נגנב בהצלחה

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif אולי יהייה לי סבלנות לגמור ו

אולי לא... 1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? אין לי שמץ... אולי הוא ילך לחפש לו בת זוג ליום האהבה?? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מילת קישור? בעע אין לי מועדפת.. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד פרה של עלית... 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 12... לא יותר... 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני... לייק דהההה 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזזזזזז.... בזזזזז.... 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? בעע לא זוכרת... יש לי חרא של פלאפון... 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? נייס... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? סקוטצ'ים... הכי נוח... 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שום דבר... גופייה ורודה?? אממ... זה לא שזה איזה משו חריג... זה יפה... אני בקייץ הרבה עם ורוד... 11. האם יצא לך לשבור קיר? לשבור קיר?? אממ... לא! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני חוזה את העתיד...
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן... 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא... 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? "נמנעת" 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו.... 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? אוקייי.....
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? אני יכולה להתאבד אם אני רואה כלב דרוס... 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? את עצמי...
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). כתוםםםם 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת, לא? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי ברגע שהם ייפלו האדמה תרעד ויהייה אסון טבע... בעע חירבשתי... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם כלבים... דההה 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? מי סופר? נדמה לי חמש... 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? חס וחסההההה אבל אל תדאגו, במצבי זה עוד ייקרה... 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מערכת סטריאו... 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? פלאפון חדש... 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? באמריקה כי יש שם פול חנויות בגדים, נעליים וכו' וכו'... 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "איכססססס" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? אין לי שמץ 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? את זה שאני קנאית וקרצייה... אל תשאלו למה... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? ספרים עושים קולות??
34. מה היה הספר האחרון שקראת? אורי... ואני עוד קוראת אותו... 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? חחחחחחח נראה לכם?? 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא עניינכם... *נמנעת* 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? i love you!!!! 38. האם אתה אלוהים? ברור... 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? ברורררר 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ככה זה...
41. מה המסטיק האהוב עלייך? מגנו אפרסק 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? חס וחסהההההה 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? ברוך השם לא... 44. האם ננשכת ע"י עז? כמה פעמים...
45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? השמיים? ורוד... 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? זה ממש לא עניינכם... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא... לא רוצה להיות דבע... 49. כמה כריות יש לך על המיטה? *נמנעת* 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? במצבי כן... 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? איטי... מכוער... 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? כשהייתי קטנה רציתי להיות גננת אבל עכשיו אני בחיים אבל בחיים לא אהייה גננת... 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? כדור... 54. על מה אתה חושב כרגע? עזבו... 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לא יודעת... 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? בתחת?? חחחחחחחח לא צבטו אותי בתחת אף פעם... זת'ומרת אני חושבת... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקת... דהה... לא סתם.. אני לא מאמינה באמונות תפלות.. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? בעע לא יודעת... 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? מישהו אמר שאני נסיכה אמיתית?? לא סתם... חחח... אין לי שמץ... מי שלא מאמין- בעייתו... 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? מאיפה לי??? חחח איזה שאלה.. אגב... כשהייתי בקפריסין זה היה בערך ככה... 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? שיער אסוף עם שוונצים פה ושם... 62. מה עושה לך את זה? בלונדיני עם עיניים כחולות... רצוי גם שיהייה לו קוביות בבטן... 63. מה זה היפי? כמו פנקיסט, לא? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא... 65. מה היית בגלגול הקודם? מאיפה לי? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מה זו השאלה הזו?? מאיפה אני יודעת?? יש לי עוד חיים ארוכים... 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אין לידברים מוזרים בחדר... אני ילדה נורמלית לחלוטין... 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לפעמים אני יכולה להיות רשעית... מאוד מאוד מאוד רשעית... 69. האם אתה בעד אונס דובים? חחח לא... 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? פסטה... 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? שפעת... לפני שלושה שבועות בערך... 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי ככה זה...
73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה...כמובןןןן 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אני?? לכלא??? בחיים לא! 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? בחיים בחיים בחיים לאאאאאאא! 78. על מה תקבל פרס נובל? על הפרעה לציבור.. 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לא... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? אף אחד.. כולם מכוערים... 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי... 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא קרה לידבר מפדח בזמן האחרון! 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכרת... 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? סתמי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני!!! איזה מפתיע נכון? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי ככה זה... 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה דוחה... 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? דג... בעע 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי ככה המורה רוצה... מורה שרלילה... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שום דבר!!! 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? איזה כוסון... 92. מה חי בעליית הגג? עטלפים... ויונים... ו... לא יודעת... 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? אקזיט... 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? אין לי... הכל תואם... 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? בעע לא יודעת... מה זה השאלות הפיגוריסטיות האלה? 96. למה מגלחים כבשים? כי רוצים לענות אותם... 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? בכייף.. 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. פחחח אני רושמת משפטים שלמים בשמה פקאצית.... - %j* %!ה2ת ת'ע!5ם.... !הע!5ם %!ת* %!ה2... מכ5 ה25... 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי ככה בא לו... יש סיימתייייייי.... מה המשועמם שקרא את כל זה??

cool kid

New member
אניי עונה

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? אני לא אוהב שוקולד 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?48 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני ו אני לא רוצה אחד 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? זזזזזזזזזזזזזז 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? oops!...i did it again 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?מגעיל 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? ריץ-רץ 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שום דבר 11. האם יצא לך לשבור קיר? כן 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך?אני מצטיין במתמתיקה ו במחשבים 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון?כן מועדון מכבי חיפה 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?אליסנדרו דיל פיירו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית?שחקן כדורגל 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הוא ענק 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם כלבים 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר?לאף אחד 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את נטלי אסולין 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?זהב ל אהובתי 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה?בקוטב הצפוני

L i t c h i

New member
../images/Emo122.gifולאן נעלמה השאלה ה100?

>.< זה אמנם כיף לראות שזה הגיע עד לכאן, ושעדיין אנשים עונים עליו ונהנים ממנו כמה חודשים אחרי שהוא פורסם, אבל לשמור על לינקים ל2 המקורות שלו- 2 בנות כתבו את השאלון הזה במו ידיהן, אז קרדיט [וכן, יש חיה כזו] לא יזיק! NightSky- http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=42664&blogcode=1012899 Moonlight- http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=48681&blogcode=1012873 לא יזיק להתחיל לתת קרדיט על דברים. איפה מצאת את השאלון הזה מלכתחילה?

למעלה