סופ"ששש : ))

SILVER LADY

New member
סופ"ששש : ))

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

nikoosha

New member
סופש!!!

ח-ו-פ-ש!! איזה כיף שיש שבועות...
סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..היום! כי.. יוצאים לחופש!
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..- לוידעת....
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..- ללכת לירושלים לכותל!
[יום ירושלים!] התעצבתי מעט כי.. - ההסעה הייתה זקנה! מזה ישנה... עוד שנייה נשברה על הכביש! ועוד בעליות של י"ם.... סיוט!
התעצבנתי על.. - ההנהלה
אבל בסוף סלחתי כי .. - לא סלחתי!
התאכזבתי מ...- חברה שלי.... כי...- סתם עלוקה!
בכיתי מעצב/אושר כי.. - השבוע לא בכיתי!!! נס גלוי!
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..- שילדה מהכיתה שלי שיחררה פלוץ בכיתה!!! ק-ו-ר-ע!!!
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..- i love you
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. -
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... - לשים 100 עובודות על עצמי בקומונת "סוסים ב
" הסרט הכי טוב שראיתי..- "מפלצת של
" המקום הכי טוב שאליו יצאתי..- לים!
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..- כלום....
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..- טייגר החתיך צ'לי!!
התודה שלי השבוע היא ל..- אמא שלי! פינקתי את עצמי השבוע עם..- גלידה!!!
מאכל השבוע שהיה הוא..- קוסקוס של אבא
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?- כך היו נראים חייכם אם הייתם אני!!!
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- שונאת שירים...
אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..- לחופש
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..- לראות חברה שטסה לחו"ל
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..-
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):
טייגר החתיך שלי!!
(מוזמנים להוסיף שאלות..)

2STRIPE

New member
../images/Emo99.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. שבוע מושששייי =]] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. ממ רכיבה, מיקוששששש הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. ממ
התעצבתי מעט כי.. לא נסעתי היום בסוף
התעצבנתי על.. אבא אבל בסוף סלחתי כי .. די כבר שישחרר קצתתת!!!!!! התאכזבתי מ... כי... הצעצוע הזאתת!!! גד איך משחקים בה זה לא נורמליי!!!! בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. שיעור אזרחות כ"כ
המעלי זיכרונות האלה שגילו פול דברים בשיעור אחד והמורה כולו בשוקק
, שיעור מתמטיקה עם כליףף
והפוסטמה הזאת חח, המסיבת פרידה לינונצ'יק, לא חסר קיצורXD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. משפטים של ספירי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היא הלכה טובב =]] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להתמוד איתהXD הסרט הכי טוב שראיתי.. יש כמה =] המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. ממ, קן, למיקושש =], בצפר לא זוכרת מה עודXD משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. צ'אפסים סוף סוף חח משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. מיככ, רונצ', נעמי, ענבליי, אהובה, ספירי, יגנול'ה, ליטלה הסתומה
, פיצצצ, מעיין, מורן =], ממי =]] התודה שלי השבוע היא ל.. מיכ, רונצ', כל החייבר'סס D: ממי ומעי =] פינקתי את עצמי השבוע עם.. זמן איכותת עם שתי המושלמות שליי
מאכל השבוע שהיה הוא.. ממ אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? זה הולך וזה בא שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. The Acoustic Song
אלבום השבוע שהיה.. ממ משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. i'll do whatever it takes הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כל הזמן הזה שלא דיברנו הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. יעזור לה כמה שיותר.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מיקהה וצ'וצצצצ'
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. חופשש סוף סוף
עוד מהאהבות שליי =]] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שילך טובב =]] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. רונצ', ואולי מיכ =] וברברהה חוזרתת =]] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): משבוע שעבר כי מוריה הפקירה השבועע
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, הודגש באמצעות מדגישומטיק

2STRIPE

New member
תודה לךך../images/Emo23.gif

קרעת אותי מצחוק
חכי בחופש אני יעשה איתך טרור בחווה בקצב הזה

sAp14

New member
כמה זמן לא עשיתיי../images/Emo9.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..היום בפארק מים עם יפותת=] ואתמול כי היה ממש מצחיק בבצפר:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..הטלפון מלפני 5 דק'?=] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לדבר איתו אחרי חודשיים וקצת על מה שהיה
התעצבתי מעט כי.. נזכרתי בה
התעצבנתי על.. קסטכרר אבל בסוף סלחתי כי .. כפרעליהה=] התאכזבתי מ... כי...כי הלך חרא במגן בהסטוריה למרות שהתכוננתי מלאא=\ בכיתי מעצב/אושר כי.. בגלל המחשבות עליה הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..היוםם בפארק:] ושיעור תנ"כ ולשון חיחיחי מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..ממש רזית
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הצלחתי לשרוד היום שעתיים לשון:S לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לבגרות בקולנוע הסרט הכי טוב שראיתי..מבול של צרות[= המקום הכי טוב שאליו יצאתי..קניות עם אמא:],אודים,חווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..בגדיםם ונעליים[= משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..מלאא התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..when i'm gone- 3 doors down אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.."כמה,כמה אהבה יש בנשמה,גם שאת בוכה את כ"כ יפהה" הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את השיעור אתמול הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..- השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..- השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..מסיבה היום באייל:] ,תחרות לילה בראשון ויום שבתתת
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..קושקוש כפרעליךך אני יודעת שאת קוראתת!
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

