נטע הבר תתארח מחר בתפוז

Sally Bowles

New member
זה דחוף! תקראו לנטע את ההודעה למעלה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... דרך אגב... וייז מיר, אני מרגישה שאני יכולה לענות פה לכולם על השאלות, אני יודעת הכל עליך... לא נורא, אני אשאיר לך את העבודה!

AdiDaS19

New member
יווו כרגע נפל לי האסימוןןןן

עם נטע הבר עכשיו תיהיה בתפוז אנשים יש מצב שיביאו את לימור.... יווו איזה אושר אני חייבת לשאול אותה מתי היא באה... אני אשאל אותה יום רביעי.... יוווו איזה כייףףףף ושאלה לנטע: עם איזה שחקן הכי נשארת בקשר אחרי הצילומים.... גם מבוגרים וגם מהילדים??

dandi22

New member
שאלה לנטע

קודם כל ראיתי אותך ב"לגעת באושר" ואני חושבת שאת שחקנית מצויינת. השאלה שלי היא איך הגעת לסדרה, ואיך היחסים שלך עם יגאל שדה (יורם)?

lynn14

New member
שאלה לנטע הבר

נטע מהם התוכניות שלך לעתיד ? האם להמשיך במשחק או לעזוב את התחום ? מה היה יותר כיף :לשחק את הרעה ב"לגעת באושר" או לשחק אמא ב"ראש גדול"? לין 14.

שאלההה

איך זה לשחק בחברת בני נוער? אם לא היית אמא של תומר מי היית? איך הגעת לסידרה?

שאלה...

נטע... אם הייתה לך אפשרות לבחור דמות של הורה בסידרה מי היית בוחרת? ולמה??

שאלות!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

הי נטע!!! יש כמה שאלות נתחיל 1:אם איזה דמות את הכי מיתחברית לא רק מבוגרים 2:יש עוד כמה תוכניות ששיחקת בהן? 3:אם איזה שחקנים את הכי בקשר? 4:אם הית יכולה לשחק דמות אחרת איזה היית בוחרת{מהילדים} 5: ואיזה דמות הית בוחרת לשחק מהמבורים פליזזזזזז נטע תישלחי לי ד"ש אני פשוט חולה עליך את משחקת ניפלא וגם בלגעת בעושר שיחק ניפלא באמת יאלה אוהבת ופיזזז תימסרי לי ד"ש {לאמילי מחדרה}

שאלה...

היי נטע! אם הייתה ניתנת לך זכות הבחירה,איזו דמות היית בוחרת לשחק (או שהיית נשארת עם אותה הדמות)? מנהלת,מנהלת בפועל,או אולי את ריקרדו..?
בהצלחה בהמשך !! דנדושית

אה..ועוד שאלה !

האם יש הבדל בין אמא של תומר ויונתן לבין היותך אמא במציאות?

שאלות לנטע הבר../images/Emo70.gif

1. מה את מעדיפה לשחק? תפקיד של ביץ? או בחורה טובה? דוגמא: הדמות ששיחקת ב"לגעת באושר" או התפקיד ב"ראש גדול" ? 2. אם מי הכי אהבת לשחק בסידרה "ראש גדול" ? 3. את בקשר אם השחקנים בסידרה? עם הילדים? תמסרי לי ד''ש קוראים לי אלמוג.

שאלות.....

היייייי........ מה קורהה??? את שחקנית מעולהה.... ויש לי כמה שאלות: 1. את נשואה?? 2. איפה את גרה?? 3. בת כמה את?? ראיתי את ההצגה על הזאת שהשתתפת בה על דיאטה ובריאות או משהו כזה... חחח אני לא זוכרת כי זה היה שנה שעברה... בפ"ת בביצפר ברנר..(הופעתם באמיר) זוכרת?? אמממ... עוד משהו.... אפשר ד"ש + נשיקה?? (לספיר)??? פליזזזזזזזז???????? טוב... מחכה לד"ש ונש*קה אוהפת המוני.... ספירוששששש.......

itamar0com

New member
לנטע הבר!!!

איך היה לשחק בלגעת באושר לעומת ראש גדול? מה דעתך על התפקיד שלך? מה את חושבת על התוכנית? איך היה לשחק בסדרת דרמה עם כל הצוות? ..ביי,איתמר... דרך אגב נטע ראיתי אותך בלגעת באושר את היית השחקנית הכי טובה שם

idodo cohen

New member
לנטע

רציתי להגיד לך בשם כל שכבת ח' בחטיבת הביניים בנשר שמאוד נהנינו כשבאת להופיע בהצגה (על הפרעות אכילה) אצלנו. אהה והייתי גם באלאדין.. חחח כל הכבוד, מופע מדהים. את בטח לא זוכרת.. אבל באחת ההופעות, בחיפה, כשירדת במדרגות לחדר האומנים בסוף השיר שלך עם צביקה הדר (לטיפה ושריף..), היה ילד עם מצלמת וידאו שצילם אותך ואת צביקה הדר (שנשאר לדבר איתנו קצת) יורדים. (אני הייתי עם המצלמת וידאו).

Koala Girl

New member
לנטע

דבר ראשון רציתי להגיד שאני חולה עליך
שאלות- כעשית אודישנים ללגעת באושר עשית לעוד תפקידים חוץ מאירית? מה את עושה היום? ומה התוכניות שלך לעתיד? עדי

לנטע.....

עם היה לך ילד כמו יונתן (אני מדבר על התקופה שחשבתם שהוא "טיפש") נה את היית עושה עם ילד כזה?.

LuLiLoPiLaTo1

New member
שאלות לנטע../images/Emo26.gif

קודם כל אני חייבת לומר שאני מאוד מאוד שמחה שאת משתתפת בסידרה ושאת מתארחת ב"תפוז" היום בגלל שמאז שהופעת ב"לגעת באושר" אני עוקבת אחרי דברים שאת משתתפת בהם ושמחה לקרוא/לשמוע ראיונות איתך
1. האם זה נכון שהיית תלמידה "חרשנית"? 2.האם תמיד רצית להיות שחקנית? אם לא,באיזה גיל גילית שאת אוהבת לשחק ושאת רוצה ללמוד משחק באופן מקצועי?(ואם באמת למדת משחק) 3. עם מי את מעדיפה לשחק עם מבוגרים או עם ילדים?שניהם? למה? 4. מול איזה קהל את מעדיפה להופיע?ילדים או מבוגרים? ולמה? 5.את מעדיפה לשחק ב-טלוויזיה/תיאטרון? 6.באיזה ז'אנר טלוויזיוני את מעדיפה להופיע? 7.האם תרשי לבת שלך להיות שחקנית? 8.איזו דמות היית רוצה לשחק ולא יצא לך? 9.האם יש שחקנים ששיחקו לצדך ואת עדיין שומרת איתם על קשר? 10.איך המשפחה שלך בעיקר הילדה שלך מגיבה כשרואים אותך בטלוויזיה? איך את מגיבה? את ביקורתית כלפי המשחק שלך? זה מוזר לראות את עצמך בטלווזייה? למשל בפרסומות שחוזרות על עצמן אם תוכלי למסור לי ד"ש אני אשמח
מענבר!

למעלה