נגנב בהצלחה

תשובות...

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ילך לאורנה דץ לעשות "מהפך" 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? "בעעעעעעע" חחח 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? כל הסוגים, רק תנו לי שוקולדדדד 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? פעם ישנתי 16 שעות... זה הרבה?! 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פנוי (בשיער)... ואם "פוני" סוס - אז הוא יהיה כתום/אדום/כחול/סגול... 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מיאו, ד-ו-ו-ק-א 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? רינגטון - I NEED A HERO 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חחח, לא נתקלתי בכאלה 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים!!!
10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? כמעט כלום!!! חחח 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא... עדיין לא! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני מתקשרת עם עצמים דוממים, "מדיום", גם אני יכולה לעוףףף! 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן! 14. יש לך כרטיס תלמיד? יאפ 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? היה לי פעם!!! 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? תלוי איפה ומתי 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? אגם רודברג... 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מה?! לא הבנתי... "מיאו"?! 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? בייי! תשאלו את מי שמכיר אותי - החיים שלי הם ממש סרט!!! חחח 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לי גלימה... אם תהיה לי: אדוםםם! 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? אין לי מורה לפיסיקה אבל... הוא משתגע, ומבריז לנו מכל שיעור! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הם היו מנצחים כל קבוצה עם ההנחתות חדק... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי קור כלבים בחוץ... חחח, איזה תשובה בעעע 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 3 - אדום, צהוב, כחול 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? פעם ליועצת?! חחח 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? אין לימושג... למה שאני אלך לאי בודד... 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית קונה? בית ע-נ-ק!!! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? במקום מדהים, כי כיף לגור במקום כזה! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "יאאא, יש לך גולה בנחיר!!!" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? "אדולנד".. חחח (וה"אדו" זה כמו במילה "אדוה" אם מישהו לא קלט..." 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? אה... אין לי מושג! 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? "בררררררררררר" חחח 34. מה היה הספר האחרון שקראת? "קיץ אחד ביחד"... ספר יפה! מומלץ... 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? אני, כת?! לא מסתדר... 36. האם אתה חבר בכת השטן? לאאאאאאא
37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? I LOVE U... ושיהיה בעל משמעות אמיתית! 38. האם אתה אלוהים? לא נראה לי.... אבל אני מלאך!!! חחח 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא, אנחנו לא סובלות, נכון אדוה?! חחח, לא!!!!!!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? ממתי תה הוא משקה אקזוטי?! 41. מה המסטיק האהוב עלייך? מסטיק מנטה רגיל... הכי טעים! 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? עדיין לא.... 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לאאאאאאאאאאאאאאא 44. האם ננשכת ע"י עז? כן, כל הזמן - לאאאאאאאא 45. מה מעיר אותך בבוקר? השעון המעורר בפלאפון שלי... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? תכלת - כמו בעולם האמיתי... 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? לא יהיו לי מילים אחרונות - אני אף פעם לא אמות!!!!! *צחוק מרושע* 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? למה לא!? 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 1, אני רוצה עוד לקישוט! 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? יש 99, אבל - כן! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? תרנגול... ? 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? מפורסמת... 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? שלג - הייתי היום!!!
54. על מה אתה חושב כרגע? על השאלון... מה עוד אני צריכה? 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לחנוק אותה (מדובר שמישהי אחת, ספציפית...) 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא זוכרת... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום!!! 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? קיא אחד גדול! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? רואים עליי - לא צריך להוכיח! 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? נודיסט?! חחח 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? מבולגן... 62. מה עושה לך את זה? לא יודעת... 63. מה זה היפי? אהמ..... מוזר כזה, "פריק", אחד מהדור שלנו שמתנהג כמו בשנות השישים... 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לכלום... 65. מה היית בגלגול הקודם? ספר למתמטיקה מורחבת... חחח 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? עיפרון.... כי אני רזה וגבוהה... (ככה אמרו לי... חחח) 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אוסף מלאכים! 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? אני לא יצור רשע... 69. האם אתה בעד אונס דובים? מהההההה?! חחח 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? מרק!!!
71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? שפעת... לפני 3 שבועות.... אפצ'ייייייי 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא קירח!!! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא הבנתי... 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון אכפת לי... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ערביתתתת 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אהרוג את הפקצה הספציפית ממקודם! 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אקבור את עצמי... חחח 78. על מה תקבל פרס נובל? על התגלית המדהימה - אני!!! 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? בטח... חופשי! לאאאאאא 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? דיפסי.... (המ"י) 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? אה..... נפלתי בגשם... 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? נתנו לי כאפה... ילד מהשכבה! 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "תסדרי את החדר שלך!" ואולי זהנשמע נדוש - אבל זה אמיתי! 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני! ככה העולם יהיה טוב יותר... חחח 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי 3 אידיוט 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה לא כשר... חחח 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? סלט&ריבה.... בעעעעע 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי להגיע ראשונים למלתחות! 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום... 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "תתחתן איתי!!!" 92. מה חי בעליית הגג? מפלצות, שדים, מכשפות.... חחח 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? "העולם של אדוה" 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 0 חחחח 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? הייתי יוצאת למעלית!!! 96. למה מגלחים כבשים? כי שעווה זה יותר כואב! 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא עכשיו.... 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. "כאילו, מה-זה בא לי להיות כזה לא בבצפר, כי כאילו זה כזה משעמם כזה..." 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? לא יודעת, לא אכפת לי ה-צ-ל-ח-ת-י-! מישהו קרא?

זה השאלון הכי מטומטם והכי מסכן שיש

שאלות דביליות בלי הפסקה. מי שכתב אותו מפגר וזקוק לטיפול דחוווווף

lim02

New member
שלי

. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יבוא לחפש את התאומה שלו שאבדה בלידה 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ו....... 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? מריר 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? המקסימום שלי בינתיים זה 18 שעות 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? "בזזז חח אני אשגע אותךך" 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? החדש של גרין דיי 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? מה אמור להיות היחס? 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? הכל הולך כל עוד זה נעלי ספורט 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? קיץ חם ביותר 11. האם יצא לך לשבור קיר? אמ.. לא.. 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני מסוגלת לשכנע אנשים להשתגע שאני מוחאת כף 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן.. 14. יש לך כרטיס תלמיד? כן 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן.. בדיוק הרגע הדפסתי לעצמי 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? שמוליק ההיפו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? גיציי דיציי 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? מסכנים.. 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? את הג'ירפה שברחה לי אתמול 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). כחול עם נצנצים ונוצות ורודות 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? התאוצה שלו גוברת, ויש יחס ישיר בינו לבין הכוח שמופעל עליו 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הכדור יכול להכנס להם לחדק 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? למה הם לא יכולים?! מי אמר שלא?! 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 15 ועוד אחד למקרה שהשאר לא יעבדו 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? ברור! השניה חזרתי מביקור משולב של שלושתינו ביחד 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? סירה לחזור חזרה.. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? סירה.. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? אנגליה.. המלכה צריכה להתחלף מתישהו לא? 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? הגולה הולכת להשאר עוד הרבה זמן... 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? צבצים באויר 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? כלום.. אני ככה עם החסרונות והיתרונות 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? "קרא אותי עוד.." 34. מה היה הספר האחרון שקראת? "קיץ אחד ביחד" אני חושבת קוראים לו ככה 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? ציפורים דרמתיות 36. האם אתה חבר בכת השטן? רק אני.. 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? אותי ואת החברים שלי ותוספות לכל אחד.. (כנפים, כתרים, נוצות..) 38. האם אתה אלוהים? העברתי את התפקיד לאלוהים לפני שנה בערך 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? אני? מה פתאוםם 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? למה באמת?.. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? הכל.. בעיקר חריפים.. בסוף הם נהיים מתוקים 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? איך אתם מגדירים את זה? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? ברור.. זה האופנה האחרונה 45. מה מעיר אותך בבוקר? הצלצול של השעון.. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? תכלת.. אצלכם? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? ביי ביי 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא.. אני רוצה להגדיל ארוחה בעשר שקל.. למה? כי אני יכולה 49. כמה כריות יש לך על המיטה? אחת 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כןן.. 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? נמלה 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? שחקנית או וטרינרית 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אתם מתכוונים מה היה הדבר האחרון שהראש שלי נתקע בו.. 54. על מה אתה חושב כרגע? באיזה מספר שאלה אני נמצאת 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? כלום 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? איזה שאלון... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? טפו טפו טפו, חס וחלילה.. הייתי יורקת שלוש פעמים, אבל חבל שאני לא מאמינה באמונות תפלות 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? ארוחות לשנה לפקצות 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אין לי מושג.. איך באמת? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אני מקווה מאוד שלא מישהו שאני מכירה 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? בסדר.. טיפה קשרים 62. מה עושה לך את זה? דיסקים 63. מה זה היפי? קיצור של ההיפופוטם שלי.. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא.. 65. מה היית בגלגול הקודם? ציפור באנגליה 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? ציפור באנגליה, סתם כי בא לי לצייץ 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אין לי דברים מוזרים.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? כן.. הרגתי את הנמלה 69. האם אתה בעד אונס דובים? האם יצאת לפני כמה דקות מאברבנל? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? לא יודעת 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני טיפה זמן.. שפעת 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? אין לו! זה השער האמיתי 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? הבקבוק קולה שלי, הוא רוצה לדעת עם בגדתי בו עם המסטיק 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? הדובון.. אותו אין להרבה אנשים 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ספורט, לישון אני יכולה גם בבית.. חח בצחוק.. 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אשחרר את כל החיות שיש בעולם 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? למה שיצמח לי זקן?! 78. על מה תקבל פרס נובל? על סיום שאלונים 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? ברור, זו הפעולה המועדפת עליי 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? פו.. שמעתם את הקול שלו לאחרונה?! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? מיטה שלי וחדר בכללי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? שאלה טובה. 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? אין לי מושג 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "באלוהים ש.." 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? החרקים! יש מהם כל כך הרבה.. אבל שיזכרו שלקחתי אותם לכל הפיקניקים.. 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה לא מתחלק? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי הם איבדו את הטעם שהגלגלים דרסו אותם 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? שפנים דרוסים?... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי ככה מקבלים ציון בתעודה 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? אם מישהו היה אומר לפתע שאני חתולה ותינוק ביחד.. אז חתול תינוק.. 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "היי.. בוא נעשה ממך גפרור.." 92. מה חי בעליית הגג? לא יודעת, מה אצלכם? 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? "הברבור" הייתי נקרעת.. 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 9 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת עליו.. 96. למה מגלחים כבשים? כי העולם רע.. וקר לו.. 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? יאללה 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. כאילו היה כזה סו cool אתמול כזה סו ביוטיפול 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? הוא הלך למצוא את אפי.. איפה השאלה ה-100?!...

