נמממ מישהו חוץ ממני קורא את המנגה

Jifannit

New member
לא רק את, לא >____>

אממ, תתייחסו רק לכותרת, התוכן הוא תזכורות בשביל עצמי. -שבע וחצי א.ערב אצל סבתא -לכבות את הבויילר בעוד שמונה דקות. אמ, שבע. -לא לענות לטלפונים של סיגל~!!!!!!!!!! ><~ נג'ס. -להתקשר לרותם ולהגיד לה סליחה שלא באתי לחווה.

אוה יאי ^___________^""

הייתי בפארק הירדן לשמונה ימים, במפגש של באופן טבעי (אל תשאלו מה זה, אני רוצה שאנשים כאן ימשיכו לדבר איתי בכלזאת XD). ועכשיו אני בבית בלי עננים של צרעות רשע, אנשים הזויים עם חותמים ושמש קופחת בלי דרך להמלט ממנה!! אבל באלי (יש מדינה שזה השם שלה, נשבעת o_O) לחזור לבריכת המשושים
. לקפוץ מגובה חמישה מטרים רולז! ^O^

תגובת ספויילר

מה?!oO;?~ האהא של איצ'יגו..... המטורלל הרודני הזקן והמשוגע..... זה שעושה שטויות כל חמש דקות.... מפקד?!!!!!!!!! זה כמו... אמממממ לתת למטורלל מהכיתה של איצ'יגו לפקד!!!!!!

כן. ^___^ [../images/Emo58.gif בתמונה]

נכון שהוא מגניב? נכון שהוא כל כך מגניב? -מקימה מועדון מעריצים שמכיל... מעריצה אחת-

Orihime

New member
XD גם אני חשבתי ככה../images/Emo58.gif

לתת לאבא של איצ'יגו להיות טאיצ'ו זה כמו לתת לקומקום להוציא את האפי לטיול

elhaha

New member
../images/Emo58.gif קצת טעית

הוא סגן קפטן לשעבר הקפטן שלו היה אוריאו הזה. (בעל החנות)

XDDDD

"קפטן אוריאו". זהו, מעכשיו אוראהארה הוא קפטן אוריאו לנצח, עד כמה שזה נוגע לי. גאוני. [כן, התבלבלתי. אני צריכה לקרוא את הפרקים האחרונים יותר שוב, מסתבר. ^^;]

Kawaii Baka

New member
צדדים של קודומו? ס.ס;

אז יש יותר דגש על אקשן טהור, לא סתם זה שו'נן אתה יודע.

elhaha

New member
בעעע שאני אומר צצדים של קודמו

אני מדבר על משחקי כחות שפתאום יש יותר מידי הגזמות ודמויות חדשות שפצאום יותר חזקות מכולם. שתגיע לפרק 70+ באנימה תבין אותי בטח משם זה יתחיל.

Kawaii Baka

New member
אני קורא הדוק של המנגה, אז אני

יודע על מה אתה מדבר... ושוב, זה עניין שו'נני לגמרי, וזה לא בדיוק שרואים את זה פעם ראשונה. Oם

למעלה