סופ"ש....

עונה [=

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. בכלל כל שני-חמישי,אבל בעיקר שלישי,היה אחלה בנחל דוד ובים המלח
חחחח והיום האחרון חמישי,נתקענו בדרך לירושלים חחחח
. שישי,לראות את כל האנשים בחווההה,היה כיף
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..הנסיעה שלנו אבקורס. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא משהו מיוחד אני חושבת. חחחחחחח אולי שהם בכו מזה שהם ראו את ציפי מור
ושחגגו לי קצת
התעצבתי מעט כי.. רציתי בכלל לצאת מהסיטואציה הזאת של ההחלטה. התעצבנתי על.. אמאאאאאאאאאאאאאאאא. אבל בסוף סלחתי כי .. המ. התאכזבתי מ... כי...כלום. בכיתי מעצב/אושר כי.. מעצבנות. ששש. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..חחחחחחחחחחחחחח כל הטיול!!! בעיקר החזרה לירושליםם
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."כותבים מעיין עם י' אחת או עם שתיים?" חחחחחחחח סתם. היו כל כך הרבהההההההה !!! בעיקר ה"בלהבלהלבלהלה,כן"! ו"מתחיל להיות לה מבטא ערבי..." "איי וואט איי וואט!!!" חחחחחחח היו הרבה יציאות בטיול הזה
מממ "מזל טוב" ועוד כל מיני.. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי אני חולה עליהם
. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לעלות בסוף. ולשרוד 43 מעלות בערד האהבלה P: ופאקקקק הלך לנו המזגן באוטו!!! אז תחשבו מה זה. אהה,ולהתעקש ככה על הכל. הסרט הכי טוב שראיתי..אממ לא משהו מיוחד. בעצם מה שראינו בטלוויזיה שם? לא,זה היה מפגר XD המקום הכי טוב שאליו יצאתי..כל הטיול כמובן[= משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..כל הארטיקים והגלידות XD משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..המשפחה,ללא שום שום שום ספק. ואנשים מהחווה [= התודה שלי השבוע היא ל..משפחה
. פינקתי את עצמי השבוע עם..אוכל טעיםםםם D: מאכל השבוע שהיה הוא..מצה מטוגנת [מצהברייט],קניידלך,ובעיקרון הרבה אוכל פסח
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "החום משתלט על השכל"
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..כל מה שהשמענו באוטוווווו,וכמובן כל השירים הרגילים
. אוה,Open your eyes שיר מדהים... אלבום השבוע שהיה..הרבה [= משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..אם כבר נזכרתי אז Open your eyes..ואממ "העולם שבחוץ הוא לא רק חבר,רק לאחד זה טוב לאחר"
. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..החום. ההתלבטות המפגרת הזאת...ריביםםם. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..סופ"ש עוד שניה נגמר :'[ השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..נועמון דובון חוליבון אהובי ואהובתי הודייושייי
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..מדצי"ם!!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיעור קפיצות טוב. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..הרבה [= סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): התמונה הכי יפה של השבועעעעעעע
. כבר ציינתי שאני לא זוכרת כלום? ><"

שבוע ממש מעולה../images/Emo9.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-שני ישנתי אצל מאי והיה ממש כיף=] ושני היה שיעור ממש טוב=] רביעי-חמישי בצ'לנג' וחמישי זוהר באה אלינו
שישי-שבת גם ישנתי אצל מאי בשישי והיה לילה ממש כיף ומצחיק
ושבת תחרות טובה=]והליכה לתחנת דלק
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..תחרות מעולה והימים שישנתי אצל מאי היה כיף=] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. אין התעצבתי מעט כי.. לאלא התעצבנתי על.. ההורים אבל בסוף סלחתי כי .. יש לי ברירה התאכזבתי מ... כי...אפחד בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק אתמול בלילה
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..להטיס את המסוק ביום ראשון-"שחר תורידייי אותו למעטה!!!"" אבל הוא יתרסק!!!" בצ'אלנג' היו כמה דברים מצחיקיםם
. אצל מאי אתמול בלילה כל הלילה צוחקות ומדברות על דברים הזויים
והמשחקים האלה של מאי
.והיום שלאוטו נגמר הדלק ואני ושני הלכנו באמצע כביש שש לתחנת דלק ואנשים צופרים לנו לא מבינים מה אנחנו עושים שם
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לסיים את השבוע הזה הסרט הכי טוב שראיתי..המירוץ לזהב המקום הכי טוב שאליו יצאתי..כפר סבא-בצרה-הקניון בכפר סבא
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חולצה חמודה של רובוט וזהו נראה לי משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אורי
,מאי,זוהר,שניס התודה שלי השבוע היא ל..כולם
פינקתי את עצמי השבוע עם..שוקולדייים חחח
מאכל השבוע שהיה הוא..שוקולד
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?נממממ שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..כלמיני אלבום השבוע שהיה..אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..אין הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..כבר עבר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..שיעורים,אליפות הצפון בסוף שבוע - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיעורים טובים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..הרבה
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):

May Saporta

New member
סופ"שש...

