מתפשרים או לא מתפשרים ?

shayV2301

New member
את בכלל לא קראת את השרשור

אם היית קוראת את ההודעות שכתבתי אז היית מבינה שאני לא החלטתי לוותר על כלום.הבחורה שנקראת אלמוג החליטה לוותר על כל אלו שמאמינים במשהו(מוסלמים,נוצרים ויהודים) וכן על כל מי שמצהיר על כוונות רציניות בחיים(משפחה,הורות,ילדים) והבעיה שאנשים מצדדים ולוקחים את דעתה ברצינות יתרה ולא מנסים לעמוד על מה שכתבה או על צורת הגישה וההתבטאות שלה בתגובה שלה אליי.
אז אני אשאל אותך באותו האופן ..מי את שתגידי לי שאני מדבר במנטרות ותשפטי אותי על כך !!$%^&*

mirit2468

New member
הספיק לי הפוסט שקראתי

ילדים הם אלו שמחזקים את הקשר - מנטרה
משפחה וילדים זה סוג של מבחן בגרות שצריך לעבור - מנטרה
אלו שהתחנכו עפ"י עקרונות של מסורת ודת הם יותר ערכיים - מנטרה

חשבת על זה לבד או שאתה פשוט חוזר על מה שאמרו לך במשך שנים?

אתה חושב שצריך פתיחות לגבי אנשים מסורתיים/דתיים אבל לא מראה שמץ פתיחות לבחורה שלא רוצה ילדים. יפה לך.

shayV2301

New member
את רואה את מה שאני כותב כמנטרות

כי הראש שלך לא איתך,את לא מרוכזת בנושא וקוראת רק את מה שבא לך לקרוא ועובדה היא שאת לא מפריכה את העובדות.
לפחות אני הסברתי בהרחבה כל אחת מהנקודות למה ואיך.את מוזמנת להציץ בפורום השני ולקרוא את כל מה שנכתב שם בשרשורים.

shayV2301

New member
לא מתפשר על רגש

תקשורת - אני והיא חייבים לשדר על אותו תדר.לשנינו צריכות להיות מטרות משותפות ולא להיות במצב שאני מעוניין לדוגמא ללכת לכיוון של זוגיות ונישואין והיא שוברת את הראש מה לעשות עם עצמה או שהיא לא מעוניינת בילדים בכלל.
כימיה חשובה כי לא בא לי להיות עם איזו חסרת רגש קפואה שמגע גורם לה לטראומה ולהגיד לה 3 מילים גורמות לה לעוויתות בפנים.
מעדיף להתפשר על מישהי חיובית,מעדיף את החיבור ביני לבינה,שיתוף הדדי ופתיחות כדי שהעניינים יזרמו משני הכיוונים.
אפשר לעטוף את הכל באריזה של נאמנות ויושרה, כי לא מתאים אם היא ממקבלת דייטים(או חלילה וחס, קשרים),שמחה וצחוקים כי זו המהות וסקס טוב כי זה הדובדבן שבקצפת לא?

A M S T A F1

New member
לא מיתפשר - בחורה מסולקנת אאוט

או בחורה שעלולה להכיל שאריות פלסטיק או סיליקון מכל סוג שהוא
בכל מקום שהוא
ולא קונה ג'ינסים ב 1000 שח כאלה שניקראים על שם של דלק
אבל ניתפרים על ידי פליטים סודאנים בעזה
וכמובן לא מיתפשר על תוספות שיער וכאלה
תבואי אורגינל
או שאמשיך לשפשפ מול מחשפ

SwEeT GiRl 6

New member
למה אבל?

מה הבעיה במישהי שיש לה אף ממש לא יפה והיא החליטה לשנות?זה לא הופך אותה לפלסטיק ויש כאלה שעושות ממש טבעי אז מה הבעיה בזה?

למעלה