שלי ../images/Emo41.gif

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יילך לחפש את אי טה.. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? נו.. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד פרה אוורירי 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? מקסימום 9 5. באיזה צבע הפוני שלך? הפוני שלי (בשיער) בצבע שאטני כמו השיער עצמו 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מיאו חתולה 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? הלב 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? נחמד
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים, לא מתקלקלים מהר 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? אם אני יהיה נורא נורא רזה 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני מסוגלת לקבוע מה אנשים מרגישים לפי נוסח ההודעה שלהם.. 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן, לא נקרע מהר 14. יש לך כרטיס תלמיד? לאא
15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן
ברשת H&O (בגדים) 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוק 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? פיפו 18. מיייייצי מיצי מיצי מיצי? איפההה
אני אוהבת חתולים
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? מי שעשה את זה, הוא חמור
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? ברועי ו. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). גווני כחול 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת
מה לא
23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הכדור קטן מידי 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? אם אותו כלב נראה כמו חתול, עושה מיאו ויורק כדורי שיער, אז אותו הכלב כן יכול לחלות בחתלתלת
אבל רק במקרה שיש לו ת'דברים שרשמתי
25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 0.. נכון שזה המון
26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כן.. במקרים חריגים שאני עושה צחוקים ודאחקות ונסחפת עם זה.. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את רועי, טלוויזיה, אוכל, מים ומחשב 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? וילה
29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? ארה"ב, מקבלים שם GOOD MONEY
30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? לעזור לך להוציא אותה
31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? רועילנד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? את היופי שאין בי.. כי אצלנו רוב הבנים מסתכלים כמעט רק על יופי.. וזה מעצבן
33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? ספר לא משמיע קולות
34. מה היה הספר האחרון שקראת? אני קוראת בימים אלו "הארי פוטר ומסדר עוף החול" ולא מזמן סיימתי את "הארי פוטר והאסיר מאזקבאן" 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא
36. האם אתה חבר בכת השטן? לאא
37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? ב-
מרועי 38. האם אתה אלוהים? לא, הלוואי עליי
39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לאאא
40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי הוא מכיל שילוב נפלא של מים, סוכר ותמצית 41. מה המסטיק האהוב עלייך? מסטיקים בטעמי פירות שהטעם נשאר הרבה זמן
בעיקר אבטיח, דובדבן ותות.. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לאא
43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לאא
44. האם ננשכת ע"י עז? לא, אבל ע"י יען בספארי כן.. 45. מה מעיר אותך בבוקר? השיר "פינוקיו" בפלאפון 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? תכלת 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? עוד לא הגיע הזמן
אבל אם כבר אז:"רועי, אני אוהבת אותך
" 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא
49. כמה כריות יש לך על המיטה? 3.. 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? לא
יש רק 99 שאלות
51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? ידיד שלי,נחשב
52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? שחקנית 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? עיפרון.. 54. על מה אתה חושב כרגע? על רועי, על יום האהבה, ועל הסוף של השאלון 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לבעוט לה בישבן.. 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? ידיד שלי.. 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? גועל נפש 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? מי שיגיד שאני לא, אבא שלי (המלך) יעשה ממנו מובטל
כמה חבל שאני לא נסיכה.. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אממ.. נודיסט
61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? כמו בית הספר אחרי טורנדו 62. מה עושה לך את זה? את מה
עושה מה
63. מה זה היפי? כושי עם ראסטות שיושב בחוף ומנגן "למבדה" על גיטרה.. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? אני סוגדת למושלמות של רועי.. 65. מה היית בגלגול הקודם? מאיפה לי
כנראה חרג'וק אם יצאתי כזאת מכוערת.. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? קוף, נורא "מחמיא" אותי.. 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? בובה של תוכי צבעוני שתלויה לי על החלון 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לאא
אני נחמדה, איכפתית ומתוקה
רק אם לא מעצבנים אותי.. 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא
70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? פיצה, פירות וירקות (חוץ מקישוא, אפרסמון, כרובית ועוד כמה) 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני יומיים, נזלת, חום, כאב בטן וראש.. 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי מרוב זיקנה נשר לו כל השיער.. 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? אם אני לא יודעת מה זה, איך אני יידע מי זה
74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? דובון איכפת לי
הכי מעצבן.. 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? אזרחות, שונאת את זה
76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ישדוד ת'מכולת
77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? יגלח אותו מיד
78. על מה תקבל פרס נובל? על כושר המשחק שלי
ועל המצחיקות שלי
79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לא
זה לא במקרה תהליך של עיבוד אנרגיית האור והפיכתה לחומרי מזון
ולא צמחים עושים את זה
80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? דיפסי
81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? מחשב, מיטה, מטבח וטלוויזיה
82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? נפלתי על הבירכיים בשלולית קטנה והיו לי 2 כתמים מגעילים כאלה.. 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? כלום.. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? אוי פ'סדר פ'סדר מה שתגידי.. 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? רועי
ויינברג
86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי ככה אני אמרתי
87. למה לא כדאי לאכול ש

המשך ../images/Emo41.gif

87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה נורא נורא מגעיל
88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? חמאת בוטנים... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי להכנס לכושר... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? כלום
פחחח.. 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? מאיפה לי
92. מה חי בעליית הגג? אין לי, אבל אצל אנשים אחרים בדרך כלל חיים ג'וקים... 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? כוכב נולד או פסטיגל... 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 0 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? עונה על השאלה הזאת 96. למה מגלחים כבשים? כדי שישיה להן קר
97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא... רק עם רועי
98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. כאילו כזה, בא לך כאילו ללכת כזה לקניון
כאילו יש שם מזה מבצעים, ממש סוף כזה... 99. למה ג'ורג' הלך לפארק? כי הוא השתעמם בבית (כמוני)

דניאל866

New member
אוקיי שלי!

