מספרים123456789

יאאאא מועלם

איזה כוסון...

עדן את בוגדת בי עם...מועלם????

וסתם ככה דור נחיה ונראה( אני יחיה, ואתה? זה כבר סיפור אחר)

ככה...

ככה סתם אתה אומר מועלם?!?!?!? זה כמו להגיד: איך קוראים להוא מהסידרה סופרמן... קלארק............קנט וכמו שאומרים אצלנו במפעל (לפח)(כי אני "פחח) - מועלם אומרים בכבוד או לא אומרים בכלל נ.ב *-*-* וסתם ככה אבישי'לה... אני אקרע לך את הצורה
אתה לא יודע איזה פיוזים אתה שורף פה... אני... אני כמו פופקורן... אתה לא יודע מתי אבל אתה יודע שבקרוב זה יעשה תק כזה ויתפוצץ עליך... רק חכה... רק חכה... אתה לא יודע מה אני יעשה לך עם אני יראה אותך... חסר לך שתגיד את השם "מועלם" בלי כבוד... ורק שתדע שעבדו עליך - כי X BOX הרבה יותר שווה!!!

קודם כל דור

מועלם זה לא כזה שם עם כבוד זה חנאנאל או חרא אחר כזה 2 מה הX-BOX קשור פה? 3 נמתין ונראה

חה! חה!

א.אני לא בוגדת באף אחד! ב.מועלם זה כזה שם שווה...מוווווווווועלם! ב וחצי.
החיפושית הלסבית שלי בגדה בי עם הצפרדע המעפאנית של דור...
תמות!!!!! בום!

וואי וואי מישהו פה מכין פופקורן!!!

וואי וואי וואי וואי וואי וואי מישהו פה הולך לבית חולים... מישהו פה כל כך מסכן שאפילו ד"ר סוס לא יוכל לעזור לו... מישהו פה כל כך מסכן שכדי לו אפילו להרביץ לעצמו כדי להתרחק ממני!!! מישהו פה כל כך מסכן שהוא עוד יותר מסכן מהכי מסכן שיש!!!! מישהו פה אמר שהשם מועלם שווה לחנאנאל ואפילו לחרא!!!!! מישהו פה יודע שהוא הולך לחטוף מכות קשות ביד חזקה ובזרוע נטויה!!! מישהו פה הכין פופקורן שהולך לעשות תק עוד שניה!!! מישהו פה עוד לא מכיר את הצד הרע שלי!!! מישהו פה עוד לא מכיר את הצד הערס שלי!!! מישהו פה עוד לא מכיר את הצד הפרוע שלי!!! מישהו פה עוד לא מכיר את הצד העצבני שלי!!! מישהו פה עוד לא מכיר את הצד המסתורי שלי!!! מישהו פה ראה רק את הצד הנחמד שלי ולא כדי לא להכיר את כל השאר, כמו שאומרים: לקוביה(1ק 6) יש שש צדדים, ולמטבע יש 2 צדדים, אם כך אז יש לי קוביה ושלושים אגורות שאם זה אני יקנה מסטיק בזוקה, אני יוכל את המסטיק ויפוצץ אותך בבבזוקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נ.ב \/\/\/ עדן תרסני את החיפושית שלך... זה לא הגיוני... הצפרדע שלי עסוקה בבובה חיים והחיפושית שלך באה כל עשר דקות ו... ו..... ו.....מנצל מינית את הצפרדע שלי... אני לא רציתי להגיד לך אבל החיפושית שלך היא פדופילית... הצפרדע שלי רק בת 6... והחיפושית שלך כבר בת 15 וחצי... ___________ -----/ _____ \| / / -----| |/ אבישי | | בזוקה | | -----|טיל | |
/|_________\_\ -----|____|\ \/ \/ -----\ בום!!! למי שלא הבין זה בזוקה שיורה טיל על אבישי... וואי עד כמה אפשר.... טוב יאללה נגמור עם זה... סוף... ככה לאף אחד לא יהיה לקרוא את כל ההודעה.... ואף אחד לא יגיב לי אל זה.... ... .. .

יא טיפעש בתוך ריבוע!

עלק ערס!!!! אתה הילד הנחמד עם התלתלים...נראה לי שהכאב ראש שלך הוא תוצאה של כל הסמים שדחפת לתחת ביומיים האחרונים! דור אתה נחמדדדדד ! ! ! איזה צד רע יכול כבר להיות לך??? הצד שיש לו עיניים ירוקות מתלהבות??? החיפושית שלי לא פדופילית וזה שהצפרדע הקוקסינלית-נימפומנית שלך לא שולטת ב..אהמ ..אהמ...צרכים מיוחדים שלה...זה לא אשמתי!!! בום!! הגבתי והגבתי יא מסטול מבזוקה!

איך את מעזה?!?!?

את לא ראית את הצדדים שלי.... אז מה את מדברת...... ואיך את מעזה לכנות בשמות גנאי את הצפרדע שלי.... היא רק בת 6... החיפושית הפדופילית שלך עשתה לצפרדע שלי נזק רציני... הצפרדע שלי עכשיו צריכה לסבול במוחה את החיפושית שלך במערומיה... את יודעת איזה סבל הצפרדע שלי סבלה... כל עשר דקות החיפושית שלך באה ועושה....אהמ ב.....אהמ של ה.....אהמ... אם הצפרדע שלי... רק בגלל שהיא סוטה ויש לה צרכים מיוחדים...

כמה דברים

1)נמאס לי לריב איתך דור(אבל עדיין לא אכפת לי ללכת מכות איתך) 2)יש עוד קוביות חוץ מ1ק6 כמו הקוביה הכי מגניפה 1ק4 3)שיעשו אורגיה ונגמר המריבה

נו......

מישהו אפילו מנסה לפתור?!?!?! רמז: האות הראשונה של המילה שלפניו היא האות האחרונה שלו

למעלה