netapet2

New member
באלי

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. חמישי לפי דעתי, כי היה טיול מצחיק
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הרכיבונת הקצרה על טייטוי הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא היה התעצבתי מעט כי.. כי היא ממש עצבנה כי היא לא מקשיבה!!! התעצבנתי על.. על הזאת שהיא לא עלייה אבל גם עלייה
אבל בסוף סלחתי כי .. כי הן מה לעשות, היא היא, אבל לעלייה לא סלחתי
התאכזבתי מ... כי... מעצמי, כי השיעור היה לא משהו בכיתי מעצב/אושר כי.. כי אין לי לב, וכי ככה. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. "את עקומה, את עקומה, את מתעקמת כמו ילדה קטנה" מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "היית מתחת לסוס דקה שלמה בתוך אחת כזאת את אמורה לפחד ממה שיקרה בדרך" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי בסוף כן הצלחתי לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לחתור בקייאק XD הסרט הכי טוב שראיתי.. אולי בערב נדע אם הוא היה הכי טוב
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. הצפון, האמת. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. היום נקנה אוכל וכרטיסים לסרט
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. עדן ואופיר
התודה שלי השבוע היא ל.. אמממממממממממממ פינקתי את עצמי השבוע עם.. אממממ מאכל השבוע שהיה הוא.. אמממ אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? אמממ שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אין לי אלבום השבוע שהיה.. אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "את עקומה, את עקומה, את מתעקמת כמו ילדה קטנה"
הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. הרבה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אנוח וזה יקרה!!! השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. אמממ אופיר אני חושבת השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שנלך -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. הרבה. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): מייגנולה
(מוזמנים להוסיף שאלות..) הודגש באמצעות מדגישומטיק

belledejour

New member
התינוק בסדר, עשינו אולטרסאונד ../images/Emo6.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. חמישייי כי.. יום מעולההה =]] ובכלל אחלה שבוע =]
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אופק, יםםם
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שיחות ועוד כמה.
התעצבתי מעט כי.. רציתי לראות אותוווו
התעצבנתי על.. תןתן
אבל בסוף סלחתי כי .. איך אפשר שלא =]
התאכזבתי מ... מתן כי... יבשוש
בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק אני חושבת כמה פעמים =]
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. ואו המוווון...
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. חחחחח לא לפההה :]]
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כל מיני... מה נעשה איתי =]
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להזיז תתחת עם הרגל הזאת אבל זה ממש משתפר
הסרט הכי טוב שראיתי.. יצאת גבר, אשת החלומות, אמריקן פאי, יורוטריפ הארי פוטר כל מיני חחח
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. יםםםםם =]]]
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. בגדים =]
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. תןתן, אייל, תושתוש דארלינג, צ'וצ'וו, גפרה, עמוס, הסקסולוגית הכוסית שלייי, מיסקייייייין אהבת חיי
התודה שלי השבוע היא ל.. מיסקין
פינקתי את עצמי השבוע עם.. גלידה =]
מאכל השבוע שהיה הוא.. עוגת גבינהה
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לאדעת
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. me love
אלבום השבוע שהיה.. כל מיני טובים =]
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. i just don't want to miss you tonight
הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כאבים
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אהנה, קצת שיזוףף
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מיסקין
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לאדעת
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. כל מיני
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. תןתן, מיסקייןן
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):
הודגש באמצעות מדגישומטיק

ocean zd

New member
נו טוב..כי יש לי סוס חדש ומדהים!!!!!!!