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שישי שבת כי..שחר ישנה אצלי והיה מצחיק >< ושבת תחרות P: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..תחרות בשבת הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..תחרות בשבת XD התעצבתי מעט כי..- התעצבנתי על.. הורים אבל בסוף סלחתי כי ..שיכנעתי אותם בדבר שרציתי מהתחלה חחח התאכזבתי מ... כי... - בכיתי מעצב/אושר כי.. בסרט בראשון (מצחוק) ובשישי עם שחר (מטמטום
) הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. שישי בערב מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "מאי אם לא תתחילי להיכנס בסוס ניקרא תרנגולת על שמך!"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הלך טוב לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להצליח אחרי רכיבות לא משהו השבוע.. הסרט הכי טוב שראיתי.."המרוץ לזהב" המקום הכי טוב שאליו יצאתי..תל אביב-T- MATKET ,ויגור משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חולצות בת"א משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. שחר,מאי אחרת,מיטל,תום.. התודה שלי השבוע היא ל..כולםםם פינקתי את עצמי השבוע עם.. דברים מתוקים במימונה
מאכל השבוע שהיה הוא.. מצה עם נוטלה חח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?- שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- אלבום השבוע שהיה.. - משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "אם זה לא טוב כניראה שזה עוד לא הסוף" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. - הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. - השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. זאת שבשמים השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לאאא רוצה לימודים בעע - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. - -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. - סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

יא חוצפנית!!

הדבר הכי מרגש שקרא לך השבוע זה השיחה איתי במסנג'ר/פלאפון!! ממממ.... אני חושדת שאני פורשת לדרסג'... הולך לי יותר טוב שם...

May Saporta

New member
חחח אהבלה!!

כן השיחה הייתה אכן מרגשת... מה הקשר חוות החיים עכשיו על מי את מדברת :O?

ofer horse

New member
הכי הכי! ../images/Emo34.gif

מרגשת... ולמה אהבלה?!?!
סתם היה פה לפני יומיים או משהו כזה על התרמה בחוה הזו והיא רכבה שם אז היא רצתה להזהיר תאנשים משם כי מתעללים שם בסוסים ולא יודעים איך להדריך ועושים שם דברים מסוכנים... אז מה שיצא לה בסוף זה להתנפל...

SoosKatan

New member
../images/Emo42.gif לה לה לה לה ../images/Emo42.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. כל יום בשבוע, היה הכי כיף בעולם. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אילת, התחרות ובוםבמלה הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התחרותתתת התעצבתי מעט כי.. לא זכור לי שהייתי עצובה התעצבנתי על.. לא, לא התעצבנתי. אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... רודין, כי אני מסבירה לה שקשה לי במתמטיקה, מבקשת עזרה והיא מתעלמת. בכיתי מעצב/אושר כי.. אושר אושר אושר הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בוםבמלה, תחרות, מה לא? מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. לא יודעת P: הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. רכבתי טוב. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לא לישון כל לילה
הסרט הכי טוב שראיתי.. מדוזות המקום הכי טוב שאליו יצאתי..אלונים? חוף ניצנים? משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. פיו, הרבה. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. כל פרט הכי קטן אזכור מהשבוע התודה שלי השבוע היא ל.. סבא וסבתא, רודין ורותם, וכל הבנות המדהימות מהענף
פינקתי את עצמי השבוע עם.. סטלבט על החוף מאכל השבוע שהיה הוא.. מנצ'ס אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? WHAT A WONDERFULL LIFE
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..שיר התיקוה -אביב גפן אלבום השבוע שהיה.. ארוסמיט'. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. well i feel so good cos i feel so good and i feel so good cos it feels so right הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אלמדדדדדדדדד השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..רוקיטה וברנדי השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לסיים את המבחנים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אצליח בלימודים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. ממממ כל השכבה אני מניחה.

MaYa505

New member
ראשון....

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שישי שעבר... :]
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..יגור , ווגאס , ועודP-:
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. אממממ כל מיני
התעצבתי מעט כי.. ימיצ'ר הלך.... והרבה
התעצבנתי על..
הגר
אבל בסוף סלחתי כי ..
ילדה
התאכזבתי מ... כי...ניב.... הוא חרא
בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב... חווה.... אהובי הלך....
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..היכו אותי עם חסה?!
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..בוקי....
חמוד... יהודה חחחח
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא הרגשתי טוב עם עצמי כי אכלתי נראלי איזה 10 מופלטות
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת 50 דקות
הסרט הכי טוב שראיתי..לא ראיתי טלווזיה
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חיפושית , אגף
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אנשי יגור , לויודעת....
התודה שלי השבוע היא ל..למי שהכין מופלטות
ולעץ שסק מסושע
פינקתי את עצמי השבוע עם..סשק , מופלטות , פנקייק
מאכל השבוע שהיה הוא..סשק מסושע , מופלטות , פנקיק
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?לחכות לאוטבוס זה משעמם.... מאיפה לי?!
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. "part of your world"
אלבום השבוע שהיה..מה?!
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..היי ביי ... לויודעת
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..=/
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..הוא עבר...אראה אותו
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע..אימון
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..בית של חברים
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה