מעילי עור לגברים

ounce

New member
מעילי עור לגברים

שלום היכן ניתן להשיג מעילי עור (או דמויי עור) יפים בצבע שחור/חום בתקציב של עד 450 ש"ח (אם הוא יפה במיוחד)? משהו בסגנון הזה (אם מישהו יודע מאיפה להשיג אותו - פתר את הבעיה): http://www.ynet.co.il/PicServer2/17112009/2342422/16.jpg מעיל שיש לו כתפיים וצורה, ועם זאת שיהיה קלאסי ובלי קשקושים ושטויות. ראיתי את המעיל הזה בקסטרו: http://castro.co.il/2013-he-p26272-v26315-r1/Castro.aspx אמנם הוא לא תואם למה שכתבתי, אבל הוא יושב מצוין על הגוף. למרות זאת חשבתי למצוא מעיל קצת יותר אלגנטי וקלאסי. עוד דוגמאות למה שראיתי: בחנות zip ראיתי את המעיל הבא ואולי הייתי קונה אותו אם הוא לא היה נראה "סקאי" (הוא לא עור מן הסתם, אבל גם לא נראה כזה), אבל בהחלט עונה על דרישות המבנה: http://zipnet.co.il/images/catalog/cat-W10f/2A7B9042-f.jpg ראיתי גם ברנואר מעילים לא רעים, אך גם כאן יותר מדי מקושקשים ולא קלאסיים. ביקרתי גם בtnt ועוד כמה חנויות בקניונים ולא מצאתי משהו לטעמי. אם יש לכם הצעה למשהו מסוים, יועיל *מאוד* אם תצרפו תמונות. תודה רבה.

ounce

New member
הערה נוספת:

אם אתם מכירים חנויות קניונים שיש להן אתר אינטרנט שמציג גם מעילים העונים על מה שביקשתי, אשמח לקבל קישור. ראיתי כבר את האתרים של: fox, zip, zara, pull&bear, renuar, tnt, leecoper תודה רבה

v o l c o m

New member
מה התקציב?

אם לא בעננים תנסה אצל H&M או CELIO אני מצאתי מעיל שדיי דומה למה שתיארת פה בזארה ב 400 לא ממליץ על קאסטרו בכלל... אם אתה רוצה משהו באמת יפה אבל קצת יותר יקר מהרגיל, אז לפי התיאורים שלך ראיתי מספר דברים שעונים בדיוק הצרכים שלך בנושא עור אמיתי ב-דיזל \ קייזר, אמפוריום \ טימברלנד... אלה בתקציבים של 800+ עד 2200

ounce

New member
תשובה

התקציב כתבתי 450 ש"ח השאלה אם המעילים ב800 ש"ח בדיזל/טימברלנד נחשבים להכי פחות מוצלחים אצלהם, ושבסכום הזה אוכל להשקיע במעיל דמוי הרבה יותר "מוצלח" כביכול. לגבי המעיל שמצאת בזארה, אפשר תמונה מהאתר שלהם? ולמה לא ממליץ על קסטרו?

v o l c o m

New member
->

לגבי מעילים של טימברלנד... המעילים הטובים ביותר בעולם לטעמי אין דבר כזה מעיל עור באיכות ירודה גם אם כביכול הוא נחשב ל"זול" בסידרה קשה להאמין שתימצע מעיל של טימברלד ב 800 אבל תנסה אולי בחנות המקורית ולא בחנויות שמחזיקות דברים שלהם צריך לחפש טוב גם באיביי... הכוונה הייתה שמעיל של דיזל יכול להגיע לסכום של 800 ולגבי עניין "הכי פחות מוצלחים" זה קשור לעיצוב בהרבה וגם איכות הבדים אבל בעיקר העיצוב ככה שזה פחות או יותר עונה לך על השאלה... אם אתה מחפש איכות לא תימצא אותה בקסטרו אבל לדעתי ההבדל לא רחוק כ"כ מכל החברות האחרות קסטרו נימצאת בתחתית מבחינת איכות מניסיוני בעבר הרחוק... זארה ו H&M בעיקר עושים את העבודה תחפש שם אולי תמצא...