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יילך לסרט עם חברה שלו מאייפה לי ח 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך?אמממ אני תמיד אומרת נגיד ש..זה מילת קישור? חחחח שיהיה 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב?קליקקקקקקקקק 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?24 כל החיים חחח חבל שאני לא מומין היה לי שנת חורף 5. באיזה צבע הפוני שלך? פוני? אין לי פוני 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? זבוב למה דווקא זבוב אבל עם כן אממ קול שזבוב עושה 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? של סקס והעיר הגדולה 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חמדמד... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? מיכנס שמיתקשר לזה! 11. האם יצא לך לשבור קיר? חחחחחח כןן זה היה מצחיק פעם אני ואחי רבנו והבאתי פטיש כדי להפחיד אותו ובטעות דפקתי אותו בקיר חחחחחח 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני יכולה להפוך לשטיח מעופף 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן?פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? מה זה???? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא חח לאמא שלי יש! 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? צהוב 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? פיפי ופופו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?חתול איזה שם נפוץ לחתול חח 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? =( לאאאאאאאאאאא 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? בכלבלבה שלי! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה)? אין לי ועם היתה לי בצבע צהובבבבבבבבבבב 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מאיפה לי !! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כיי יש להם צרות אחרות על הראש 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת?חחחחחחחחחחח כי הם כלבים 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? ירוק, צהוב, כתום,וכחול=4 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא מה אני ניראת לכם? 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את הכלבה שלי פלאפון כסף מיטה בגדים אוניה למיקרה שאני ארצה לחזזור ומשרטת 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? ג'יפ bmw 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בניו צ'רסי-כיפ שם 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא?שיוצא לי אתה 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם השטויות של דנדי 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? כלום... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו?ספר?? מי מלטף ספר? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? בורחים מהבית חחח 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא 36. האם אתה חבר בכת השטן? לאאאא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת?כלב 38. האם אתה אלוהים? לאא 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות?לאא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? תשאלו את מי שהמציאא את זה חחח 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אבטיח 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? חלילה 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? חס וחלילהההההה 44. האם ננשכת ע"י עז? לא 45. מה מעיר אותך בבוקר?אמא 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך?צהוב 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? לפני שאני ימות נדבר על זה 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא אני רוצה להגדיל בשקל שמונים 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 כי יש לי מיטה וחצי 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? למה לא? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? איזה ילד עם כדור 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? מיילדת חחח 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?ספר המורה הדפוקה שלי הפילה לי ספר על הראש 54. על מה אתה חושב כרגע?על איך אני מסיימת את כל השאלות האלה 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?להכניס לה שכל למקום ריק בתוך הראש 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? אפחדדדדדדדדד 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? מחכה שיעבור 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? איכסהההה 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני ירדם ל200 שנה עעד שיבוא נסיך להעיר אותי 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? אני לא יגיע לשם חח 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? רגיל אני ישנה עם צמה סינית 62. מה עושה לך את זה? קליק 63. מה זה היפי? משהו 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?לא 65. מה היית בגלגול הקודם? פו הדוב 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מיקי מאוס 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אמממממ, לא יודעת 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? שאני יהיה רשעה?? חלילה 69. האם אתה בעד אונס דובים?לאאאאאאאאאאאאאאאא 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שוקולדדדדדדד 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? ליפני כמה שבועות בשפעת 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי יש לו קרחת 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא זורכת 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ידרוס נמלה 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? לא יצמח לי 78. על מה תקבל פרס נובל? על זה שאני מסיימת את כל השאולת 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה זה? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? תינקי ווינקי, דיפסי ללה פו אמממ הכחול, תיקני ווינטקי לא? 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? את החדר שליייי כמובן 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? כלום 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?שההייתי צריכה להגיש עבודה וניגמר לי הצבע במדפסת וניזכרתי רק ב10 בלילה 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? חפיף או בקטנה 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אלמה בן זאב 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? ככה 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?איכסהה רק המחשבה מעלה בי חלחלה 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? גבינה כל סוג שהו לא אוהבת וגם טונה איכס 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי לעשות ספורט 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? משקה חתולים 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? כל דבר! רק מעצם המחשבה שהוא מדבר עם עץ אפשר לדעת שהוא מסומם חח 92. מה חי בעליית הגג? כיסא נדנדה 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? הברבור 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? כולם תואמות 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת 96. למה מגלחים כבשים? שלא יזיעו 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. אין לי כוח כואבבות לי האצבעות 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כדי להתנדנד בנדנדה

LiRi LoVe YaRiN

New member
שלי!!!!!!!!!

. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ?האמת?לא יודעת ולא מעניין אותי 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך?לא נראה לי יש אחת כזו 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן... 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון?האמת שאולי אולי 12 5. באיזה צבע הפוני שלך?פוני? מה אני סוסה? 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה?מהההה 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון?ריממבר... אה נה נה נה נה נה נה נה נייה 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים?יחס? אין לי יחסים עם חפצים דוממים.. 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? מזה משנה אבל לא סקוצים.. רק עם זה פומה עם סקוצים! 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה?כלום 11. האם יצא לך לשבור קיר?האמת.. שלא! 12מהם הכוחות העל טבעיים שלך?אני נביאה! ומגדת עתידות מה ברצונכם לדעת? 13 בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן 14 יש לך כרטיס תלמיד? אכן.. אבל לא בשימוש 15 יש לך כרטיס חבר מועדון?איפה בסופר? 16–לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק?אדום 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו?היפו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מה אני החתולה שלך? לא נראה לי.. 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים?זונות!!מי שדורס! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית?חבר שלי? 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).אין לי תודה ! 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? אני יודעת מה לא יקרה.. תיהיו בטוחים היא לא תמות היא תמשיך להציק כול חייה לתלמידים! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף?כי לא בא להם 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת?כי הם לא חתולים 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? אממ....2? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא שזכור לי.. 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד?את החבר שלי 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה?וואי.. ארון שלם של נעליים...-אובססיה!אבל לא הייתי מבזבזת את כול המיליון.. 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה?אין לי שמץ האמת.. אבל אולי ..תל אביב.. הרצליה.. או בחור שאני גרה בו ! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא?שיש לי גולה בנחיר.... 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא?העולם של לירוש!/: 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה?אי דונט נו... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו?חאפ חאפ... 34. מה היה הספר האחרון שקראת?ספר?אחרון?האמת שלא זכור לי על ספר שקראתי.. אולי משו כזה..שכחתי.. משו בסגנון חלומות נעורים 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו?בטח נו.. בכת השטן.. פחח לא נראה לי! 36. האם אתה חבר בכת השטן?זה לא אותה שאלה? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת?בלונים...:) 38. האם אתה אלוהים? יש מצב 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? הוא לא 41. מה המסטיק האהוב עלייך?מנגו אפרסק 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? חחחחחחחח לא! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל?מישו שגדול ממני ב4 שנים נחשב? אבל זה היה שהייתי יותר קטנה 44. האם ננשכת ע"י עז?לא.. ננשכתי על ידיד אלפקה...חחח סתם! 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא...אבא.... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך?כחול/:?תכלת../:? 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? אני לא אמורה לחשוב על זה! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים?למה לא? 49. כמה כריות יש לך על המיטה?3.. 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות?אין מאה ! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש?מכונית 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל?אולי שחקנית? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש?לא נפל 54. על מה אתה חושב כרגע? על חבר שלי.. ועל כמה שאני משועממת שאני מתאמצת על השאלון הזה .55 מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה?חחחחח אתם לא רוצים לדעת... 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת?לא זוכרת חחחסתם! 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש?יורקת שלוש פעמים 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?משו מגעיל זה בטוח 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית?שנולדתי.. האחות אמרה לאמא ואבא..תראו הנה הנסיכה הקטנה שלכם:) יש הוכחות! 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש?בטוח שאנשים מהסרט מת קלאב 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר?נחמד.. .62 מה עושה לך את זה?..................! 63. מה זה היפי?נערי פרחים..כאלה שרוצה אהבה חופשית..שלום...וכו' וכו' 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה?לא! 65. מה היית בגלגול הקודם?הייתי משו... 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה?ככה! 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר?אין לי האמתי דברים מוזרים בחדר 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?חס וכרפס! 69. האם אתה בעד אונס דובים? חחחחחחח האמתי שלא.. 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך?יש הרבה 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? היה לי שפעת לפני חודש 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה?אין לו פאה זה אמיתי מתי תבינו? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה?מה זה סטוקר?Q: 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי?בקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר?אנגלית..ספורט....פיסיקה...ביולוגיה..בקיצור ..תבינו לבד 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? יעשה משו שיוביל אותי לכלא 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן?לייזר 78. על מה תקבל פרס נובל? על חברות אמינה ונאמנה..ועל כמה המצאות בעתיד 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? חח בטח כול היום בטן גב מול השמש 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי?טינקי ווינקי.. חחח סתם יש לו אוזניים גדולות 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב?מטבח..-אוכל...סלון-די וידי...חדר-...זה כבר לא ענינכם 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון?יש הרבה דברים מפדחים אז לא זכור לי משו ספציפי 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?שחברה שלי קבעה איתי ללכת לקנות בגדים ודפקה ברז 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל?אני יגיד מה אני אומרת...כן כן?יופי לך!..לא לא נראה לי כאן...!גבר גבר 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם?אני!העולם היה נראה אחרת 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? מתחלק וחצי 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים?הם כבר מספיק מסכנים אז למה לעשות אותם עוד יותר מסכנים 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'?בייקן=חזיר.. אה וגם לא שפנים דרוסים 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט?כדי לרצות את המורה לספורט שאוהבת להתעלל בנו 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל?כלום 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ?אי אתה..תביא שחטה...ג'וינט..משו.. .92 מה חי בעליית הגג?מה?? אין לי עליית גג..אז אי דונט נו 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? לא חשבתי על זה.. משו בסגנון של משחק מקדים 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון?עדיף שאני לא יתחיל לספור.. כי מוציאים אותם מכביסה לא בזוגות 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה?לוחצת 96. למה מגלחים כבשים?כדי שיהיה צמר ולא יהיה להם חם וכדי שהם לא יראו כבשה... אלא עז.. 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לי לא 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. נשמה חיים שלי..כפרה עליך.. מה קרה? 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? או איז פאקינג ג'ורג?

