מסתורי האורגזמה הנשית

Doggy Lover

New member
כן אבל עדיין

יש סוס לבן אחד מהמם... ופיקניק לילי ביער...חחחחחחחחחחחחחחחחחח

שאייאן

New member
אורגזמת השדיים? בחייאת זה.

תגידי לי תאמת. כשאת גומרת מהשדיים ורוצה לחבק אותו. הוא מעיפ לך ראסיה או שהוא סתם קוקסינל והוא מחבק אותך... (שאייאן לא מבין למה צריך להתחבק אחרי מספר טוב.)

cheshire9

New member
היא ישבה לי על הברך

התחלתי לקרב את היד לכיוון פיטמתה...... ולפני שנגעתי בכלל - היא גמרה. רק מהמחשבה ..... איזו אורגאזמה זו ?

cheshire9

New member
סתם קנאית

כל הגוף רועד לה מסמיקה בחזה התכווצויות בווגינה וגם פליטות נוזלים. קשה "לזייף" את כל זה ......... לא?

חופ שיה

New member
אז עכשיו יצא מיתוס חדש

שנקרא 7 סוגי אורגזמות ?
לקחת את זה מאיפה שהוא , או שזו הבחנה שלך לאורגזמות?

mavrik123

New member
הפוסט הזה

פורסם לפני מספר ימים בפורום שכן וכבר עורר הדים ותגובות על כך שנמצאו כל הנקודות ובעקבותיהן הגיעו גם אורגזמות נפלאות. אם עדיין יש לך ספקות את יותר ממוזמנת לבדוק זאת בעצמך, נקודה אחר נקודה, ולדווח על ממצאיך.

hotman10

New member
../images/Emo8.gifהאם בגלל שנשים נתנו את זה

לגברים לקרוא לפני?

mavrik123

New member
גם וגם...

כששוחחנו בצאט בימים האחרונים נוכחנו לדעת כי התגובות הנלהבות הגיעו הן מהגברים והן מהנשים

hotman10

New member
מודה.. שזה לא חידש, אבל "סידר"..

וכייף לדעת- שפעם... זכיתי. מקווה לזכות שוב.. במישהי שאפשר יהיה ל"זכות" אותה ואיתה.

חופ שיה

New member
זה לא חידש לי הרבה

מה שלא ברור לי, זה הצורך לשים כל דבר בהגדרות. על פי ההגיון שהמאמר הזה עובד , אני יכולה להגדיר לך עוד אלפי אורגזמות (אורגזמת ליטופי וליקוקי תחת, אורגזמת חיטוטי אף, אורגזמת הצפייה במישהו אחר ) בקיצור זה אין סופי ומיותר.

חחח חופשיה...../images/Emo6.gif

תני דרור לדמיונך....יש גם כאלה משקבלות אורגזמות מאוכל. ואגב עוד לא שמעתי משהי שמקבלת אורגזמה מחיטוט באף או מצפיה במישהו אחר...(אלא אם היא נוגעת בעצמה):) אבל לכי תדעי...תמיד טוב ללמוד דברים חדשים...

חופ שיה

New member
אולי שכחת

אבל אורגזמה נשית מגיעה קודם כל מהמוח ואחרי זה מהפיזיות ולכן ניתן לקבל אורגזמה מכל דבר ואין מחוייבות למגע באיברי מין.

נו אם כך בוודאי התברכת

אמנם אבר המין הכי פעיל הוא הראש...אבל בודדות הנשים שיצליחו להגיע לאורגזמה רק ממחשבה גם אם היא תהייה מאוד מאוד מגרה....מאמינה שיצטרכו לשלב שם מגע של ידים בנוסף...

למעלה