NothingSpecial

New member
שלום,

לטעמי מעיל מעור אתה לא תמצא משהו איכותי בטווח המחיר שציינת, בדמוי עור אני מבין פחות, המלצה שלי תחסוך עוד חודש ותשקיע במשהו שיחזיק לך... שבוע טוב

ounce

New member
תשובה

העניין הוא שיש לי 2 מעילי עור ואחד זמש (עור הפוך) יקרים מאוד, אך כבר לא כל כך לטעמי. אני ממשיך להשתמש בהם אבל צריך עוד אחד יותר יפה, ולא רוצה להוציא סכום גדול. אני מבין שמעיל דמוי עור יחזיק פחות, אבל מקבל את זה, ועדיין מחפש הצעות.

Vend3

New member
תנסה בקסטרו

יש להם יחסית הרבה מעילים דמוי עור בקולקציה החדשה לחורף, מאוד יפים לדעתי, וכולם מופיעים באתר שלהם גם אז תוכל לבחור עוד לפני שתלך לחנות.

goldy

New member
מה ז"א "דמוי עור יחזיק פחות"?

לא ידעתי שלדמויי עור יש תאריך תפוגה: מה בדיוק קורה להם?

goldy

New member
ראיתי אחד יפה מאוד בCELIO

שחור בלי כיסים, חלק. ביטנה: כחול-לבן מפוספס עם כיסים פנימיים. התגית היא 499.99 אבל אני בטוח שיעשו לך הנחה אם תבקש
.

ounce

New member
הייתי בסליו, ההנחות שם באמת גדולות מאוד

אבל כל המעילים נראו לי פלסטיקיים מדי. בכל מקרה, ראיתי משהו מאוד יפה בzip

goldy

New member
לא התחברתי למה שהיה בזיפ

אם אני לא טועה 4 מעילים וזהו, כולם עם 2 כיסים מקדימה ונראים ג'ינסיים.

ounce

New member
לא מדויק

אהבתי משם שני מעילים יפים במיוחד: האחד הוא הדגם שפרסמתי בהודעה המקורית (יש אותו בשחור ובחום) והשני הוא דגם צהבהב מבד.

ounce

New member
זה כבר נושא אחר שלא נכנס אליו

בכל מקרה, הכיוון הוא יותר דמויי עור וציינתי את זה.

Matsman

New member
אם זה היה העור של אחד מהקרובים שלך

או שלך אז כן היה ראוי להכנס לזה ? אני ואף אחד מהחברים שלי לא לובש לא עור ולא שום דבר שהיה חלק מבעל חיים אחר שהרגו אותו ופשטו ממנו את העור/פרווה/צמר שלו. חיקוי אני לא לובש כי היום השוק מלא בזיופים ואי אפשר לדעת מה היה פעם חלק מבע"ח ומה פלסטיק, וגם כשמישהו מסתכל על מישהו אחר שלובש את זה הוא לא יכול להבחין אם זה סינתטי או בע"ח מת. עדיף פשוט לא לתרום לתעשיה האכזרית הזאת, זה לא שחסרים בדים וחומרי גלם שלא היו צריכים לרצוח באכזריות בע"ח בשבילם, ויעידו על כך כל הבגדים בארון שלי...

ounce

New member
אתה צמחוני?

פשיטת העור של בעל החיים שקולה לאכילת הבשר של החיה, שכן שניהם תורמים לי מבחינה זו או אחרת. זוהי שרשרת המזון וזוהי דרכו של עולם. כל חיה אחרת לא הייתה מפספסת הזדמנות לקרוע לבן אדם את הצורה רק בשביל לשפר את איכות החיים או ההשרדות שלה. לגבי העור של אחד הקרובים שלי? דוגמא מקוממת. אריות בטבע לא אוכלים אחד את השני, אלא מתמודדים מול חיות אחרות, וכך גם החיה, מודרנית ככל שתהיה, ובאילו דרכים שיהיו, האדם.

