מסתורי האורגזמה הנשית

חופ שיה

New member
אני לא חווה אורגזמה

מהפיטמות- יום אחד אני אהיה עם גבר שיעמול עליהן קשה , אני אשאל אותו למה הוא תקוע על הפיטמות שלי? והוא יאמר לי , כדי להביא אותך לאורגזמה - ואני מקווה שפואנטה הובנה. יצירת מערכת ציפיות אצל הגבר והאשה הוא האויב מספר אחד של חיי המין. נגיד שעכשיו אני לוקחת את הידע הזה למיטה ומנסה להגיע לאותן אורגזמות שפותחת הפוסט הציגה בפנינו. עובר חודש, עוברים חודשיים שלושה אין כל תוצאה - מתחיל להיווצר תיסכול - זה מה שזה יוצר אצל הקוראים וזה מבלי לדבר על הצד הגברי המתוסכל שמצפים ממנו לגרום לאשה את כל אותם 7אורגזמות מדוברות ומהוללות. זה נחמד לשתף אתכם בסוגי האורגזמות ש**עלולות** להתרחש בעת גירוי מיני אצל האשה, אבל להציג את זה כאילו היה זה מסמך מחקרי עמוק - אני חושבת שזה רק גורם עוול לשני המינים וחבל.

חופשיה....

ראשית אני לא מתיימרת להיות חוקרת...או ברת סמכות מיוחדת...בסך הכל זה ידע אקטואלי ובנוסף נרכש....אז להבנה ככה ברורה. ובנוסף מציעה לך כי במקום לקחת מכל הפוסט שתי מילים ולהתלות עליהן...תקראי את כל המשפט... באורגזמת שדים יקירה...לא הבטחתי לך מזמוז פיטמה והגעה לאורגזמה...אלא כתבתי במפורש כי זה חלק אינטגרלי מתוך כל המשחק...אז להבא יקירה...אם ברצונך לצטטני...צטטי במדוייק. תודה

hotman10

New member
נראה לי שהרחקת..

אבל- עצם הידיעה שיש עוד אפשרויות.. וצריך לנסות (יחד)- זה מה שחוב. לנסות, לרצות למצוא עוג הדדי.

למעלה