נפצח בשרשור הכרות/התפקדות

נאיוואשה אכן מקום קסום../images/Emo45.gif

גם אני זוכרת את הביקור שלי שם בשמורת נאיוושה כחוויה קוסמית. האגם שם פשוט מדהים ביופיו. זוכרת איך עמדתי שם שעות ונפעמתי מהנוף עוצר הנשימה. אין ספק שבאפריקה יש מקומות מופלאים!

supercellstorm

New member
לאמו,אזור החופים (TIWI BEACH)...

פארק TSAVO , אזור MARSABIT המרוחק והיפה, טרק בהר קניה המדהים...יש המון :) (קצת נדוש להזכיר את המסאי מארה...) הקיצר לחווית חופשה מפנקת לאמו מתחרה מעולה של זנזיבר מדרום (בטנזניה) - אם אין רכב תמיד אפשר לקחת שני אוטובוסים- זה שטויות... :) לטבע/טרקים בע"ח יש המון מה לעשות בקניה... אם תרצו עוד פרטים בכיף...

supercellstorm

New member
התגובה הייתה לנטע - היא הציעה עזרה

ואני נתתי לה פרטים שוודאי היא יודעת :) נו טוב... הבנת הנקרא.

יאצפן

New member
נגוואשה קניה

היי, אשמח אם תמסרי לחברנו מייצר הגבינות הגרמני, ד"ש חם, ועל זמנים טובים בקניה, משליסר, הוא יזכור. תודה.

supercellstorm

New member
מזל טוב לפורום :) טיילתי באפריקה כמעט

שנה. (מאתיופיה ועד דרום אפריקה) -אני לא גר שם כרגע אבל שמח שנפתח פורום כזה- מקווה להיות כאן פעיל. גל. ניסיתי כבר לשלוח כמה פעמים את ההודעה ומשום מה היא לא נקלטת...

sandbird4

New member
אף פעם לא הייתי באפריקה

יש לכם המלצות למקומות לטייל? ולא מקומות מסוכנים. וגם מתי מומלץ לטייל שם?

nimix

New member
שלום לכולם ! (היום לפני שנה...)

שמי נימרוד, בן 26 מאיזור הדרום אפריקה בשבילי זה משהו מיוחד, שונה , מדהים בדיוק 18 באוגוסט שנה שעברה ( 2006) טסתי ל.. מדגסקר !! כן כן .. כמו הסרט המצויר רק ש.. לא.. :) והכל מהודעה אחת באינטרנט ממלגאשית נחמדה שהסבה לתשומת ליבי שמדגסקר זה גם אפריקה ( במקור רציתי קניה או טנזניה או שילוב) , התחלתי לחקור ופשוט התאהבתי הייתי שם חודשיים, ולאחר כשבוע אני והמלגאשית התחלנו לצאת - ממש כזוג.. וזה הפך את הטיול למשהו אחר לחלוטין כיום מן הסתם אני פה והיא שם ולא רואים עתיד, קשה לי אפילו לחשוב על זה האמת, כי כשטסתי באמת שלא חשבתי להכיר מישהי - בטח לא מישהי מקומית, אבל אלה החיים זהו , דיברתי מספיק להפעם :) מקווה שהפורום ישגשג ! יום טוב , נימרוד.

לילית462

New member
../images/Emo14.gif עתוב לשמוע....

עצוב לשמוע שאהבה היתה צריכה להסתיים... לפחות היתה לך חויה מיוחדת. לא הייתי מעולם במדגסקר שמעתי שמדהים, שנוא יפה שם. ספר קצת מה ראית שם

nimix

New member
כן אלו החיים

היו לי המון חוויות, כשאני מסתכל על התמונות אני מתקשה להאמין שזה אני בתמונות ! בטח אתם מכירים את ההרגשה מה ראיתי? הכל ! למורים (LEMURES) חביבים, קרוקודילים בחוות קרוקודילים ( סמוך לשדה התעופה של עיר הבירה), את הפוסה ( FOSA) ואולי גולת הכותרת - לוויתנים ! הייתי ממש קרוב אליהם והגעתי בדיוק בסוף העונה אולי אצרף איזה תמונה או שתיים יותר מאוחר את הלוויתנים ראיתי באי סנט מארי ( אי ליד מדגסקר , רק להגיע לשם זה מטורף ! :) ) - > אי מדהים ואנשים סופר נחמדים, החיים על האי הזה שונים ממדגסקר ( שהוא גם אי למי שלא יודע) מכיוון שהוא באמת לא מחובר לכלום וחיים פשוטים ומאושרים אחח עכשיו הייתי חוזר... ולגבי האהבה - כבר בשבוע הראשון נמשכנו זה לזה עד ש.. התנשקנו ומשם כבר הכל היסטוריה..

למעלה