נעלמים: המשך שבוע 6 ואחרון לפניי הפסקה

dar dahan

Member
נעלמים: המשך שבוע 6 ואחרון לפניי הפסקה

אז מה יהיה בשני הפרקים האחרונים לפניי ההפסקה והאם הייצור המזוקן יצליח עד אז להכנס ללבשלי במקום פיזנטי?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד בעוד פרקים של נעלמים!

dar dahan

Member
פרק 74

אז מי זאת ומה היא עושה שם?
ולמה אמה מגניבה כל כך?
ומה יקרה בין אמה לעידו אחריי הנשיקה שלה עם ג'וקי?
&nbsp
ומה יקרה לחבורה בעתיד?
&nbsp
כל התשובות לשלאלות הללו בעוד פרק של נעלמים.

אמה מגניבה?! אמרת שהיא רצינית מדי!!!!!!

דר, דיר בלאק אתה נוגע באמה.
&nbsp
היא שלי! אה... של עידו! כי אני... עם אלינור, אלינור. טבלה. בטח.

dar dahan

Member
אל תדאג אני עם מיטל

אמה מגניבה בקטע של ידידים לא מעבר חחחח

שני שמות חדשים מעצבנים אותי

וואלה, רק עכשיו קלטתי שהסרבל של אמה דומה לסרבל של ניר בפלאשבק.
&nbsp
הבת של ראובן פרוס. כן, אמה, אם היית מדברת עם עידו היית שומעת... נכון, לאמה לא אכפת. מנהל כימיקלים מת זה יותר עבודה למוטי.
&nbsp
יולה?! מה, בדיחה על החברה הטובה של אחותה?!
&nbsp
כן, היא נראית שוודית. אוקיי, אני חושב שאדווה צריכה קצת לעבוד על כישורי המשחק שלה. וואלה. הודעה שלא ענית לה והקשבת לה מאז... עידו מבין. אגב, גם עידו צריך להזדהות איתה בגלל אבא שלו. אבל למה הוא חטף? אני מהמר שהיא תיכנס בין עידו ואמה... טוב, דמות חדשה לקראת המחצית. מין תמר חדשה.
&nbsp
למה חייבים לקרוא לה יולה? למה? טוב, לפחות אמה רצתה לספר. נו, החטיפה כבר פה. הפסקה?! אוקיי, עידו, חכה חכה. היא מתקשרת עכשיו לחברה שלה ושל דניאלה, לתמר. החברה הזאת פעם יצאה להפסקה בגלל הבחור שלה ותאמין לי שזה היה כואב!!!!!
&nbsp
מה אתה מחייך, ג'וק?! בסדר, אחרי ההפסקה לא תהיה לי בעיה איתו. למה הגברים מנשקים בחורות סתם ככה בסדרות פה?! ליטמן, תום, ג'וקי?! מה נסגר?! הג'וק הזה, מה הוא חושב את עצמו, רוי?!
&nbsp
ועדיין שירה לא יודעת שזה הוונדליזם של אלון?! אוקיי, מה אלון ניסה לכתוב ומה יצא? עצוב. עצוב מאוד. זוגיות יפה.
&nbsp
אם יולה היא לילית אז לא כד... נו, לא יולה הזאת, אוף! זה מבלבל אותי, לא רק השם גם השחקנית קשורה לאגם. למה הם לא מבינים ש"זה" זה רק ליטמן? דריה לא קשורה. היא לא מיומני!!! לא, בנות, אמה מבלבלת אתכן! זה אותו בחור, לעזאזל! בנו חדר סודות?
&nbsp
שתי ציפורים במכה. די עם הפרויקטים האלה! אני בטוח שרקפת פחות מעדיפה שייזמו. העירייה מושחתת. לא ידעת?
&nbsp
רוקמן וברקו. הו! המלון! לארגן! בבקשה!
&nbsp
מה האידיוט הזה עשה שכל הבנות רבות עליו? חוץ מלהחליף את ליטמן? אוקיי, למה אנשים מסתכלים? כאילו, מה הם חושבים? "וואו, דריה שנחטפה, היא בולעת את החדש הזה"?
&nbsp
אוי. דולב. קצת עצוב. דניאלה לא מגיבה בכלל. אבל למה דולב החליט פתאום? ולא, אין לה מישהו אחר. הם יהיו ביחד בסוף?
&nbsp
נו... זכינו! סיקי, את לא קיימת! ולכן כרמלה זכתה!
&nbsp
אתם רואים, אם סיקי הייתה קיימת היא הייתה פה. ולא רקפת.
&nbsp
אלון עסוק ב"מוסד", אמה. אוקיי, דפקתי על הראש. דפקתי. דפקתי. דפקתי! למה?! למה מכל השמות בעולם... למה?! למה?! למה מכל השמות זה השם של רקפת?! למה?! עכשיו דר בטוח לא יסלח לי. עד שחשבתי שמחלוקת יובל נעלמה, עד שחשבתי שאני לא קשור לעלוקה מהחממה, עכשיו אני צריך להיות קשור לרקפת?! אבל אל תדאגו. דר, אתה קשור לבוגד בקיבוץ, לתום! בסדרה אחרת קראו לו שחר דהן! ולדורין היה את דורין הגרומלית בכדברא, אז זה מתקזז!... זה לא! לעזאזל, זה לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה רע בלירז חממי?! מה?!
&nbsp
טוב, אז אנחנו יודעים מי נחטף ואיך. ואומרים "לילות כימים", כרמלה. רגע, אז תום נחטף בגלל שהוא היה שם עם דניאלה? רגע, או שלא? לא ראינו את החטיפה...
&nbsp
אכן הילדים של כולנו, הם חטופים. רגע, אבל... מה עם... מה עם אלון? דולב ושירה הבנתי, אבל למה לא אלון?
&nbsp
טוב, אז מחר נדע איך הם יצאו מהמלון. נהדר. סיום מלחיץ.
&nbsp
ושמות מפגרים! ירון ארזי, תדע לבחור שמות! אל תתן לבחורה את השם של החברה של אחותה, אל תתן לרעים את השם שלי!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
יכול להיות שגם מתמר החברה של החיים
אתה תתאכזב , אז אל תפתח ציפיות כי בעונה השלישיץת צצים כל מיני חתיכים למשל מיכאל מושנוב שאני בטוח שיגלם נרקיס , תמיר , גל פופלר
ואם זה מ עודד אותך , רועי זה הנחש של גאליס ...
&nbsp

