נטע הבר תתארח מחר בתפוז

Ben LeVi 232

New member
שאלה

מה דעתך על השחקנים הצעירים? איזו חוויה זכורה לך במיוחד מימי הצילומים? תודה

חני 105

New member
צהריים טובים

שלום שמי חני ואני גרה בארה"ב ניו יורק רציתי רק להגיד לך שהסדרה "לחיי אהבה" רצה פה כבר די הרבה זמן ...(יש לנו פה ערוץ ישראלי) אני נורא נהנית לראות אותך משחקת וחושבת שיש לך כישרון מולד.
שיהיה בהצלחה בהמשך ומקווה לראות עוד סדרות פה בדמותך.
יום נפלא
חני ניויורק

שאלות

איך את מתחברת עם הדמות שלך? מה את אומרת על השחקנים הצעירים? הקשר בין טלי ואמא שלה מה את אומרת עליו?

shirel 1211

New member
שאלות לנטע הבר

1)אם היית יכולה להיות דמות אחרת, מי היית בוחרת להיות
2)תכונות הדמות שלך מזכירות לך את תכונותייך
3)מה התוכניות שלך לעתיד
4)איזה תכונות בולטות יש בך
5) מה אף אחד לא יודע עלייך והיית רוצה שיידע

שאלה...

היי נטע... עם מי את מעדיפה לשחק יותר? א.עם מבוגרים ב.עם בני נוער ד''א בבקשה,בבקשה,בבקשה תמסרי לי ד''ש (למיכל משערי תקוה) רועי בעלי אני מטורפת עליך

לנטע הבר ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תגידי, מה הרינגטון שלך
איך התקבלת לסדרה

ayeltush1

New member
שאלה לנטע הבר

את שחקנית מדהימה זה נכון ששיחקת בלגעת באושר וקראו לך שם אירית?

שאלות../images/Emo13.gif

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית מצוינת,צפיתי בלגעת באושר שהייתה הטלנובלה הראשונה בישראל-סדרה מדהימה! ועכשיו לשאלות
: איך היה לשחק עם שחקנים צעירים ממך? איך היה הקשר בינך ובין השחקנים הצעירים יותר? כמה זמן את כבר שחקנית? אם הייתה ניתנת לך האפשרות לשחק דמות אחרת במי היית בוחרת(אפילו דמויות יותר צעירות)? איך זה לשחק בסדרת נוער?

לנטע הבר המקסימה!!!

מה קורה נטע!!?!? רציתי להגיד לך שאת שחקנית מדהימה... והשאלות שלי אליך הם מה את מעדיפה לשחק בטלויזיה או בטיאתרון? וגם איפה שיחקת עוד בעבר? פליז תמסרי לי ד''ש.... לאב יו.... אדווה

toxic babe

New member
../images/Emo183.gifנ~ט~ע../images/Emo183.gif

שלום. את שחקנית מוכשרת, עשית בגרות בתאטרון כשהיית בתיכון? האם יש לך ילדים? ואיך את מבלה בחורף? מתכוונת לסוע לחרמון? =)

../images/Emo20.gifלנטע../images/Emo20.gif

יש לי כמה שאלות.... איך זה לשחק אמא שבהתחלה לא האבה את הבן שלה ו"פתאום" שרואה שהוא שווה משו אז פתאום היא אוהבת אותו..זה מין צביעות כזאת.... אני בטוחה שאת אמא הרבה יותר טובה ממה שאת בסדרה... את מזדהה איתה?? את חושבת שככה צריך לחנך את הילדים שלך?!?! או שאת חושבת שזה מגעיל וצבוע וזה מוריד לילד את הביטחון העצמי?!?! מה את חושבת על הדמות שלך בסדרה?? והאם את בקשר עם שאר השחקנים ?!?!

חחח אורקהההההה../images/Emo20.gif

תחברי לאיי סי...ותעני במסן! ולנטע הבר!!!תמסרי לי ד"ש קוראים לי נוי!

Sally Bowles

New member
נטע דחוף! מתגעגעת אליך+הפתעה../images/Emo140.gif

היי, זו מאור. אני מתארת לעצמי שאת מזהה. נטע, אני מתארת לעצמי שכשאת קוראת את ההודעה הזו אני באמצע שיעור ב"בית צבי". מצטערת, רציתי מאוד להגיע לאירוח, אבל זה לא התאפשר. לא נורא, אני אראה בשידור המוקלט כשאני אחזור. משהו שרציתי להגיד לך - נזכרתי אתמול באתר באינטרנט שבניתי לך פעם ופתאום הרגשתי צורך לבנות לך משהו חדש, יפה ומייצג. שונה בתוכן מהאתר הקודם. עשיתי את זה כי אני מרגישה שזה מגיע לך! פשוט מגיע לך! את מדהימה! ואני אוהבת אותך מאוד מאוד. הכתובת נשארה כמו שהיא www.netahaber.kef.li בינתיים האתר בבנייה. בקרוב אני אמשיך לעבוד עליו. ואל תדאגי (!!!) באמת שזו לא טרחה בשבילי, זה הרגשה כייפית להשקיע במישהי מדהימה כמוך! אוהבת ומתגעגעת אליך... מאוד מאוד מאוד... (אין לך מושג עד כמה) מַאוֹר

למעלה