נסיעה בפארק ענבה או "מי אני??"

וואו!

ולי קרה מקרה זהה עם חילוני!
אופס. זה כבר לא מעניין אף אחד כי הוא לא דוס...

לא חבל? אפשר לאהוב במקום לשנוא!

ש ו פ י ת

New member
כנראה שחומרת הדברים לא ברורה

פרקו אתמול אוטובוסים שלמים של דוסים חרדיים
הכי חרדיים שאני מכירה
לי אין בעיה עם משפחה או שניים
אבל ללכת לפארק ענבה ולהרגיש בשכונת 100 שערים זה לא שייך

עזי 22

New member
כתבה פותחת השרשור על חוצפה של דתי בטנדר

ואני טוען שהחוצפה היתה אותה חוצפה גם אם הנוהג ברכב לא היה דתי.

עידו 94

New member
מסכים איתך אבל אני אישית מכוון למה שקרה

אתמול בבוקר בפארק

עידו

עזי, אני שמחה שכתבת

אני בהתחלה כתבתי על אדם שנכנס לפארק עם רכב
הסיבה היחידה שציינתי שהוא עם כיפה היא - אולי הוא מוכר, אולי מישהו יודע למה הוא מרשה לעצמו
הכיפה ממש לא שיחקה אצלי תפקיד, מסכימה איתך שכל אדם הנכנס כך לפארק הוא חצוף.

אח"כ גם כתבתי על נקודה אחרת שחשבתי עליה, וזה רק בגלל שהפארק היה מוצף דתיים לובשי שחורים (איך לא חם להם..?)
אז אין קשר בין שני הדברים.

רונדה22

New member
צודקת וכל מילה מיותרת

כל מי שלא מבין על מה מדובר מוזמן לנסוע לירושלים ולגור בה כחילוני- אגב זה יכול להיות נפלא יש רק 25 ילדים בכיתה בבית ספר חילוני יסודי- מעניין למה...
עוד 15 שנה כל מי שלא הבין יבין טוב מאוד

עידו 94

New member
סליחה עזי מודיעין עיר חופשית

מותר להשתמש במתקני העיר וקודם כל תושבי העיר
אם העלו בחורה כחלק ממצג לתושבי העיר אין זכות לאילו שבאו מבחוץ
להכתיב ,לא מתאים לכם לכו הביתה ,שלום
או לפארק בקרית ספר
או לפארק בבית שמש
אל תכתיבו לי בעיר שלי
כיצד לנהוג ומי יכול להשתתף ומי לא

עידו

ש ו פ י ת

New member
עידו אתה ממש צודק

אבל את האצבע יש להפנות לעיריה
כשכל כך הרבה תלונות ואף אחד לא עושה עם זה כלום
מעיד הדבר שישנו רווח סמוי למישהו מהמצב

כפי שאמרתי ראש העיר בונה על פוליטיקה ארצית
ולא מעניין אותו שבינתיים אנו אוכלים אותה
משלמים מיסים גבוהים ולא נהנים

בחג היחידי שעוד אפשר ללכת לענבה כי לא חם מאוד

עידו 94

New member
צר לי להודות אבל גם את צודקת

ראש העיר לא יעשה מה שלא פופוליסטי
הוא מכוון והוא מודה בזה לכוון הפוליטיקה הארצית
ולכן הוא לא ילחם בזה
ביבס בבחירות הבאות אל תחכה לקול שלי
הוא לא יהיה שם לפחות לא בשבילך

והאירועים מהיום ומהשבועות האחרונים רק מחזקים זאת
עידו

נצלו "הבמה" שלכם לקביעת מדיניות בנושא

חבל שנלבה שנאת חינם, יש לנו מספיק אוייבים מסביבינו שרוצים לכלותינו, וזה גם לא מועיל לאיש כל השנאת חינם הזה.

האמת שחלק גדול מתושבי העיר אדישים למתרחש בעירם ורק לעיתים רחוקות יצאו מבתיהם להתלונן או לנסות לשנות דבר המפריע להם
כדוגמת המטוסים מנמיכי טוס מעל העיר . חבל.

יש הרבה דברים הדורשים מענה/פתרון/תיקון וכדומה בעירינו הנפלאה. ואנחנו ברובינו כנראה נהנים לקבל "סתירות" ישירות לפנים. שוב ושוב.
למה אנחנו לא פועלים לשנות מצב זה?