שלי.......

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ימדוד ת'צבר שלו........ 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? כאילו 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 16 5. באיזה צבע הפוני שלך? מזתומרת פוני? 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזזזזזזזזזזזזזזזז 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? פינוקיו 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חמוד ביותר... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? כל דבר...... 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא....! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני חמודה מידי...?!?!?! 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא.. 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא. 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום.... 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? קוקי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מה זה?!!?!?????????!?!?!?!?!?! 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? בכי........{זה מה שאני עושה...} 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? הבת...... 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין.........! 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? באמת מה? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? דווקא כן קאו בפיספוסים....... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? אני חושבת בגל שהם כלבים.....?@?@?@? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 1 ורוד 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא.......! 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? בלי ספק טויזיה.. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בגדים! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? סין הכל שם זול.....! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? הוא היה צוחק אני חושבת....... 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? לבבות... 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? אמ... קצת קשה..... לא יודעת לא עולה לי עכשיו שום דבר.... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? מוווווו?!?!?!!?!? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? אני עדין וסודות נעורים 4 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? ? 36. האם אתה חבר בכת השטן? ? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? לבבות 38. האם אתה אלוהים? לפעמים..... 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לעיתים.......! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? אל תשאלו אותי..... 41. מה המסטיק האהוב עלייך? תות 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא!!!!!!!! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא...... 44. האם ננשכת ע"י עז? לא... עדין לא....... 45. מה מעיר אותך בבוקר? כלום...! 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? ורוד..... 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? בייי......! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לפעמים........! 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כן........ אם לא יפריעו..... 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חתול מת........:( 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? אני חושבת דזמרת.... 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? עבודותתתתתת 54. על מה אתה חושב כרגע? על השאלה הזאת.... 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? להגיד לה" תפסיקי להתלהב...." 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? חברה שלי..... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? כלום 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? תגידו לי אתם.... 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? בגלל היופי...... 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? משהו ערום?!?!? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? ________ 62. מה עושה לך את זה? ורוד.... 63. מה זה היפי? מוזר....... 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? מה זה סוגד....... 65. מה היית בגלגול הקודם? חתולה? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? בת- אדם...... 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לפעמים שאני צועקת.... 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא! 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? פיצה.... 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? משהו בגרון..... 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? ?!?!? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? ?!?!? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה....... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? בלי ספק...... ספרות! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ישדוד בנק.......! 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? ??!!!!!?!________ 78. על מה תקבל פרס נובל? שחקנית........ 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? מה זה? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? פה.......! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? סלון....... 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכרת...... 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? עכשיו אחותי הגיעה.......! 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? בלונדינית........! 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אלמה 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? חשבון מי מבין את זה!?!?!?! 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? זה מגעיל......! 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? אבוקדו........! 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? גם אני לא יודעת! 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? _____ 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? i love you 92. מה חי בעליית הגג? משהו מפחיד........! 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? אקזיט...... 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? המון! 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת מן הסתם........! 96. למה מגלחים כבשים? ?!?!? 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? לא יודעת.........!? 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. כבר ראיתם את ה"my" חוטיני?!?!?!? 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? נהנה שם?!?!!?!

yuviz

New member
הנה שלי..!! חח אופס כ-נ-ס-ו

. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? אני לא הסוכנת שלו.. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? אממ.. לא יודעת 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד חלב ולבן עם עוגיות 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 9 מקסימום 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי.. (תרתי משמע) 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מאיפה לי.. 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? אממ.. פרדייס 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? כמו לכל השאר 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים לשלטון.. אבל מי לובש נעלי ספורט?! 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? ביצפר.. קיץ 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא חח 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לשנוא מתמטיקה אבל ללכת לקבוצה של חכמים 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? אממ.. אין אצלינו שקית נייר חום אז פסלטיק לבן זה מה שנשאר.. 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן.. לחנות מותגים באור עקיבא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוק (מכבי חיפה) 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו עוף לי מהפרצוף 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיצי תגידו לאמא בסלון 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? התעללות בבני המין האנושי 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? -אני- 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אממ.. סגול בהיר 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת (אמן) 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי אין להם כדור.. (מה אני יודעת) 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי עושים הפליות 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 4.. מה הקטע? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? פלאפון, מחשב ואת העולם שלי 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? מחשב חדש!!!!! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? ארצות הברית.. כי ככה 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? איך הגיע הגולה לשם? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? יובילנד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הייתי רוצה להיות יותר רזה וקולטת לימודים מהר 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? רררררררררררררר 34. מה היה הספר האחרון שקראת? ההתערבות 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? המלחמה בפריקיות ורודות 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא!! 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? אממ.. לא יודעת 38. האם אתה אלוהים? כן!! 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא.. כןןןןןןןן! לא.. כןןןןןןןן! לאאאאאאאאא כן.. 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ככה בא לו 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אבטיח 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לאא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לאאא 44. האם ננשכת ע"י עז? לא בידיוק 45. מה מעיר אותך בבוקר? כלום!! 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? בצבע של טיקטים (המבין יבין) 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? תתפוצץ ומהר! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? יאפפ 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 10 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? אפשר לנסות.. 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? שועל וזאת הייתה הפעם האחרונה שהוא עבר את הכביש 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? גמל חח.. סתם חרוז 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? בלוט 54. על מה אתה חושב כרגע? על איך אני אסיים את כל מה שיש לי לעשות היום 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לתת לה אגרוף ולגמור אותה לנצח 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? ילד מהכיתה שלי.. עמית גראונדלנד הוא עושה את זה לכולם 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקת 3 פעמים טפו טפו טפו 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? מנת השף! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני אהיה נסיכה.. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? כוסון כלשהו 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? כמו שהוא נראה אתמול בבוקר.. ושלשום בבוקר, ולפני שנה בבוקר.. ולפני שנה ויום בבוקר! 62. מה עושה לך את זה? כמה שיותר ספונטני.. לא עומדת ברומנטיקה 63. מה זה היפי? THE SIXTIES 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? שוקולד ולחדר שלי! כי הם מושלמים!!!!!!!!! 65. מה היית בגלגול הקודם? אני כמעט בטוחה שדף נייר.. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מישהי מושלמת שיש לה הכול בחיים כל מה שהיא רוצה, היא טובה בלימודים ויפה.. וחכמה והיא מאושרת!! והיא בת 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? הכלי עבודה של אבא שלי.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא ממ לא.. כי ככה 69. האם אתה בעד אונס דובים? דובים מפרווה לא אמיתיים כן! 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? דובים! חח סתם.. לא מוגדר 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? הייתי חולה לפני שבוע בשפעת.. דלקת גרון 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כדי שלא יזהו אותו מתי שהוא לא מביא לך מה שרצית!! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא ולא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? השפן של פלייבוי.. כי דובוני אכפת לי ובקבוק קולה זה ממכר!! 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ע-ר-ב-י-ת 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אהרוג את מי שכתב את השאלון הזה 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אני בת.. לא יצמח לי זקן 78. על מה תקבל פרס נובל? על... לא יודעת 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? שזה.. (אני מבריזה קבוע משיעור מדעים..) חח סתם 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? דיפסי!! איי.. הוא כזה כוסון 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי!! ובמקום השני המחשב 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? הופעתי בטקס יום המשפחה ושרתי.. חח אדוה 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? אממ.. ענבר ואופיר 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? לא בא לי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? הנורמאליים 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה אתה שואל אותי?? תשאל אותו!! (חח..לא מצחיק) 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? לא כדאי לאכול שפנים גם כשהם לא דרוסים 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? שפנים דרוסים 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי לדרוס שפנים דרוסים 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שפנים דרוסים 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? אתה שפן דרוס!! 92. מה חי בעליית הגג? דפן דרוס 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? דפנים דרוסים חוזרים לחיות 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? כמספר השפנים הדרוסים 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? דורס שפן 96. למה מגלחים כבשים? כדי שלא יראו כמו שפנים דרוסים 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? תרקוד עם שפן דרוס 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. "כאילו שיואוו מה נדבקת לשפן דרוס כאילו הוא מזה חמוד בורוד!" 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי הוא רצה להרוס לי ת'חיים!!!!

