מפגש פורום

לא כלכך נכון..

גם אשל טסים לפולין בתאריכים האלה אז גם מיתר ולהבים רצו שזה יהיה בתאריך אחר אבל אין מה לעשות..

לא יודעת ככה שמעתי מהמדריכות שלי...

הן אמרו שזה יהיה בתאריך אחר.. ואם עוד לא יצאו להכנה אז יש מצב שזה ידחה.. אני יכולה לשאול שוב...

אממ יכול להיות כי לא היה לנו הרבה

זמן פעולה.. לא מידעים אותנו ... ובכל מקרה מה כבר עושים שם חוץ מלהכיר אנשים מההנהגה?

מי מדריך אותך..?

וזה הרבה יותר, באתגר מטיילים באחוות, אין טיול יותר שווה מזה בצופים. ויםאל ים זה גם בנזונה אבל זה לא כמו אתגר, כי זה הנהגתי אבל כל גדוד לבד. שני טיולים שווים בטירוף. בעיקר אתגר

אהה..

האמת שאני מכירה את שתיהן כאילו בר, אני פשוט יודעת מי היא, היא לא מכירה אותי. אבל את גפן אני מכירה די טוב תמסרי לה ד"ש חם חם.

אני בעד ת"א!

אבל גם לכפר סבא אני יבוא אם צריך... למרות שאני דיי חדשה פה ולא מכירה אף אחד... אולי נעשה את המפגש בשילוב אם הופעה?

ברוכה הבאה!!!!! ../images/Emo24.gif../images/Emo168.gif

ספרי קצת על עצמך... בהופעה , אפשר, אבל זה קצת בעיה, כי בטח לא כולם יוכלו להגיע לכל הופעה בכל מקום....

אנחנו עושים חולצת פורום!! ../images/Emo168.gif

השבוע יפורסמו מחירים... פליז תקני חברה כמה שיהיו יותר שייקנו ככה המחיר יהיה פחות..

ככה: ../images/Emo168.gif

מאחורה יהיה כתוב על כל הגב את הלוגו של מוניקה בגדול, מעליו "פורום מוניקה סקס בתפוז!" ומתחתיו את הכתובת במקוצרת-www.monic-sex.up.co.il מקדימה- מצד ימין(של מי שרואה ממול), את הלוגו של מוניקה בקטן, ובאמצע, אני מחכה להצעות מה לעשות...

למעלה