נגנב בהצלחה

לירןןןן

New member
נגנב בהצלחה

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 5. באיזה צבע הפוני שלך? 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? 11. האם יצא לך לשבור קיר? 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? 14. יש לך כרטיס תלמיד? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? 36. האם אתה חבר בכת השטן? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? 38. האם אתה אלוהים? 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? 44. האם ננשכת ע"י עז? 45. מה מעיר אותך בבוקר? 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? 54. על מה אתה חושב כרגע? 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? 62. מה עושה לך את זה? 63. מה זה היפי? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? 65. מה היית בגלגול הקודם? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? 69. האם אתה בעד אונס דובים? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? 78. על מה תקבל פרס נובל? 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? 92. מה חי בעליית הגג? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? 96. למה מגלחים כבשים? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק??

../images/Emo41.gifת~ש~ב~ו~ת../images/Emo41.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ילך ליער וילד ימצא אותו 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ואז 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? מררריר 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 15 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? זזזזזז 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? יש לי שלוש פלאפונים: 1. אם היא אמרה שהיא אוהבת רק אותך כל כך אז לך איתה... 2. ואן טו טרי פור פייב סיקס דו איט.. דיגי דיגי דיגי דיגי (זה מן טראנס) 3. תל מי אפ... שחכתי איך קוראים לשיר 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? מכוער 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? בלי כלום.... שמכניסים ישר לרגל 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שהיא תהיה עם שרוולים... (למי שלא הבין... זו בדיחה) 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא לי.. אבל לטוביה כן!!! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני קוראת מחשבות, אני חוזה דברים.. אה ו.. אני גם יודעת לרחף באוויר 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? פוטי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מה פשרא שאלה זו? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? או.. מסכנים 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? רועייי וינברג 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לי... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מה? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? מאיפה לי? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? מזה השאלות חסרות הפשר הללו? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 5 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא... 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את רועי ויינברג ואז זה לא יהיה יותר בודד! 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בייית! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? תל אביבבבבב או הרצלייייה!! ככה! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? זה שום דבר.. רק גולה בנחיר... 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? הזמנים הוורודים של רועי ויינברג ולילוש.... 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? כלום! ככה 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? מי מלטף ספר? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? אני לא קוראת ספרים אבל בשבילכם אני אתאמץ.. אה.. סוד הגן הנעלם באנגלית 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא הייתי 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? מזל טוב 38. האם אתה אלוהים? לפחות אני חושבת ככה 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? הוא לא 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אשכולית אדומה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? הפלאפון 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? כחול 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? רועי, אני אוהבת אותך 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? כן 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? לא.. אין מאה... 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? מכונית 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? זמממרת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? כדור במחניים 54. על מה אתה חושב כרגע? על אם אני אספיק לענות מהר כי אני צריכה ללכת 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? שונאת אותה!! שני זוהר אם את רואה את זה--------> אני שוווונאת אותךךךךךךךך 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? מצטערת לא צובטים אותי בתחת 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום.. הם דווקא יפים 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? לא יודעת 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני לא נסיכה 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אבוקדו!!! מאחוזת הטרוף 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? יפה מאוד 62. מה עושה לך את זה? גלידה 63. מה זה היפי? ילדי הפרחים. בקיצור נושכי כריות.. הומואים 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא 65. מה היית בגלגול הקודם? משה...הצלתי את בני ישראל ממצריים 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? לא יודעת 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? שרשרת אינדיינית 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא... 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? בורגרנץ' 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? שיזהו אותו בתור סנטה לא בתור אריאל שרון 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא.. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? הבקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה.. יותר מידיי שיעורים.. וגם אנגלית... יותר מידי שיעורים 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? כלום 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? לא יצמח לי.. 78. על מה תקבל פרס נובל? על המצאת תרופה לאיידס 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לא 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? לא ראיתי טלטביז 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? חדר שלי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? קראו לי כוסית ליד ההורים שלי 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? בן דוד שלי עיצבן אותי 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? לא אומרים לי פשוט אני אומרת תמיד... גאה בך.. 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? הוא מתחלק... 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה לא כשר 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? חזיר 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי צריך בכוונה להרוס לנו את החיים 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? יש'ך סיגרייה? 92. מה חי בעליית הגג? סלון 93. איזבו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? בספסל של לי 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 3 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת על כפתור 96. למה מגלחים כבשים? כגדי שיהיה מה לשאול 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? דווקא לא... 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. ורד בואי לשבת עליי 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי בא לו

הינה!

