סופ"ששש : ))

../images/Emo9.gif../images/Emo192.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שני- שיעור טוב בבצרה, שלישי-שיעור טוב שיחת ועידה(זה היה בשלישי?) וסתם כיף שישי-תחרות ממש סבבה ושבת-תחרות גם סבבה והיה ממש מצחיק הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..תחרות,שיעורים הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי על..אפחד אבל בסוף סלחתי כי .. --- התאכזבתי מ... כי...אפחד בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..היום: כל פעם שעברתי ליד בן דור הוא עושה לי חייכי חייכי!!!.. יעל:תום שמת לה שאתה מוקף בנות? תום: נו דרסג
דרור: נו מה שחר את כבר מתכוננת לד'? כי תרגילים משם את כבר עושה" והיו עוד מצחיקים גם במשך השבוע אין לי כוח לרשום
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..מממממממ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי לא הייתי לחוצה ורכבתי והיה טוב
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לסים את השבוע הזה הסרט הכי טוב שראיתי..חופשה משוגעת המקום הכי טוב שאליו יצאתי..בצרה ויגור משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..שומדבר משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אורי,מלי ועוד אנשים... התודה שלי השבוע היא ל..אורי
פינקתי את עצמי השבוע עם..מלא עוגיות
מאכל השבוע שהיה הוא..עוגיות שוקולד צ'יפס ופיתה עם חומוס הכי טעים שיש אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?מממממ שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..אין אלבום השבוע שהיה..אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..ממממ הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אשן מה שממש לא קרה השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..אורי
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..תחרות לילית מחר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..ממ לא משו מיוחד -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..הרבה
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

למעלה