נעלמים: המשך שבוע 6 ואחרון לפניי הפסקה

חכה חכה!!!!!

2018 תהיה שנה טובה לזוגות, לא כמו 2017 שאמנם נתנה לנו את עמית ושרון, אבל עומדת לקטוף את אמה ועידו, וכבר לקחה את עידו ומוריה ואת אגם ואודי.
&nbsp
2018 תחזיר לי את אודי ואגם, ותפיל את ליטמן סופית! מה שהתחיל באשמורת ימשיך בקיבוץ כנען, ליטמן ימות בסוף העונה כגרומל, אני מבטיח לך בכל כישורי הכדברא שלי, כמו שאמרתי לך במדויק מה תום היה, כמו שאמרתי במדויק שסופיה בוגדת, כמו שאמרתי לך שדוד המיועד האפל!
&nbsp
כמו בגימטריה: 2018 זה דניאל ליטמן, לא־תקח לך אשה ולא־יהיו לך בנים ובנות במקום הזה!
&nbsp
מצד שני, 2018 בגימטריה זה גם דניאל ליטמן, סקס חם ואהבה בשעות הקרובות. או דניאל ליטמן משחת שיניים המלבינה מיידית. או דניאל ליטמן, כשאני יוצא מזה אני קונה מתנות לכולם.
&nbsp
דניאל ליטמן בגימטריה זה "מצעדי הגאוה", "אני עצובה", "אוהב סקס", "לא סוחב בעלייה".
&nbsp
ויוסי חייט: "אפולו", "אליהו הנביא בא", "אזכה בדאבל לוטו", "עונג". עכשיו תחליט לפי הגימטריה עם מי אביה צריכה להיות? עם זה שהצניחו לה מלמעלה או עם זה שהיא חולה על הציורים שלו?
&nbsp
זה מה שאני עשיתי באחת עשרה בלילה. ואתם?

שיר m

Well-known member
מה נסגר איתך יוסי

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל
ב2018 ליטמן אמור גם לשכב עם שרי גבעתי בסצנת סקס מפורשת בסדרה שלטון הצללים |חוץ מזה מהניסיון עם מיכל , לא תהיה עונה שלישית לכדברא , ולילה אמורה לסייםם עם מישהו לא?
חוץ מזה , טכנית אודי ואגם כן סיימו ביחד ...
ואם 2018 תהיה שנה טובה , אז מה עם תום ועלמה?
הכל ברוח טובה נכון? לא מגזימים ...

יהיה ביקוש לכדברא! אל תדאג! וחוץ מזה!

ליטמן גם אמור להינשך בידי נועה קירל.
&nbsp
ואודי ואגם לא סיימו ביחד, חכה תראה את שכונה, הרי רחלי פעלה כדי להפריד ביניהם...
&nbsp
אל תדאג, איתכם הכול ברוח טובה. רק איתו לא... מה היית חייב להעלות את ליטמן, לא מספיק שקישרו ביני לבין רקפת?!

Roei152

Well-known member
מנהל
אז החטיפה התבצעה היום ...
והסיפור של יולה , נשמע אמין , אבל תנו לי מקום לספק..
אמה ועידו - אווףף .
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 75 -אחרון למחצית!!!!!
אז מה יעלה בגורלם של החבורה שלנו? , האם יצליחו להמלט מהמלון ? ומה קרה לאלון ושירה ביום הזה ? ואיפה תום ? והאם סוף סוף נדע מה זה ה"זה" שהרעים כ"כ רוצים? כל התשובות לשאלות הללו ועוד ושאלות חדשות שיפתחו בפרק סיום המחצית .

ולמה לעזאזל אני חולק שם משפחה עם רקפת?!

אז אני רואה במשרד של אימא בהפסקה בין השיעורים. כי פרק סיום מחצית מצדיק.

נו, אפשר לפתור את העניין עם עוגיות המזל?!

לעזאזל, למה אתם לא מתפצלים?! שחלק יצאו ויעזרו בחוץ! עידו והשומר זה לא רעיון טוב.

עכשיו 15 שעות. יופי.

בטח נסעה לפיקניק, בטח. "תביא את המאפים שלך". אחלה.

אלון כבר לא גאון.

אלון ישן שלוש שעות? או שהרדימו אותו? יופי, אלון. "אה, זו את". כמה לא רומנטי. כן, הדבר האחרון שהם יעשו יהיה לישון בשטח. כן, מוזר. מוזר מאוד, שירה. למה האוהל שמור שם? כן, לא מתאים! הבחורה עם הטבלה מאוד מסודרת! וואו, הרעים פה ממש לא מסודרים.

מרדף מדרגות! איך עידו הצליח לרוץ למעלה?

בטח, תום.

בטח, הסוללות. שירה המציאה את המשחק מילים. ואלון לא מעוניין. טוב, אולי המצב התהפך כאן.

היי, דודה רקפת. זאת אומרת, לא דודה. יאשין? זה הרוסי? רקפת מפחידה. תכנית חירום?!

כרמלה ברגע לא טוב. ברור עבודה פנטסטית. חייט, לא?

מאוד לא מתאים! אז אולי אתה תבין שאתה לא במוסד?! לדריה יש אחלה משיבון. אלון, תיזהר מנורית. היא הזויה. ורק מג'וקי שכחו. אבל הפעם אלון ושירה לא נחטפו. יופי, אלון. אז השכל לא רק אצל אמה. גם אלון יודע לחבר חוטים כשצריך. כן, אלון. אתה גם לא בשבכס"ל. אידיוט. אוי, המשטרה הזאת! אולי כדאי להחזיר את גיורא בלי איתי. רגע, למה אסיפת תושבים?