כתיבה בפורום תפוז זה בסדר אך הפתרון בגדול הינו פנייה לנבחרי הציבור, לחברי מועצת העיר לא רק לראש העירייה.
יש עוד 15 חברי מועצה שנבחרו על ידכם להנהיג את העיר, לקבוע מדיניות ולקבוע סדרי עדיפויות. וזה לא נעשה ברוב המקרים.
איש לא דורש זאת מחברי המועצה והם אינם יוזמים זאת.

אני כחבר מועצה (וזה לא פרופוגנדה פוליטית עכשיו) מדי חודש מעלה את הצורך לקבוע מדיניות עירוניות ולשנות סדרי עדיפויות בנושאים רבים,
אך ראש העיר ו-15 חברי מועצתו שבקואליציה אינם תמיד נענים להצעותי. כך במקרה של קביעת מדיניות לתיירות פנים,
קרי מדיניות שימוש בפארקים בכלל ולפארק ענבה בפרט.
אך מרבית חברי המועצה כנועים ולא משתמשים בזכותם לקבוע מדיניות עירונית בתחומים רבים (תבררו פעם למה הם כה "אדישים" ותופתעו)
אך אם תושבי העיר ידרשו זאת מהם, ייכתבו להם באלפיהם, יגיעו לישיבות מועצת העיר ( כל יום רביעי ראשון בחודש בשעה 1900 בבניין העירייה)
או אז תוכלו לדרוש מנציגיכם פתרונות, קביעת מדיניות וכל מה שחשוב לכם.
אך הישארותכם בבית (נכון יש ילדים להאכיל ולהשכיב אך פעם בחודש לשעתיים זו בהחלט אפשרי) מאפשרת מצב זה שלא מחליטים החלטות חשובות.

אז בפעם הבאה שיש למי מכם תלונות בנושאים עירוניים, זכרו שיש לכם "במה" להביע דעתכם ולהשפיע. לא רק פעם בחמש שנים.

בברכת מועדים לשמחה

אלכס וינרב
חבר מועצת העיר
מודיעין מכבים רעות
יו"ר תנועת הדרך-הירוקים

מסכימה אתך אלכס- מי שרוצה שינוי שיעשה

ולא ישב ויקטר. ההצעות שלך מאד רלוונטיות לכולם.
כל אחד שיעשה בתחום שהוא יכול לתרום בו.

ישונה שם הפארק ל-פארק ענב"ה

נראה לי שהשם הזה יותר מתאים לאור מה שהיה שם אתמול בערב

hanchuk

New member
היינו שם היום ונכנסנו עם האוטו עד למטה

כלומר, לא אנחנו. אחד הדודים שבא איתנו ושהסיע מישהו נכה. חייבת לתת שאפו על לעיריה, על הנכונות שלה לתת למישהו עם תו נכה לרדת למטה עם הרכב, להוריד את הנכה ולהעלות אותו חזרה. אגב, קצת הדהים אותי שהיו אנשים (מעט מאוד) שראו את הרכב וכאילו עשו דוקא והמשיכו ללכת בשביל במקום לזוז טיפה ולתת לאוטו לעבור. לא נורא. לא כולם מושלמים.
לגבי החרדים, בשניה הראשונה חטפתי חום מהכמות. בשניה השניה, חטפתי חופ מהגזענות שלי.
היה לי צפוף ואיום ונורא. מעבר לזה, אני מקווה שהצלחתי לעבוד על עצמי ושבפעם הבאה אני בטוח אתעצבן שצפוף ולא ישנה לי בגלל מי צפוף (אפשר לחשוב שבבניאס היה יותר כיף. ערימה של חילוניים או ערימה של חרדים, צפוף זה באסה)

כל הכותבים בשירשור הזה לא מבינית דבר אחד

בערים החרדיות לא מקצים שקל לפארקים. כל תקציב פנוי אצלם הולך לכוללים ולתמיכות במוסדות כאלה ואחרים. כדי בכ"ז לתת שירות לאוכלוסיה שבהם, הם מרשים לעצמם להתעלק על הפארקים בערים חילוניות, שם כן משלמים מיסים כגון ארנונה וכן משקיעים בזוטות כגון פארקים. הרי אלי ישי היה זה שטען - איך אוכלוסיה חרדית תוכל לקיים עיר לבדה? הרי צריך חילונים! (אמר זאת על בית שמש).

עד שלא נתקומם ונדרוש את תיקון המצב הזה, הדברים ימשיכו להתקיים כך.

היית שם לאחרונה? גינות שכונתיות?????

עכשיו פתחו שם פארק במימון ממשלתי מלא, אבל יש בו בקושי דשא שלא משקים. גני משחקים יש שם במשורה ובמצב תחזוקתי מזעזע. האמיני לי, אני מכיר את העיר הזו.

למעלה