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? חח... אין לי מושג! 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך?לא יודעת 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? חלב 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?16 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? אין לי מושג 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? "לעוף" של הראל סקעת 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? מה? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? ריץ' רץ' 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? חח... אני אוהבת ת'צבע הוורוד והוא מאוד מתאים לי אז אני לא צריכה סיבה מיוחדת כדי לילבוש וורוד 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אין 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? כן 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? לא יודעת! 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו חח.. אין לי מושג! 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?אה? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? מגעיל! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית?אף פעם לא חשבתי על זה! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).אין לי 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית?אני לא לומדת פיזיקה 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?אממ... כי הם בע"ח? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם כלבים! 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר?7 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?לא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את רועי ויינברג! 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?הייתי הולכת למסעדה הכי הכי הכי יקרה שיש ומזמינה את כל שחקני ראש גדול על חשבוני! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? נוי יורק כי לא יודעת! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? איה כואב לי! 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא?לא יודעת! 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה?בחיים לא היתי משנה משו בעצמי! 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו?מה?! 34. מה היה הספר האחרון שקראת? שונאת לקרוא! 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? 36. האם אתה חבר בכת השטן? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת?את רועי ויינברג 38. האם אתה אלוהים?כן 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?לא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי?לא יודעת 41. מה המסטיק האהוב עלייך?יש הרבה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון?כן 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל?כן 44. האם ננשכת ע"י עז? לא 45. מה מעיר אותך בבוקר?שעון מעורר 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? וואט?! 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?רועי I LOVE YOUֱ 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים?לא 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש?לא יודעת 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל?דוגמנית 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?לא יודעת 54. על מה אתה חושב כרגע?מה אני ילבש מחר לבית צפר! 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?לא יודעת 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?חח... לא זוכרת! 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?איכס, אין לי מושג! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית?אני לא יוכיח אני פשוט יגיד ומלא יאמין שילך לה.... 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש?חחח... לא יודעת 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? אוי למה אתה חייב להשכיר את זה?! 62. מה עושה לך את זה? 63. מה זה היפי? מישו דפוק! חח... לא יודעת איך להסביר! 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?לא 65. מה היית בגלגול הקודם? מפורסמת! 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה?דוגמנית כי בא לי! 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר?לא יודעת 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?לא יודעת 69. האם אתה בעד אונס דובים?חחחחח.... לא 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך?המבורגר 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? היום אני חולה ועדיין אין לי מושג! 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי לא קיים סנטה קלאוס וזאת רק תחפושת! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?לא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי?בקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? על כולם! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה?יהרוג מישו! סתם לא יודעת... 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? יוריד אותו ומהר! 78. על מה תקבל פרס נובל? אין לי מושג! 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה?! 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי?חחחח.... הצהבוה הזאת לא יודעת איך קוראים לה! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב?את החדר שלי! 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון?הייתה צריכה לנשק איזה חנון במשחק אמת או חובה זה היה מזעזעה
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?קיבלתי 5 מכתבים ביום! 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?שאני סנובית כי אני מקובלת בכיתה! כאילו החנוניות אומרות לי את זה וגם שכל הבנות בכיתה שפוטות שלי וזה מעצבן אותי ברמות! 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם?אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2?כי... לא יודעת 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?כי זה מגעיל בפאקינג רמות פאקינג קשות! 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?לא יודעת 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?כי זה חימום 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום לא היה גורם לי לעשות את זה! 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ?אני אוהב/ת אותך! 92. מה חי בעליית הגג?אין לי עליית גג! 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות?מסך הזהב! 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון?הרבה! 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה?לוחצת 96. למה מגלחים כבשים?כדי שלא יהיה להן חם?1 סתם אין לי שמץ של פאקינג מושג! 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך?לא תנקס! 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית.מה? 99. למה ג'ורג' הלך לפארק??מאיפה אני יודעת?!

