מפגש פורום

רותמיקה

New member
לא סמיון זה גרוע../images/Emo31.gif../images/Emo29.gif

ואם מישהו לא יוכל להגיע למפגש מסיבה כזאת הוא אחרת והוא לא יקנה חולצה? אממ אני חושבת שמקדימה צריך את הלוגו של המוניקות למעלה בימין ומקידמה בגדול ריק! שלא יהיה מקושקש מידי.. ואני יבוא ות"א זה מקום גרוע כי לי ולאולי גם לרוני לא יתנו לבוא
(רוב הסיכויים)

מממממממ ../images/Emo168.gif

או קי............................ קודם כל, גם מי שלא יוכל חס וחלילה להגיע למפגש, אין שום סיבה שהוא לא יקנה חולצה, מקסימום נביא לו אותה בדרך אחרת...., ו..., לגבי מה שיהיה מקדימה..., אין לי שמץ.., צריך להחליט..., אני הצעתי, שאת הסמל של תפוז(נו.., הכתום עם שני האנשים הזה), זה יהיה דיי מגניב.., אבל תחליטו...

רותמיקה

New member
אי אפשר את השמות בכל מקרה../images/Emo29.gif

כי נגיד מישהו חדש מצתרף או עוזב? הבנת? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~יופי~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ הסמל של תפוז? אני לא בטוחה עם זאת כל כך גאווה ללכת עם חולצה של '
'

כן על זה גם אני חשבתי... ../images/Emo168.gif

אבל.., לא קשור, או שאפשר פשוט תפוז, או את אחד הסמיילים.., או לא יוד מה....

Just Adi

New member
לדעתי.. ../images/Emo80.gif

סמל קטן מקדימה בצד ימין/שמאל בהחלט מספיק רוב החולצות אם יש להן משהו מאחורה אז מקדימה יש סמל קטן בצד אם יהיה גם סמל קטן וגם משהו באמצע זה פשוט לא יהיה יפה...

בזה את דיי צודקת... ../images/Emo168.gif

ממ.., אז יודעים מה.... ככה:, בואו נגיד, מאחורה כמו שאמרנו- לוגוו של מוניקה על כל הגב, מעל כתוב בקשת- "פורום מוניקה סקס בתפוז" מתחת-את הכתובת של הפורום - www.monica-sex.up.co.il מקדימה, מצד ימין(של מי שרואה ממול), הלוגו של מוניקה. זהו. מי שבעד להגיד-
נגד
לדעתי ככה זה הכי טוב..., כנראה שמחר אני כבר ידע מחירים..., אבל אנשים, כמה שיותר שייקנו, ככה המחיר לחולצה אחת יהיה יותר זול. תודה.

חן

אבל חשוב שתגיד לו שזה 2 צבעים! אולי זה ייקר אבל אם זה צבע אחד כל הלוגו של מוניקה מתחרבש... חן אני יכול להכין את הגלופה מאחורה...? פליז?

אבל... ../images/Emo168.gif

אין מה להכין בגלופה.., כי זה פשוט רק הלוגו של מוניקה על כל הגב..., וכתוביות... אתה חושב שאפשר להכין פה משהו?

רותמיקה

New member
../images/Emo45.gif בעד../images/Emo70.gif../images/Emo29.gif

אבל חן זו חולצה אמריקאית? אם כן איזה צבע השרוולים? לדעתי רק שחור, כך צבע אחר יהיה מגעיל ולא קשור...

כן אבל... ../images/Emo168.gif

אם החולצה בצבע אפור אז השרוולים אמורים להיות בצבע אחר לא??, אז אני חושב שאם כן בצבע אחר, אז הכובע והשרוולים יהיו באותו צבע...(גם אני חושב שעדיף שחור)

למעלה