נטע הבר תתארח מחר בתפוז

dviridit

New member
לנטע המקסימה

האם בתור ילדה ידעת שאת רוצה לככב בסדרות טלוויזיה? איך ומתי כל זה התחיל? התחלת לשחק בטלנובלה וכעת את משחקת בסדרת נוער קומית. האם צפויות תפניות והפתעות נוספות בקרירה שלך כמו סרטי קולנוע, הנחייה או דברים אחרים מסוג זה? בהצלחה לך בכל מה שתעשי בהמשך! בתודה עדית

שאלות ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

1. האם שיחקת בעבר בלגעת באושר את אישתו המרשעת של נדב? 2. איך היה לעבוד עם אדם (ששיחק את בנך) ורועי (ששיחק את החבר הכי טוב שלו)? 3. איך היה בצילומים בסידרה? האם יש סצינה מיוחדת שזכורה לך? ואם את יכולה בבקשה בבקשה למסור לי ד"ש !!! ולהגשים לי חלום !!! פליזזיייי

°°NaTaLi°°

New member
שאלות

1. איך היה לשחק בסידרה ילדים? 2. באיזה גיל התחלת לשחק בפעם הראשונה? ובמה? 3. עם איזה שחקן הסתדרת הכי טוב? בראש גדול? 4. מה התאריך לידה שלך?

neta1302

New member
נטוש!!!את פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה!!!

נטע מה המצב?זאת נטע-לי. למרות שנפגשנו ביום שישי....מאד רציתי לראות את האירוח שלך...אבל יש לי תור לרופא שלצערי הרב לא הצלחתי לדחות... אז רק רציתי למסור לך שאני אוהבת אותך המון המון המון.... ואני מאד מודה לך על כך שאת בן אדם כל כך מקסים...תישארי כזאת תמיד!!! love you,neta-lee
you are always my

sisty

New member
../images/Emo41.gifשאלה לנטע../images/Emo41.gif

איזה חוייה זכורה לך הכי מתקופת 'לגעת באושר'

0xxx0

New member
../images/Emo92.gifשאלות חשובות לנטע הבר:

קודם כל את מתאימה מאוד לתפקיד. 1) איך היה לשחק עם יונתן (תם גל) ? 2) איזה פרק או סצנה הכי אהבת בסדרה ? 3) הצילומים נשמכים גם היום ? תודה !!!!!!!!!!!!1

מאיההה1

New member
שאלה

נטע, מתי התחלת לעסוק בתחום המשחק? אילו עוד תפקידים היו לך? יש איזושהי חוויה שזכורה לך במיוחד מסט הצילומים? ו...את יכולה בבקשה למסור ד"ש למאיה?. נ.ב. אני חולה עלייך:]

שאלה

מה השמות של הילדים שלך?וכמה הם? ובקש תמסרי לי ד"ש אני מתה עלייך!

למעלה