סגירת הפורום

סגירת הפורום

בזמן האחרון בוודאי הבחנתם שהפורום היה אמור לעבור שינויים. שינינו את שם הפורום בתקווה שהתכנים בפורום יעקבו בהתאמה, והפורום יהפוך לבמה לגיטימית לדיון בסמים ובצריכתם. לצערנו הפורום מורכב בעיקר מגולשים התומכים בשימוש בסמים קלים, ולעיתים קרובות (קרובות מידי) הופיעו בפורום תכנים לא חוקיים בכל הנוגע לצריכת הסם והשימוש בו. בשלב זה אנו מסירים את הפורום מרשימת הפורומים, ובימים הקרובים נסגור אותו. יש לציין כי ננסה לפעול לפתיחתו המחודשת בתנאים שיאפשרו דיון חוקי בו. אנו מודים לברקו על ניהול הפורום עד כה, ומאחלים לו בהצלחה בהמשך.

mUdaFuckAh

New member
מדינת משטרה ! מדינת משטרה !!!!%!

חפיף נו.

THC MaN

New member
איזה מדינת משטרה ../images/Emo10.gif

זה הפורום האהוב עליי ביותר

Nofale

New member
אאאאאאאאאאא

אמא שלכםםםםםםםםםם זונההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההעעעעע

k300m

New member
יהיה פורום יותר חאפרי ורצחני בקרוב

יותר טוב מתפוז.

KokaiNe

New member
כה? אתה אחראי?

אל תדברו ביהיה וכאלה בעתיד תדברו בלעשות לדעתי צריך לחפש אתר בחו"ל שתומך טוב בעיברית, משהו כמו אמממ לא זוכר עכשיו אתרים אבל צריך לבדוק...ונעשה לו כתובת מקוצרת...

k300m

New member
הפורומים בהקמה...ויש כבר

דומיין רצחני במיוחד. זאת הכתובת www.psychedelic.co.il הרבה לייבלים רצו לרכוש ת הדומיין הזה אך לצערם הרב זה כבר אצל החברים הטובים שלי שבונים את הפורום המיוחד שיהיה במקום הפורום הזה שייסגר בקרוב. שם תוכלו להמשיך באותה מסורת....אך לא לכל אחד תהיה כניסה,אלא רק לכם הגולשים של פורום זה "סמים קלים - בעד נגד". וכבר בעמוד הראשי יהיה בקשה לשם משתמש וסיסמא שתקבלו דרכי. על מנת להוסיף אותכם לרשימות שלנו אז לשלוח לי במסרים בקשה. וישלח אליכם שם משתמש וסיסמא לפני הפתיחה.

KokaiNe

New member
לתפוז

מגעיל אותי הטבע האנושי, מגעיל אותי לדעת שאני צודק בדרכי וקומץ פחדנים הורסים לי, מפלים אותי, שוללים לי את התחביב שלי, את הזכות שלי על גופי. כמה זמן יקח למעמד השולט בעולם לקלוט שאין טעם להלחם במשהו כמו הזכות של האדם על גופו, היצר האנושי לשנות את התודעה טבוע עמוק בגנים שלנו בדיוק כמו היצר לסקס או למזון, חוק בסיסי בכלכלה קובע שאי אפשר לעצור היצע שיש לו ביקוש, הדרך היחידה להלחם בסמים היא בדרכים טוטליטריות, מצלמות ריגול, עינויים, האזנות סתר.. אבל יבוא יום והעולם יהיה נאור יותר, תיראו שבספרי ההסטוריה אתם תהיו הבדיחה, בדיוק כמו הניסיון לאסור מכירת משקאות חריפים בשנות השלושים בארצות הברית. אל תדאגו, אני אדאג להפיץ את המסר לגביכם תפוז, נלמד אנשים להצביע ברגליים, לכו תמשיכו למכור את הנשמה בשביל עוד $$$.

KokaiNe

New member
שלחתי את ההודעה הזאת

לפורום "משוב" הנה הקישור תגיבו בהמוניכם שנגיע לעמוד הראשי

KokaiNe

New member
שלחתי את ההודעה הזאת

לפורום "משוב" הנה הקישור תגיבו בהמוניכם שנגיע לעמוד הראשי

MaryJane1

New member
שאלה.....

הטבע האנושי מגעיל אותך? אז וואט דה פאק מה קשור "אום" לחתימה שלך? אתה בכלל יודע מה המשמעות או שסתם מנסה להיראות "מחבור כאילו שאנטי כזה"?? לא קולטת את זה בכלל...

mUdaFuckAh

New member
תגידי

התעללו בך שהיית קטנה ? כי אני פשוט לא מבין את הדחף שלך להדחף לחיים של אנשים

MaryJane1

New member
מה קרה?

כבר אסור לשאול שאלה בימנו? עוד מתלוננים פה על חופש הביטוי...

למעלה