משחק שאני אוהבת במיוחד

Esmena

New member
וסאלי- "מה קורה עם סאלי"

חמי רודנר ושליחי הבלוז.

trinity triple

New member
אם כבר מדברים על אריאל-

אז "סיגל נחמיאס" ו"איה" זה שיר על הבת שלו, דרך אגב..:)

אתנה33

New member
יאללה קחו עוד כמה

שולמית התירי צמותייך למה הוא מביא לרבקה כל יום שק מראנס´ים בטי בטי בם רינה הזמינה אותי לחדרה דונה רוזה בפאר אוקרמבה והתינוק שלום הצוחק בחלום ואני אחותו מרים ויש נסימה האם ירחם השם ובתו ילדה פורחת קלמנטינה זהו שמה הלכה דוניה לקיבוץ ואז שאלתי חבריה איפה נמצאת יהודית היום שרה הקטנה נפגש בצאתי למלחמה אל תישני אניטה בת שבע בת שבע הזמר הוא לך אחינועם לא יודעת אני הולך לברתה ואצלה יושב השיר של מאירה ושוב להפעם די

קולאז

New member
איך שכחתם?

שיר לשירה (קורין אלאל) אילנה (אביב גפן) מחכים לשולה(כוורת) מלכה (טיפקס) mary jane (אלאניס מוריסט) ג´קי (היהודים) אלה (היהודים) רוני אל תלכי (לא בטוחה)

קולאז

New member
איך שכחתם?

שיר לשירה (קורין אלאל) אילנה (אביב גפן) מחכים לשולה(כוורת) מלכה (טיפקס) mary jane (אלאניס מוריסט) ג´קי (היהודים) אלה (היהודים) רוני אל תלכי (לא בטוחה)

dovyair

New member
וגם

Veronica - Elvis Costello Diana - Neil Sedaka Iris - Goo Goo Dolls Layla - Cream Michelle/Eleanor Rigby/Lovely Rita.... - The Beatles Suzanne - Leonard Cohen Kayleigh - Marillion Kate - Ben Folds Five My Michelle - G n´ R Mandy - Barry Manilow I´m Mandy, fly me - 10cc Wake up little Susie - The Everly brothers Natalie - The Heights Lalena - Deep Purple Oh Carol - Paul Anka

zed3

New member
משום מה זה לא הוזכר

או שפשוט דילגתי על זה בטעות Layla - Eric Clapton המלך, אם מותר לציין וחוץ מזה יש את התחכמות המאה, של וויל סמית´: I´m going to MIAmi שזה השם מיה מודגש.

סיגר

New member
כל הדף הזה אני חולה עליו...ועוד

הכנתי לי שירים שאני אוהב במיוחד והכותרת גם .."השירים שלי" מידי פעם אני מוסיף עוד אבל יש כמה שהזכרתם כאן וחלק שלא כמו... Pink Floyd-Wish You Were Here Dire Straits-Private Investigations Eric Clapton - Layla (live Joe Cocker - You Are So Beautiful George Harrison with Eric Clapton-While My Guitar Gently Weeps (live ועוד... כנסו לשמוע ..

zed3

New member
אחי זה לא קשור

יופי של שירים, אך זה לא קשור לטופיק של השירשור

אילונוש

New member
יש לי עוד ../images/Emo24.gif

ELA ELA- FRENCH GAL ושיר של הזה ששר- ALITTLE BIT OF MERRY ALL NIGHT LONG, BLA BLA

למעלה