מה? חופשיים? למה לא ראינו את תום... בטח לבד. רקפת, אידיוטים, רקפת! תום, אין מצב שאתה חסר תועלת גם כאן! דניאלה לא צריכה לשאול מה דריה אמרה ולהגיד את זה? ברור שרק יום... אבל משהו מוזר פה.

לא כדאי לקחת את דניאלה ודריה ביחד. דניאלה, תקשיבי לטבלה. סתם עוגיות מזל.

את שיקרת, דריה. להמשיך הלאה או ללכת אחורה? לשאולי? פסיכופת, הא? כן, בסוף תהיי עם דולב... אוף. אין פה אף אחד...

ריק? וואו, המשטרה באשמורת במשבר רציני. גם גיורא, גם מיקי... נו. כולם נעלמו? נעלמים?

מה... זהו...? מה קרה? לאן... מה? מה נסגר? הלו? הכול... אה?

הלו?! ירון ארזי?! מה קרה שם?!

אז השאלות למחצית הבאה עלינו בתקווה בקרוב:

1) איפה דולב? איפה אלון ושירה?

2) האם תום באמת פסיכופת והאם הוא עשה משהו לבנים?

3) מהי תכנית החירום?

4) מה הקטע עם העוגיות?

5) איפה כולם נעלמו?!

6) מי סוחט את אריק?

7) מה "זה"?! שאנחנו לא יודעים כבר חודשיים?!

Roei152

Well-known member
מנהל
תוכנית החירום
הייתנ לעצור את כל העירייה , לא הבנת את זה ?
השאלה היא מה זה עוזר זה כלום לחטו שלושה ילדים ולהשיט אותם באוניה או שישה ילדים ולהחביא אותם במלון , אבל לעצור עירייה שלמה ?
&nbsp

כן, אבל רועי!

להעלים עיירה שלמה?????
&nbsp
לאן? לאיפה? איך?
&nbsp
יש בשר בתכנית הזאת, אני רוצה לדעת מה זה.
&nbsp
אגב, אני חשבתי שתכנית החירום קשורה איך שהוא לרעלים, ולתכנית של בני להרעיל את כל העיירה ולהפוך אותה לשממה...
&nbsp
טוב, תהיה שאלה רצינית לקראת החזרה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה צודק ...
השאלה היא איך זה עוזר|?
הרי הם חטפו בפועל שישה ילדים , ושהם ברחו , זה הרגיז אותם עד כדי כך שהם מעלימים את כל העיירה ? משהו מוזר פה מאוד ... עיירה שלמה זה הרבה מאוד לעומת שישה ילדים , מילא אם היו חוטפם רק את אלון ושירה כדי לאיים על אמה ...
&nbsp
אנחנו אומרים את אותה נקודה , השאלה היא מה הדודה המקסימה שלך רוצה באמת ?

אתה יודע, רועי

מתברר שאני יוצר קשר בין רעים באשמורת.
&nbsp
כי אני קשור לרקפת.
&nbsp
ואחרי שיובל הופמן תקבל את שם המשפחה חייט, גם בני יהיה קשור אליה.

dar dahan

Member
איפה הייצור המזוקן??

פרק אחרון למחצית בלי הייצור המזוקן זה פרק בלי חשק לחיות.
היינו צריכים לראות את הייצור המזוקן ואת ברקו חוטף עיירה שלמה.
את זה אפילו פיזנטי לא עשה.
&nbsp
ובקשר לפרק, אז דניאלה הבינה והפנימה שתום ודריה ביחד.
&nbsp
אלון סוף כל סוף הבין שהוא עבד בשביל הרעים ולא בשביל המוסד.
&nbsp
ואיפה נעלם דולב לעזאזל?
&nbsp
ורק לי החטיפה של ג'וקי נראית מוזר, לא ראו שחטפו אותו בכלל.
אולי הוא קשור לרעים?
מעניין.
&nbsp
ורקפת חייט קרובת משפחה של יוסי שלנו?
תעצור אותה!
הדודה שלך מסוכנת לציבור!!!

דר. די. את יובל לא עצרתי

ואני לא אעצור עד שקונצרן חייט-הופמן ישתלט על העולם!!!!!!!!!!!!!! כי "איפה 'זה'?" מכוון לליטמן! שיש לו את 'זה'!
&nbsp
חה חה חה חה חה!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
היא לא דודה שלי, אגב, לא יודע איך אנחנו קשורים. גם סמדר חייט לא מבינה.

שיר m

Well-known member
התעלומה רק התחילה...

איפה דולב זאת השאלה. בסוף הוא יהיה מהרעים ולא תום? מה פתאום.

ומה הקטע עם שישה נעלמים? מה זה משנה כמה? תום בכלל נחטף בטעות (אם בכלל, אני עדיין בספק לגביו).

לא משנה כמה נעלמים

השישה היה מה ששירה אמרה, וגרם לאלון לקשר בין הכמות לבין כמות המאפה שלו. אגב, איזה קטע מוזר זה היה, הוא ממש במשך שתי דקות נזכר בכל הפרטים בצורה הכי הזויה שיש...
&nbsp
אבל תום היה לבד? בחייאת? השתחרר בקלות?

למעלה