*הערה* חשוב...

את ה: "לקרוא במבטא ספרדי-פקאצי" צריך לקרוא במבטא לואיסנה לופיטו!!!! רק עכשיושמתי לב לזה..... חחח

A d i 1 3

New member
!~~!~!~!~מיי תשובות~!~!~!~~!

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? קודם שיגיע אח"כ נחליט... 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? ו... 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? הכל... וכמה שיותר יותר טוף 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 20, 30, 40, 3429058... 5. באיזה צבע הפוני שלך? ספר לי גם אני רוצה לדעת... 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מיאו 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? לא יודעת איך קוראים לו 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? סבבה... בהצלחה... בשעה טובה ומוצלחת... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שוקו, אננס, קולה או אלכוהול... 11. האם יצא לך לשבור קיר? עדיין לא 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני יודעת לקרוא אנגליתתתתתת~!!!D: 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק-לבן... 14. יש לך כרטיס תלמיד? מה זה? חחח... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא שידוע לי 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוק 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? יוסי הכוסון 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיאו 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? ררררר שימותו הדורסים~!!! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? את שולה הפרה הקופצנית 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). ממתי יש לי גלימה?! 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? אהההה.. בום! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי חנה הנמלה איימה עליהם שאם הם ישחקו הם ייקבלו מכות בטוסיק... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם לא חרגולים... 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 0 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? כןן... חחח! 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? רמי וייץ.. (מי זה?!) 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? ביסקוויט 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? בבית שלי.. כובע עף לגובה. 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "יש לך גולה בנחיר?" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עדי 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? שכל.... ככה! 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? ממממ... יאמי! 34. מה היה הספר האחרון שקראת? נערת החלום האמריקני 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? לא 36. האם אתה חבר בכת השטן? עדיין לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? קקי של פרה 38. האם אתה אלוהים? לא יודעת 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? כן 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? תה הוא משקה אקזוטי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה.....! 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא... 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא... 44. האם ננשכת ע"י עז? אמממ... לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? כחול עמוק 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? אני מודה מודה מודהה..... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? כן 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? כע 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? בר! 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? מנתחת ספספלים! 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? אמא שליי... 54. על מה אתה חושב כרגע? על איך אני עורכת את השירים של אבריל לעזאזל<!?!? 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? 2 סטירות ולזרוק! 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? אח שלי הקטן 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? מחייכת אליו וממשיכה ללכת..! 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? משהו מגעיל 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני לא :) 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? בריטני ספירס 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? לא כדאי לדעת 62. מה עושה לך את זה? עיניים, שפתיים, הומור! 63. מה זה היפי? סוג של היפופוטם? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? כע.. לאלוהים, לאמא, לאבא שהביאני עד הלום... ולאח שלי הקטן שמרביץ לי כל חיי.. 65. מה היית בגלגול הקודם? פרה 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? ציפור... כי שתיתי רדבול! 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אני! 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא, ככה 69. האם אתה בעד אונס דובים? לאא! 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שוקולדדדדדדד 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? אממ לא זוכרת 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא בעצם בת! והוא לא מלצליח לגדל זקן ושפם! זתומרת, היא! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? מה זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? השפן של פלייבוי 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ערבית 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ייקטוף פרח מוגן! D: 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? ייגדל אותו, יאכיל אותו, וייטפל בו במסירות! 78. על מה תקבל פרס נובל? על השירה שלי 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? קודם כל נדע מה זה... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? טינקי ויינקי אבל אני עדיין בהכחשה שהוא הומו! 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? מיי חדר אנד דה סלון 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? שראיתי פרק של "דרגון בול Z" 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? שנתפס לי התחת........ 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? כפרה 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? הכינה נחמה !!! 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי לא היה בא למורה למתמטיקה 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי הם שפנים! 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? אותך... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי שהמורה תראה כמה מפגרים אנחנו שאנחנו מקשיבים לה...... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שוקו, אננס, קולה או אלכוהול 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? "שלום עץ, אני קקי מטומטם" 92. מה חי בעליית הגג? האבק 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? לא דעת אבל מה שבטוח לא בערוץ הילדים 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? לא ספרתי :p 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? מדקלמת את המונולוג "להיות או לא להיות" ולוחצת 96. למה מגלחים כבשים? כדי שיהיה לי מה ללבוש 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? סבבה... 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. הייוש מאמייי! מה קורה יפיופה שלייי??? 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי נאבד לו המוח!

shirel 1211

New member
תשובותתתתתת

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ירוץ ברחוב
2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מפני ש...
3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? לבן עם תוספות
4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? הרבה.... חחח
5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני
6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? טזזזזז
7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? "פינוקיו", "אני הוא זורו"
8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? ילדותי... חחח
9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? ריץ'-רץ'
10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? אני בת, אין לי בעייה
11. האם יצא לך לשבור קיר? לא
12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? שלכל מה שאני אומרת מאמינים (לא שאני משקרת)
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? שקיות נייר 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? מה
17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפ-הופ
18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? עזוב אותי....חחח 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? אנשים שאין להם רגשות
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? מה זאת אומרת
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה).
22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? את מי זה מעניין
23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי גנבתי להם את הכדור
24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי אין מחלה כזו
25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 4, בכל הצבעים
26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא ואני גם לא רוצה ללכת... חחח 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מישהו קרוב לי ופלאפון
28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? בית בהרצליה פיתוח
29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? הייתי רוצה לחיות באילת...חחח חם שם ואני אוהבת את העיר הזו! יכול להיות שגם בהרצליה
30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? אממ... אני לא רוצה לחשוב על זה...
31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? "ארץ הכיף" 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הייתי רוצה שיהיה לי יותר ביטחון, יש לי ביטחון, אבל לא מספיק... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? "אח, אתה מכאיב לי"
34. מה היה הספר האחרון שקראת? "רגעי האור" 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? מה? 36. האם אתה חבר בכת השטן? מה? 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? בלונים חחח
38. האם אתה אלוהים? לא 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? --- 41. מה המסטיק האהוב עלייך? כל מסטיק
42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא 44. האם ננשכת ע"י עז? לא 45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא שלי... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? תכלת 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? "תודה לכל מי שעזר לי" 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? למה לי
49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? אני מקווה 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? השכנה שלי 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? שחקנית 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? מים
54. על מה אתה חושב כרגע? על התשובות לשאלות 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? --- 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? --- 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? ממשיכה ללכת 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? משהו מגעיל 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אהיה נסיכת פופ... חחח אני אעזור לאנשים ואהיה מתוקה 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? --- 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? רגיל (לפעמים קצת פרוע) 62. מה עושה לך את זה? כל דבר כיפי 63. מה זה היפי? --- 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? --- 65. מה היית בגלגול הקודם? לא רוצה לדעת 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? לא רוצה לדעת 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? --- 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? --- 69. האם אתה בעד אונס דובים? חס וחלילה
70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? קוסקוס, על-האש, פיצה, גלידה 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? הפעם האחרונה שהייתי חולה הייתה לפני שבועיים, הייתה לי שפעת 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי הוא קירח 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? --- 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? "חגיגה ישראילת"- שעור מעפן עם המנהלת... 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אני אלך לשם 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אגזור אותו 78. על מה תקבל פרס נובל? לא משנה על מה, העיקר שאני אקבל 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? --- 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? חחחח לה-לה 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? חטפתי כאפה במשחק...
83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? הכאפה ^
84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? "נו, בואי כבר
" 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אנשים טובים 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? --- תשאל את המורה למתמטיקה 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? --- 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? חזיר... 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי לענות אותנו 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? --- 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? --- 92. מה חי בעליית הגג? ---- 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? "שש עם אושרת קוטלר" חחח סתם... אולי "הברבור" 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 1 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? מבקשת ממישהו שילחץ 96. למה מגלחים כבשים? כדי לשים את הצמר בתור זקן של סבא קלאוס 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? בכיף, רק תלמד אותי את הצעדים
98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. --- 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כדי לקפוץ בין העצים

