נא לשרשר שרשורי

ELLA31

New member
../images/Emo32.gif לנקות את הבית עם תינוק

סיוט!!!!!!!!!!!!!! רויטלוש, פשוט תהני מהניקיון עכשיו כי אחר כך פיצית לא תיתן לך. ממש ככה. דווקא היום הפיצי הפרטי שלי היה נודניק במיוחד, בדרך כלל הוא תינוק רגוע באופן יחסי כמובן אבל כשהוא ישן זה לפחות 3 שעות שזה זמן סביר בהחלט לנקות את הבית. אז לא. הוא פשוט לא הפסיק לנג'ס וליבב וכל רגע הייתי צריכה להפסיק כדי לתת לו צומי, וזה נקיון שנמרח ונמרח ולא נגמר... אבל נ' מגיע מחר אחרי שבועיים (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) שהוא לא היה בבית בגלל המילואים אז מאוד השתדלתי שיהיה לו נחמד.. רק שאני יודעת שבשניה שהוא יהיה בבית , הוא יעשה כזה באלגן שלא ירגישו בכלל שסידרתי וניקיתי..

מה שנכון נכון...

אני מתארת לעצמי שזה לא קל . אבל מגיע לך! זה כי הלכת לקניון היום ולא קראת לי! לפחות סיימת לנקות? ונ' שלך כמו שרוני שלי - הבית יכול להיות מבריק בובה, איך שהוא יגיע הבייתה הוא כבר ידאג לבלגן ( הנעליים המלוכלות , הבגדים שמשום מה הוא חושב שהם "נעלמים" מעצמם ומרימים את עצמם לבד מהשטיח , ספה ,רצפה - לסל כביסה.) ממש ניתן לדעת היכן בעלי היה בדירה לפי שובלי הבגדים ( גרביים ליד האורגן או מתחת לשולחן בסלון , נעליים באמצע הבית, תחתונים זרוקים ברצפה באמבטיה כי הוא לא "קלע" לסל , הבגדים שמוטים על הרצפה בדרך לאמבטיה...הכוס קפה נשארת על השולחן , והמאפרה תמיד מלאה... נחמד לא? בקיצור אז איך הסתדרת בסוף גם עם הניקיון וגם לתת תשומי לחגי?

ELLA31

New member
עכשיו , כשסיימתי לנקות

הבונבון תפס שינה.. חבל על הזמן. דווקא עכשיו שיש לי יסורי מצפון ואני רוצה לתת לו את כל הצומי בעולם!

למעלה