מתנגדי המילה כ"כ אומללים שאף אחד לא מתייחס אליהם שהם כבר

פולספגן

New member
לא, טענתי היא שאתם צריכים
פסיכיאטריות כי מצבכם הולך

ומדרדר

MotheRonit

New member
הם? AS יהודים שלא עורכים ברית מילה? 2/3 מאוכלוסיית כדור הארץ

שלא נימולה? מי? זה כל כך מהנה לראות אותך כואבת וסובלת. זה מוציא ממך שטויות כאלה, שאפילו בתור הכפשות זה לא מצליח מרוב שזה מנותק מהאמת
כולם (חוץ ממך מסתבר) יודעים שיהדותו של אדם לא נקבעת אם עבר ברית מילה או לא.
כולם (חוץ ממך מסתבר) יודעים שאי עשיית ברית מילה לא גורמת להתבוללות ויש אלפי יהודים ערלים.
עובדה זה קיים. וזה שאת לא מאשרת. וזה שזה לא מוצא חן בעינייך, לא הופך את זה לפחות נכון.
ובכך שאת מנסה להוקיע אותם, את בעצם מודה בזה שהם שם - אז תחליטי. ואז אולי תביני מי פה ההזוי (רמז: זה שאומר דברים מנוגדים)
כולם יודעים שמצד אחד את סולדת מ"הם", קוראת "להם" כת (ושאר פנינים) ומצד שני מלכלכת עליהם בכאלה פרטים - את מכירה "אותם" בכלל? (גם אני לא אגב. כי אין באמת הם. אבל הבודדים שאני כן מכירה בהחלט מפריכים את ההזיות שאת רושמת) אה לא. אז לכי תעבדי על אמינות. אבל אז בעצם לא ישאר לך מה להגיד. אני רק לא מבינה (כן תסבירי לי בבקשה) למה את חושבת שאם תגידי את זה מספיק פעמים אז זה יהפוך לאמת? או שאת כל כך שקועה בעבר שאת אוהבת לנפנף בו, מפחדת להסתכל על השינוי שקורה בהווה, מנסה לעצור את העתיד?

פולספגן

New member
באמת?

"כולם (חוץ ממך מסתבר) יודעים שאי עשיית ברית מילה לא גורמת להתבוללות ויש אלפי יהודים ערלים"
ראי את היהודים שבאו מברה"מ ששם אסרו לקיים ברית מילה ואפילו אסרו לדבר יידיש ולכן הרבה מהם התבוללו והרבנות מתעסקת בסוגיות האלו כל הזמן.
&nbsp
אם המצב בארץ יהיה כמו שם, הלך על היהדות, אך את זה ילדת שמנת לא מסוגלת להבין

MotheRonit

New member
נחיה ונראה מי צודקת

ומה עם מה שאת לא מסוגלת להבין? החל מזה שזה מגוחך (מסוכן, דיבה ומעורר סלידה) להדביק תוויות על מישהו שאת לא מכירה.
&nbsp

פולספגן

New member
תשווי בין יהודי ברה"מ שנאסר עליהם לקיים את

מצוות המילה לעומת יהודי ארה"ב או יהודי צרפת ותראי היכן יש התבוללות יותר גדולה.
&nbsp
אגב, לא מדובר במספרים בודדים, אלא בהבדל משמעותי ביניהם.

MotheRonit

New member
באמת? מספר הלא נימולים רק עולה ואפחד לא מתייחס אלינו?

את באמת מאמינה למה שאת כותבת? כאילו את משכנעת את עצמך שזה נכון או ביודיעין כותבת שקרים?
מזל שיש לנו הרבה יותר תוכן להסביר אותו מאשר כזה טיעון שכפי שכבוד הרב בעצמו ציין יש רק אחד שאוחז בקישור המופרך הזה.
אבל בסדר אנחנו האומללים.

פולספגן

New member
רק ילדי שמנת מתייחסים אליכם

בינינו, עדיף שתחזרו לגלות, אם כ"כ טוב לכם שם

למעלה