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..היום.. לעביר את בייבי שלי לארווה~! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..הסוס שלי כמובן הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. גם התעצבתי מעט כי.. להעביר מלא ציוד זה מציק ובן אידיוט התעצבנתי על.. בן אבל בסוף סלחתי כי .. הוא החבר היפה שלי התאכזבתי מ... כי...אפאחד בכיתי מעצב/אושר כי.. לא בכיתי הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בבורגוס עם מאיה וכל מתכונת בביצפר:] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..איי לאב יו הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. אני מצליחה":} לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב את המבחנים הסרט הכי טוב שראיתי..כלום המקום הכי טוב שאליו יצאתי..בורגוס משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..ציודדדדדדדד משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שכטר ונטלי התודה שלי השבוע היא ל..נטלי ונורית פינקתי את עצמי השבוע עם..סוס חדש מאכל השבוע שהיה הוא..כלום אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?מאושרת הייתי מוחקת מהשבוע הזה..ממ.. כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ארכב טוב ואהיה עם בן המון השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..נטלי ונורית השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לרכב כבר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..מלא בן איתי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..בן סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

nooka

New member
עונה P:

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..היום, כי היא הזמינה אותי לבוא איתה, וגם בגלל היומולדת שהייתה בחווהP: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..שהיא היא הזמינה אותי לבוא:) הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..חחחח שהיא הזמינה אותי התעצבתי מעט כי.. שאני צריכה לרכב על העילגת התעצבנתי על..אפחד אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... בכיתי מעצב/אושר כי..אולי מצחוק :) הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. אע הדובים היום ביומולדת בחווה מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..די נו...שהיא הזמינה אותי :):):) רגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.כי היא ה-ז-מ-י-נ-ה אותי!!!. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...מממ...לא יודעת הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי..החווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא היה משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..היא:) התודה שלי השבוע היא ל..לה פינקתי את עצמי השבוע עם..מממ...הרבה מאכל השבוע שהיה הוא..פוטטוס נראלי אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? הידד! חח שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..bad day אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..היאאאאאאא השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..שמשי וגל יישנו אצלי ואז שיעורררררר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לונג' -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..היא

kongo77e

New member
נו טוב...

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. חמישי כי היה שעור קורע מצחוק
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אממ..אממ... שהשתכנענו שצריך גם לבדוק אותו... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שהיא קבעה כבר דברים התעצבתי מעט כי.. מעט? התעצבתי הרבה כי זה כבר מעצבן ואנשים פשוט כל כך עולים לי על העצבים התעצבנתי על.. עליהם כי הם כל כך מעצבנים
אבל בסוף סלחתי כי .. לא סלחתי התאכזבתי מ... כי... כי היא לא התקשרה
בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב כי כבר נשבר לי מכל החרא הזה הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. יום חמישיייייייי בשיעור
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "אל תוותרי לעצמך" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. בגלל השיעור.. כי זה לא שהיה רק מצחיק זה שגם הצלחתי והוכחתי את עצמי.. וגם כי הוא היה כל כך כל כך מותק... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת לארוחה המפגרת הזו.. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי... המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה.. כרגיל.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. ציוד
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. נטע ואופיר כמובן... תודה לכן
התודה שלי השבוע היא ל.. לנשמה שלי ...
פינקתי את עצמי השבוע עם.. זמן איכות... מאכל השבוע שהיה הוא.. רוגעלך
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לא יודעת.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אין אלבום השבוע שהיה.. אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "we can make it right" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את כל הבולשיט הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אעשה משו מועיל עם עצמי השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. התקווה השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שנלך - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שנעשה בחוכמה ונחליט... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. לא יודעת.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): הודגש באמצעות מדגישומטיק

MaYa505

New member
מי 2

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..רביעי חמישי , כדורעף חופים 2008 הימים הכי כייפים שהיו לי בחיים
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..כדורעף חופים
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. אהה
התעצבתי מעט כי.. הפסדנו משחק ראשון ביום השני
התעצבנתי על.. המארגנים
אבל בסוף סלחתי כי .. לא סולחת , תקבוצה הכי טובה תוקעים לנו משחק ראשון. . . ועל הקבוצה , על לנו לראש.
התאכזבתי מ... כי...הקבוצה , הפסד טיפשי. . . חלק ממנו בגללי כמובן
בכיתי מעצב/אושר כי.. צחחוקקק ועצב
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..כדורעף חופים
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..ההתחלות של בנים איתי וכאלה
.."אתה בתול?"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא היו פאדיחות
קיבלתי אותו כמו שהוא
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... יומיים האלה
הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי... אהה חלק משודדי הקריביים אררר
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חוף
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..אמממ קרטבים וכו'
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..מלאאאא
התודה שלי השבוע היא ל..כל מי שלקח חלק בכדורעף חופים
פינקתי את עצמי השבוע עם..גלידדהה
מאכל השבוע שהיה הוא..גלידהה
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?כדורעף חופים 208!!!!
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..אממ לא זוכרת מה שמו
אלבום השבוע שהיה..?
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..חחחחחח
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אנום
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..ניסיםםם על שהביאני לכדורעף חופים
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע..תחרות לילית...מבחנים
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..עוד פעם כדורעף חופים
אמן
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..האנשים מהכדורעף חופים
סתם: