סוף סוף שיש לי בעייה...

Diamond Girl

New member
טנקס

ואמ.....הגבר יכול לגמור מזה

EverMan

New member
ברור שאני מכחיש ! ../images/Emo9.gif

אני תמים לאללה !
אני הרי מנהל פה את פורום "חסידות לנוער" לא ?! מה לא ?!
אוי ווי זמיר !
מה המשפוחה תגיד ?
~קופץ מהחלון~

nir y agus

New member
יקירי../images/Emo183.gif

אל תתייאש. תן לה זמן. חוץ מזה- שזה ממש חשוב הקטע של הקונדום. אני לא מבין את הרצון שלך להזדיין ללא קונדום. ולא רוצה גם לדעת
בקיצור- אל תמהר. היא עוד תיתן לך את זה בזמנה.

nir y agus

New member
ענבר (אם זהו שמך../images/Emo9.gif)../images/Emo183.gif

האם התכוונת אליי?

nir y agus

New member
אם כן- לא טעיתי../images/Emo183.gif

נקווה שלא תכעס אם אשגע קצת את הפורום עם כל מיני תגובות שלא ממש יגיבו עליהם ממילא

לא הייתי רוצה להיות חברה שלך....

מה זאת אומרת מה אתה עושה?!? הגוף שלה הוא לא רכוש שלך ואתה לא יכול לכפות עליה לקחת גלולות. היא מחליטה מהסיבות שלה שהיא לא רוצה לקחת גלולות, וזו זכותה המלאה.

עכשיו כתבת שהיא כן לוקחת גלולות...

וזה משנה את כל התמונה. בכל אופן, קח בחזרה את מה שאמרתי לגבי זה לא הייתי רוצה להיות חברה שלך
, שנית, אני עדיין רואה את זה כדרישה לגיטימית, בין אם כחשש ממחלות מין, ובין אם כהעדפה מינית מסויימת. אני חושב שתנסה לדבר איתה לא בצורה של אוף זה מעצבן אותי ובלה בלה בלה, אלא בצורה הרבה יותר רגישה שאמורה להיות בין בני זוג שאתה מבין את החשש שלה והכל, וזו זכותה המלאה, אבל היית שמח אם היא הייתה מתחשבת גם בהעדפה המינית שלך של סקס בלי קונדום... מהרגע שאמרת את זה אין מה לעשות, זוגיות היא עניין של פשרות בין בני הזוג, אם אתה לא מוכן להסכים לפשרה הזאת, אז אין זוגיות, אם אתה מוכן, או שהיא מוכנה ללכת לקראתך - מה טוב. ושוב סליחה על ההודעה הקודמת שלי...

אתה אולי לא חולה...אבל

תמיד יש אבל! אולי אתה לא חולה אבל אתה נשא או היא נשאית...ואז אתה יכול להידבק כי אנטיגן לא פעיל אצלך לא בהכרח יהיה לא פעיל אצלה

Dumbo

New member
חברה שלך דיי צודקת...

לא משנה מה הסיבה, שמרו על עצמכם וקיימו יחסים בטוחים. גם אם היא לוקחת גלולות, זה לא עוזר נגד מחלות מין למיניהם, ואי אפשר לדעת מה יכול לקרות.

בשביל לקיים יחסי מין .....

בלי קונדום שהבחורה על גלולות צריך לסמוך אחד על השני ב 100% ואפילו יותר.

kiticat

New member
רק שתדע

שבדיקת איידס לא תמיד מוכיחה משהו... אתה יכול להדבק, ולעבור בדיקה כמה חודשים לפני כן ועדין לא תראה איידס... לעיתים לוקח לו עד 6 חודשים להופיע!!!!!!!!!!!!!!!! יש גם מספיק מחלות זיהומית, כל הכבוד לחברה שלך, ובדיוק כמו שמיליוני גברים בעולם משתמשים בקונדום ורגילים לזה- כך גם אתה.

nir y agus

New member
מחוסנים טבעית../images/Emo183.gif

בגלל הגנים יש בגנים שלנו מידע שקובע את כל הדברים החשובים בצראה. לכן- יש כזה אופציה.

זה לא בגלל הגנים...

יש על כדוריות הדם הלבנות שני רצפטורים שאליהם מתחבר האיידס כי הרי הוא וירוס והוא לא יכול לתהקיים לבד אלא צריך לגדול על תא...ויש כאלו שחסר להם רצפטור אחד ואז הוא לא יכול להיקשר.

מאוד לא מדוייק...

ישנן כמה בדיקות לנשאות איידס (HIV לייתר הדיוק) הזולות ביותר שבהן, אותן עושים לציבור הכללי ולמנות דם שנבדקות זמן החלון שלהן הוא 3 חודשים.

למעלה