שלי!!!!!!(כנסו)

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ילך לקניון לקנות בגדים.. מה זה השאלה הזאת....???? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ו..... 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד אוויר 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?8 שעות ניראה .... 5. באיזה צבע הפוני שלך?שחור 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזזזזז.. איזה שאלות.... 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? "לעוף" של סקעת.... 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?חחחחחחחח..... עזבו... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'?שרוכים.... 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? כל הארון שלי כימעט ורוד.... 11. האם יצא לך לשבור קיר?לא.... 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך?לנחש מה יהיה בעתיד... (איזה מגניב זה) 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? אין לי מושג..... 14. יש לך כרטיס תלמיד? כן, לבית ספר הקודם שלי.... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?כן.. באודם.... 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום....(חחחחחח....) 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? ג'יג'י 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?אוקי.... אני יתעלם מהשאלה הזאת..... 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?יא רעין. מגעילים... זונות.... 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אורלנדו בלום 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).אין לי.... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית?מה??? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי?????? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת?מה זה השאלות האלה????? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר?אין לי..... 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?אל תשאלו.. אני מאושפת באברבנל.... 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מסוק.... 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?וילה בלוס אנג'לס 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה?בלוס אנג'לס.. כי הכי שווה שם..... 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא?זה לא כמו שזה ניראה???? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא?מעריצים בלבד.... 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? את הגובה. אני נמוכה .... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? מיאו מיאו..... 34. מה היה הספר האחרון שקראת? רגעי האור.... 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? ממש... 36. האם אתה חבר בכת השטן?לא.... בחיים לא..... 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת?לב..( בקול חמוד) 38. האם אתה אלוהים? ברור...... 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?כן... בעצם לא.... בעצם כן....לא!!!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? מאיפה לי.... 41. מה המסטיק האהוב עלייך?מנטה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון?לא!!!!!!! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לאאא 44. האם ננשכת ע"י עז?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח............. 45. מה מעיר אותך בבוקר?אמא שלי..... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך?סגול..... 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?"רד לי מהצינור אוויר"... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים?ברור.... 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות?לא!!!!!!! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש?לא יודעת..... 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל?שחקנית.. תמיד!! ועד היום!!! 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?לא זוכרת.... 54. על מה אתה חושב כרגע?על " מה אתה חושב כרגע?" 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?להביא לה כאפה.... 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?ילד מהכיתה...... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?יורקת שלוש פעמים 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? סלט???? 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית?שאתה נסיכה אמיתית?? אולי את??? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעת...... 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?טלטלים מהממים....איזה מזל יש לי 62. מה עושה לך את זה? ארנבים לבושים בג'ינס ירוק..... מה זה השאלות האלה???? 63. מה זה היפי?מישהו שהולך עם פיס וחולצות זרוקות...... 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?לא יודעת.... 65. מה היית בגלגול הקודם?חתול..... 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה?נמלה...... 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? לא יודעת.... 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?מאוד!!!למה? כי אני אמרתי.... 69. האם אתה בעד אונס דובים?לא!!!!!!!!! חחחחח..... 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? סלט חסה... 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? חולת אהבה ... 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה?כי ככה בא לו..... 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?מה זה סטוקר???? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי?חחח...... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? היסטוריה..... 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה?יגיע לכלא.... 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן?יקלע צמות.... חחחח.... 78. על מה תקבל פרס נובל?על מושלמת שכמותי... 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה?????? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי?דיפסי!!!!!!!!!!! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב?החדר שלי..... 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון?לא זוכרת..... 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?לא יודעת...... 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?לכי לשתוף כלים... 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני!!!!!!!!!!!!!!!!! 86. למה 3 לא מתחלק ב-2?למה.?????? 1וחצי........ 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?כי זה מביא מחלות...... 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?מה פתאום!!!! 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?כי המורה אוהבות לראות אותנו סובלים... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל?אורלנדו בלום..... 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ?תגיד אבא שלך גנן???? 92. מה חי בעליית הגג? הילדה מהצלצול..... 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות?אאאמממ.... לא יודעת.... 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון?פול...... 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחץ על כפתור..... 96. למה מגלחים כבשים? כי זה שקסי...... 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך?יאללה סבבה!!!! 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית.מאמי,נשמה,כפרה. את יודעת שאני מתה עליך...???? 99. למה ג'ורג' הלך לפארק??כדי שהכלב יוכל לחרבן....