Matsman

New member
כמו רבים כמוני

אני לא משלם כסף למי שרוצח בע"ח ומתעלל בהם ולא צורך בעלי חיים ואת ההפרשות שלהם. פשיטת העור של בעלי חיים אכן שקולה לאכילת הבשר של בעל חיים ממין אחר באכזריות שבשתי הפעולות, ובזה ששתיהן מזיקות- גם למי שמשתמש ב"מוצרים" לכאורה האלה, ובעיקר לקורבן שנרצח באכזריות לא נורמלית. שרשרת המזון היא מושג שמתאר תהליך בין טורפים-נטרפים בטבע ולא קשורה לאנושות. היות שיש בעלי חיים הרבה יותר חזקים מהאדם, אם היית חלק משרשרת המזון היית אמור להטרף על ידי אריה או נמר. גם היית אמור להיות בעל יכולת להתגרות מבעל חיים כמו שהוא בטבע, ויכולת להרוג אותו ולאכול אותו בעזרת ידיך ושיניך. האדם הוא לא טורף ולא חלק משרשרת המזון. האדם הוא חיה שבנויה לעיכול מזון צמחי, פרוגיוור מקבוצת ההרביבורים. זו הסיבה שמתפוח עסיסי על העץ החושים שלך דווקא כן היו מתגרים. זה בקשר לשרשרת המזון, מושג שאין לו שום קשר לאנושות. מה שיש לו קשר לאנושות הוא מוסר- יש אפשרות לבחור האם אתה מתאכזר ורוצח בעלי חיים רק מהסיבה השרירותית שהם ממין ביולוגי אחר, והאם אתה משלם למי שעושה את הדברים האלה, או שאתה קונה את כל השפע האחר שקיים, שגם איכותי יותר, גם מועיל יותר, וגם מוסרי. מיליונים של אנשים חיים בצורה הטבעית הזאת בלי בעיה כי הם יודעים את מה שאני מסביר לך. ותתפלא, אריות בטבע כן אוכלים אחד את השני בתנאים מסוימים ויש גם בני אדם שאוכלים אחד את השני. בטבע רוב בעלי החיים לא טורפים בעלי חיים אחרים, וכך גם האדם. האדם לא צריך להתמודד מול אף אחד. איזה בעל חיים שהאדם מתאכזר לו בלי סוף יתקוף אותך ? פרה, ש100% מהתזונה שלה זה עשב? תרנגולת ? כבשה ?? אם אתה חושב שלא מוסרי לאכול בן אדם כי הוא חי נושם ומרגיש, אתה אמור להבין שגם לא מוסרי לאכול ולקרוע באכזריות נוראית את העור של של בעל חיים ממין אחר, שגם הוא חי, נושם, מרגיש וסובל מאוד בגלל שאנשים בלי טיפת רחמים והיגיון מייצרים מעילים מהעור שלו. והאנשים האלה מצליחים לעשות את זה כי אחרים קונים מהם. כדאי לך לראות את הסרטון הזה להבין את הדברים מקרוב יותר ולחשוב שוב על "מעילים" מעור של בעלי חיים ו"אוכל" מגופות של בעלי חיים: http://www.youtube.com/watch?v=B0hV9Xdo6Rw&has_verified=1

ounce

New member
תשובה

אני מאוד מעריך את הרצון לשכנע. ראיתי את הסרטון הזה יותר מפעם אחת, והתווכחתי לא מעט עם צמחונים ואפילו חלק הצלחתי לשכנע.. אבל כבר לא נותר לי כוח לזה. בכל מקרה, קניבליזם הוא מקרה קצה. אנשים בטבע בעבר הרחוק היו אוכלים אחד את השני במקרים קיצוניים של רעב, וכך גם האריות בתנאים מסויימים וקיצוניים. לא מוסרי שחיה אחרת תאכל בן אדם? זה לא בידיים שלי ובכלל אי אפשר להתייחס אל זה כאל מוסר, כי זוהי דרכו של הטבע. תנסה פעם להתקרב לאריה, ונראה את סף ה"מוסריות" שלו. היום האדם ממוקם בראש שרשרת המזון, שכן הודות למוח המפותח הוא לא נותן לאף חיה סיכוי להתמודד מולו. כמו שלציפורים יש את הייתרון של התעופה, כך לאדם יש את היתרון של התבונה. אריות לא אוכלים ציפורים ולא אוכלים בני אדם רק בגלל שהם לא יכולים, אבל כמו שאמרתי, תנסה לעמוד פעם מול אריה, בלי כלוב.

למעלה