סופ"ששש : ))

ברלב, אבל לא הייתי השנה..

שנה שעברה נראלי הגענו לשני. לא יכולתי לצאתתת ! :||

באסה...

חחח אני וחבר שלי קפצנו ישר למגלשה הארוכה שעוברת ליד התור והבני זו*** אמרו לנו לא להתקרב למגלשה למשך שעה

חחחח כן הם כאלה שומרניים אלווהים..

אנחנו שהוא לא הסתכל נכנסו איזה 6 בנות ותקענו לו בכוונה תמגלשה ואז הוא שלח מציל צעיר שיגיד לנו לרדת מהמגלשה חחחח ולא נתנו לנו להיכנס חצי שעה .

MaYa505

New member
רגע שיחקת או לא??

וואייי איזה כייף היה
אולי שיחקת נגדי?! אההה

יכווול להיות :)

היה מדהים בכל השנים שהייתי שם.. במיוחד שדחפנו מאמן למים חחח .

MaYa505

New member
קרית טבעון ../images/Emo9.gif

יש לך אייסי או משהו?! הכרנו שם מלאא אנשים אולי הכירו אותך
או שתוסיפי אותי 477330073

עונה

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון אליפות ירושלים כדור עף חופים(מקום שני)רביעי חמישי אליפות הארץ כדור עף חופים(שופטים בני זונות רמאים,היינו צריכים לנצח את המשחק הראשון ביום הראשון אבל הם שפטו ממש ממש לא נכון *** *****!)ושישי אצל ידידה שלי הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..הכדור עף חופים,שיחה אם ידידה שלי! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..בהחלט השיחה הזאת התעצבתי מעט כי.. מעט,מלא על השופטים הבני זונות שרימו התעצבנתי על..השופטים,המארגנים אבל בסוף סלחתי כי ..בחיים אני לא יסלח התאכזבתי מ... כי...מהקבוצה שיחקנו כל כך חרא והקבוצה השניה ממש ממש גרוע בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק על המשחק השני ביום השני.כל כך זלזלנו
בהם.אחד מהם התלהב ואמר שהם יז**** אותנו(ניצחנו 17-3)הנחתנו עליו איזה 4 פעמים מסכן איזה םצצות הוא קיבל הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בהחלט המשחק הזה ובמגלשות להתגנב למגלשה האיטית
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..לא לפה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..עשיתי תשיחה הזאת לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לשבועות בחווה
בני זונות עשו את זה חובה לבוא אבל בסוף היה מצחיק ערס קטן ומתלהב איים שהוא יביא את אבא שלו עליי
הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי..כדור עף חופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..כדור כדורעף והרבה ארטיקים משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ריבי(בגלל טיפשות שלי אין לי תפלא שלה)נעמה תמר נגה... התודה שלי השבוע היא ל..נגה פינקתי את עצמי השבוע עם..הרבה ארטיקים וכדור עף חופים!!!!! מאכל השבוע שהיה הוא..ארטיקים אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?שופטים בני זונות? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..נראה אותה שוב השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..נגה בהחלט השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לראות אותה שבת+ראשון ונקווה שגם שני - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..

גולע

New member
להלהההה:]

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון- עם שירלי וושייר באותו עם לאוןD:, שני- רכיבה ומסיבת פרדה מרוני, שלישי- הברזות כמעט וכול היוםD:, רביעי-שיעור קפיצות מושלםם, ואחר כך רכיבה על ווניצה, שישי- רכיבה מושלמת, ויום משעשע עם אנשים מפגרים!P: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..השיעור קפיצות ביום רביעי! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. מרגשש, נממ בשישי-טלטל וענברו, והאסאמס של עמיתו3> התעצבתי מעט כי.. לא מעט.. התעצבנתי על.. מישהי מפגרתת, שניסתה להשתיק אותיי.. אבל בסוף סלחתי כי .. פפחחח... התאכזבתי מ... כי... עזבו.. בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב, אבל עברר מהרר:] הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..מללא..!:] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..ממ.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה רכיבה מעולה ברביעי ובשישי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לראות אותה מול העניים, לנשום עמוק ולא להתחיל לקלל.. הסרט הכי טוב שראיתי..עד שהמפשחה תפריד ביננו. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..הביג, חווה, משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..משקפיי שממשש:] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שירלי, ענברו, טל, שחר, דור, ספיר, אמאבא, שלוק, זהוו נראלי
התודה שלי השבוע היא ל..שירלי ענבר וטל. פינקתי את עצמי השבוע עם..משקפי שמממש?!D: מאכל השבוע שהיה הוא..נממ מקדונלדסס.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?לא יודעת.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..פוואאול.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כמה אנשיםם,, הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..יראה כמה אנשים שאני מתגעגעת אלייהםם נורא!. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שלוק.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..רכיבות, שבועוות.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..רכיבות טובות, שבועוותת שמח, נממ ועוד כמה.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מלא.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

2STRIPE

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

מהלא נעשה בשבילך?!
ואת עוד צריכה לדבר איתי

SapirElias

New member
מסכמת חרא שבוע.

