נוהל POLL

Her Circulation

New member
נוהל POLL

אני מגיע מהבורד הרשמי של רדיוהד (איני משתמש בו יותר) בו היה מנהג קבוע לעשות משאלים. כותרת של משאל היא -POLL הרגישו חופשיים לעשות פולים בכל נושא שהוא. אני מחשיב את עצמי כליברלי ונותן יד חופשית למוחות מעוותים. נתחיל מהדבר שמאוד לא אהבתי בבורד של רדיוהד מכיוון שתמיד זכה ליותר תשובות מכל משאל חכם באמת שנכתב - מהיכן את\אתה בארץ, מינך וגילך? זו הפעם הראשונה והאחרונה שאעשה זאת. רק על מנת להכיר את הנפשות הפועלות. תודה. 21, רמת השרון

Lull

New member
טווווב

כבר עניתי איפהשהוא בפורום אבל.... אני בת 16 מחיפה.

Lull

New member
ouch Tommy ../images/Emo3.gif

I might look like 15 [or younger....] but yeah, I´m 16.

שלום!

אני שירן ואני בת 15 התחלתי להתעניין במוזיקה לא לפני הרבה זמן אז אני לא מבינה ומכירה הרבה שירים!! אני אוהבת את רדיוהד, מיוז, קולדפלי, טרויס ועוד... ו... זהו בי

Shibby!

New member
חחחחחחח

למרות שזה נשמע משהו שלקחו מפגישה של AA.. טל בת 18 אזור

truelovewaits

New member
ליברל אמיתי! ../images/Emo3.gif

תומי אתה סנילי, אם חשבת שניצן בת 15, זה אומר שחשבתי שאני בת 14?!?! נו טוב.. 15ת רמת-השרון

לא שמתי לב להודעה. חייב לענות.

אני ליאור, בן 18 מהקריות. את רדיוהד הכיר לי בן דוד שלי מזמן מזמן ומאז הם הלהקה האהובה עליי.

Her Circulation

New member
אתה נמצא בחברה טובה

ישנם הרבה מעריצי רדיוהד בחיפה האין כך ? היית בהופעות בארץ ? נעים לפגוש אותך ליאור תאכל לתת לי את האאי מייל שלך ? אני אוסף כתובות של מעריצים.

תודה

כמעט כל מי שאני מכיר אוהב את הלהקה. לא יודע לגבי "הערצה". אני שונא את המילה "הערצה". לא הייתי בשום הופעה, בגלל שאין לי כסף. אי מייל - [email protected] איי סי קיו - 131467730

Lull

New member
הממ

איפה אתה לומד ? אם אתה עדיין לומד.. או איפה למדת ?

Her Circulation

New member
ולא הראשון

גם אני מרמת השרון...וגם TRUELOVEWAITS היא מאותו המקום...לומדת באלון :)(

למעלה