצורך זה חשוב לדעת לאן את רוצה ללכת" אמר החתול. "זה לא חשוב לי באופן מיוחד לאן" אמרה עליסה. "אם כן, זה לא משנה באיזו דרך תלכי" אמר החתול. "ובלבד שאגיע לאיזה מקום" הוסיפה עליסה לצורך הסבר. "הו, בזה את יכולה להיות בטוחה" אמר החתול, "אם רק תמשיכי ללכת מספיק."
תמונה- מפורים התחפשתי לחיפושית :)

טובא

New member
הוווווווווווווווווו תרנגול הודו

שם:רז פרץ כינוי:טובא(יש עוד המון אבל אין כוח לרשום את כולם) שיר רגאיי(טיון)ראשון שעולה בראש:STIK IT UP-CUTTY RANKS זמר\זמרת\הרכב רגאיי אהובים:WARD21(איך לא) מילה טובה: לא מילה אבל עצה:אנשים תמיד עושים טעויות אל תשכחו אף פעם-לטעות זה אנושי לסלוח זה אלוהי מסר חברי הפורום ולבית ישראל:אל תפסיקו לחייך ולשמוח!!!

טובא

New member
מלבד העובדה שהוא מפיק לי כמה דברים

לא ממש (אבל תמיד שואלים אותנו את זה)

../images/Emo121.gif../images/Emo13.gifהוא פשוט בקשר עם אח שלי:]

הם למדו יחד בכפר בתיה, חברותא, מחזור א'... אני שם עכשיו מחזור ט' ניראלי

noa08128

New member
אני ../images/Emo13.gif

שם: נועה כינוי/ים: בוב,צ'ה,כבשההה ועוד רבים.. גיל: 16 וטיפין איזור מגורים: אזור המרכז המעופש שיר רגאיי(טיון) ראשון שעולה בראש:-buju banton- champion זמר/זמרת/הרכב רגאיי אהובים:bob marley, buju banton,Israel Vibration,lauryn hill מילה טובה: קסם -מילה קסומה מסר לחברי הפורום ולבית ישראל: האביב הגיע ואיתו השמש- אני מקווה שהיא תעשה לכם רק טוב בלב
רק אהבה. ליל קסום אהוביי one love נועה

למעלה