מאגניב../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ?יבקש מקדולנדס
2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך?|מרים גבה|מה?!חח 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן עם עוגיות
4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?כמה שיותר
5. באיזה צבע הפוני שלך?שטני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה?מוווווו מוווווו 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון?רינג רינג רינג רינג 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?שקסים
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה?תירס.. 11. האם יצא לך לשבור קיר?בטחח 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך?אני מדברת עם חפצים
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? לבן.. 14. יש לך כרטיס תלמיד?לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק?מה!?לא הבנתיB-ֻ 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?כרוכית
!!! 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?הב הב הב הב הברחתי אותך!!
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית?אודטה,דמות עם עומק
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).שחור עם לבן
22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית?מקבל מכה
:-\ 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?כי הם עייפים והם עשו מלחמה עם התוכים הצבעוניים וחג הכדורעף זה חג של תוכים צבעוניים ובגלל זה הם לא רוצים לשחק כדורעפפ[
] 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? מי אמר?!הכלב שלי חולה בזה! 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר?2 באותו צבע
26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?לא
27. מה היית לוקח איתך לאי בודד?שניצל
28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?מסטיק
29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה?במשאית צעצוע זה כמו בית נייד
30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא?אממ.אממ..אממ 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא?סטופידלנד
32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה?את התחביב שלי להאכיל זבובים שעולים על הטלויזיה באמצע הסרט.. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו?אמממ אממ אממ אממ אין לי שמץ! 34. מה היה הספר האחרון שקראת?לא קוראת
35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו?כת נגד בוב הבנאי
36. האם אתה חבר בכת השטן?לע..כן..אוליי.. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת?שמץ! 38. האם אתה אלוהים?בטחח
39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?אהא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי?תה הוא משקה אקזוטי..?! 41. מה המסטיק האהוב עלייך?ZOOM 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון?לעע 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל?לעע 44. האם ננשכת ע"י עז?בטחחח 45. מה מעיר אותך בבוקר?אבא
46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך?ירקרקים 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?איפה המפתחות של הצוללת
48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? אהא
49. כמה כריות יש לך על המיטה?3 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות?דעע...יש לי קומונה לשאלונים ועניתי לפחות על 100000000 שאלות..
51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש?אח שלי 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל?אממ..אינסטלטור
53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?הנייר טואלט.. 54. על מה אתה חושב כרגע? על איך אני הולכת לעבור תבמחן בהיסטוריה
55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לזרוק עליה נעל בצבע פסטל..חח בדיחה אישית
56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?|מגלגלעיניים| 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?הייתי נותת לו חלב
58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?ארמון שעשוי מחסה[
],אפרסק משומר[אע?!] ודג מלוח[אין תגובה].. 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית?מי אמר שאני נסיכה אמיתית..MOHAHA אפילו לא בכאילו...בעע 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש?סילבן שלום
61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?רע[
] 62. מה עושה לך את זה?פאה צהובה עם שאריות נאגטס.. 63. מה זה היפי? מה זה היפי?! 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?הילית
65. מה היית בגלגול הקודם? עובדת בפעל שימורים סיני
66. מה תהיה בגלגול הבא, למה?במבה
67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר?בקבוק קולה ריק..:-\ 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?בטח MOHAHAHAH 69. האם אתה בעד אונס דובים?בטח
70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שניצל
71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה?לפני שבועיים היה לי דלקת גרון
72. למה לסנטה קלאוס יש פאה?כי יש לו צלקת ענקית על הראש שנגרמה מכווית קור שניתנה לו ע"י חלייזרים שבאו מהשמש
73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?|מריםגבה| 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי?בקבוק קולה-רק הוא לא מסמל מין 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר?ביולגיה
76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה?ירפוץ לבית של MOHAHAH ויגנוב לו את הMOHAHAH 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן?אני יעשה לו תסרוקות
78. על מה תקבל פרס נובל?על האישה שהאכילה הכי הרבה סרגלים על כדה"א
79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? בטחח..לא
80. מי מהטלטאביז הכי סקסי?דיפסי
למרות שהוא רשע..הוא גנב לפה את הטאבי טוסט 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב?תשירותים
82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? אממ הרבה
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?אחותי
84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?או שלא..ארגג
85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם?סמי הכבאי יש לו יכולות הנהגה מלידה
והוא גם שקסי
86. למה 3 לא מתחלק ב-2?כי אם לוקחים 22 תפוחים ומחלקים אותם לארבע ואז יוצא 56 הבנתם?! 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?כי זה טעים ועוזר לגדול...? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?רגל של דג 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?להתחמם:-\ 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל?אסטרונאוט
91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ?יודע אחשלי..וכוו 92. מה חי בעליית הגג?סנאיםם
93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות?משחק מכור..ענקקק 94. כמה גרביים לא ת