the blak angel

New member
חחחחחח תשובות ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

1.מה ייעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? - יישתלט על העולם 2.מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? - חחחחח לאדעת 3.איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? - פסק זמן ((יאמממממי)) 4.כמה שעות אתה יכול לישון רצוף? - כמה שיותר... 5.באיזה צבע הפוני שלך? - מתי אמרתי שיש לי פוני?! 6.אם היית זבוב איזה קולות היית עושה? - מוווווו מוווווו 7.איזה צלצול יש לך בפלאפון? - obsesion 8.מה היחס שלך לתחתונים עם לבבות? - קיטשי ביותר 9.נעלי ספורט עם שרוכים,סקוצ'ים או ריץ' רץ'? שרוכים... 10.מה ייגרום לך ללבוש גופייה ורודה? - 200 ש"ח 11.האם יצא לך לשבור קיר? - חחחח עוד לא 12.מהם הכוחות העל טיבעיים שלך? - קריאת מחשבות,עייני אש,והזזת דברים עם העיניים!!!!! (זה לא מרשים אתכם? )ברור שזה מרשים אתכם...! 13.בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? - פלסטיק לבן 14.יש לך כרטיס תלמיד? - לא...מזה כרטטיס תלמידד?!? 15.יש לך כרטיס חבר מועדון? - לאאאאאאאא 16.–לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? - אדוםםםםם 17.אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד איך היו קוראים לו? - שמוליק 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? - מיצי 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים? - שיישרף מי שעושה את זה...
20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? - ב...ספושש או באיילת...חחחחחחח 21. באיזה צבע הגלימה שלך? - חחחחחח שאלה מטומטמת... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? - הוא מת? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? - תשאל אותם לא אותי... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? - לאדעת...חחחחחחח 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? - 6...חחחחחח 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? - בטח כל הזמן 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? - מוזיקה..ו...את הכלבה שלי 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? - הדבר הראשון שהייתי קונה זה...שכל חדש בשבילך! מאיפה הוצאת את השאלות האלה???? 29.איפה היית רוצה לחיות, ולמה? - ב...הוואי...סתלבט כל הזמן 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? - אמממ אולי שאני מטומטמת ואיך נכנסת לי גולה לנחיר? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? - עולם השוקולד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? - את ה _ _ _ _ _ וככה 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? - מיייייייאו חתולה 34. מה היה הספר האחרון שקראת? - מעשה בחמישה בלונים...בכיתה א' 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? - בטח...בכת השטןןןןןן 36. האם אתה חבר בכת השטן? - וואלה איזה חכם אתה איך עלית עלייי?! 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? - נשיקה 38. האם אתה אלוהים? - לאאאאאא... אני השטן 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? - בטח... תכירו : {שמש} ו... (ירין) פיצולי האישיותת שלי... 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? לאדעת 41. מה המסטיק האהוב עלייך? בזוקה... 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? - אפשר להטריד מינית בטלפון? 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? - ואם כן מזה מעניין אותכם?! 44. האם ננשכת ע"י עז? - כןןןןןןןןן חחחחחחח בטיול בגליל 45. מה מעיר אותך בבוקר? - 80 שעונים מעוררים 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? - כחול 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? ברוך שפטרנו 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? - לא תודה 49. כמה כריות יש לך על המיטה? - רגע אני סופרת...5 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? - 99 ליתר דיוק 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? - מקק שחור 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? - אתה באמת חושב שאני זוכרת? 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? - פסנתר 54. על מה אתה חושב כרגע? - עד כמה אתה מטומטמם וחולה נפשית 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פאקצה? לדפוק לה סטירה 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? מי שייצבוט אותי בתחת יימצא את עצמו בגיהנום אחרי שהוא נרצח באכזריות... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? - ממשיכה ללכת מה אני יירק כמו איזה מפגרתתתת.?????? 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?-תנסה ותראה 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני לא נסיכה אז אין מה להוכיח 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? - מזה נודיסטים??? 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? - עדיף שלא תדע 62. מה עושה לך את זה? - חחחחחח לאדעת...תשאל אותי את זה בעוד כמה שנים 63. מה זה היפי? - אין לי איך להגדיר את זה 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? - לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא 65. מה היית בגלגול הקודם? - נמרה באפריקה 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? - נמרה באפריקה 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? בלוני יומולדת מכיתה ה' 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? - אני השטן,לא? 69. האם אתה בעד אונס דובים? - אתה אשכרה חולה נפש 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? - היום...חולת אהבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? - כי הוא זקן ונשר לו השיער 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? - אם תסביר לי מזה סטוקר אני ייענה לך בכיףףף 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? - קוקה קולה...כל השאר שטויות 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? - ערבושקה 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? - יירצח אותך 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? - לא ייצמח 78. על מה תקבל פרס נובל? - על יופי טבעי...חחחחח סתם 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? - תזכיר לי מזה... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? - רגע אני ייחשוב... דינקי וונקי,דיפסי,ללה,פול... החלטתי ש...ללה הכי סקסית 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? - אזור טלויזיה 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? - לא מתכוונת לומר לך 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? - חברה שלי חזרה לחו"ל 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? - ידיים על היריכיים 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? - אני... זה לא היה ברור? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? - אין לי מושג 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? - למה כן כדאי?????????? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? - חצילים 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? - חחחחחחחחח לאדעת 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? - מיליון ש"ח מזומןןןן 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? - אולי... תנסה ותראה? 92. מה חי בעליית הגג? - רוחות רפאים 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? - פרוייקט y2 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? - 37850,000000 זוגות 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? - לוחץ עליו 96. למה מגלחים כבשים? - לאדעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? - בא לי להעיף לך לטמה 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. - שיואו וורוד כאילו זה ממש הצבע שלי 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? - מי זה ג'ורג'??????? חחחחחחח לירן יא שרוט מזה השאלות האלה?!!!!

מאיה 2

New member
שלי!!!

