מעניין

כי כששאלו אותו אני ממש ציפיתי להתפרצות עצבים

זה היה יכול להיות די משעשע

shoham95

New member
גם אני, אבל די ברור שהוא לא יתעצבן

בכל זאת, זה אביתר. אני לא רואה אותו מתעצבן/ אומר משהו רע על מישהו (בגרסה הדוסית שלו, כמובן).

ווא-הה-האווו!

איזו מתקפת אביתר בכל הערוצים!
אני בשוק, לגמרי, איך הוא שוב מדבר ככה, וראיונות ועניינים (וצח עם כובע
) והמילים שם שהפכו ללשון יחיד, ושאגת האריה שיכניס את זה ככה לדיסק ושיוציא אותו עכשיו

מבחינת העיבוד, זאת אומרת

השינויים במילים מוזרים לי ממש אבל לשמוע את זה ככה פתאום, הזכיר לי את ההופעת לבונטין ההיא ששמעתי בפעם הראשונה את השירים ה"חדשים" דאז בעיבודי להקה הגאוניים של אמיר.

מסכים

רק עוד פסנתר, ולהחזיר את התקתוק המוזר שפרסקו עשה. (בקיצור, העיבוד הקודם פלוס העיבוד הזה, בלי להוריד שום דבר) חייב לציין, פעם ראשונה שיוצא לי ככה, לראות איך לאט לאט שיר תופס צורה. לא יודע אם זה יותר מרתק או יותר כיף. העולם מגניב, חברים

מיטלס1

New member
בעיניי זה מגניב וכיף גם יחד

זאת פעם ראשונה שהייתי עדה לשמוע שירים חדשים חדשים שנראו כממש התחלתיים ולא וודאיים. ופתאום עכשיו לשמוע את השיר הזה בתקשורת (כנראה בצורתו הסופית)... אותי זה ממש מרגש ומלהיב. יאללה שיצא כבר האלבום ולא בעוד חמש שנים כמו שהוא אמר בראיון לא זוכרת כבר לאיזה ערוץ ;)

Walk Two Moons

New member
ובכן, אני חולק

זה נמוך לו מדי. שונא שנמוך לו מדי. פלוס פרסקו חסר, ופלוס הוא צריך להכניס לשיר את המשפט הזה של "פעם הייתי פותח את הדלת בלי לפחד". אבל אני בעד לשון היחיד.

זה יהיה יפה אם המשפט הזה ייכנס לשיר

כי חוץ מזה שהוא מרגש, זה יהיה כמו ש"זה הלב שלי ואני לא מוכר" נכנס בסוף למילים של "עבד". כלומר, של "מחיאות כפיים".

Evi Virus

New member
אפשר הסבר לגבי עניין לשון היחיד?

וגם, רק אני חושבת ש'קח סכין' כבר לא פה?

"להכין לך את הבוקר, מסדר לך את התיק על הגב"..

וכן הלאה. כל השיר הפך מלשון רבים ללשון יחיד. ובטח ש"קח סכין" שם, פשוט קשה לשמוע מבעד לגיטרה של אמיר.

לא כל כך יודעת מה להגיד

תמיד טוב לראות את זיו פניו, וכל החברה שם מנגנים יחד , תענוג. את השיר לא אהבתי כבר אז (סליחה ממי שכן ומאוד), וגם עכשיו לא ממש אבל הנגיעות של אמיר זה שיפור עצום, והוו וו בסוף , ששומעים בכתבה של וואלה ופחות בביצוע המלא, ממש ממש ממש נוגע. אני חייבת להוסיף פה שכל העניין, קצת במפתיע, מרגיש לי כמו סטירת לחי אחרי אתמול.

מיטלס1

New member
בכל יום אני מקבלת את "ישראל היום" הביתה

ודווקא היום השכנים גנבו לי אותו... ולשאלתך, כן. אני לא יודעת אם מדבריו נשמע שאמיר חזר לתמיד, אבל זאת מין תחושה כזאת שמתקבלת...

למעלה