dar dahan

Member
חטיפות בע"מ על שם רוקמן

הייצור המזוקן רקפת וברקו נכנסו להילוך גבוה וחטפו את הילדים.
&nbsp
מה הקטע עם יולה? מעניין מה יהיה איתה ועם החבורה בהמשך.
&nbsp
ורקפת מסדרת את הפרס ובכך מצליחה לחטוף את הילדים בלי שאף אחד יחשוד בה.
&nbsp
&nbsp

שיר m

Well-known member
מסתבכים ומתקדמים

יוסי! מה הקשר שלך לרקפת הא? חשבת שלא נגלה?! הא?!?!?!
&nbsp
אז תום רק ניסה להציל את דניאלה. טוב נו. (אפשר עדיין לחשוב שהוא הבן של חדווה? תודה)
&nbsp
דולב כזה חמוד. דניאלה מבאסת.
&nbsp
עומר! הגזמת.
&nbsp
השיחת טלפון של כרמלה היתה מעולה

אני נשבע לך, שיר, אנחנו לא בקשר!!!!!!!!!

המשפחה שלנו ממש לא בקשר!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
זה גם בטח השם שלה לאחר הנישואין כך שאין קשר דם!!!!
&nbsp
חוץ מזה, למה לא שאלת את דר מה הקשר שלו לשחר מכדברא? הא?

שיר m

Well-known member

א. דר לא ראה כדברא.
ב. דר ושחר טובים וחמודים.אתה ורקפת רעים מרושעים! עכשיו ברור למה איתי כבר לא באשמורת! מה עשית לו???

מה פתאום, שיר, להפך!

הסיבה שהמשפחה ניתקה קשר עם רקפת זה בגלל שהיא חלק מכת ליטמנית. האמת שכל המשפחה שלנו משתמשת בסמל הזה של ראובן, זה סמל עין שאומרת שאנחנו מסתכלים על ליטמן בכל מקום שהוא מנסה לקחת בנות.
&nbsp
רגע, מה זאת אומרת "אני ורקפת" רעים? למה אני? כי לא הייתי כזה מרושע שלקחתי אותך להקרנה, נכון?! אז לא הייתי מרושע, אז הייתי אחלה חבררררררררר!
&nbsp
איך את לא מבינה שכולנו באותו הצד, מול ליטמן ורקפת למען הגנה על אביה ושאר בנות ישראל?! איך?!

שיר m

Well-known member
אתה מחליף גרסאות כמו גרביים

אנחנו לא יכולים להיות באותו צד, אני הלא חלק משאר בנות ישראל...

&nbsp
טוב נו, תמיד יישאר לך הקלף של ההקרנה... בסדר!

נו? אני מגן על הבנות מליטמן!

בדיוק בגלל זה המשפחה שלי ניתקה קשר עם רקפת.
&nbsp
וגם היא לא חייט מלידה.
&nbsp
למה לאלונה מהחממה לא פנית בנוגע אליה?!

שיר m

Well-known member
מה?!

אלונה גם חייט?! טוב לא סבלתי אותה אף פעם.
&nbsp
יוסי, אתה חייב להציל את השם שלך. תארגן איזה סולחה בין איתי ושירה, שלא נחשוב שהחייטים יודעים רק להעלים אנשים.

Roei152

Well-known member
מנהל
זה רק גורם לי ציפייה יותר גבוהה לעונה השנייה של כדברא
לקרוא את התגובות של יוסי שליטמן יניח את שפתיו על שפתייה של אביה ...
שיר העיקר שליטמן השיג את הבחורה הנכונה , אני לקחתי אותך ואת דר להקרנה ץץץ
&nbsp

למעלה