1.מה ייעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? - ילך לשופינג... 2.מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? - אז... 3.איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב?- מריר.. 4.כמה שעות אתה יכול לישון רצוף? - 15.. 5.באיזה צבע הפוני שלך? - ממתי יש לי כבר פוני? 6.אם היית זבוב איזה קולות היית עושה? - מיאו חתולה... 7.איזה צלצול יש לך בפלאפון? - תזיזי ת'ישבן.. 8.מה היחס שלך לתחתונים עם לבבות? - תינוקי ביותר! 9.נעלי ספורט עם שרוכים,סקוצ'ים או ריץ' רץ'? שרוכים... 10.מה ייגרום לך ללבוש גופייה ורודה? - 1000 דולר.! 11.האם יצא לך לשבור קיר? - למה לי לשבור? 12.מהם הכוחות העל טיבעיים שלך? - קריאת מחשבות. 13.בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? - פלסטיק לבן. 14.יש לך כרטיס תלמיד? - לא 15.יש לך כרטיס חבר מועדון? - לאא 16.–לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? - אדום 17.אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד איך היו קוראים לו?-פופי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? - מיאו חתולה 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים? - כלב מי שעושה את זה! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? - בליהי. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? - ממתי יש לי גלימה? 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? -מת! 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? - מה אתה שואל אותי 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? - מה זה השאלות האלה? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? - 4... 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? - לאא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? - את המחשב .. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? -קונה לי וילה.. 29.איפה היית רוצה לחיות, ולמה? - ב...הוואי...הנוף שם מישגע..! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? - אני יודעת שזה קצת סתום אבל נכנס לי גולה לנחיר. 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? - לא יודעת 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? - כלום! 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? - מי מלטף ספר? 34. מה היה הספר האחרון שקראת? - לראות בעניים עצומות. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? - לא 36. האם אתה חבר בכת השטן? - לא 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? - לב+נשיקה 38. האם אתה אלוהים? - כן.!!! 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? - אממממ..כן ....לא...כן!!!!!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? מאיפה לי? 41. מה המסטיק האהוב עלייך? דובדבן. 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? - לא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? - לא 44. האם ננשכת ע"י עז? - לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא 45. מה מעיר אותך בבוקר? -הפאלפון שלי.. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? - תכלת. 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? הב הב... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? - לא. 49. כמה כריות יש לך על המיטה? -2... 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? - גם לספור אתה לא יודע? 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? - מכונית.. 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? - עורכת דין.. 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? - כדור... 54.על מה אתה חושב כרגע?-על.. מה אני חושבת כרגע! 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פאקצה? לתת לה סטירה! 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? חסר למישהו שיצבוט אותי במיוחד שם... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? - ממשיכה ללכת 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח?-מאיפה לי? 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית?כשאני אהיה אתם כבר תדעו.. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? - את הראל סקעת ..! 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? - כדי לא לחשוב על זה.. 62. מה עושה לך את זה? - אמממ לא יודעת..! 63. מה זה היפי? -עזוב אותי באמא ש'ך. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? - לאא 65. מה היית בגלגול הקודם? - מלאך... 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? - מלאך... 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אצטרובל צבוע... מכיתה ב'.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? - לא אני מלאך.. 69. האם אתה בעד אונס דובים? - חחחחח....אתה חולה נפש.. 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? -לפני שבוע חולת אהבה!!!! 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? - כי...כי.. מאיפה לי? 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? -סורי אני לא יודעת מה זה 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? - קוקה קולה... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? - חשבון 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? - ירצח את המורה לחשבון שלי. 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? - לא יצמח 78. על מה תקבל פרס נובל? - על פטירת נערים מסמים...? 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? - לא... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? - דיפסי..ללה..פו..דינקי ווינקי.. אני חושבת שדיפסי הכי סקסי... 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? -אזור המחשב.. 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? -נפלו לי המכנסיים.. 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? - שאני לא יודעת מה לרשום בשאלה הזוו... 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? -לא זוכרת 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? - אני... 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? - למה שזה לא יתחלק? גם חשבון אתה לא יודע..? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? - בעעע.. כי זה דוחהה 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? - חזיר.. 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? - כדי שהמורה תראה איך אנחנו סובלים.. 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? - שהראל מויאל יתן לי נשיקה. 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? - יש לך סיגריה? 92. מה חי בעליית הגג? - אתה.. 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? - ארץ נהדרת! 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? - 2... 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? - לוחצת עליו 96. למה מגלחים כבשים? - שהיו סקסים... 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? - מי יודע לרקוד טנגו? 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. - היי מתוקה נשמה כפרות עניים נשמה חולה עלייך... 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? - שילך מה איכפת לי ומאיפה לי לדעת.

אניני

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? ממממממ... לא זוכרת... 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? כיאלו נחשב? 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? הכל :) 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? הרבה... 15 + 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? זזזזזזז [?] 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? אין לי פלא :( 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חחחחחח חמודים 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? כל דבר.. 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אין... 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן 14. יש לך כרטיס תלמיד? שזה? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא.. 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מה עבר על מה שעשה את השאלון?! 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? :'( 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? אני!! 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לי גלימה [!] 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מוות!!!- שמחה לתלמידים. 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? מי אמר שלא? 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? מי אמר שלא? 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 7 אני חולה על מרקרים!!! 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מחשב.. 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? מחשב נייד 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? באילת כי חם תמיד 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? חחחחח לודעת 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם דמיוני חח 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? משקל 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? מה?! 34. מה היה הספר האחרון שקראת? "יפה לך ככה שאת צוחקת" ספר מהמם!! 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? \ 36. האם אתה חבר בכת השטן? \ 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? תמונה שלי :) 38. האם אתה אלוהים? \ 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא!!! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? \ 41. מה המסטיק האהוב עלייך? ג'וסי פרוט החדש הזה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא!! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא!! 44. האם ננשכת ע"י עז? לא!! 45. מה מעיר אותך בבוקר? צעקות 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? חכול [?] 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?\ 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? כן!! 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2-3 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? נראה לי 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? \ 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? גננת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? לא זוכרת 54. על מה אתה חושב כרגע? שעומד ליפול לי משו על הראש 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לא יצא לי 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? לא קרה לי 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? נוגעת בזהב 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? ארוחה [?] 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? לישון על עדשה? 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? לא יודעת.. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? אריה 62. מה עושה לך את זה? 63. מה זה היפי? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? 65. מה היית בגלגול הקודם? ילדה [?] 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? ילדה [?] 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? המחשב ווינדווס 98 ובלי אינטרנט 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא 69. האם אתה בעד אונס דובים? 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? שוקולד 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? בבוקר התחילה לי דלקת גרום אבל זהו עבר :) 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? \ 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה, היסטוריה, אנגלית, מדעים 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? ילך לבקר מישו :) 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? יגלח 78. על מה תקבל פרס נובל? לא יקבל 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? סלון 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכרת 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? השאלון הזה!! 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? את רואה!! 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? לא יודעת 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? למה לא? 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? גוקים? 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? באמת למה? 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שום דבר 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? יש לך שיער ליפה 92. מה חי בעליית הגג? עכבר 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? התחרות ריקודים הזאת ב-MTV 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 0 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? לוחצת 96. למה מגלחים כבשים? \ 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? עזבו למי יש כוח?! 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. *+* !7!ד W!ל6 *+* 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? ומי זה גורג?

twiti2

New member
איזה שאלות

יש לך שאלות ממש נחמדות אבל אין לי כוח לענות עליהם

שלי בקשה כנסו...