שלייי

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ילך לשירותים כי הנסיעה הייתה ארוכה 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? קשר סבתא 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? כל סוג 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 24 5. באיזה צבע הפוני שלך? דלמטי 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מאני מאני מאני 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? "ממעמקים" 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? יש לי 50 כאלה 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? אם יקנו לי אחת 11. האם יצא לך לשבור קיר? בטח!! זה לא טוביה שבר את הקיר זאת אני- אחותו התאומה 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני קוראת מחשבות 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? שקיות נייר חום 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? גם לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? מה זה?! 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? שמוליק 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? ארצה 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? חס ושלום!! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? ב....אמממ....עצמי!! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). ורוד פוקסיהההה 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מחשב בדרך כמה זמן נשאר לו לחיות... 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הכדור יכנס להם לתוך החדק והם ייחנקו 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? בטח שהם יכולים!! לכלב שלי זה קרה!! 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? הרבה... 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? חס וחלילה!! 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? לא יודעת 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? איזו שאלה- ברור שבגדים ואיפור.... 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בלונדון, לא יודעת למה... 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? נדלג על השאלה 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם דימיוני?! 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? אמממ... את השיער שלי כי אני לא אוהבת אותו... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? קולות של ספר 34. מה היה הספר האחרון שקראת? ממתי א-נ-י קוראת ספרים?!?!?! 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לללללאאאא 36. האם אתה חבר בכת השטן? חס ושלום 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? NEXT 38. האם אתה אלוהים? תיקון- אשתו של אלוהים 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? מה פתאום!! בוודאי!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? ????? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אבטיח ותפוח 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? טפו טפו טפוווווווווווו לא!! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? גם לא 44. האם ננשכת ע"י עז? גם לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? הנחירות של אבא שלי...חח 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? נדלג על השאלה 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? אמא, חסרים לי בגדים... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא אני שבעה 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן, אבל יש 99 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? לא יודעת 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? ילדה נורמאלית 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? נקסט 54. על מה אתה חושב כרגע? על ********* 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לדחוף לה את השפיצים בתחת השמן שלה 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? נקסט 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? --- 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? יסתכלו עליי ויבינו לבד... 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? ריצרד האץ 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? מ-ה-מ-ם 62. מה עושה לך את זה? נקסט 63. מה זה היפי? אחד שתקוע בשנות ה-60 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לעצמי...למה- כ-כ-ה 65. מה היית בגלגול הקודם? נסיכה ומיס יוניברס 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מיס יוניברס ונסיכה 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? כשאח שלי נכנס- אז אח שלי 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא!! 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? בראוניז 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? --- 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? ככה 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? מה זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת לי 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? על כולם!! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? לא יודעת 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? ממתי לבנות צומח זקן?!? 78. על מה תקבל פרס נובל? על זה שאני יפה!! (כפי שאתם רואים, צניעות זה הצד החזק שלי..) 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? טינקי ווינקי 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? שירותים!! 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? ........ 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? השאלון הזה!! 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? ..... 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני! 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי 3 לא מתחלק ב-2 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי יותר טעים ארנבים דרוסים 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? ..... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? ...... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? ...... 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? ....... 92. מה חי בעליית הגג? ....... 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? ........ 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? ........... 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? ....... 96. למה מגלחים כבשים? ....... 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? גם 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. כפרה עיניים שלי גבות אף רגל יד אוזניים שלי!! 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי שעמם לו.....