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שני? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שום דבר הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כלום התעצבתי מעט כי.. הרבה.. חרא של יומולדת. . התעצבנתי על.. הורים, לילי אבל בסוף סלחתי כי .. אחשוב אם לסלוח התאכזבתי מ... כי... לא יודעת בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב.. יומולדת רע..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. ממ מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..כלום.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא הרגשתי טוב עם עצמי לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לעבור את הטיול הנוראי הזה.. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. לאדעת.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. ויקי..
התודה שלי השבוע היא ל.. כל מי שאמר מזל טוב .. אפילו שבינתיים הוא לא כזה.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא.. אתמוול במסעדה.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. כ"כ הרבה.. LOVE SONG, תראו אותי, על הרצפה, מאוהב כל הלילה, בשמלה אדומה, מכה אפורה, גשם חזק, שנים חסומות, את היפה בנשים ועוד המון.. אבל הכי אם זאת אהבה.. כרגע מתנגן ברקע.. אלבום השבוע שהיה.. לאדעת , כל השירים של מוניקה סקס :) משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "לא יודעת אם אני רוצה או לא רוצה.. לא מוצאת בי כוח לוותר ולעזוב אותך..." הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. יום הולדת... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. יהיה לי עם מי ללכת לשבעה..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..חווה.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. חווה.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אנשים מהחווה.. אראה היום בערב.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):כי התמונה הזאת מצחיקה אותי
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

עד שנלך../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. נממ ראשון, שני, שלישי ושישי- לא לומדת ועוד כלמיניי:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. נממ יום בירושלים בשני:] רכיבה טובה ועם לולו בשישי:] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. נממ להצטלם עם הראל סקעת?
ולהזכר בסיפוררDDD: התעצבתי מעט כי.. לראות את הנש שלי בוכה
התעצבנתי על.. אנשים מפגרים שעמצבנים את לולו שילי
ועל עצמי ברביעי.. אבל בסוף סלחתי כי .. לאלא התאכזבתי מ... כי... מעצמי ברביעי.. בכיתי מעצב/אושר כי.. כמעטט, כי לולוP: הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. נממ בשני בקניון בירושליםDD:, בראשון בבצפר ובשישי עם לולוD: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. נממ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה כייפפ לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לקום ברביעיP: ולהמשיך אחרי הרכיבה ברביעי:\ הסרט הכי טוב שראיתי.. נממ היום!! וראיתי מלא חשופים ושמש
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. נממ קניון מלחה בירושלים:] והופעות בירושליםם משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. נממ שתי חולצות, ארבע גופיות, צמיד לרגל, חצאית, עגילים ועודP: משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. נממ לולו, חברותת, מיככ:] התודה שלי השבוע היא ל.. לולוו ולבצפר שלא למדנוDD: פינקתי את עצמי השבוע עם.. ארומה פעמיים
מאכל השבוע שהיה הוא.. סנוויץ' חביתה בארומהD: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? נממ ירושליםP: שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Siknce is a scary sound אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. רביעי!!!! הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. נחשיב את מחר, ללכת לתחרות:\\ השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. אוהיו נשמתיי, לולו, חברות, מיכ ומלאא השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. נממ יומולדת לחברה, בריכהה:] חופש בשישי הלוואי הלוואי ומבחן אחרוןן - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אימונים טובים, חופש בשישי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. נממנמנ לולו, ועוד מלא אבל אין סיכוי שאני אראה אותםם.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

גולע

New member
חחח=]

אווהבת הכיי
הינהה התמונהה
ג'פאי שלך, אולסטר, ומישקפיי שמש.D: הואאא כאזהה חמודייי

או אווו איזה סטייל../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחח מושלם שלייי
הוא הכי חמוד ב-א-ר-ץ:]] יפה לך יקר
חולעליךך, פשוט חולההה

גולע

New member