1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? יילך למקדונלדס 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? אני את המבחן שלי בהבעה כבר עשיתי אז עזוב אותי ממילות קישור! 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? כול שוקולד בעולם!!!!!!! 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 10 ימים שלמים פחחח לוידעת הרי אני ישנה מאיפה לי לדעת? 5. באיזה צבע הפוני שלך? הפוני שאין לי הוא וורדרד עם נקודות צבעוניות! 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזזזזזזזז 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? המוזיקה של הפנתר הוורוד... 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? חמדמד 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים!!! 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? 100000000000000000 דולר... 11. האם יצא לך לשבור קיר? אממממ לא! אבל יצא לי לשבור יד בגלל שנתקעתי בקיר... 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לעוף,להלחם ברשע,וראיית רנטגן! 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן! 14. יש לך כרטיס תלמיד? מזה בידיוק? 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן של סופרסל!! חחחח לא סתם בטח שיש!!! של היינץ(איך שלא כותבים אתזה..), של TNT ולא זוכרת מה אתה רוצה ממני???? 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? אדום (הפועלללל) 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? פופי 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי?חתלתול 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? חארות מי שדורס אותם!!!!!!!!!! 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? את התחת שלי! מאיפה לי לדעת? במילא לא הייתי כותבת ספר.. 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אין לי... 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת בעזרת השם!!!???? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי הם לא אוהבים משחקי כדור 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי זו מסורת שאסור להם... 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר?0 עגול 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? בטחו! שלא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? את הבית שלי את המשפחה שלי את החברים שלי ואת כול העולם!! 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? אני לא סנובית! אבל בגדים... 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? איפה שאני חיה עכשיו בת"א כי אני אוהבת לגור שמה! 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? איזה גולה יפה! 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? עולם נועה!! (אני היא נועה חח) 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הכול כי אני מכוערת..! 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? גררררררררררר 34. מה היה הספר האחרון שקראת? לא זוכרת זה היה ממזמן.. 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? מזה כת? 36. האם אתה חבר בכת השטן? אמממ בואו נחשוב.. לא! 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? פרצוף! אני מתה על זה.. 38. האם אתה אלוהים? לרוב ההפתעה לא... 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא! כן! לא! כן! 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי הוא החליט שבא לו.. 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אובה בובה 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לא! 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לא! 44. האם ננשכת ע"י עז? לא.. אבל אלפקה ירקה עליי. נחשב? 45. מה מעיר אותך בבוקר? כלום... אני קמה חצי שעה לפני תחילת הלימודים.. 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? ורוד.. חחח כחול כחול!! 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה?היה כיף לחיות 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? כהההההההה 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 2 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? לפני שאני אגיע להתמוטטות עצבים? לא! 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? חננה בשם אמיר... 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? זמרמרת 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? מה לא? 54. על מה אתה חושב כרגע? על מה שאני חושבת כרגע... 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לירוק עליה 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? ילד בשם יונתן... היום בבצפר.. בעעע 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? זזה הצידה כדי לתת לו מקום לעבור.. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? אחלה של ארוחה! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? למה לי לעשות את זה? אני גאה להיות פשוטת עם.. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? נודיסט.. 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? אחלה בחלה 62. מה עושה לך את זה? אממממממ שחבר שלי כותב לי שיר או קונה לי משו... 63. מה זה היפי? אתה? חחח ידיד שלי הוא מזה היפי.. 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? אממ לא! 65. מה היית בגלגול הקודם? לא יודעת... 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? לא יודעת!!! 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אחותי 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה?לא.. 69. האם אתה בעד אונס דובים? לא חארם לי עליהם 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? המבורגר 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? לפני שבוע בדלקת גרון 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי יש לו נשירת שיער 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? מזה סטוקר? חח 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? באמת שאין לי מושג... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? הכול! 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אהרוג מישו 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אוריד אותו 78. על מה תקבל פרס נובל? על יופי.. חחח על לוידעת בעצם... 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לצערי לא 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? כולם שמה סקסיים ברמות מטורפות ארגגג 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? סלון 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכרת 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון?ילד אחד עצבן אותי.. 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? ווד אבר 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? הזברות 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה אתה מברבר לי ת'שכל? 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי הם מורעלים 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? אותך 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? ככה 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? אם אני לא אגמור את השאלון הזה זה מה שיקרה לי! 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? מה נשמע אח שלי? 92. מה חי בעליית הגג? שאני אדע אני ואדיע לך 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? הופ קטנטנים 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? 100000000000 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? אותי עשירה 96. למה מגלחים כבשים? כי ככה! 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? בא לי מנגו.. 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. ממצב מאמי? טס הייתי בקניון טס והיה מזה פצצות אני חייבת ללכת פשוט טס מלא בנים טס מחכים לי.. 99. למה ג'ורג' הלך לפארק??כי הוא היה צריך להשתין.. ישששששששש גמרתי יהווווווווווו

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif אולי יהייה לי סבלנות לגמור ו

אולי לא... 1. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? אין לי שמץ... אולי הוא ילך לחפש לו בת זוג ליום האהבה?? 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? מילת קישור? בעע אין לי מועדפת.. 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד פרה של עלית... 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 12... לא יותר... 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי פוני... לייק דהההה 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? בזזזזזזז.... בזזזזז.... 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? בעע לא זוכרת... יש לי חרא של פלאפון... 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? נייס... 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? סקוטצ'ים... הכי נוח... 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? שום דבר... גופייה ורודה?? אממ... זה לא שזה איזה משו חריג... זה יפה... אני בקייץ הרבה עם ורוד... 11. האם יצא לך לשבור קיר? לשבור קיר?? אממ... לא! 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? אני חוזה את העתיד...
13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? פלסטיק לבן... 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא... 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? לא... 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? "נמנעת" 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו.... 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? אוקייי.....
19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? אני יכולה להתאבד אם אני רואה כלב דרוס... 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? את עצמי...
21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). כתוםםםם 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת, לא? 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי ברגע שהם ייפלו האדמה תרעד ויהייה אסון טבע... בעע חירבשתי... 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי הם כלבים... דההה 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? מי סופר? נדמה לי חמש... 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? חס וחסההההה אבל אל תדאגו, במצבי זה עוד ייקרה... 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? מערכת סטריאו... 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? פלאפון חדש... 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? באמריקה כי יש שם פול חנויות בגדים, נעליים וכו' וכו'... 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? "איכססססס" 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? אין לי שמץ 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? את זה שאני קנאית וקרצייה... אל תשאלו למה... 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? ספרים עושים קולות??
34. מה היה הספר האחרון שקראת? אורי... ואני עוד קוראת אותו... 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? חחחחחחח נראה לכם?? 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא עניינכם... *נמנעת* 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? i love you!!!! 38. האם אתה אלוהים? ברור... 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? ברורררר 40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ככה זה...
41. מה המסטיק האהוב עלייך? מגנו אפרסק 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? חס וחסהההההה 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? ברוך השם לא... 44. האם ננשכת ע"י עז? כמה פעמים...
45. מה מעיר אותך בבוקר? אמא... 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? השמיים? ורוד... 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? זה ממש לא עניינכם... 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? לא... לא רוצה להיות דבע... 49. כמה כריות יש לך על המיטה? *נמנעת* 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? במצבי כן... 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? איטי... מכוער... 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? כשהייתי קטנה רציתי להיות גננת אבל עכשיו אני בחיים אבל בחיים לא אהייה גננת... 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? כדור... 54. על מה אתה חושב כרגע? עזבו... 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לא יודעת... 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? בתחת?? חחחחחחחח לא צבטו אותי בתחת אף פעם... זת'ומרת אני חושבת... 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקת... דהה... לא סתם.. אני לא מאמינה באמונות תפלות.. 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? בעע לא יודעת... 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? מישהו אמר שאני נסיכה אמיתית?? לא סתם... חחח... אין לי שמץ... מי שלא מאמין- בעייתו... 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? מאיפה לי??? חחח איזה שאלה.. אגב... כשהייתי בקפריסין זה היה בערך ככה... 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? שיער אסוף עם שוונצים פה ושם... 62. מה עושה לך את זה? בלונדיני עם עיניים כחולות... רצוי גם שיהייה לו קוביות בבטן... 63. מה זה היפי? כמו פנקיסט, לא? 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? לא... 65. מה היית בגלגול הקודם? מאיפה לי? 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מה זו השאלה הזו?? מאיפה אני יודעת?? יש לי עוד חיים ארוכים... 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? אין לידברים מוזרים בחדר... אני ילדה נורמלית לחלוטין... 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לפעמים אני יכולה להיות רשעית... מאוד מאוד מאוד רשעית... 69. האם אתה בעד אונס דובים? חחח לא... 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? פסטה... 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? שפעת... לפני שלושה שבועות בערך... 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כי ככה זה...
73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? בקבוק קולה... 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? מתמטיקה...כמובןןןן 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אני?? לכלא??? בחיים לא! 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? בחיים בחיים בחיים לאאאאאאא! 78. על מה תקבל פרס נובל? על הפרעה לציבור.. 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? לא... 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? אף אחד.. כולם מכוערים... 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי... 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? לא קרה לידבר מפדח בזמן האחרון! 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? לא זוכרת... 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? סתמי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? אני!!! איזה מפתיע נכון? 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? כי ככה זה... 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? כי זה דוחה... 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? דג... בעע 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כי ככה המורה רוצה... מורה שרלילה... 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שום דבר!!! 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? איזה כוסון... 92. מה חי בעליית הגג? עטלפים... ויונים... ו... לא יודעת... 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? אקזיט... 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? אין לי... הכל תואם... 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? בעע לא יודעת... מה זה השאלות הפיגוריסטיות האלה? 96. למה מגלחים כבשים? כי רוצים לענות אותם... 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? בכייף.. 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. פחחח אני רושמת משפטים שלמים בשמה פקאצית.... - %j* %!ה2ת ת'ע!5ם.... !הע!5ם %!ת* %!ה2... מכ5 ה25... 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי ככה בא לו... יש סיימתייייייי.... מה המשועמם שקרא את כל זה??

למעלה