נזקי גוף:

שרון א77

New member
נזקי גוף:

האם אפשר לתבוע את ביהמ"ש,בגין בעיות בריאותיות שנגרמו לי ?
מדובר על מחלה אוטואימונית,שנגרמה לי בגין לחץ ומתח לאורך כמה שנים, וזאת כתוצאה משיתוף פעולה של השופטת עם עו"ד שהתברר שהוא -נוכל (ידיד שלה,) אשר עמד מולה ורימה במצח נחושה את ביהמ"ש .
לאחר מכן,התברר לי שמכר נכסים אשר שייכים לי, בשווי של מעל ל- 10 מיליון ש"ח,כשהוא ביצע זאת בשיתוף עם עוד שופטת,שאותה רימה,ובחסותה גרף את כול הכספים לחשבונו ,כאשר הדיונים בביהמ"ש עוד נמשכו לאורך שנים ,,
בדיעבד התברר כי הרכוש נמכר מזמן והכסף נגנב ,והכול בידיעה ובשיתוף פעולה של שופטת ביהמ"ש,שהעדיפה להאמין רק לו .
כתוצאה מכך מצבי הבריאותי התדרדר ונגרם לי נזק בריאותי עצום כאשר אני מרותקת לבית ללא יכולת לצאת לעבוד ולהתפרנס .
לפי הגדרת הרופאים זוהי מחלה אוטואימונית בה הגוף מותקף והמערכת החיסונית קורסת כתוצאה של מצבי מתח ולחץ גבוהים.
(אשר יכלו להימנע לולא הייתה התנהלות צודקת והוגנת של שופטת ביהמ"ש.)
השאלה הנשאלת היא:
את מי עליי לתבוע בגין נזקי-הגוף שנגרמו לי ?

אודה לתשובתך,
ד. שרון .

תביעה כנגד שופט/בית המשפט

שרון שלום רב,
תודה על שאלתך,

אציין כי, הפורום במתכונתו לא יכול לתת מענה רחב לשאלותיך ומומלץ לפנות ולקבל ייעוץ משפטי פרטני.

באופן כללי מדינת ישראל מוגנת על פי חוק מתביעות אזרחיות כנגדה אלא אם כן מדובר, בין היתר, בפעולות מכוונות בחריגה מסמכות וברשלנות משמעותית אותן יש להוכיח.

לגופו של עניין, נראה שהגורם הרלוונטי לתביעה לשיטתך הוא המייצג "המזיק" שגרם לנזק ואף לשיטתך רימה את בית המשפט.

במסגרת תביעה זו תוכלי לנסות ולהוכיח כי מצבך הבריאותי קשור בקשר סיבתי למעשי המזיק ואף לתבוע בגין כל הפסדייך.

כמו כן, ככל ואינך מסוגלת לעבוד רצוי לבחון אפשרות להגשת תביעה לנכות כללית לקבלת גמלה חודשית עד אשר תוכלי לחזור למעגל העבודה.

מומלץ לבקר בפורום ביטוח לאומי של cוורנה לקבלת פרטים נוספים.

מקווה שהצלחתי לסייע, בהצלחה ובריאות איתנה,
עו"ד מייקל עידן

למעלה