אתושששש

New member
~*~*~התשובות שלייייייייייי~*~*~

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יחפשש לו ילדוני אחר.. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מפני ש.. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? פרההה.. =] 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? כמה שיותתררר 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין ליי 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? אווו אייי אההה 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? שמיים כחולים של מלי לוי ושמעון גרשון 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חחחחח מה זה השאלה הזאת 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכיםםםם 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? לא יגרום לי אני פשוט ילבשש.. =] 11. האם יצא לך לשבור קיר? לאאא.. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לא יודעתת.. =\ 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? לבןן.. 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא.. 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדוםם 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו'ש 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיואוווווווווווווווו.. 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? חרא עליהםם..!! (מי שדורס..) 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? ילד חמוד בן 15 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לייי.. 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? שובר רגלל 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי החדק מפריעה להם לבעוט בכדור 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כמו שחתולים לא יכולים לחלות בכלבת =]] 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 1.. מה לא מספיקק.. =] 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לאאא.. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? הכללל.. (זה כבר לא היה בודד..) 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בגדיםם 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? לא משנההה.. 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? כמה חברים באו לבקר אותך באףף..?!??! חחחחחח.. =] 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם הדמיוניות (המצאה של הרגעע) 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? קנאות.. די מפריע.. 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? איייייייייי איייייייי 34. מה היה הספר האחרון שקראת? סודות נעוריםם 4 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לאאאאאאאאאאא... 36. האם אתה חבר בכת השטן? לאאאאאאאאאאא.. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? פרצוף שמח.. =] 38. האם אתה אלוהים? לא שיודע לייי.. 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? נראהה לי.. בעצם לא.. אולי כןן!??!? =] 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? לא יודעתתת.. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אורביטטט.. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא.. 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא.. 44. האם ננשכת ע"י עז? לא.. 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא.. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? בחורף אפור לאאא???! 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? היה כייף.. 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? למה לאאא.. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? יש רק 99 =]]] 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? יצורר??!?! 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? אני עדיין קטןן.. =] חחחח.. סתם לא יודעתת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? לא זוכרתת.. 54. על מה אתה חושב כרגע? על התשובותת לשאלוןן.. 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? להוריד לה ת'פרופיל.. =] 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא זוכרתת.. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקתת.. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? סלט איכס ביחסס 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? בעזרת האפונהה.. =] 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעתת.. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? לא כדי לדעתת.. 62. מה עושה לך את זה? חיוךך ועיניםם.. 63. מה זה היפי? היפרקטיבי =] 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? אנרףף.. 65. מה היית בגלגול הקודם? שאני ידע אני יגידד לכםם.. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? אממ.. שאני יהיה בגלגול הבא אני יבוא לענות לכם.. 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אין שומדבר מוזר.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לאאא.. אני מלאךך =] 69. האם אתה בעד אונס דובים? חס וחסססססס 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? תמיד יש ת'שאלה הזאת ותמיד אני לא יודעת מה לענותת 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני שובעיים.. היה לי נזלת וכאב לי הגרוןן 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? שלא יזהוו אותו 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא יודעתת מה זההה.. 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולההה =] 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ספורט!!! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ישדוד בנקק.. =] 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? יוריד אותו במהרהההההה.. 78. על מה תקבל פרס נובל? אממממ לא יודעת.. 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה זההה?!?! 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? טינקי ווינקייייי.. 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שליייייי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא רוצה לספרר.. =] 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? --- לא יודעתת.. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? אין כזה.. 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אניייייייי 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה 5 לא מתחלק ב- 9 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? אמממממ.. לא יודעתת.. לא אוכלת אותם גם שהם בחיים.. 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? ברוקוליייייייי 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי זה שיעור ספורטט.. 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שומדברררר 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? נעים מאוד.. כמה זמן אתה כבר פה.. 92. מה חי בעליית הגג? עכבריםם.. 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? תחרות יופיי.. 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? אין כולם תואמותת.. 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת על ההודעה באיסיי שיש לי עכשיוו.. =] 96. למה מגלחים כבשים? כדי שיהיה צמרר.. 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? נרקודד יחדד... =] 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. ורודדדדדד.. כאילו שיואווו.. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי הכלב היה צריך פיפי.. חחחחחח.. לא יודעת מה איתכם אבל אני נהנתי לענות אל השאלון.. מי שחיבר אותךךך ריספקטטטטטטטט.. אתם במילא לא תקרוא ת'תשובות אז לא משנה.. =] אוהבת אתוו'ש

ענברושששש...חח...חבל שאת לא פה כשאנ

כשאני פה!! אוף איתךך.. תתחברתי לאייסי לעיתים קרובות יותר.. ותיכנסי לצ'ט מדי פעם את יודעת!

למעלה