מתפשרים או לא מתפשרים ?

udim80

New member
שעווה נמסה בחום ?

האמת ששים פתיל בראש ויש לך אחלה נר לאווירה רומנטית..
מי לא היה רוצה לשים איזה אובמה ליד המיטה ?
זה כבר נשמע רומנטי..
אובמה בריח וניל אנערף .. להשיג בחנויות העודפים..

shayV2301

New member
פיהקתי לרגע..

איזה מזל שלא כתבת רשימה של שמות פעולה..

תבחרי מילה אחת מהרשימה שלך הסבירי,נמקי ותני דוגמא בבקשה

אתן לך את הכבוד לבחור ואשתדל להסביר לנמק

ואולי גם להדגים... :)

ראית איזו נחמדה ומתחשבת שאני

אהה כן...וגם צנועה

shayV2301

New member
זהו יום הבוחר?

נו טוב,מגע..

אפשר גם מהסוף להתחלה.. קודם להדגים והסברים בסוף

ראיתי שאת נחמדה,עכשיו תפסיקי להיות צנועה

and show me the money!!

יום הבוחר עבורך!

אז ככה,
בגלל שבכל זאת בחרת מתוך הרשימה- אשתדל לענות (ולא, לא בגלל שאני נחמדה
)

עניין ה-מגע.. חשוב מאוד, זה חלק מהכימיה.
אם המגע לא נעים או שבן הזוג לא יוזם מספיק מגע (ואני מרשה לך לעוף עם המחשבות
) זו בעיה.
לפעמים אפשר ורצוי לומר איזה סוג של מגע אתה מעדיף -יש כאלה שאוהבים ליטופים עדינים, יש כאלה שמעדיפים מגע פחות עדין (וזה לא נגמר רק בעניין הליטופים)- הבעיה שזה לא תמיד עוזר .

ואני?! נחמדה ?!
לא ממש- רק משחקת אותה

i'll be back

shayV2301

New member
קרב מגע..

אז קודם כל,מה זה עפתי עם המחשבות?!..זה ממש להכניס חתול לאמבטיית חלב..

מבחינתי ליטופים וקצת יותר(אבל בלי קשירות ועינויים סאדו מאזו)..זה מאסט בקשר,מגביר מעצים ומתסיס כמו בקבוק סודה אחרי ניעור ופתיחה..אי אפשר בלי.

זו לא קללה להיות נחמדה..רק זכות מדהימה.מה הבעיה עם נחמדות?

shayV2301

New member
אשליה מתוקה..

אוקיי,אז בואי נחזור לליטופים..כתבת מה אחרים מעדיפים אבל מה את מעדיפה?

אביeג7

New member
יש הרבה.. אחד מהם

זה ריח..

לא מסוגלת להיות עם מישהו שמריח לא לטעמי..
זה נשמע אולי קטנוני.. אבל.. הגעתי למסקנה שיש מקרים שפשוט אין כימיה בריח <אני מתכוונת לריח טבעי של הגוף.. לא בשמים וכאלה>

אלמוג86

New member
אז

אני לא מוכנה להתפשר על:

מישהו שלא אוהב חיות (כבר חתכתי מערכות יחסים על זה)
מישהו שמנהל אורח חיים דתי בכל רמה (שומר כשרות שומר שבת וכל מנהגים אחרים שקשורים לחיי יום יום דתיים. והכוונה לכל דת שהיא יהדות נצרות איסלם וכן הלאה)
מישהו שמחפש בעיקר להקים משפחה ולגדל ילדים. (אני לא מעוניינת בילדים ולא רוצה מישהו שזה ישבור לנו את הקשר )
מישהו שאלרגי לחתולים.

קריסטה

New member

בדיוק כמוני, רק מחליפה את האחרון בפמיניסט

אני אלרגית לכלבים וחתולים (כולל אלו של הבן זוג) וזה עדיין לא מונע ממני לאהוב אותם עד מוות ולישון איתם באותה מיטה.

shayV2301

New member
אז בקיצור

את לא מתפשרת על כלום ומשתמע שאת גם לא מעוניינת בזוגיות עם כל האנטי..
כל הנקודות שרשמת הן כאלה שאפשר גם בלעדיהם בנוסף לקטע של להקים משפחה וילדים,אם את רווקה או גרושה בלי ומתקרבת ל30,כדאי שתתחילי להסתכל על ילדים בצורה חיובית ולא שלילית.ילדים הם אלו שמחזקים את הקשר.זוגות לא נפרדים בגלל ילדים ולא להיפך בנוסף לכך שהם ממלאים את החיים באור ושמחה..כל הקטנוניות סביב הרעש והבלאגן שהם עושים - אפשר להסתכל ולקחת את זה בצורה חיובית וגם האחריות היא רק מחשלת ומוערכת ע"י הסביבה ולא להיפך.לרצות להקים משפחה וילדים זה סוג של מבחן בגרות שצריך לעבור.יש כאלו שלעולם לא יעברו אותו וישארו ילדים בנפשם לנצח עם פחד ממחוייבות ויש כאלו שכבר התקדמו ועברו את המבחן הזה ונמצאים במצב שמאוד רוצים,אבל גם ממש לא מקבלים..
גם לא הבנתי את הקטע של הדת..את לא מעוניינת במישהו שהתחנך בדרך מסויימת?..תסתכלי סטטיסטית ותראי שדוקא אלו שהתחנכו עפ"י עקרונות של מסורת ודת הם יותר ערכיים מאשר כאלו שלא.את גם גרה במדינה עם מאפיינים של דת פחות או יותר,אז לא הבנתי למה את נגד בזוגיות.זה שבן זוג ישמור על כשרות לא פוגע בך.הוא עושה את זה לעצמו,את תוכלי להמשיך לאכול מה שבא לך.

לי היו כמה עקרונות כמו אלרגיות לחתולים,בעיה לעבור לגור בבית אחר ולעזוב את דירתי,היגייניות(אני אוהב שהכל נקי מסודר ומאורגן בבית וקצת קשה לי לגור בבית שלא כזה) וכשהכרתי את האקסית,התאהבתי ושברתי את כל העקרונות והייתי מוכן להתעטש כל יום מהחתולה,לעבור לגור בדירתה שהיתה חור דיי רציני,דירה קטנה משלי,לא נקייה ולא מסודרת כמו בת הזוג..אז מסתבר שאין חוקים לאהבה ואם יש פתיחות ורצון להתאהב ולהכיר,אז כל השאר ממש שטויות..

אלמוג86

New member
ומי אתה שתשפוט אותי ?

על סמך מה בדיוק אתה מחליט שאני לא מתפשרת?
אזוב תגובה כשלך לא שווה בכלל שאני אתיחס.

אני לא מוכנה להתפשר על הדברים שצינתי וזהו.
לא מוצא חן בעיניך המשך הלאה.

ורק בנוגע לחוסר ההבנה על הדת.
אני לא מוכנה להיכנס לזוגיות עם אדם דתי, כזה ששומר שבת או שומר כשרות וכן הלאה. למה ?
כך.
בעיות טענות מענות, מוזמן להכין 3 העתקים בכתב יד ברור
ו&^%##$%$^^^%$%$#^^$#$%^& (צונזר מטעמי נימוס)

shayV2301

New member
עכשיו הכל ברור

גם לא יודעת לקבל רבע ביקורת אישית ודיעות של אחרים.רק מוכיח את מה שטענתי.מבטיח לך שלא תמצאי זוגיות בגישה כזו ותבלעי את כל הסימני קריאה,אחוזים ודולרים שכתבת עמוק עמוק!!

אלמוג86

New member
אההם

אין לי שום כוונה לדעת לקבל ביקור מאדם שאינני מכירה כלל.
ואינו מכיר אותי כלל.
אני אחיה את חיי כפי שאני בוחרת.
אני אבחר לוותר על מה שלי לא מתאים.
ואם זה לא מוצא חן בעינייך.

טוב כבר כתבתי מה אני חושבת על זה.

shayV2301

New member
הצחקת אותי עכשיו

את כותבת בפורום שהוא פתוח לציבור אבל טוענת שאין לך כוונה לקבל ביקורת ממישהו לא מוכר.

צאי מהסרט

אני אבקר ואביע את דעתי על כל תגובה שאבחר לנכון לחיוב או לשלילה

Legato

New member
וואו,

אתה לוקח ממש קשה בחירות של מישהי שאין לך שום קשר אליה רק כי היא לא רוצה בחיים את מה שאתה רוצה.
מעניין מה זה אומר עליך שכל כך חשוב לך שיהיו לה ילדים למרות שזה בכלל לא עניינך.

אגב, אני מניחה שלא הסתכלת על בדיקות סטטיסטיות בעצמך, כי אז היית מגלה שבמדד הדת-מוסר התוצאות הן הפוכות ממה שנדמה לך.

shayV2301

New member
את ילדונת בדיוק כמוה

לא יודעות עדיין את ההבדל בין מוכנות לזוגיות,ילדים,משפחה ובין לא מעוניינת בילדים.
עם הזמן אתן תבינו שמדובר בחוסר בבטחון עצמי שעושה את ההבדל וזה הכל..כרגע אין לכן את זה.

עוד משהו,אני ממש לא מתאמץ או מאלץ אותה.הדברים שכתבתי לה הגיעו מתוך גועל נפש שאני מרגיש לאנשים כמוה.

mirit2468

New member
אתה מדבר במנטרות

זוגות לא נפרדים בגלל ילדים? אז עדיף להשאר ביחד אומללים ומסכנים העיקר שאי אפשר להפרד כי יש ילדים?
מבחן בגרות? כמה הורים פגשתי שהם בעצמם עוד ילדים...
מה הבעיה עם לא לרצות מישהו שהתחנך בדרך מסויימת? מי שהתחנך עפ"י מסורת ודת ומאמין בהם מתקשה לקבל את זה שבן הזוג שלו לא רואה דברים באותה צורה. כמה זמן ייקח עד שמישהו כזה יצפה שאתה תעשה את מה שהוא עושה כדי להתחשב ברגשותיו? ואם אתה לא מאמין שיש בסיס ועניין לדת אז איך אתה יכול לקחת ברצינות מישהו שכן? ומה יקרה אם כן יהיו ילדים - אז כמובן שבן הזוג המאמין ירצה שהילדים יחונכו בדרכו כי הוא יותר "ערכי", נכון!
מה זה ערכיים? אין דתיים רוצחים, גנבים, אנסים, שקרנים? איך אפשר להגיד על מישהו שהוא ערכי רק על סמך שיוכו לחברה מסויימת?
בקיצור, מי שצריך להתבגר זה אתה.
אז אתה וויתרת על כמה דברים, שעם כל הכבוד לא נשמעים לי כ"כ משמעותיים, אז לפי זה אתה לא יכול להגיד ש"השאר שטויות", יש דברים עקרוניים שאם מתפשרים עליהם זה לא ילך לאורך זמן.

ולפני שתאשים אותי בכל מיני דברים, אז אני נשואה ויש לי ילדה.

למעלה